Litoměřice - Mostná hora

neděkujeme...

Litoměřice - Mostná hora

Příspěvekod majka » 25 srp 2011 20:38

Jsem častá návštěvníce Litoměřic a pravidelně mé kroky směřují pokochat se rozhledem na město z vyhlídky na Mostné hoře. Výhled na město nádhera, ale v poslední době mé dojmy ruší příšerný nepořádek, který kolem této vyhlídky je, cesta (v dezolátním stavu) je lemována odpadkovými koši, ve kterých nic není, zato kolem vyhlídky je takový nepořádek, že oči přecházejí - lahve, střepy, papíry, použité preservativy, pomůcky feťáků a jiné delikatesy a koš žádný. Nebýt zahrádkářů, kteří sbírají ten největší odpad (vídám je tam), myslím, že bych já a ani ostatní návštěvníci zachvíli pro ten odpad na město neviděli. Vyhlídka už ani svému účelu, tj. vyhlížet neslouží, večer je to spíš místo ke shromažďování " omladiny" za účelem požívání alkoholu (není to náhodou ve vyhlášce zakázané ?????), řvaní a sexuálním radovánkám, vím o čem mluvím - měla jsem to osobní potěšení - (chudáci zahrádkáři - ti si opravdu užívají ), a to nemluvím o ničení stromů vjezdem aut mezi stromy - les je doslova rozrytý od kol aut. Občané Litoměřic volte si lepší zastupitele, třeba takové, kteří nesedí jen za stolem..................................ale občas ten zadek zvednou jdou do terénu.
majka
 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 srp 2011 19:55

Re: Litoměřice - Mostná hora

Příspěvekod Lunardi » 26 srp 2011 06:57

Milá Majko, jako návštěvnice to nemůžete chápat. My máme krásný nový zimní stadion, opravený gotický hrad a až zrekultivujeme Jiráskovy sady, to teprve uvidíte.
Lunardi
 
Příspěvky: 34
Registrován: 15 čer 2010 17:29

Re: Litoměřice - Mostná hora

Příspěvekod worwan » 27 srp 2011 17:12

Měla jste osobní potěšení ze sexuálních radovánek? to přece není marné... :shock: jinak diky za radu koho volit, to víte my lidi z maloměsta jsme vždy rádi když nám někdo ukáže ten správný směr. :lol:
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Litoměřice - Mostná hora

Příspěvekod m.gut » 31 srp 2011 20:23

Přijde mi trochu divný, že nějaký návštěvník města zná toto forum, ví že chudáci zahradkáři uklízejí odpadky, že chudáci zahrádkáři vidí to a to.....paní Majko, není potřeba si hrát na návštěvníka, za to že máte zahrádku na Mostce, vám nikdo hlavu neutrhne :-))
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: Litoměřice - Mostná hora

Příspěvekod Milada » 01 zář 2011 10:15

"m.gut": :D
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Litoměřice - Mostná hora

Příspěvekod Heduš » 01 zář 2011 11:56

Asi by vadilo, kdyby opilá mládež řvala a dělala nepořádek na náměstí, ale jinde to nikoho nezajímá. Můžete si postěžovat, někdo Vás třeba podpoří, polituje a jiný ironicky podotkne, že by bylo nejlepší odstranit lavičky úplně všude... mě třeba zas vadí noční hluk na lavičkách, co máme pod okny. Ale když poslouchám přes den, jak tam matky líné na krok řídí celé odpoledne dětičky křikem na dálku, tak se nedivím, že pak jako vetší težko chápou, že můžou ostatní lidi svým chováním obtěžovat. Je jedno jestli jsou to zahradkáři, nebo někdo kdo si koupil byt naproti.
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Re: Litoměřice - Mostná hora

Příspěvekod jimi brown herrer » 01 zář 2011 14:25

Mám takový dojem, že někdo z MP psal na předešlém fóru něco ve smyslu, že se podařilo dostat lidi z parkánů a z náměstí. Tím to asi končí. Nahoře to není tak vidět a slyšet.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Litoměřice - Mostná hora

Příspěvekod majka » 05 zář 2011 17:04

m.gut píše:Přijde mi trochu divný, že nějaký návštěvník města zná toto forum, ví že chudáci zahradkáři uklízejí odpadky, že chudáci zahrádkáři vidí to a to.....paní Majko, není potřeba si hrát na návštěvníka, za to že máte zahrádku na Mostce, vám nikdo hlavu neutrhne :-))


Vůbec mi nepřipadá divné, že "nějaký návštěník" zná toto forum, jsem v LT skoro rodilá, a to, že vím informace, které uvádím je pouze náhoda, jsem totiž povídavý typ a docela slušně se ještě česky domluvím a nemám šedý zákal, tak ten "bordel" vidím.......................a mít zahrádku právě na Mostné hoře, asi bych se bála.......
majka
 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 srp 2011 19:55

Re: Litoměřice - Mostná hora

Příspěvekod dotik » 05 zář 2011 18:06

Možná by nebylo špatný, kdyby tam MPci zajeli a úplně stačí, když mladíky upozorní, že porušují předpisy, když parkují auta v lese...ale když tam nebudou nechávat bordel, tak to nikdo řešit nebude...pokud ne, tak jim tam budou jezdit dávat pokuty...
dotik
 


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron