Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

neděkujeme...

Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod Věra Pohlová » 07 úno 2013 14:01

http://youtu.be/k07KpoHO8d4

Já bych všechny ty skejtborty zakázala.
Uživatelský avatar
Věra Pohlová
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 úno 2013 13:47

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod Oliwer » 07 úno 2013 16:53

To je hrůza.Pod mostem na ty draze ať se třeba po , ale na těch sídlištích a v ulicích bych je bral klackem.Kde jsou strážníci, aha dávají asi někde opadál asi botičky.
Oliwer
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2013 11:07

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod anonymys » 07 úno 2013 23:21

Já bych je neřešil, říkají si "Trotlové" a jsou neškodní, ubližujou jenom sami sobě. Na druhou stranu, lepší než kdyby seděli doma u počítače nebo fetovali. Pořád je to sport...
Jo a xichty už na netu taky mají, takže když bude někde nějaký průšvih tak PČR bude vědět za kým jít.
anonymys
 
Příspěvky: 92
Registrován: 09 čer 2010 21:27

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod winie » 11 úno 2013 22:30

at uz delaj triky na cemkoliv, tak tomu obrubniku neublizej vic, nez nejaky sikovny ridic, ktery neumi parkovat. ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod Oliwer » 12 úno 2013 12:06

obrubníku né,ale co ta zábradlí a lidi když se jim musí pomalu vyhýbat?
Oliwer
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2013 11:07

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod gtidrive » 15 úno 2013 13:22

Nezlobte se, ale omezenost některých lidí co zde publikují nezná mezí. Já na tom nevidím vůbec nic špatného a nemyslím si, že by zábradlí skateboard mohl ublížit a nebo třeba skok ze schodů. Pochopte jednu zásadní věc, v ulicích převážně jezdí z důvodu špatného stavu parku na který město kašle, ale v dnešní době je normální aby okresní a krajské město mělo kvalitní a hlavně udržovaný skatepark. Je to sport jako každý jiný. Protože jim nerozumíte, tak to pochopitelně odsuzujete. Je to v podstatě životní filozofie a kluci co jezdí na skateboardech
nejsou žádní chuligáni a hlupáci, ale ve většině případů vzdělaní lidé. Jsou mezi nimi lékaři, právníci, podnikatelé a převážně studenti.
gtidrive
 
Příspěvky: 17
Registrován: 12 úno 2011 13:24

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod mutecrap » 15 úno 2013 13:39

Kdyz tenhle sport vzesel z ulice, holt se jezdi i na ulicich... Ty psi kusy, ktery kluci predvadeji nejsou taky nic jednoducheho. Zkuste nekdy klukum zafandit namisto chytrych reci o zadku a rozcilovanim se, uvidite privetivou odezvu. Chapu starsi rocniky, ze je to zveda ze zidli, kdyz byli zvykli na odpoledni tancovacky u coly. Svet se vyviji a spis nez skateboardiste by potrebovali vidavat policistu casteji spis neprizpusobivi a ruzne dalsi zivly.
mutecrap
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15 úno 2013 13:32

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod Oliwer » 17 úno 2013 09:43

ano vzdělaní lidémezi nimi mohou být, to nepopírám ale většina je těch chuligánů. kterým je vše jedno.Ten park měli a jak vypadá?A dělá normální vzdělaný člověk a inteligent velkou potřebu z okna jedoucího vlaku?Nevím nevím!
Oliwer
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2013 11:07

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod winie » 18 úno 2013 16:38

jezdit ve skate parku a jezdit freeride je uplne neco jineho. Profi jezdci se specializují pouze na jedno, protože se jedná o dvě naprosto odlišné kategorie. Je to asi jako srovnávat lyžování a snowboard. ;)
PS: Ten skateboard to zábradlí poškrábe ;) uchycení koleček k té desce je kovové. Ale 100x radsi vidim kluky na prknech v ulicích, než když sedí u počítače ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod allday » 18 úno 2013 17:31

Vadí vám skejtování v ulicích? Udělejte to co Ústí nad Labem- začněte se stavbou nového skateparku, nedávno jsem četl, že město je finančně po loňském roce v plusu, tak do toho. Trochu konstruktivní kritiky bych uvítal víc, než bezpředmětné výkřiky do tmy viz paní Pohlová.
allday
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2013 17:23

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod gtidrive » 18 úno 2013 19:40

Park vypadá tak jak vypadá, ale bohužel je to zásluhou majitele čili města, protože nemá přinejmenším zájem se o něj starat. Celkově nedomyšlená konstrukce mostu přičemž nějaký vysoce kvalitní projektant nechal vytvořit okapové svody přímo na překážky, které rezavějí a chátrají za to nemohou žádní chuligáni. Bohužel se tam i scházejí živli, kteří nemají se skateboardingem nic společného a poté to vrhá špatný stín na všechny kolem. Jediné řešení je, aby se o to město řádně staralo jako je to všude běžné. V UL se o park také město nestaralo a dopadlo tak viz odkaz. http://m.denik.cz/ustecky_denik/c/radni ... 30126.html
gtidrive
 
Příspěvky: 17
Registrován: 12 úno 2011 13:24

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod gtidrive » 18 úno 2013 20:11

Pro Winie: samozřejmě, že jízda v parku a po ulicích je úplně něco jiného. Převážně se ale jezdí hlavně v parku. My starší co jsme začínali hned po revoluci, jsme bohužel na výběr moc neměli a jezdili jen v ulicích. Což mělo za následky jen problémy. Třeba v Barceloně a velkých metropolích je běžné, že se jezdí street přímo v centrech a místní lidé mají ke skateboardingu velice kladný vztah, což se o naší republice říci nedá. Jsme bohužel stále ovlivněny komunismem.
gtidrive
 
Příspěvky: 17
Registrován: 12 úno 2011 13:24

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod Vladislav Liška » 18 úno 2013 20:17

Nevadi mi skate v ulicich pokud nic nenici, nikoho neohrozuji - naopak, rad se podivam. Co ovsem nechapu, je to, proc si tu skejtaci stezujou na to, ze mesto se o park nestara. A proc by proboha jako melo? Kdyby mezi mistni komunitou byl jediny pravnik, lekar, nebo nekdo vzdelanejsi, tak vi co delat (misto treba srani z vlaku).
Vsechny mistni podporovane sporty a zajmy jsou organizovane a o svoje hriste se staraji, brigadnici, plati clenske prispevky.
Proc, kdyz je v parku problem to mestu nenahlasite? Kdyz vam tam lezou zivly a smazky, proc nezavolate benga, at je vyhodej, kdyz se na to, vy anonymni silaci, necejtite sami? Neni to nahodou pro to, ze by pak travu a chlast sebrali i vam? Nedejboze by se nahodou ukazalo, ze mate ukazovacky od barvy? Jste normalni ufnukany mamanci co umej maximalne tak udelat ubohy cmaranice na mistech kam nepatrej misto poradnyho streetartu.

Timto avizuji, ze az chytim smrada co nam se skejtem pod pazi udelal tag na dvere, a byl tak blbej, ze se dival do kamery, tak mu hodim svuj tag na jeho zabedarovanej ksicht. A ze mam fakt k dispozici lepsi barvy, co dolu nepujdou, narozdil od jeho fixy.

Jeste reakce na komunismus: jsem jim ovlivneny, ale jak to souvisi se s8em? Proste nekdo ma rad to a jinej ono, copak vam nekdo nuti, ze balet je super a pod mostem by byla super tancirna a musite si ho zamilovat? Kravina. Myslim, ze mesto udelalo dost, narozdil od vas, ani jste nehli prstem, pokud mohu posoudit. Pokud by park byl jeste bliz centru, jak by to asi dopadlo? Stejne jako ted, takze hnus, pochlastavajici a hulici pubertaci, takze bohuzel normalni clovek, co by si tam chtel taky jit zajezdit, nema sanci.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod dědek » 19 úno 2013 16:40

Zmiňujete tady chlast a trávu ale přiznejte si....vy jste nikdy ve věku těch kluků nepil alkohol? nezkoušel jste kouřit trávu? navíc všichni už jsou skoro dospělí takže to je celkem jedno :D

V ulicích se jezdí proto že:
1) díky okapům z mostu je v skateparku voda, nedá se tam teda jezdit a pak neni jiná možnost než vyjet do města.

2) ve skateparku se sejde hodně lidí a tim pádem se tam nedá jezdit a tak zase nám nic nezbejvá než jí někam pryč a nahradit si překážky něčim jiným. Ten park neni natolik velkej aby tam mohlo bejt třeba 10 skejtrů a 10 bikerů najednou.


navíc...co já sem slyšel tak na městě už bylo plno lidí kvuli skateparku že potřebuje novou barvu, což potřebuje.. Potom některé překážky nejsou zrovna vdobrem stavu díky vodě a prachu a nejhorší jsou ty okapy který tam spláchnou všechnu špínu z mostu.

zdar
dědek
 
Příspěvky: 3
Registrován: 19 úno 2013 16:32

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod gtidrive » 19 úno 2013 18:27

Vážený pane Liška,
pobavil jste mě. Je vidět, že absolutně o tom nic nevíte.
Proboha nechcete abych vám udělal seznam jmen a jakého dosáhli vzdělání? Chtěl jsem hlavně upozornit na to, že nejsou mezi námi jen mladí puberťáci, kteří kadí z okna vlaků, ale i normálně vzdělaní jedinci, kterých je většina. Je pravdou, že jsou všichni v letech mezi 30-50 let a nemají na ježdění po parku tolik času jako právě mladí puberťáci z kterých vyrostou jednou dospělí a zodpovědní otcové rodin a pokud je mi známo, tak většina z nich studují střední a nebo vysoké školy, ale o to tady vůbec nejde. Dnes se mládež baví trochu jinak a ne jenom skejťáci, je to hlavně dobou a věřím, že i vy jste v pubertě udělal nějakou tu hloupost, tak nebuďte příliš úzkoprsí.
Mě osobně nejde o nějaké fňukání, ale jde mi o to aby se naše děti a mladí měli kde učit skateboardingu, protože je tento sport velice populární a výjimečný
a proto si myslím, že by právě město se mělo snažit něco takového vybudovat pro příští generace aby se měla mládež kde rozvíjet a třeba i pro vaše děti. Jinak vše co popisujete má Litoměřický skateboarding za sebou tj. organizovaný klub pod TJ Slavoj a placení členských příspěvků včetně brigád, shánění peněz formou sponzorských darů atd.. Údržba se stala pro Slavoj nerentabilní ( což chápu ) a proto musel klub zaniknout. S příslibem, že to převezmou technické služby města Litoměřic a budou se o park starat. Musím říci, že takto to fungovalo alespoň 2 roky, i se povedlo něco nového vybudovat. Za to jsem já osobně vděčný. Co se týče vyhánění různých živlů z parku, to není tak jednoduché. Bohužel několikrát jsem i já osobně narazil na problém, kde mi bylo městskou policii řečeno, že bohužel se jedná o veřejné prostranství a dokud přímo nenačapají jak někdo něco demoluje nemohu nic dělat. Dále si nemyslím, že by nějaký opravdový skejták stříkal sprejem na fasádu domu. Možná to byl nějaký usmrkaný harant s prknem v podpaží jak říkáte, tak samozřejmě automaticky všechno shazujete na ně a děláte z nich vandaly a smažky. Určitě nechci někomu tento druh sportu vnucovat jak píšete, to je samozřejmě blbost, ale také nestojím číst na internetu trapnosti typu: Já bych všechny ty skejtborty zakázala. :-D. V podstatě mi chcete spíše vnutit to, až půjdu třeba ze synem si za jezdit, že se na mě bude poukazovat jako na smažku. Závěrem bych vám rád napsal pane Liška, že jste mě upřímně zklamal ubohým názorem a nedej bože, aby vám za pár let jedna z vašich dcer někoho takového přivedla domů, ale vy by jste jim to jistě zatrhl :-D
gtidrive
 
Příspěvky: 17
Registrován: 12 úno 2011 13:24

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod Vladislav Liška » 19 úno 2013 22:34

Mily anonyme, nebudu se poustet do osobnich invektiv, jen prosim, kdyz uz me oslovujete a chcete patrit mezi tu vzdelanejsi cast, oslavujte me spravne patym padem. A kdyz nadale vynechate hrubky, vas text bude mit take vetsi vahu.

Protoze me evidentne znate, ale nemate tu slusnost se predstavit, tak pokud tak neucinite, nebudu na vas uz dal reagovat. Opet byste svym slovum dodal vetsi vahu.

A protoze me znate, tak vite, ze se pomerne casto po ostrove pohybuju, a tim padem musite vedet, ze tedy vidim osoby, ktere jsou v parku. Vy osobne jste tam videl nekdy nekoho 30 leteho nebo 50 leteho jezdit? Totez po meste? Asi na to tedy nemam stesti. Verim tomu, ze takovi lide jsou a ze se chovaji slusne, jen proste bohuzel nejsou videt, tudiz verejnost si na komunitu udela nazor dle toho co vidi, ne na tatky meho veku, kteri na to koukaji pred telkou. Pokud pujdete do tramvaje, ktera bude plna tmavsich spoluobcanu, take si budete hlidat penezenku, i presto, ze mezi nimi nejaci slusni urcite jsou. Normalni reakce. Pokud nechcete aby vas verejnost takto vnimala, musite zacit u sebe.

Je mi uplne jedno jedno jak se mladez dnes bavi a preju ji to zcela neironicky pokud se to nedotyka mych osobnich prav - to je proste demokracie. Taky jsme se bavili ruzne i s alkoholem, ale rozhodne to nelze vydavat za normu, myslim, ze obecne jsme byli daleko slusnejsi.

Vzhledem k tomu jak jste dopadli s mestem, to proste asi tak oblibeny a stale rostouci sport jak rikate nebude. Proc treba neoslovite ty starsi a slusne a zkusenejsi z vas, at nejake jednani s mestem zorganizuji? To co predvadite je skutecne je rozmazlene fnukani typu:

- "Nikdo nam nic neda".
- "A zkusili jste pro to neco udelat?"
- "Ne. Proc?"
- "Aha."

Jinak verim, ze opravdovy skejtak nikde cmarat nebude. A jsou tady vsichni takovy?

Jak se na vas bude koukat az si pujdete se synem zajezdit si musite odpovedet sam. Ja osobne nepredpokladam, ze nekdo se synem je nezletily pochlastavajici vandal :) Takze naopak si reknu, ze super, protoze ja do toho parku uz opakovane po spatne zkusenosti s detmi, kdyz tam budou jini, nepujdu.

Jinak co se tyce me tolerance vasi komunity, overte si na MP, kolikrat jsem je volal pro ruseni nocniho klidu na parkanech. Ani jednou, a ze v lete to je na dennim poradku (nejen bikeri a skejtaci teda).

Male pouceni (neni nutno brat osobne): Nevim, kdo je tu za Veru Pohlovou, ale jedna se o takzvany MEM, a to co tu napsala, je parafraze na jednu vtipnou a pekne starou anketu a kupodivu to je evidentne v kontextu mineno jako vase podpora, neni treba byt na vse vztahovacny, prece se nemuzou hazet vsichni duchodci do jednoho pytle, ne? :)

A abych jen nepindal. Pokud se vas par da dohromady a bude s tim chtit neco smysluplne a dlouhodobe delat, jsem k dispozici a rad pomohu, pripadne i financne (tedy bohuzel ne velkou castkou).
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod gtidrive » 20 úno 2013 11:24

Z vašich reakcí vyplívá přesně co jste za člověka. Já samozřejmě vím pane Liško :-D jak skloňovat. Oslovení pane Liška a nebo třeba pane Novák přešlo z cizích jazyků a je to samozřejmě nespisovné, ale nevidím v tom zásadní hrubku a oslovení pane Liška mi přišlo vtipnější. U vás by se nějaká ta chyba také našla, ale nemyslím si, že je to podstatné a o to tu nejde. Jinak nemám problém se vám představit, protože není co skrývat, naopak mé jméno je Ladislav Vraný a na internetu je o mě informací dost. Máte možnost si něco zjistit. Jednáních proběhlo několik a vykonal jsem kolem toho dost úsilí. Na otázku jestli jsem viděl někdy někoho 30-50 letého jezdit, odpovídám ano. Je mi 36 let a také se občas rád svezu a nejstaršímu aktivnímu jezdci je 48 let. Bohužel naše osobní finanční prostředky nic nevyřeší a i to proběhlo. Pokud máte zájem se s touto problematikou více seznámit, je možné osobní setkání.
gtidrive
 
Příspěvky: 17
Registrován: 12 úno 2011 13:24

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod allday » 20 úno 2013 12:40

Trochu OT, ale pane Liško, nepřijde vám trochu povrchní někoho upozorňovat na chyby a přitom sám psát bez diakritiky a s chybami v interpunkci?
Zdraví vysokoškolský student a skejťák v jedné osobě.
allday
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2013 17:23

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod Vladislav Liška » 20 úno 2013 15:46

gtidrive píše:Z vašich reakcí vyplívá přesně co jste za člověka. Já samozřejmě vím pane Liško :-D jak skloňovat. Oslovení pane Liška a nebo třeba pane Novák přešlo z cizích jazyků a je to samozřejmě nespisovné, ale nevidím v tom zásadní hrubku a oslovení pane Liška mi přišlo vtipnější. U vás by se nějaká ta chyba také našla, ale nemyslím si, že je to podstatné a o to tu nejde. Jinak nemám problém se vám představit, protože není co skrývat, naopak mé jméno je Ladislav Vraný a na internetu je o mě informací dost. Máte možnost si něco zjistit. Jednáních proběhlo několik a vykonal jsem kolem toho dost úsilí. Na otázku jestli jsem viděl někdy někoho 30-50 letého jezdit, odpovídám ano. Je mi 36 let a také se občas rád svezu a nejstaršímu aktivnímu jezdci je 48 let. Bohužel naše osobní finanční prostředky nic nevyřeší a i to proběhlo. Pokud máte zájem se s touto problematikou více seznámit, je možné osobní setkání.


Prima, to beru jako konstruktivni prispevek (aspon z casti). Je tedy mozne, ze obcas tam nekdo starsi jezdi, to nepopiram, jen rikam, ze nikdy jsem tam ani vas (myslim, ze se zname od videni ze skolky od deti, pokud si dobre spojuji to jmeno) jezdit nevidel. Myslim, ze i vy potvrdite, ze v naproste vetsine tam jezdi jina vekova kategorie, ale o to asi nejde.

Urcite se s tim rad blize seznamim a budu-li moci, tak rad pomohu.

BTW bez diakritiky obcas pisu proto, ze pisu z jine kodove stranky a diakritika by byla rozhozena.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Chuligáni na skejtbortech níčí Litoměřické ulice

Příspěvekod elixdragon » 20 úno 2013 23:41

Dle příspěvků nových uživatelů bych to viděl na samotné herce v tom zábavném videjku :mrgreen: vůbec bych je neřešil, oni se ukopou navzájem. Buď fet, nebo alkohol nic dobrého z nich nevzejde, je to banda budoucích příživníků a vyžírků tohoto národa ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Další

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron