reklama comfor

neděkujeme...

reklama comfor

Příspěvekod winie » 19 zář 2011 19:41

Rad bych apeloval na radni, pamatkare, pripadne byleho radniho p. Tvrdíka aby odstranil tu prisernou reklamu co hyzdi lidickou ulici a tim padem jednu z prijezdovych cest na historicke namesti a okoli hradu. uz takhle mi tam vadili opicarny upozornujici na mestske akce, ale soukroma reklama je uz na me opravdu hodne. dekuji
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: reklama comfor

Příspěvekod olin » 12 led 2012 10:23

Dobrý den, jak si může bývalý místostarosta, který se tak vehementně pral o zrušení velkoplošné obrazovky dovolit něco podobného, jako napnout plachtu přes ulici? Děkujeme pane Tvrdíku, že jste nám zpříjemnil vánoční výzdobu města. Co na říkají památkáři města? Vždyť tudy denně jezdí do práce. Je to kamarádství nebo úplatkářství? Pokud by to tak udělal každý z podnikatelů, můžeme denně slavit 1.máj. Navíc ta zhovadilost na plachtě - fotovýroba! Pane Tvrdíku, běžte se podívat do jiných firem v Litoměřicích jak vypadá fotovýroba. To se fakt štětkou a válečkem z molitanu dělat nedá.
Olin
olin
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 led 2012 10:14

Re: reklama comfor

Příspěvekod natasam » 13 led 2012 16:55

. . . jak si může bývalý místostarosta ...
Je to kamarádství nebo úplatkářství?
UZ JSTE TO POCHOPILI ??? TADY SE MUZE V LM VSE !!!
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: reklama comfor

Příspěvekod olin » 31 led 2012 07:03

Dobrý den, vidím, že památkářům v našem městě nevadí u některých podnikatelů jejich nápady a tak jsem dostal i já nápad. Moje švagrová bude mít třicáté narozeniny, má obchůdek v ulici 5.května a tak jsem se rozhodl ji věnovat jako dárek také plachtu přes ulici. Můžu se touto cestou oficiálně kompetentních pracovníků města zeptat kolik činí měsíční poplatek? Plachta bude mít rozměry 6x1 m. Majitelé domu proti tomu nic nemají. Děkuji Olin
olin
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 led 2012 10:14

Re: reklama comfor

Příspěvekod winie » 31 led 2012 09:11

pane oline, doufam ze to je vtip ;) nicmene muzete vyzkouset jak to doopravdy funguje :lol:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: reklama comfor

Příspěvekod worwan » 31 led 2012 10:07

Oline, zeptat se můžeš ale tady ti nikdo neodpoví :)
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: reklama comfor

Příspěvekod litoweb » 31 led 2012 11:45

Ale tak zase na druhou stranu je dobry kdyz si clovek muze postezovat i kdyz odezva byt nemusi ;)
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron