Likvidace obce Skalice

neděkujeme...

Likvidace obce Skalice

Příspěvekod klk » 07 zář 2011 21:44

Tak nám na Skalici kromě bláznů stěhujou i ty s kterými je problém ve Wansdorfu ,Rumburku a Novém Boru , tak to je opravdu super!!!!!!!!! Děkujeme Slavoji !!!!!!!!!!!!!!
klk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 úno 2011 23:32

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 zář 2011 06:58

Máte více info? Kam? Koho? Kolik? Proč?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod natasam » 08 zář 2011 12:23

natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod natasam » 08 zář 2011 12:30

natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 zář 2011 14:46

ani jeden odkaz bohuzel nema zadne info o te Skalici.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod natasam » 08 zář 2011 14:54

natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod jimi brown herrer » 08 zář 2011 15:34

Hmm, tak to nevim teda .)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod elixdragon » 08 zář 2011 20:04

No tak to si podejte inzerát ve znění:

Koupím větší množství skleněných lahví, staré hadry a asi 100 litrů petroleje, nebo jiné dobře hořící kapaliny :twisted:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod klk » 08 zář 2011 21:16

cca 8o kousků z Roudnice , je to velmi zajímavý byznys , protože je to velmi slušně dotováno státem ale co si počnou obyvatele této klidné obce a okolí to nikoho zatím nezajímá,pro upřesnění jedná se o ubytovnu kterou vlastnil Slavoj Ltm.
klk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 úno 2011 23:32

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod elixdragon » 09 zář 2011 14:09

Dnes si můj známý (zahrádkář s nedalekého okolí Skalice) stěhoval sekačku na trávu, křovinořez a další majetek o který se bojí.

KAM JSME TO DOSPĚLI SE PTÁM, KAM AŽ SE BUDEME KVŮLI TĚMTO "LIDEM" STĚHOVAT? JAK MOC SE BUDEME BÁT? CO JIM VŠE STÁT ZDARMA ZAŘÍDÍ? JAK DLOUHO STÁT BUDE SDÍRAT SLUŠNÉ OBYVATELE TÉTO ZEMĚ O DANĚ S TÍM ŽE JE ROZDĚLÍ TOMUTO ETNIKU? KAM AŽ TO DOSPĚJE?

ŘEKNU VÁM JAK TO VIDÍM JÁ - LIDÉ ZAČNOU VOLIT VANDASE A STRANU DSSS, AČKOLIV SE JIM TATO STRANA PŘÍČÍ V KRKU. A JÁ BUDU MEZI NIMI.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod jimi brown herrer » 09 zář 2011 15:14

To mi přijde jako z bláta do louže, pokud se Vám ta strana příčí. Co si myslíte, že s nimi udělají? Někde budou bydlet stejně.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod Petr » 09 zář 2011 17:28

Jímá mě hrůza, když čtu názory elixdragona. Jestli tak uvažuje více lidí, Bůh s námi. Nechci ani vědět, jak by situaci vyřešil on, kdyby měl tu odpovědnost. Asi tak jako DSSS, jak označuje své volební favority. Pokud se s těmito názory řadí mezi "slušné lidi", tak já mezi ně asi nepatřím. Jak se zdá, tak ani na toto fórum (podle reakce ostatních).... Hodně štěstí s jeho vedením, pane Liško!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod elixdragon » 09 zář 2011 19:38

Pročpak Vás jímá hrůza, pane Petře? Můj názor se Vám nelíbí, však Vám ho nenutím. Jen jsem napsal co si myslím, víte Petře ono je těžké, když bydlíte v klidné části bez těchto "lidí". Pokud si přečtete mé kritizující příspěvky ještě na oficiálním fóru Litoměřic, které bylo zřizováno MÚ Ltm, dozvíte se, jaké s nimi mám své zkušenosti. I zde pokračuji v psaní o lidských netvorech a zvířatech, které bydlí v Revoluční ulici č.p. 7 a v okolních výškových panelových domech. Je až k neuvěření, co tito "lidé" dokážou vymyslet proto, aby nemuseli jít pracovat za mzdu, která by jim za odvedenou práci náležela.

Je vidět, že s nimi máte jen dobré zkušenosti, ale to Vám nedokážu uvěřit, protože s nimi nemá dobré zkušenosti nikdo.

Dva mladí chlapci vedou kola v ulici Marie Majerové, jeden povídá druhému "Jakube já ale nejdu přes Revoluční, vždyť víš", on se na něho podívá a povídá: "Honzíku, tam už pojedeme rychle".

Tak mi řekněte, jestli chcete, aby se bály i vaše děti.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod Stanislav Hylán » 09 zář 2011 20:38

Když jsem měl ještě zahradu,tak jsem tam nikdy křoviňák ani sekačku taky nenechával. K Petrovi: V Revoluční 7 mám kamaráda, který tam bydlí se svým vnukem. Asi před rokem jsme se s 9ti letým synem za ním vypravili. Když jsme prošli po schodech mezi skupinkou zevlujících "obyvatel domu", tak jsme vešli do domu. Syn, když viděl chodby, výtah - bordel non plus ultra - k tomu divoké děti zevlujících obyvatel (velmi slušně řečeno), tak pravil, že sem už nepůjde. A nešel. A není to tak dlouho, když jeho o rok mladší kamarád dostal hned v přízemí nakládačku... Od koho asi? Moje kolegyně z práce, svou dceru z tréninků vozí domů autem, protože je nucená chodit kolem Revoluční 7... Obávám se, že rasismus naruby nám resp. těm, kteří ho nám ho uměle naordinovali, přerůstá přes ramena.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod Vladislav Liška » 09 zář 2011 21:35

DSSS urcite neni reseni, zadne ani nenabizi. Nicmene to, ze to je problem, se shodnou skoro vsichni. Nelze hazet vsechny do jednoho pytle, ale jak rychle rozeznate, ze ten kdo se na vas lepi v tramvaji je ten slusnej? Nijak, takze si proste vystoupite preventivne. Obcas vidam i takove co pracuji, ale mnohem vice jich vidam co nepracuji. Myslim, ze to, co lidem vetsinou vadi, je ta jejich drobna kriminalita a mala postizitelnost - proste se jich kazdy boji a nechce se s nimi poustet do krizku, vcetne uradu. Je potreba zacit merit vsem stejnym metrem, ukazat jim, ze to, co plati pro ostatni, plati i pro ne. Obavam se, ze jednoduchy recept neexistuje, a ze uz je pozde nabizet vstricna reseni. Prevence nezabira, je potreba ukazat i represe. A je jedno o jakou se jedna rasu. Bohuzel na pomer obyvatel tech "spatnych" rozhodne neni vic u bilych, takze se nelze divit, ze lide proste generalizuji :(

btw. pokud se zde vyskytnou jakekoliv rasisticke urazky, budu v zajmu i vasi bezpecnosti nekompromisne mazat, takze prosim o slusne vyjadrovani. I osklive veci jdou rici slusne a nemusi se to zrovna rikat, jak je dnes v mediich v oblibe, politicky korektne.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod elixdragon » 09 zář 2011 22:36

Vladislav Liška píše:Nijak, takze si proste vystoupite preventivne.


Ano spoustu lidí toto vidí jako řešení - bohudík já nejsem z těch, který by si káknul do trenek a raději uhnul problému s cikánem. Nebudu jim uhýbat, nebudu se kvůli nim stěhovat, nebudu se jich bát!

Moji předkové tu žili, já tu žiju a mé děti tu žít budou - mí předci se nebáli hitlera, tak nevím proč bych se měl já bát cikánů.

Slovo cikán doufám nikdo nepovažujete za rasistickou urážku ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod Ropovod » 09 zář 2011 22:55

Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod jimi brown herrer » 10 zář 2011 14:22

Myslím, že někdo v souvislosti se situací na severu navrhoval, aby se opakovaný (drobný) přestupek považoval za trestný čin.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod natasam » 10 zář 2011 19:31

V LTM se muzete obratit kvuli Revolucni ulici na urad, policii, pomuzou, nejlepsi je se odstehovat, vy toho tady nadelate :lol: , prece zadne problemy nejsou, kdyz nechate - je - na pokoji, muzete zit klidne dal, nejake prepadeni, atd, to jsou malickosti, ty vyresi urad policie, doopravdy je nejlepsi se odstehovat ... :o
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Likvidace obce Skalice

Příspěvekod natasam » 10 zář 2011 19:41

Nelze hazet vsechny do jednoho pytle ... - to mate pravdu p. Lisko, ale co se stalo mne ? ? ?, vse smazano, urad se smeje, policie - nebudu jmenovat kdo - ale pry zasahnou az se neco stane, pan byl starsi, a co mi nekdo napsal - pry se odstehovat, urad neshledava nic, z prest. komise se smejou, a zivot jde dal, kdyz napisu vse opet se to smazete ?, nedivim se lidem na Revolucni ulici, ani - buh - vam nepomuze, budete dal zit ve strachu, bat se o deti, cekat kdy se neco stane . . ., vite je to jednoduche, ja uz si zvykla, divili by jste se vsechni co by jste se dozvedeli, i kdyz mnozi z vas to uz leta vi, smutne, takze heslo poradte si sami, mesto musi mit dobre jmeno a nesmi mit zadne potize, to by jste meli vedet a lidi - neprizpusobivi - ti maji pravo na plnohodnotni zivot, atd - cituji pani ze soc. v LTM, hezky vecer vsem, musite jit spat ze strachem a drzet se toho - zitra bude hur . . .
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Další

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron