Centrální školní jídelna

neděkujeme...

Centrální školní jídelna

Příspěvekod Eva Trnková » 14 čer 2012 11:35

Dnes mi to nedá a musím napsat vzkaz pro rodiče dětí, které se stravují na výdejně Na Valech. Dnešní oběd vepřový závitek s rýží, neboli ptáčci. Velikost masa musím ohodnotit jako ptáčata a to prosím v dospělé verzi. Děti dostávají ještě z tohoto kousku půlku. A tak se ptám paní ředitelky. Neposlali jste nám pouze dětské porce? Protože cena dospělého oběda už dávno neodpovídá tomu, co na talíř dostáváme.
Eva Trnková
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 kvě 2010 13:30

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Stanislav Hylán » 14 čer 2012 14:32

Jak vidno, tak situace v CŠJ je stále na sestupu. Sám jsem se s ní už rozloučil a přešel na SOU Pohoda. Dobré chutné jídlo, cenově odstupňované, takže nehrozí škubánky s polévkou za 67 Kč. A porce velmi slušná.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Milada » 14 čer 2012 18:18

Paní Trnková, psala jsem o tomtéž už v jedné diskuzi, přidala fotku porce, kterou dostala 17letá dcera a byla jsem nařčena, že jsme půlku už snědly...
Nedávno jsem čekala na dceru na Centrálce, tak jsem si taky dala oběd. Byl řízek a brambory. Malý řízek a neslané brambory. Když jsem řízek skoro snědla, prošel kolem mě pán, který měl řízky dva...Asi to byl nějaký známý paní kuchařky nebo asi měl "větší" nárok jako chlap nebo nevím...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Tomas.Marny » 14 čer 2012 20:03

Kdysi jsem psal někde, že ve zmíněné centrálce působil nějaký šéf, jméno už si opravdu nepamatuju a hledat ho nechci, ale pod jeho vedením údajně jídelna nabírala na kvalitě, zisku a kreditu, ale zásahem nám všem známý podkoní a mistr juda, byl tento schopný boss odejít a nastolena nějaká známá, neschopná to osoba, která to asi dotáhla tam, kde se dnes nachází.
Je mi s podivem, že všude kde se vynoří nějaká nespokojenost a podivnost, v druhé vlně následuje jméno našeho sportovního mistra čehokoli....
A pan Červín mlčí a mlčí... jen aby se nepromlčel až na kopec.....
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Stanislav Hylán » 14 čer 2012 20:24

Byl to pan Trnka, který se snažil opět pozvednout úroveň CŠJ, poté, co "nová krev", která nahradila zakladatelku paní Simonovou, asi nebyla tou pravou.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Veselý » 14 čer 2012 20:33

Tomas.Marny píše:Kdysi jsem psal někde, že ve zmíněné centrálce působil nějaký šéf, jméno už si opravdu nepamatuju a hledat ho nechci, ale pod jeho vedením údajně jídelna nabírala na kvalitě, zisku a kreditu, ale zásahem nám všem známý podkoní a mistr juda, byl tento schopný boss odejít a nastolena nějaká známá, neschopná to osoba, která to asi dotáhla tam, kde se dnes nachází.
Je mi s podivem, že všude kde se vynoří nějaká nespokojenost a podivnost, v druhé vlně následuje jméno našeho sportovního mistra čehokoli....
A pan Červín mlčí a mlčí... jen aby se nepromlčel až na kopec.....


Marný, máš to marný. Dej už furt pokoj s tím Červínem. Tady se řeší kvalita jídla na centrálce a ty sem pořád taháš věci staré několik let. Už se prober a piš k tématu..........
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Llukas007 » 14 čer 2012 20:39

Popravdě ikdyž to třeba nesouvisí s panem Červínem, už mě napadlo, že se město snaží zničit centrálku dosazováním neschopných, či všehoschopných do jejího čela a tím napomáhat jisté paní, které pronajímá jistě za hubičku své objekty na obdobnou činnost. :roll:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Tomas.Marny » 14 čer 2012 21:16

Veselý píše:
Tomas.Marny píše:Kdysi jsem psal někde, že ve zmíněné centrálce působil nějaký šéf, jméno už si opravdu nepamatuju a hledat ho nechci, ale pod jeho vedením údajně jídelna nabírala na kvalitě, zisku a kreditu, ale zásahem nám všem známý podkoní a mistr juda, byl tento schopný boss odejít a nastolena nějaká známá, neschopná to osoba, která to asi dotáhla tam, kde se dnes nachází.
Je mi s podivem, že všude kde se vynoří nějaká nespokojenost a podivnost, v druhé vlně následuje jméno našeho sportovního mistra čehokoli....
A pan Červín mlčí a mlčí... jen aby se nepromlčel až na kopec.....


Marný, máš to marný. Dej už furt pokoj s tím Červínem. Tady se řeší kvalita jídla na centrálce a ty sem pořád taháš věci staré několik let. Už se prober a piš k tématu..........

Tak předně vážený pane Veselý, dodržujme určitá pravidla slušnosti. Pokud mě znáte, odpovězte mi prosím na SZ a tam se vzájemně představme, pokud tomu tak nebude, zkuste prosím TYKÁNÍ vynechat, já opravdu s vaší paní nespím a tudíž se necím býti opravdu vaším blízkým. ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Tomas.Marny » 14 čer 2012 21:20

Veselý píše:
Tomas.Marny píše:Kdysi jsem psal někde, že ve zmíněné centrálce působil nějaký šéf, jméno už si opravdu nepamatuju a hledat ho nechci, ale pod jeho vedením údajně jídelna nabírala na kvalitě, zisku a kreditu, ale zásahem nám všem známý podkoní a mistr juda, byl tento schopný boss odejít a nastolena nějaká známá, neschopná to osoba, která to asi dotáhla tam, kde se dnes nachází.
Je mi s podivem, že všude kde se vynoří nějaká nespokojenost a podivnost, v druhé vlně následuje jméno našeho sportovního mistra čehokoli....
A pan Červín mlčí a mlčí... jen aby se nepromlčel až na kopec.....


Marný, máš to marný. Dej už furt pokoj s tím Červínem. Tady se řeší kvalita jídla na centrálce a ty sem pořád taháš věci staré několik let. Už se prober a piš k tématu..........
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod litoweb » 15 čer 2012 13:27

Na internetu si prevazna vetsina lidi tyka i kdyz nikdo s nikym nespi, Tomasi pokud VAM neni 70let pak bych s tim asi problem nemel.
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod ronyk » 15 čer 2012 19:03

Jen na okraj mimo téma , panu tkz.Marnému jen nedošla slovní hříčka, s kterou už dlohodobě pracuje ! :lol: A jest-li došla tím hůř.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Martin Zahalka » 25 říj 2012 10:46

páni radní, pane starosto, probuďte se prosím už konečně, copak chcete centrální školní jídelnu úpně pohřbít.... vždyť je to do nebe volající co se tam dějě, ochutnali jste v poslední době něco z těch blafů, a na kolika akcích jež jste se zúčastnili zajišťovala catering právě centrálka... povdená paní ředitelka to tedy vede naprostosto skvěle viďte !!! Zase jsme šlápli trošku vedle....
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod I.T. » 25 říj 2012 21:18

Pane Zahálko,
Vám ta centrálka nedá spát.
Já tam chodím na oběd tak 3x v týdnu a za 67,- Kč za polévku a hlavní jídlo + vodu nebo čaj si nemůžu stěžovat a myslím, že spoustu lidí, které tam potkávám také ne.
V tom budou nějaké osobní záležitosti že ? :D
I.T.
 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 zář 2010 16:46

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Petr » 26 říj 2012 10:37

Ano, pětkrát v týdnu se tam chodit nedá. Jídla často bez chuti, bez jakékoli kulinářské invence. Za ty roky se kvalita propastně zhoršila. Kdysi jsem pyšně všem doporučoval návštěvu centrálky. Dnes si vybírám dny, kdy tam zajdu a nikomu se tím nechlubím, ani nedoporučuji. Hlavním důvodem mojí vytrvalosti je rychlost odbavení, jinak bych dal např. přednost třeba Katovně... Ještě jednu jistotu mně centrálka dává - jídlo bude určitě nezávadné!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod elixdragon » 26 říj 2012 22:50

Petře jakou kulinářskou invenci by jste chtěl aplikovat na dětech? CŠJ vaří pro děti, ostatní tam chodí jen pro to, protože se nemusí obávat závadných a zkažených potravin. Jeden známý si stěžoval na bolesti břicha - vážně přemýšlel o tom, že to má z toho jak chodí do CŠJ - omyl - ukázalo se, že nezřízeně chlastá pivo a prokládá to vodkou, nyní prochlastal i řidičské oprávnění. V jaké jídelně se najíte za 67,-kč a můžete si přidat pití i jídla kolik chcete? Hlavně mi nepište o bezedném kelímku z KFC - ten znám :lol: Kdo z vás, který vaří doma svým dětem podává staky na pepři, používá koření jako pro sebe? Srovnávat školní jídelnu s hospodou je iracionální. Mě tam chutná.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Petr » 27 říj 2012 15:41

I obyčejné jídlo by mohlo na talíři alespoň chutně vypadat... Kdybychom viděli vedle sebe na talíři jídla z centrálky a některých hospod ve zhruba stejné cenové hodnotě, nestranný konzument by určitě nesáhl po tom z centrálky. Navíc v hospodě platíte i obsluhu... V okolí neznám školní jídelnu, kde by se za oběd platilo bezmála 70,- Kč. A to pokud si nedáte polévku, platíte pořád stejně! Určitě souhlasím, že kvalita surovin musí být pod dohledem. To je jediné, zato důležité plus a ochrana našich dětí. Přeji dobrou chuť!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Stanislav Hylán » 27 říj 2012 21:48

Asi není možno srovnávat restauraci a "centrálku". Ale je možno srovnávat "centrálku" a "pohodu". To je opravdu o něčem jiném. Chuťově i cenově. Po odchodu paní Simonové šla "centrálka" dolů, dnes ta samá paní vede "pohodu". Spousta strávníků přešla právě k "pohodě", bohužel školní děti tu šanci nemají.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod kočka » 31 říj 2012 07:29

Já si myslím, že se v centrálce vaří velmi dobře, a to jsem tam nikdy nebyl. Soudím tak podle množství, ale hlavně značek luxusních aut parkujících v době oběda kde se dá, i na trávníku.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Milada » 31 říj 2012 09:40

Z vlastních zkušeností můžu říct, že zákazník, který má víc peněz (a luxusnější auto) je mnohem větší skrblík než třeba důchodce, který má hluboko do kapsy...Podle auta bych určitě neposuzovala solventnost nebo vybíravost v jídle...Parkování na trávě je věc úplně jiná...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Centrální školní jídelna

Příspěvekod Martin Zahalka » 14 led 2013 14:53

Bramborový týden, aneb nějak se nám urodilo resp. Centrálka ostuda gastronomie....
jídelní lístek tohoto týdne
po : čevabčiči brambor
br. šišky s mákem
út : vepř. na česneku, br. knedlík
losos s bramborem
st : lečo brambory
čt: br. kaše , párek
pá: stehno, brambor
zapékané brambory,
nezapomínejme na to, že po bramborách mrznou nohy, tak ať nenastydnete
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00

Další

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků