Masopust 2012

neděkujeme...

Masopust 2012

Příspěvekod dipous » 23 úno 2012 11:22

Pořádání komerční žranice na náměstí na popeleční středu je vrchol pokrytectví. Litoměřice se opět předvedly, vetší trapnost se dlouho nestala. To nemohl někdo paní ředitelce MKZ říci, že to vychází na popeleční středu? :?
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Masopust 2012

Příspěvekod Petr Panaš » 08 úno 2015 18:01

Nevím, ale stále si nemohu zvyknout, že je masopust ve všední den - středu. Z tohoto důvodu jsem ho nikdy nezažil a tak ani nejsem tuto akci schopen hodnotit. Možná tam je i tak dost lidí. Ale stejně mě to přijde divné, že se masopust nekoná v den, kdy na něho může přijít úplně každý.
http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 50208.html
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Masopust 2012

Příspěvekod Petr Panaš » 11 úno 2015 22:34

Tak jsem se konečně dostal alespoň chviličku na masopust. Byl jsem tam kolem 16 hodin. Návštěvníků docela dost, stánků hodně, sortiment pestrý. Avizovaný celodenní program taky dobrý. Pouze jsem byl zklamaný, že jsem si nikde nekoupil žádné zabijačkové pochutiny. Jitrnice, jelita, tlačenka - nic (nebo už nic) nebylo. Zrovna tento sortiment bych si na masopustu představoval. U pódia, kde se něco vařilo (možná prdelačka - nevím jistě), když jsem se ptal, zda lze něco koupit. Bylo řečeno, že nejde.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron