Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

neděkujeme...

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dejavu » 28 čer 2011 22:29

http://www.litomericko24.cz/ceniky
Nebylo by jednodušší mu zavolat? Pak si to dejte dohromady, sepište svoje úvahy. Díky za pochopení.
dejavu
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dotik » 28 čer 2011 22:34

:) myslím, že se začínáš opakovat - bavíme se o exekucích, baráku? Pokud ano, tak si přečti mojí první odpověď - žádné exekuce, žádné dluhy, žádné majetky.
V opačném případě pouze používáš ohranou taktiku stále dokola opakovat lži tak dlouho, až ti cíl přestane odpovídat a ty můžeš napsat : já jsem to říkal :)
Takže pokud nemáš žádné další dotazy, tak si dej oddych, případně hledej dál. Když budeš hodně důsledná, tak možná najdeš, že jsem nechal kamarádovi opsat ročníkovou práci z programování na gymnáziu a on dostal dvojku z chování, já pouze ředitelskou důtku...od pana Praibiše :)
dotik
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod fifffinka » 28 čer 2011 22:41

Souhlasim ze nejake mlaceni prazdne slamy je hloupost.Proste nemam rada kdyz mi lidi na nos vesi buliky.Mrzi mne to vase lhani a vymlouvani se na nemocneho otce.Podle tohohle dokumentu jste v tom s.r.o vlastnil 3/4 podil a vas otec jen 1/4. takze to pojdme uzavrit tak ze si prosim pane Dostale laskave zamette pred svym prahem. Za mne jste tou trapnou vymluvou na otce ztratil veskerou uctu, ty dluhy jsou vase a hazet to na nemocnyho otce je sproste,to se na mne nezlobte a muzete mi rikat treba Rysankova.

https://isir.justice.cz:8443/isir_ws/do ... ument=9497
fifffinka
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 čer 2011 18:52

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dotik » 28 čer 2011 22:54

Já se vůbec nezlobím. Chápu, že lidé jako Ryšánková, Bulasová, Andrt apod. nemají dostatečné vzdělání, aby pochopili rozdíl mezi vlastnictvím fyzickou osobou a případnou exekucí tohoto majetku, případně datumy zápisu plomb do katastru nemovitostí apod. Kdyby jim docházely tyto základní věci, možná by je většina okresu neměla za exoty...a proč to spojení Fifi s nimi? Protože Novák už to zřejmě pochopil dříve a nikdo další mi podobnou absurditou nevyhrožoval. Ostatně vzhledem k tomu, že jsem zřejmě celkem známá osoba v okrese a povídaj si o mně skoro ve všech hospodách, tak se dalo čekat, že to někdo méně inteligentní vytáhne. A osobně si myslím, že za poslední rok se tu (míněno v okrese Litoměřice) nikdo méně inteligentní než Ryšánková, Andrt a Bulasová neprojevoval...
dotik
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod fifffinka » 28 čer 2011 23:10

Nemusi kazdy kdo si umi najit informace na netu byt Rysankovou nebo temi ostatnimi lidmi jejichz jmena uvadite.To si budete muset vyridit s rejstrikovym soudem ktery tyto dukazy zverejnuje.ovsem pokud nedokazete ze soud uvadi nepravdy, pak bohuzel vypadaji vase reci jako zamerne mlzeni a zatajovani.
fifffinka
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 čer 2011 18:52

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dejavu » 28 čer 2011 23:18

???
Co furt nechápete?
dejavu
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod fifffinka » 29 čer 2011 00:01

Ne ne vse je z dokladu z rejstrikoveho soudu az prilis jasne.Bohuzel. Tedy bohuzel pro pana Dostala ml. Ten aby se ostudou pod zem zahrabal.Ten teda dela socialni demokracii peknou vizitku.
fifffinka
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 čer 2011 18:52

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dotik » 29 čer 2011 07:09

Stahuji se do ústranní, beru své vydělané peníze a odjíždím na dlooooouhou (čtyřdenní) studijní cestu. Ale já se vrátím...a zase přivezu nějaké novinky z turistického ruchu v jiných částech světa...a pak se pustím do tunelování dalších firem, abych měl na další podobnou cestu ;)
dotik
 

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod Llukas007 » 29 čer 2011 07:33

Fifffinko, Bobík, Pinďa a Myšpulín by se za tebe museli stydět!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Novinář Jan Dostal dluhy ano či ne ?

Příspěvekod dejavu » 29 čer 2011 07:52

Fifffi, to chce klid, http://www.lekarna.cz/vitka-fifincin-ca ... 20x2g-n-s/, nějaké pěkné čtivo ( třeba ˇCtyřlístek?) a bude to dobrý. ;)
dejavu
 

Předchozí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron