Litomericko 24

neděkujeme...

Litomericko 24

Příspěvekod Konik.HOP » 06 čer 2012 12:53

Náhodou jsem narazil v Litomericku24 na zadni strane na tento clanek. Mel jsem o Dotikovi vzdycky pomerne slusne mineni. Bez ohledu na to, na ci strane je ta stokorunova pravda (i kdyz viditelne se situaci snazili prodavacky resit) je, dle meho nazoru, tento clanek verejne spineni nekoho, kdo se nema sanci branit a ponekud silna kava. Nikde tam neni poznamka typu "Dopisy ctenaru". Pokud jsou Litomericko24 nestrane noviny, nemely by neco takoveho otisknout. Pod clankem je podepsana pani Landova, je to shoda jmen nebo Landuv klan muze v Litomericich cokoliv? Nebo je ta pani Dotikova tchyne a nemel na vyber? ;)
Přílohy
Výřez.jpg
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Ropovod » 06 čer 2012 13:26

Tak Dotik se už v zimě vymazal, takže pod svým pravým "jménem" tady asi neodpoví, ale nebyl by problém najít Marii Landovou, co už 30 let nakupuje v sámošce u Severky, a teď jim to dala sežrat.
Závěr stejně bude tvrzení x tvrzení, tak to chápu jako snahu o nápravu, těžko si to vymyslela.
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Konik.HOP » 06 čer 2012 13:45

Nerikam jestli je to pravda, nebo to neni pravda..vsichni jsme omylni..jen mi neprijde spravne nekoho v novinach spinit, bez toho, aby se k tomu mohla druha strana vyjadrit a bez cehokoliv prokazatelneho (jedna pani Landova povidala)..Dotik tu myslim nekde psal,ze tiskova verze ma omezenou kapacitu (pocet stranek), tak otisknout neco takoveho, na ukor clanku o udalostech ve meste, mi to pripada podivne..
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Ropovod » 06 čer 2012 14:04

bez toho, aby se k tomu mohla druha strana vyjadrit
něco brání sámošce reagovat?

a bez cehokoliv prokazatelneho
píše o svědcích ve frontě, prodavačky si ji asi taky budou pamatovat

tiskova verze ma omezenou kapacitu
mám spíš pocit, že má problém ten plátek zaplnit (něčím smysluplným)

jinak nechápu proč tu stovku nedostala, když si peníze přepočítala ještě u kasy a měla na to svědky, tak snad aby nám to Marie osvětlila, když už tady nad tou sumou ztrácíme čas :roll:
já jdu na ryby......
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Konik.HOP » 06 čer 2012 14:10

..svedky?..vy koukate ve fronte u pokladny kterehokoliv obchodu na to, cim a kolik plati nekdo pred vami a kolik dostal zpatky?..

..nejde o sumu..ale o to ze takovou kravinu Dotik otiskne..
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Litomericko 24

Příspěvekod m.landova » 06 čer 2012 23:13

Na rozdíl od zdejšího přispivatele mi mnoho lidí z Litoměřic za ten krátký informační článek poděkovalo. Jestli se někomu zdá, že to je "špinění někoho, kdo nemá šanci se bránit", tak já jsem také neměla šanci se bránit, a to navzdory tomu, že jsem držela v ruce pokladní lístek a vrácené peníze (resp. část peněz) a že ještě další člověk upozorňoval prodavačku, že mi vrátila špatně. Tato věc se prostě stala a nevím, proč bych si to vymýšlela - chodila jsem do toho krámu desítky let a nebýt této epizody, chodila bych tam dál."Druhá strana" se "vyjádřila" tím, že mě sprostě okradla. Člověk je proti takovému jednání naprosto bezmocný a nemá dovolání. Ano, je to tvrzení proti tvrzení, zvlášť když v pokladně žádná stovka nepřebývá. Nevím, co byste na mém místě dělal, kdyby se vám to stalo? Měla jsem volat policii (s tvrzením proti tvrzení bych asi těžko obstála)? Pán, který to mohl dosvědčit mezitím odešel. O tu stovku nejde - stovku vem čert - ale jde o princip a naprostou bezmoc člověka. Právě kvůli této bezmoci jsem chtěla, aby další lidé nedopadli jako já, aby si dali pozor. Do téhle sámošky chodí dost důchodců z okolí a okrást nějakou bábinku asi nebude pro dotyčný personál problém. Ostatně jsem slyšela, že tuto "hereckou etudu" tam nesehrály poprvé a že nejsem jediná, kdo takhle dopadl. Na rozdíl od těch ostatních okradených se nebojím takovou věc zveřejnit....
m.landova
 
Příspěvky: 38
Registrován: 09 zář 2010 22:48

Re: Litomericko 24

Příspěvekod koudelkova » 07 čer 2012 00:12

Taky jsem si všimla, že Dotík sem už nic nepíše. Zdá se, že po tom co se provalilo jak vytuneloval stavební firmu a ještě tu věšel lidem na nos plky o tom jak se jen snažil pomoci panu otci, tak se raději hanbou zahrabal pod zem. Blíže tady http://www.litomerickeforum.cz/viewtopic.php?f=12&t=385. Štěstí, že se dají na netu dohledat všechny informace, člověk by jinak těm socanskejm lžím a výmluvám i uvěřil. I Rathovi by člověk včera dal korunu do klobouku, tak hezky mluvil :D
koudelkova
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 kvě 2012 21:20

Re: Litomericko 24

Příspěvekod kočka » 07 čer 2012 05:51

koudelkova píše:Taky jsem si všimla, že Dotík sem už nic nepíše. Zdá se, že po tom co se provalilo jak vytuneloval stavební firmu a ještě tu věšel lidem na nos plky o tom jak se jen snažil pomoci panu otci, tak se raději hanbou zahrabal pod zem. Blíže tady http://www.litomerickeforum.cz/viewtopic.php?f=12&t=385. Štěstí, že se dají na netu dohledat všechny informace, člověk by jinak těm socanskejm lžím a výmluvám i uvěřil. I Rathovi by člověk včera dal korunu do klobouku, tak hezky mluvil :D

Ráno bývá moudřejší večera. Milý, milá, milé Marie Koudelková. Toto forum neopustil jen Dotik. (On má redakci svých novin pod zemí?) Myslím, že by Vám to pan Liška potvrdil. Jsou mezi námi tací, převážně někteří, kterým nestojí za to, dohadovat se na anonymním foru. Vám je lhostejná paní Landová, Vy nemáte ráda Dotika a Panaše a teď už asi i mě.
P.s. Petru Panašovi jste dala radu. Cituji "Vy už nikdy nikomu nic nedoporučujte jelikož se mi z toho dělá mdlo."
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Petr » 07 čer 2012 07:08

Dotik mi tady na fóru chybí. V mnohém jsem s ním nesouhlasil, ale jako novinář má rozhodně větší přehled o dění v našem městě než já. A diskuze je o střetu názorů, ne? Čím bohatší, tím lepší. Jeho osobní a rodinné problémy mě nezajímají. Tím, že tu jsou někteří bez anonymity (pokud nejde o pseudonym typu Novák), dávají možnost ostatním navážet se do jejich soukromí a to není fér. Pro tyto praktiky zaniklo městské fórum... Takže, Dotiku, vraťte se! :!:
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Konik.HOP » 07 čer 2012 08:13

m.landova píše:Na rozdíl od zdejšího přispivatele mi mnoho lidí z Litoměřic za ten krátký informační článek poděkovalo. Jestli se někomu zdá, že to je "špinění někoho, kdo nemá šanci se bránit", tak já jsem také neměla šanci se bránit, a to navzdory tomu, že jsem držela v ruce pokladní lístek a vrácené peníze (resp. část peněz) a že ještě další člověk upozorňoval prodavačku, že mi vrátila špatně. Tato věc se prostě stala a nevím, proč bych si to vymýšlela - chodila jsem do toho krámu desítky let a nebýt této epizody, chodila bych tam dál."Druhá strana" se "vyjádřila" tím, že mě sprostě okradla. Člověk je proti takovému jednání naprosto bezmocný a nemá dovolání. Ano, je to tvrzení proti tvrzení, zvlášť když v pokladně žádná stovka nepřebývá. Nevím, co byste na mém místě dělal, kdyby se vám to stalo? Měla jsem volat policii (s tvrzením proti tvrzení bych asi těžko obstála)? Pán, který to mohl dosvědčit mezitím odešel. O tu stovku nejde - stovku vem čert - ale jde o princip a naprostou bezmoc člověka. Právě kvůli této bezmoci jsem chtěla, aby další lidé nedopadli jako já, aby si dali pozor. Do téhle sámošky chodí dost důchodců z okolí a okrást nějakou bábinku asi nebude pro dotyčný personál problém. Ostatně jsem slyšela, že tuto "hereckou etudu" tam nesehrály poprvé a že nejsem jediná, kdo takhle dopadl. Na rozdíl od těch ostatních okradených se nebojím takovou věc zveřejnit....



Vazena pani Landova. Jak se cela vec stala vite jen vy, MOZNA pan za Vami a prodavacka. Prodavacka Vam viditelne vysla vstric s tim, ze ackoliv jste mela za sebou, jak rikate, frontu lidi, zastavila provoz a sla prepocitat kasu. Pokud se Vam postup nezdal,mohla jste zavolat policii. Nekoho spinit v novinach a tvrdit, ze Vas sproste okradl, nebo ze krade je skoro na zalobu pro spineni dobreho jmena a obchodu se divim, ze ji na Vas nebo na Litomericko24 nepodal. Pokud Vam pribuzensky vztah s panem mistostarostou dava falesny pocit, ze muzete v tomto meste beztrestne napadat kohokoliv je nejvyssi cas aby Vas nekdo vyvedl z omylu. Dotikovi se opravdu divim, ze neco takoveho uverejnil. Stejne tak mohu tvrdit o Vas v novinach, ze jste znama nesnasenliva osoba, ktera svou "hereckou etudou" se pokousela okrast prodavacku, ktera ma pravdepodobne nizsi plat nez Vy duchod.
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Litomericko 24

Příspěvekod koudelkova » 07 čer 2012 09:12

kocka : Je hezké jak tu píšete, že je toto forum anonymní. Jen jste si nevšiml, že to píšete buď pod nickem KOCKA nebo ze záhrobí a jste asi ten socanskej Kočka co ho picnul Ďuričko na Paroubkově oslavě. Já vám budu těžko dokazovat, že píši pod svým jménem jako vy mi budete těžko dokazovat, že nejste třeba ten zmiňovany Dotík. Věřte, že mi to je úplně jedno, na odhalování skrytých identit jsou tady jiní borci. Nechápu co je na tom špatného, když se mi nelíbí, že novinář bijící se v prsa jako správný socan, se nakonec ukáže jako prachsprostý tunelář. Pro mne tím pádem všechny jeho články kde psal o nutnosti dodržovat zákony atd. připadají trochu jako to přísloví o Vodě a víně nebo o Másle na hlavě. Nechápu proč sem taháte pana Panaše, to že jsem znechucená jak politici obelhávají lidi tím jak před volbami slibují a doporučují a po volbách jejich lidé kradou jako straky, to do tohoto tématu myslím nepatří. A to že jsem se jednou uklepla a vynechala jedno A ? Nenechte se vysmát a nebo se smějte, to mi je vlastně jedno.
Koudelková
koudelkova
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 kvě 2012 21:20

Re: Litomericko 24

Příspěvekod dejavu » 07 čer 2012 16:05

MTaky si myslím, že tu Dotik chybí. Má přehled. :?
dejavu
 

Re: Litomericko 24

Příspěvekod litelot » 07 čer 2012 16:56

Jestli o tom nevíte, tak Dotik má zákaz kritizovat veřejně dění na radnici. Za to Dostál dostal :) lízátko od radnice - pronájem kavárny v parku U Hvězdárny, dotaci do o. s. Proluka, které patří jeho ženě, peníze z projektu za které si pořídil počítače do své redakce, pravidelně dostává peníze od radnice za kabelovou televizi aj.(mimichodem jiná města v okrese - Štětí, Roudnice už mu dotaci zrišila). Jeho noviny a web jsou plný reklamy, články pouze přebírá - žádna novinářská práce, pouze reklamní plátek ale s podporou města. Takže se "nezávislý Dotik" musel stáhnout i z tohoto fóra. Inu demokracie radnice v praxi.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Litomericko 24

Příspěvekod rajnoha » 07 čer 2012 18:46

Dotik má nejen zákaz kritizovat radnici, Dotík má dokonce nakázáno radnici chválit a speciálně ČSSD a naopak soudě dle jeho chování na FB, mu asi i někdo přikázal napadat PROKraj - asi se jich bojí? Jinak ve výčtu jeho radničních bonusů chybí vydávání Radničního zpravodaje - který tiskne a inkasuje za něj. Což je obzvláště pikantní, protože články v něm se shodují s Litoměřickem24, které vydává taky. Akorát, že v jeho plátku je reklama jeho kamarádů, kdežto v Radničním je reklama, no vlastně taky jeho kamarádů, jen těch politických. Třeba článek od opozice jaksi chybí, přitom ze zákona musí opozice dostat slovo. Ale co, vždyť je to zadarmo ne? Akorát, že ty peníze se mohou jinde využít lépe. Třeba pro naučnou stezku na Mostnou horu. Pardon, na to se vlastně peníze také našly, hádejte kdo nesmyslnou stezku bude realizovat? :) Ano, uhádli mojí milí.
Dotík mi tu také chybí, jeho informace byly často zajímavě zkreslené, ale choval se aspoň korektně.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Litomericko24.cz » 07 čer 2012 20:12

Pokud máte zájem o odpovědi, tak tady jsou. Nehodlám o nich dál diskutovat, analyzujte si je sami.
1. Radniční zpravodaj graficky připravuje a zajišťuje tisk Proluka o.s. Cena za jeden kus 16 stránkových barevných novin včetně grafické úpravy je 2,85Kč koncová cena vč. DPH v nákladu 10.000ks / 6 x za rok.
2. PROKraj - není důvod se jich bát. Vzhledem k tomu, že od kraje nic nedostávám, tak o nic nepřijdu, když tam budou borci z ProKraj. Jsem ale přesvědčený, že toto sdružení nemá šanci se dostat do vedení kraje. Vede mě k tomu jednoduchá úvaha - do krajského zastupitelstva se dostanou - ČSSD, ODS, TOP09, Severočeši, KSČM, LEV21, PROKRAJ. Vzhledem k tomu, že Prokraj krizituje ČSSD, ODS, TOP09 (firma AZ Sanace), s KSČM by se spojit neměli, LEV21 - Paroubek. Zůstávají tedy Severočeši, kteří v nejlepším případě získají 10% hlasů. Ve spojení s Prokraj (10%...utopie je 20%) tedy vedení kraje neudělají. Pokud tedy nepopřou vše, jak nyní vedou jejich předvolební kampaň a nedají se dohromady s někým z ČSSD, KSČM, TOP09, ODS nebo dokonce LEV21 (Paroubek, Benda).
3. Pokud se vám zdá nesmysl vrátit lavičky na místa, kde před dvaceti lety byly, oprava můstku za vodárnou, ve spolupráci s dětmi ze základní školy vytvoření několika informačních cedulí, nakoupení několika GPS a propagace geocachingu, umístění několika sezení pro lidi chodící sem na procházky, úvaha o vytvoření minizoo, tak prosím...rozhodně vám to brát nebudu...
4. Proluka nedostala od města žádnou dotaci, včetně smyšlených peněz do redakce, včetně naučné stezky a opravy výše zmiňovaných laviček atd. Finance poskytla MAS České středohoří pod vedením Petra Panaše, kandidáta za PROKRAJ - naprosto transparentně ;) Už teď se těším, jak se popere s dalšími dotacemi, kde žádají komerční subjekty (ostatně Zelení, tedy PROKraj k nim mají velmi blízko. Tuším pan Bursík jim přihrál mega kšeft v podobně dotovaného výkupu elektriky z fotovoltaických elektráren. Takový žadatel si rozhodně zaslouží být reprezentantem PROKRAJ podpořen), které nemají s filozofií MAS cokoliv společného.
5. od jiných měst jsme nikdy dotaci nedostávali. Litoměřice a Lovosice dávají dohromady 30.000Kč měsíčně. Za to dostávají prostor v kabelové síti UPC Express (110.000 domácností v Ústeckém kraji), nově také v satelitní a kabelové televizi Regionálnítelevize.cz, která vysílá na ASTRA 3B nekódovaně (například Skylink) a ve většině kabelovek v republice. Celkově se odhadem jedná o cca. 2.000 000 potencionálních diváků na satelitu a cca. stejné číslo na kabelovkách. Je pravdou, že jsme byli ve výběrovém řízení na natáčení pro Štětí, ale zásluhou tamní sociální demokracie byla vybrána firma, která horší službu (řekl prý nezávislý odborník v komisi) dodává za čtyřnásobnou cenu (naše nabídka byla 15.000Kč, dnes Štětí platí 60.000Kč). V Roudnici jsme nikdy nedostávali žádné dotace. Roudnice si pouze objednávala propagaci turistických a kulturních akcí (vinobraní, zámek atd. atd.) ve vysílání TV Prima. Cenu za jednu reportáž měli tuším 3.000Kč.
6. Noviny si můžete stáhnout zde: http://www.litomericko24.cz/mvr/ - můžete posoudit sami.
7. Kavárnu provozuje Proluka o.s. což znamená, že veškeré zisky musí dát zpět do provozu. Za několik měsíců fungování jsme měli několik hudebních akcí (Áda Škarda, Ivo Vodička, Pepek a Námořník, Jiří Dynda Podrábský), dali jsme možnost vystoupit Pavlovi Hlušičkovi - Mnoháček Zgublačenko.
8. Nejsem nezávislý. Naprosto veřejně říkám a stojím si za tím, že nejlepší zřízení je velká koalice, případně ještě systém dvou politických stran (USA), kde je jasné, kdo vládne a jakým směrem. Čím menší strana, tím větší vyděrači to jsou - Zelení, Věci veřejné, KDU - to pouze dokazují.
9. Myslím, že se vám splnil sen a máte v regionu nezávislé médium 5+2 Dny. Pokud vím, tak stále vyzývají, ať jim pošlete nějaké zajímavé tipy na zlodějnu na městě. Můžete zkusit štěstí tam :)
10. ještě k článku - na webu byl označen Napsali jste. V novinách bohužel ne. Chyba. Ovšem paní Landová dopisovala hlavně v kauze Bulasová a nebyl důvod jí nevěřit. Kontakt na ní jsme předali vedení firmy provozující samoobsluhu, v dalším vydání novin vyjde článek chválící tuto prodejnu. Co člověk, to názor :).

A jedna nabídka pro nadšence s kamerou. Kompletně budeme předělávat web Litoměřicko24.cz. Systém bude mnohem více o videích a méně o textu. Pokud máte zájem zveřejnit vaše videa a dokážete natočit a sestříhat cca. 60 - 90vteřin, tak je s textem pošlete na JAN.DOSTAL@REGIONALNITELEVIZE.CZ. V Regionálnítelevizi.cz začnu pořad Objektivem diváka, kam budeme dávat zajímavá videa našich diváků. Po tom, co Litoměřicko24.cz naučilo psát lidi své vlastní články, teď dáme možnost zveřejňovat jejich videa. A to nejen na webu, ale i dále.

Další zajímavá novinka bude živé vysílání na Youtube.com. Předpokládám, že budou živé přenosy z hokeje, basketbalu, možná z lovosického fotbalu apod. prostor nabídneme každému - s vlastním kameramanem a internetem zadarmo, pokud budeme muset dodávat nějaké služby, tak je zpoplatníme.

Myslím, že odpovědi jsou dostačující, nyní můžete opět nerušeně diskutovat a psát lži. Vše z toho, co je napsáno, se dá velmi jednoduše doložit. Ovšem šéf tohoto fóra nemá zájem fórum moderovat a baví se tím, že jsou zde lidé lživě pomlouváni. V opačném případě by měl dát diskutujícím jasně najevo, že každé obvinění by mělo doprovázet zveřejnění (případně předání) důkazů provozovateli tohoto fóra. Pokud takto fórum nebude fungovat, nebude mít žádný význam a bude sloužit jako házení špíny na kohokoliv, kdo se vám zrovna znelíbí bez důkazů. Ostatně pod vedením pana Lišky odešli všichni, kdo měli zájem zveřejňovat opačné názory, než mají ostatní diskutující a vytvářet tak prostor k výměně názorů a tím získávání nových informací, souvislostí. Dotáhl to do stavu, kdy jediný význam fóra je, že se poplácáte po zádech, jak jste skvělí, že jste to zase tomu vedení společně nandali.

Pokud máte zájem s námi diskutovat, zkuste http://www.facebook.com/Litomericko24 nebo si mě najděte na FB (Dotik Dostal). Naše videa najdete také zde: http://www.youtube.com/regionalnitelevize

CenikRT.pdf
(930.31 KiB) 771 krát
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Llukas007 » 07 čer 2012 20:27

Škoda, kdybych poplácával po zádech radní na minulém "oficiálním" fóru, třeba by mi ho nezcenzurovali. :P Dnes bych ho být radními raději zrušil, je to na stránkách radnice jen pro ostudu, ostatně stejně jako sami radní pro město! :!:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Vladislav Liška » 07 čer 2012 21:48

Děkuji p. Dostálovi za self promo, umístění spamu a také za to, že on zde špínu na nikoho rozhodně nenaházel, tak jak to vyčetl všem ostatním (máslo na hlavě I.). Řečem o nemoderování a o tom, že nemažu příspěvky moc nerozumím, protože zrovna on moc dobře ví, že rozhodně některé příspěvky mažu - třeba ty, které byly skutečně na hranici a proti němu (máslo na hlavě II.). Stejně tak mažu vulgární příspěvky. Vyjadřování cizích názorů cenzurovat nebudu, nežijeme v totalitě, zjišťovat kdo má pravdu taky nebudu, nejsem soudce, on to ve svých novinách taky nedělá (máslo na hlavě III.). Fórum nikam nevedu, pouze platím doménu, udělal jsem zdarma službu spoluobčanům, na fóru neprofituji, neprodávám prostor, neprodávám nic radnici ani od ní nedostávám kšefty a rozhodně se nebavím tím, že jsou lidé lživě pomlouváni ani na fóru ani v jeho novinách (máslo na hlavě IV.). Pokud vím, tak o smazání profilu požádali dva lidé, včetně jeho. Přičemž jeden měl souhlasné názory s většinou. Chování pana Dostála nerozumím, ale řešit ho nebudu, ač mě to mrzí. Život je boj. Podívejte se na jiná živá městská fóra jak to vypadá tam, tady u nás je to dost kultivované - o čemž celkem i svědčí neklesající, ale pomalu stoupající návštěvnost. Prostě si lidi chtějí asi přečíst i názory jiných než těch, co píší do deníků, protože většinou to jsou skutečně jen kopie PR z radnice.

Vlastně bych ten příspěvek měl dle rady smazat, protože se v něm někdo lživě napadá :) Neudělám to, vážím si i jiných názorů, byť s nimi nemusím souhlasit.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Stanislav Hylán » 07 čer 2012 22:13

Tak tedy trochu zírám. A to při čtení příspěvku LITOMERICKO24.CZ. Dříve to bylo "díky Vláďovi Liškovi popř. Vláďa Liška sem, Vláďa Liška tam". Nyní opak. Trochu to nechápu. Stejně tak zírám na bod č. 8 a 9 z vyjádření LITOMERICKO24.CZ:
" 8. Nejsem nezávislý. ". Jak to koresponduje s nedávnou masáží o vlastní nezávislosti???
"9. Myslím, že se vám splnil sen a máte v regionu nezávislé médium 5+2 Dny." Zatím jsem Babišovou "Sedmičku" (zdarma do schránky) neviděl, ale teoreticky by měla být na městských financích na rozdíl od Dotíka nezávislá... Obávám se však, že to bude stejná informačně inzertní selanka...
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Litomericko 24

Příspěvekod koudelkova » 07 čer 2012 22:41

Dotíku tak tohle je přesně to proč každý rozumný člověk nemůže socany ani cítit. To vaše chvástání co všechno pro nás všechny děláte, z toho se mi zvedá kufr. Proč se proboha navážíte do pana Lišky ? Copak on vás nutil abyste vytuneloval vaší stavební firmu ? Copak vás pan Liška nutil abyste svoje zlodějny házel na nemocného otce - ani náhodou. Nebyl to pan Liška ale vy - Jan Dostál. Nebo to byl pan Liška kdo vám nařídil exekuci na dům kde bydlíte - kdepak byl to soud. Nebo pan Liška prosadil v Parlamentu zákon o tom, že je možno na internetu dohledat detaily o vašem podnikání - ani náhodou. Tento týden je to už podruhý kdy slyším nějakýho socana chycenýho při krádeži a on ten dobrák začne obviňovat všechny okolo. První byl váš oblíbenec Rath - ted jste klesl až na jeho úroveň. Nebo vás tak rozhodilo, že toho vašeho idola zašili ? Koukněte se na to z druhé strany - jste teď kousíček od sebe. Schválně jsem jukla na váš web - tam je zatčení Ratha na titulce - akorát je to napsáno nějakým neviditelným fontem, myslím.
Koudelková
koudelkova
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 kvě 2012 21:20

Re: Litomericko 24

Příspěvekod Petr Panaš » 08 čer 2012 06:56

Byť jsem původně nechtěl, přeci jen budu na příspěvek Dotika (Jana Dostála) reagovat. A to z toho důvodu, že minimálně v některých statích nepíše pravdu (záměrně ?). Nevím proč, ale ve svých písemných projevech (např. i na FB) neustále zdůrazňuje, že jsem předseda správní rady MAS a poznámkou na transparentnost přidělovaných dotací. Cituji : Finance poskytla MAS České středohoří pod vedením Petra Panaše, kandidáta za PROKRAJ - naprosto transparentně :) opravuji, finance poskytla MAS, ale ne v době, kdy jsem figuroval ve správní radě, ale předtím. Vůbec nevím o nějakých subjektech, ke kterým by měla SZ nebo PRO kraj blízko, zejména v kontextu toho, že by jim měla podle pana Dostála být přidělena netransparentně dotace. V tomto případě se Dotik chová přesně tak, jak to kritizuje u ostatních. Bez důkazů na něco poukazuje. Nic konkrétního, ale po přečtení zůstane jakási pachuť. Pro objasnění, MAS přiděluje dotace v různých oblastech a některé jsou prioritně určeny pro podnikatele (např. v zemědělství nebo turistickém ruchu). Výše dotace není jako u jiných oblastí 90%, ale 50 nebo 60%. Zatímco u obcí a neziskovek je v podaných žádostech velký převis, tak u podnikajících subjektů je to úplně opačně. Ve výsledku to znamená, že kdo splní formální náležitosti a dostane potřebný počet bodů, dotaci dostane. Ale třeba se to časem také změní, záleží na zájmu a počtu podaných projektů. S tím, že jsem předseda správní rady MAS má dle náznaků zatím jakýsi problém (a nevím proč) pouze Dotik a vedení litoměřické radnice. Problém, jak ho cítím já, je následující. Jan Dostál (Dotik) pokud se vyjadřuje, by měl rozlišovat, zda je to jeho osobní názor, nebo stanovisko novináře. To občas není zřetelné a potom jeho čistě subjektivní názory mohou evokovat, že to je stanovisko médií (které by měly být alespoň částečně objektivní a něčím podloženy). Toť můj názor na věc.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Další

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron