Motodůl

neděkujeme...

Motodůl

Příspěvekod mr b » 25 čer 2011 10:42

Nedávno jsem se rozhodl navštívit pivnici "Motodůl" s tím, že jsem kdysi chodíval do "Zlatého dolu". Už po otevření dveří se na mě obsluha ihned podívala a tázala se "Odkud jdete ? ". Po pravdě jsem odpověděl : "Z města". A to byla možná ta chyba. Okamžitě se mi dostalo odpovědi "Tak to tady nemáte, co dělat, běžte jinam." Netušil jsem, že v tak krásném městě, jako jsou Litoměřice jsou veřejná místa, kam se "nesmí". Snad tohle varování pomůže lidem, kteří by tam někdy chtěli jít.
mr b
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 čer 2011 10:25

Re: Motodůl

Příspěvekod dejavu » 25 čer 2011 14:29

Kde to je?
dejavu
 

Re: Motodůl

Příspěvekod jimi brown herrer » 25 čer 2011 17:57

V Plešivecký za přejezdem. Ale Motodůl asi veřejný místo nebude.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Motodůl

Příspěvekod dejavu » 25 čer 2011 18:21

dejavu
 

Re: Motodůl

Příspěvekod elixdragon » 26 čer 2011 10:52

Já bych tam tedy nepáchnul, ale možná byl problém v tom, že jste řekl, že jdete z města - jó v podhradí se už dlouho špitá o tom, že radní nemají u "obyčejných" lidí žádné zastání a ani se nedivím. Tahle banda je pro smích všem a myslím, že si z nich pěknou prdel dělají i v hospodách kam se slejzaj (Sokolovna, atd.) Červín, Paclík a jeho další ušmudlaný poskokové. Je tomu nedávno, kdy Červín dosadil na místo ředitele Trnky svého počítačového umělce Paclíka - ten nerozeznal vařečku od naběračky, ale uměl jiné věci - prý si nechal od účetní co byla vedle v kanclu posílat tabulky a maily :lol: chodil po kuchyni jako opařený a každý z holek co tam dělají z něho měli hroznou srandu a on běhal na město pro rady :lol: další v pořadí je mistr krkovička každý z litoměřických zná - nabrousil si nože na městě - rozjel velkovýrobnu a momentálně si válí zadnici na Malorce :D informační centrum - jasný výdělek pro zainteresované, kalich aréna to bylo peněz - no teď už nefouká ani na ty co si naharabali a co teprve svatostánek vinařství :o :shock: :?: tam těch peněz bude o mnoho více, výběrové řízení atd. Každý o tom tady v litoměřicích mluví, jako by se nic nedělo, ale když na to přijde a chce se podat trestní oznámení, tak se začne couvat viz pan Novák a jeho zmlácení synové - taková to byla aféra a najednou ..... ticho po pěšině :mrgreen:

Takže mám pro Vás radu - kupte si láhev dobrého litoměřického vína k tomu dobrý poctivý sýr u holanďana a máte večer jak vyšitej ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Motodůl

Příspěvekod dejavu » 26 čer 2011 20:24

Kdo je Paclík?
Mám odkaz jen na toto a nemůžu ho dohledat. http://radnice.litomerice.cz/zastupitelstvo.html
dejavu
 

Re: Motodůl

Příspěvekod Martin Zahalka » 27 čer 2011 19:11

Zeptejte se pana místostarosty Červína ..... no prostě člověk, kterého pan místostarosta dosadil bez výběrového řízení na místo ředitele příspěvkové organizace Centrální školní jídelna ....
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00

Re: Motodůl

Příspěvekod winie » 28 čer 2011 15:49

ja nemam s motodolem nejmensi problem. prijemna hospoda plna zajimavych akci a dobreho piva. ale je pravda ze jsem tam uz nebyl aspon pul roku
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Motodůl

Příspěvekod Stanislav Hylán » 07 črc 2011 20:25

Škoda, že pan mr.b. nepodotknul, že vstoupil do hospody v časných ranních hodinách... ;) Takhle je to silně zavádějící informace. Do Motodolu chodívám rád a jsem vždy spokojen. Doporučuji všem mj. zabíjačkové hody.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Motodůl

Příspěvekod zlatejdul » 08 črc 2011 13:28

Dobrý den všem, chtěla bych oprávněně reagovat na kritiku pána, který si postěžoval, že naše hospoda Motodůl není zřejmě veřejné místo!!! Abych uvedla věci na správnou stranu. Pán přišel k nám do Motodolu v podnapilém stavu, okolo jedné hodinky v noci s tím, že si chce dát pivko, tak byl tázán odkud jde a pivo nedostal. Není správné aby lidé chodili do hospody s určitou provozní dobou do 24.00, po provozní době. Milý pane, nezlobte se na mě, přijďte v čas, ráda vám pivko natočím. Děkuji Pavlisová MOTODUL
zlatejdul
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 črc 2011 13:12

Re: Motodůl

Příspěvekod elixdragon » 08 črc 2011 22:11

Náš zákazník, náš pán :lol: jo kde jsou ty časy.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Motodůl

Příspěvekod Stanislav Hylán » 09 črc 2011 21:37

Moje zkušenost je taková, že v Motodole "náš zákazník, náš plán" platí. A jistě nejsem sám.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Motodůl

Příspěvekod Enkel » 19 črc 2011 15:26

Můžu povědět že tenkráte jsme tam byli a kamarádka rozlila nechtíc sklenici s pivem a když to oznámila obsluze odpověď byla hadr je na baru. Toto chování k zákazníkovi podle mě není přípustné kamarád má také hospodu ale vždy když je nějaký problém s vylitým pivem nebo tak okamžitě jde vymění ubrus, vytře na podlaze vylitou tekutinu. Nebo další kamarádka co tam s námi byla byla nazvána ,, krá - vou ,, jen kvůli tomu že neporozumněla otázce. A také je to hospoda kde si nehlídají to jestli je zákazník plnoletý a nebo není.
Enkel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 črc 2011 15:19

Re: Motodůl

Příspěvekod Stanislav Hylán » 19 črc 2011 18:31

A co Shaker, Hrádek, Severka atd.? Tam mladým nikdo nenaleje? :D :D :D Tam to asi nevadí, tam když puberťák vylije pivo nebo se po akci "vypij kolik sneseš" se poblije, tak přijde obsluha, uklidí po něm a přinese mu další rundu.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Motodůl

Příspěvekod Enkel » 21 črc 2011 05:16

Stanislav Hylán píše:A co Shaker, Hrádek, Severka atd.? Tam mladým nikdo nenaleje? :D :D :D Tam to asi nevadí, tam když puberťák vylije pivo nebo se po akci "vypij kolik sneseš" se poblije, tak přijde obsluha, uklidí po něm a přinese mu další rundu.


No to nevím jak to vypadá tam protože takovéhle takzvané kluby nenavštěvujeme :)
Enkel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 črc 2011 15:19

Re: Motodůl

Příspěvekod Vojta R. » 21 črc 2011 09:09

Tak jak se na to koukám, buď se v Litoměřicích nachází dva různé Motodoly, nebo tu někdo tak trochu zkresluje informace (mr b).
Taky se rád vyjádřím k tomu co píše pan Enkel.
Kdykoliv Já rozliji v Baru nebo Pivnici pivo, tak já osobně se seberu a zeptám se na baru nebo u výčepu, zda bych si mohl vypůjčit hadr, mop nebo cokoliv jiného abych SVOJÍ opilost nebo neobratnost uklidil. Když udělám bordel tak si ho po sobě uklidím a nečekám, že kolem mě budou všichni skákat, ale to je asi můj osobní názor. Že se v Motodole nelévá nezletilým? Sám sem byl nejednou!!! svědkem toho, kdy padl dotaz na OP a dotyčný/á si sedl s malinovkou nebo nafrněně (jak to umí jen náctiletí) odešli. Inu když se oholím, taky vypadám aj na těch sladkých 17;)
Že by si Obsluah dovolila to co tvrdíte, se mi nezdá,, niky jsem to ani nezažil, ale samizřejmě u tohot sem nebyl. Moje zkušenost je, že se štamgasty či přáteli se hvooří jinak, ale s ostatními hosty je jednáno perfektně a servis je prvotřídní.
Nebudu popírat, že se v Motodole rád stavím často i třeba jen na jedno malé a je to právě parádní obsluha a klidná atmosféra a stejně tako opravdu kvalitní a dobře čepované pivo, proč chodím tam. A akce které sou velice časté jako napříkald vánoce 24.6. jsou už jen třeššinka na dortu parádního baru.
Co kdyby ste nechali osobní "újmy" stranou pánové Enkel a mr b a nechali každého, aby si zašel na třetink nebo krýglík točeného a udělal si vlastní názor, protože věčně plný Motodůl dává jiné reference než vy;)
Welcome to Avantasia!
Uživatelský avatar
Vojta R.
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 črc 2011 08:32
Bydliště: LTM

Re: Motodůl

Příspěvekod jimi brown herrer » 21 črc 2011 12:59

Podlě mě by teda měl vzít hadr a utřít barman. Občas se prostě něco stane, tak to snad neni tak strašný. Naplněnost hospod bohužel moc o kvalitě nevypovídá. Absolutně nejhorší servis je jedna slečna od Petříků. Přijde mi, že v mnoha hospodách dělaj lidi, který to absolutně nebaví a podle toho se tak chovaj. V edenu je to třeba fajn .)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Motodůl

Příspěvekod Vojta R. » 22 črc 2011 13:05

jimi brown herrer píše:Podlě mě by teda měl vzít hadr a utřít barman. Občas se prostě něco stane, tak to snad neni tak strašný. Naplněnost hospod bohužel moc o kvalitě nevypovídá. Absolutně nejhorší servis je jedna slečna od Petříků. Přijde mi, že v mnoha hospodách dělaj lidi, který to absolutně nebaví a podle toho se tak chovaj. V edenu je to třeba fajn .)


Není to tak strašný, ale říkám nebyl sem tam nevím jakým stylem to dotyčný řekl a podobně, ale za sebe můžu říct, že Motodůl je Bar s jedním z nejlepších servisů v Ltm neli nej. Navíc jeden z mála s dobrým pivem.
Welcome to Avantasia!
Uživatelský avatar
Vojta R.
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 črc 2011 08:32
Bydliště: LTM

Re: Motodůl

Příspěvekod winie » 22 črc 2011 21:39

zkuste pivnici u prokopa (bejvalej rehus) maji tam vyborny jidlo a pivo :)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Motodůl

Příspěvekod Stanislav Hylán » 23 črc 2011 12:55

V neděli, když mají o prázdninách v Motodole zavřeno,tak jsem se se známými stavěl na Březince v Krušovické. Zíral jsem, jaké podmíráky obsluha nosila. Místo velkho malé, místo malého velký panák. A práce ji evidentně "bavila". Myslel jsem,že je to náhoda. Příští týden jiná obsluha a to samé.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Další

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron