Jídlo na Centrálce

neděkujeme...

Jídlo na Centrálce

Příspěvekod Milada » 07 úno 2012 20:49

Nerada píšu do této rubriky, ale dnes mi to nedá...Dcera někdy musí jít na oběd na Centrálku až po 13.30, kdy už jsou na výběr jen dvě jídla - což se nedá nic dělat a prý na to má Centrálka "právo". Zarazila mě ale porce jídla, kterou dnes dostala - přestože je na gymnáziu a má mít 3.stupeň, posuďte sami na fotce, jestli je to odpovídající...Paní pokladní se sama divila, že má nějakou malou porci...Navíc prý zrovna došla obloha, takže byl oběd bez zeleniny...
Běžně se také stává, že dojde maso v omáčce, tak tam dají jiné z jiného jídla....na langoších je pálivý kečup...
4-7F137788-705664-480.jpg
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Jídlo na Centrálce

Příspěvekod dipous » 08 úno 2012 08:14

No žádný zázrak to není ( navíc to vypadá nechutně - moučnaté, rozvařené brambory s mdlým kouskem masa a UHO, myslím si, že tolik bych toho ani nesnědl :lol: ), na druhou stranu při obědových menu v restauracích občas dostanu i porci menší :( . Tím se samozřejmě nechci zastávat CŠJ. Mimochodem kolik teď stojí oběd III.st., už je to nějaký pátek co do CŠJ nechodím ;) ?
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Jídlo na Centrálce

Příspěvekod Milada » 08 úno 2012 08:47

Pokud vím, tak 26 Kč.
Osobně si raději zajdu na oběd do Sovovky, kde je "komornější" prostředí a kuchařky vždycky vyjdou vstříc...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Jídlo na Centrálce

Příspěvekod Petr » 08 úno 2012 13:16

Pro dospělé to samé za 66 korun...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Jídlo na Centrálce

Příspěvekod elixdragon » 08 úno 2012 15:37

Zítra tam zajdu taky a sežeru 1/2 polovinu masa a pak to vyfotím - trochu se v tom ještě porejpu, aby fotka měla grády :lol: tak na tohle může skočit tak 15 letý kluk na fejkbůku, ten talíř je na okrajích tak omaštěný, že se s tím jídlem něco podle mě nekalého dělo, než se vyfotilo :lol: byl jsem na centrálce taky později okolo 13:45 hod, když nebylo maso k omáčce, ale dostal jsem k tomu grátis dva vdolky, maso nemusím pořád a vdolek potěšil. A raději zajdu na centrálku za 66,-kč ale vím na 100%, že papám čerstvé jídlo ten den připravené ;) jen si choďte za 50,-kč na menu do hospody - to je jako koupit levné hadry od vietnamců - levné to je, ale že to vydrží dvě praní to už nikoho nezajímá - placebo efekt je přeci silnější :lol: Proč jste nereklamovala rovnou u ředitele? Nebo proč jste nereklamovala rovnou u výdejního pultu? A k pokladním .... no ty jsou rádi, že udrží moč po dobu prodeje jídla - nechápu proč nedaj na pokladny matky na mateřské, proč musí pracovní místo zadržovat člověk, který má už dávno právo na odpočinek? Já mám z centrálkou jen dobré zkušenosti ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Jídlo na Centrálce

Příspěvekod Stanislav Hylán » 08 úno 2012 23:00

Elixdragon: když jsem dočetl,mrknul jsem na čas zveřejnění.Podle obsahu jsem čekal spíš půlnoc nebo brzké ráno... Ale vážně, zkuste s foťákem zajít do Pohody a vyfoťte jejich dětské porce. Samozřejmě před začátkem konzumace.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Jídlo na Centrálce

Příspěvekod Milada » 09 úno 2012 08:39

Nemám zájem Centrálku zbytečně očerňovat, jen jsem napsala, že mě zarazila velikost porce a absence oblohy a vůbec - celé to jídlo vypadá hrozně. Do Centrálky už na jídlo nechodím, jen vyjímečně, když doprovázím mladší dceru.
Toto jídlo, jehož fotku jsem zveřejnila, vyfotila moje 16letá dcera - nemám důvod jí nevěřit, chodí na gymnízium, nemá IQ tykve, aby jídlo ujedla a pak vyfotila...Navíc tutéž "úžasnou" porci dostaly i její kamarádky...Pokud bych tuto porci dostala já, reklamovala bych ji, to mi věřte. Ale k dospělému člověku si kuchařky "nedovolí", dětem se dá cokoliv. Předpokládá se, že si nebudou stěžovat...A o tom to je...
Taky se mi jednou stalo, že jsem dostala dva vdolky, jako "dezert", jako "pozornost podniku". Když dojde po 13.30 maso, neumím si představit, že vdolky (nebo cokoliv jiného jako náhražku) dostanou všichni studenti, kteří přijdou na oběd na poslední chvíli...
Nehledě na to, že se nám několikrát stalo, že nám byl naúčtován oběd, který jsme nesnědli, reklamovali jsme (několikrát), bezúspěšně...ale o tom už jsem na fóru psala kdysi...
Když dcera chodila na Sovovku, nikdy se nic podobného nestalo, naopak, tam dětem vycházejí vstříc a nešidí je...
Napsala jsem svůj názor, názor naší rodiny, ať si každý obědvá kde chce...
Pane Hyláne, jaké jsou porce v Pohodě?
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Jídlo na Centrálce

Příspěvekod Pátková » 09 úno 2012 20:55

Dlouho jsem do Centrálky chodila. Opravdu už to "není to co to bývalo", ale abychom jim zase nekřivdili: myslím, když si strávník řekne, že chce víc, tak mu to dají. Nebo má možnost si přidat. Ta obloha tam chybí - vypadalo by to lépe.
Ale moje babička vždycky říkala, že žaludku je to jedno, že to jenom oči! No, hlavně suroviny aby byly kvalitní a čerstvé.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Jídlo na Centrálce

Příspěvekod Veselý » 10 úno 2012 15:47

No v minulém týdnu jsem na centrálce byl na obědě a nebylo to zase špatné. Velká porce a některé děti to dokonce dojedly........Sklípek to sice není, ale kdo může chodit každý den na oběd za 200,- ?
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron