Motodůl

neděkujeme...

Re: Motodůl

Příspěvekod zlatejdul » 26 črc 2011 12:21


Dobrý den, zdravím všechny kritiky i přátelé Motodolu.
Jsem docela překvapena, jak dají lidé na řeči a nedjou se sami podívat, jak to u nás opravdu funguje. Abych se vyjádřila ke kritikám, není mi to lhostejné, ale také si s tím nebudu lámat hlavu, protože jen já moc dobře vím, jak to opravdu je. Slečna která si někomu stěžuje, že jsme jí neutřeli stůl, tak to už je docela vrchol. Lidé který k nám chodí, když se jim stane nehoda sami si jdou pro hadr, pokud jsou cizí, vždy sama stůl utřu. Jo a nevím o tom, že by jsme naše zákazníky jmenovali zvířaty, ikdyž by si to možná někteří zasloužili. Kritika mi nevadí a mé hospodě určitě neublíží, ale měla by být oprávněná. Jsme jiná hospoda, Motorkářská hospoda, nejsme pětihvězdičkový hotel, tak si to uvědomte, Podívejte se na naše stránky, jak se lidé u nás baví a pochopíte sami, že vše co se píše jsou jen sprosté lži a to vše je jen hloupá závist. S pozdravem Jitka a Pepik MOTODUL naše stránky www.motodul.cz
zlatejdul
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 črc 2011 13:12

Re: Motodůl

Příspěvekod Lenka » 26 črc 2011 13:07

Do Motodolu nechodím leč chodím okolo denně a co tedy stojí za zkritizování je ten zelený nátěr fasády.
Lenka
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2010 15:21

Re: Motodůl

Příspěvekod worwan » 26 črc 2011 17:49

To Jitka: Když už někam dávám odkaz na své stránky tak je předtím aktulizuji aby tam nestrašily odkazy na akce dávno minulé :P, chápu že máte hospodu a ne internetový prodej ale přesto.
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Motodůl

Příspěvekod zlatejdul » 26 črc 2011 21:01

koukám, jak jste se s tou krytikou lidičky rozjeli, už mě nebaví na leccos odpovídat, mám dost práce, nemám jen hospodu, ale také domácnost a dvě děti. Milá Lenko, ta zelená barva není fasáda ale penetrace, když už jsi tak chytrá, a fasáda bude, v blízské době, máme také jen dvě ruce. Pak vorvani. Byla hezká ta připomínka o stránkách, to já vím, budeme se snažit to napravit, ty staré akce jsou tam z důvodu, aby se lidé mohli podívat, jaké akce byly a jak vypadali. Strašně se mi líbí, že jste všichni pod přezdívkou a kritizujete něčí práci, co takhle se podívat na tu svojí a zamést si před svým prahem????? Nebo přijdte nás skritizovat do motodolu, když jste tak odvážní!!!!
zlatejdul
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 črc 2011 13:12

Re: Motodůl

Příspěvekod Lenka » 26 črc 2011 21:40

Tak to pardon. Máte pravdu, že nejsem tak chytrá, abych poznala rozdíl mezi penetrací a fasádou. Omluvou snad je, že nejsem stavitel ni zedník a tak tuto věc nevím. Toť vše k té Vaší hospodě.
Lenka
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2010 15:21

Re: Motodůl

Příspěvekod zlatejdul » 27 črc 2011 20:30

Paní nebo slečno lenko, nerozčilujte se, i já jsem jen ženská, která prdlačku pozná, nebylo to myšleno ve zlém. Jestli to tak vyznělo, tak se omlouvám. Je škoda, že chodíte jen okolo, třeba by jsme si dobře pokecali, ale to je na Vás. Mějte se hezky.
zlatejdul
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 črc 2011 13:12

Re: Motodůl

Příspěvekod Lenka » 27 črc 2011 22:54

Nezlobím se ani trochu, umím se omluvit za svůj nedostatek ve znalostech. ;) Při práci a rodině mi nezbývá čas navštívit Vás, tak jen chodím okolo a očumuju zvenku. :D Kritiku za penetraci beru zpět a přeji hodně zdaru.
Lenka
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2010 15:21

Re: Motodůl

Příspěvekod Dita » 29 črc 2011 08:42

Juj,nestačím se divit.... Do Motodolu chodím ráda a proč to nepřiznat- často ;) Tak jsem asi vždycky měla "velkou smůlu", protože jsem tam nikdy nebyla nazvána "krávou", nikdo se mě neptal "odkud jsem přišla" a pivo jsem tam taky nikdy nerozlila, tak nevím, jestli bych si to po sobě musela utřít sama nebo ne..... Lidičky, v Litoměřicích je přeci tolik restaurací, pivnic i obyčejných putyk.... a když to někde není podle mých představ, tak tam jednoduše už nepáchnu a půjdu jinam. Takže ať přemýšlím, jak přemýšlím, na Motodole vůbec nevidím nic špatného, super zábava a fajn osazenstvo..... Možná bych to vše brala s nadhledem ;) A jak jsem už psala-pokud mě někde nazvou domácím užitkovým zvířetem nebo mě osloví ne zrovna dle mého gusta, jednoduše se seberu a půjdu jinam...Na výběr je a myslím, že zrovna Motodůl zdaleka nepatří mezi ty nejhorší restaurace-pivnice v Litoměřicích.
Dita
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 črc 2011 08:21

Re: Motodůl

Příspěvekod Tomáš Komárek » 30 črc 2011 12:01

Taky jsem chodil jenom okolo, ale po tom co tu čtu se tam snad i zastavim... Spoustu známých mě tam už lákalo, zatim marně... Příští týden jsem tam jak na koni :-D
Tomáš Komárek
 
Příspěvky: 30
Registrován: 14 čer 2010 16:56

Re: Motodůl

Příspěvekod lacic » 18 srp 2011 12:24

nemohu nepřidat svoje zkušenosti s motodolem, nechodím tam sice každý týden, ale přesto docela často
Když jsem tam byl poprvé, teměr plná hospoda, obsluhoval pan majitel, spocenej, lítal tam téměř poklusem, přesto bylo po stolech téměř prázdno. Několikrát jsme vyzvali pana obsluhu o objednání, a buď dělal, že neslyší nebo odsekl, že musíme vydržet, že mám plnou hospodu a je tam sám.
Když se uráčil přijmout objednávku dovolil jsem si objednat čaj s rumem, protože jsem se necítil na studené pivo (byl mráz). "No ty ses posral néé? na to já nemám čas, mám plnou hospodu a ........ bla bla.. Protože jsme tam měli domluven sraz s dalšími známými vydrželi jsme tam něco přes hodinku stihli jediné pivo, na čaj s rumem jsem bohužel musel zapomenout... vtipné bylo, když těsně před naším odchodem začal pobíhat s dvěma kávami okolo našeho stolu, kdo že si tu objednal to kafe :lol: jasně že nikdo...

Po tomto zážitku se mi jen pramálo chtělo vracet se, ale kamarádi se kterými občas zajdu, vždy chtějí sem. Anitak ne proto, že by to bylo tak úžasné, ale je to rozumný kompromis ohledně míst odkud do hospody každý vyrážíme.

Strávil jsem tam spoustu příjemných večerů, ale zároveň výše popisované zážitky ostatními přsně zapadají do kolorytu této putyky.

Onehdá tam přitáhl, cca v jedenáct, celkem fest opilý pár. 100% pod 18. Odhaduju tak 15-16 let. Zvlášť slečna byla velmi jetá. A rozhodně se tento jejich stav nedal přehlédnout. Objednali si colu a asi rum nebo whisky, něco takového. Když si slečna lila colu do skleničky, zvrhla ji, pak si hodila láhev do klína, prostě prdel... Obsluha znervózněla a pravidelně chodila vyhrožovat párečku, že jestli něco poblejou nebo zničí, že si to po sobě uklidí. Dost nevybíravě a hrubě. Ve finále slečna zmizela na hajzlik a co se tam dělo nevím, jen nasraná obsluha donesla kýbl s hadrem Romeovi ať to po té své "krávě" uklidí a zmizí.

Takže krávu potvrzuju, v motodole je běžně ve slovníku. Faktem je že mlaďoši si nic jiného nezasloužili, ale měli jim vlastně nalít? Asi ne, že. A když už, tak proč se k nim potom chovali tak hnusně? Myslím, že každý kdo tam seděl věděl, jak to dopadne až slečna toho ruma exne.
lacic
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 srp 2011 11:06

Re: Motodůl

Příspěvekod majer » 19 srp 2011 19:21

motodůl nebrat
mají tam svoji partičku opilců a o nikoho dalšího nestojí
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: Motodůl

Příspěvekod winie » 19 srp 2011 22:35

neni pravda. nekolikrat jsem tam byl a vzdy prijemna obsluha a dobre pivo
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Motodůl

Příspěvekod zlatejdul » 22 srp 2011 20:33

tak milý chlape, už jsem v obraze. velice dobře si pamatuji na tu slečnu, která k nám přišla jak ty říkáš s romeem. Ten Romeo byl pingl ze severky a ona jeho přítelkyně, šestnáct jim nebylo, občas k nám zajdou. Jo a ty jeden prolhanej panáčku, přijd mi ty lži říct do očí, protože jsem sloužila já, né můj manžel a nikomu jsem neřekla krávo a ješte jsem na záchodě na kterym byla tak cca půl hodky uklízela. Závist je hnusná vlastnost a lež ještě horší::: Běž se léčit. Majitelka
zlatejdul
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 črc 2011 13:12

Re: Motodůl

Příspěvekod zlatejdul » 22 srp 2011 21:14

Pomlouvat hospodu do které chodím na pivo, že Tě pusa nebolí!!! To jsi frajer. Nemůžeš mně rozhodit, a těmadle lžima o sprostotě obsluhy už vůbec ne. Ping můj manžel je sice ráznější povahy, ale sám dobře víš, že jsou to jen srandičky, když už k nám chodíš každý týden. Příjklad jako to dám si čaj: Jdi si do cukrárny, zajímavé na tom je, že ho lidi za ty kecy milujou a tyto průpovídky i vyžadujou. Značí to o tom, kdyby jsme byla putika se špatnou obsluhou, nemáme plno a lidé se k nám nevrací. nemáme pouze stálé opilce ale nové a nové lidi.
zlatejdul
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 črc 2011 13:12

Re: Motodůl

Příspěvekod elixdragon » 22 srp 2011 21:41

Majitelko, kdyby vás to s druhem neštvalo, tak zaručeně nebudete odpovídat. Je vidět, že na tom asi něco bude, když se tak bráníte ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Motodůl

Příspěvekod zlatejdul » 22 srp 2011 22:03

nevím proč píšete o mém manželovi, když se to týkalo lží v hospodě, já se bráním a objasnuji pouze skutečnosti nemluvím o problémech s manželem. Tak to jste nějak nepochopil. Po sms umí koukám machrovat každý, ale těžce se to říká do očí co?? já jsem zrovna přímý člověk, mě to problém nedělá. Mám ráda upřímnost, ale z očí do očí, nebudu se rozčilovat internetovými kecami a lži, které nemají v tomto význam. Myslela jsem si, že do hospody chodí pouze fajn lidi, to chodí, ale patří mezi ně i křiváci, kteří si jen na přátele hrají. Bylo mi potěšením.
zlatejdul
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 črc 2011 13:12

Re: Motodůl

Příspěvekod elixdragon » 22 srp 2011 22:17

Já o žádných problémech s manželem nepsal :) Jen jsem psal ve vší úctě, něco jako příkladem, že na každým šprochu pravdy trochu a na Vaší restauraci je zde debaty docela dost ať už negativní či pozitivní. Vy hned okolo sebe máváte drápkama. SMS jsem také nikomu nepsal :?: psal jsem názor na fórum toť vše :) a o těch křivácích - no s tím s Vámi souhlasím, ale zase Vás můžu potěšit tím, že nejsou křiváci jen u Vás v resatauraci.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Motodůl

Příspěvekod zlatejdul » 22 srp 2011 22:45

Drazí příznivci i nepříznivci Motodolu. Poprvé vám píši já pingl zakladatel hospody Motodůl, nemyslím si, že je podstatné diskutovat o tom či je pravda či není pravda. Náštěvnost hospody Motodůl je nadprůměrná díky: pani vedoucí a obsluze a potom tedy nechápu a beru i na zřetel vaše dojmi a pojmi. Tuto hospodu jsme s mojí ženou vytvořili s radostí života, máme radi lidi, tak jako zábavu. Z 90 procent vyhovím každému zákazníkovi velmi rád s potěšením a s uctou. A těch dalších 10 procent zamyslete se nad sebou!! My jsme pouze taky jen lidi, hospodu jsme tvořili pod určitým dojmem a ten hodláme zachovat. Až si pořídíme hotel PUP budeme pětihvězdičkový hotel né motorkářská hospoda. s Pozdravem děkuji pingl.
zlatejdul
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 črc 2011 13:12

Re: Motodůl

Příspěvekod lacic » 23 srp 2011 06:47

dojmi a pojmi, já padám :lol: :lol: :lol:
lacic
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 srp 2011 11:06

Re: Motodůl

Příspěvekod jimi brown herrer » 23 srp 2011 09:11

Možná si nejdřív opravte ''koloryt'', pak můžete spadnout .)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

PředchozíDalší

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků