podomní prodejci energií

neděkujeme...

podomní prodejci energií

Příspěvekod Heduš » 13 kvě 2011 18:24

Tak náš dům zase navštívil podomní otravovač s nějakou výhodnou nabídkou. Chci se zeptat jaké máte zkušenosti. Docela hodně mi tenhle způsob prodeje a nabídek čehokoliv vadí.
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Re: podomní prodejci energií

Příspěvekod winie » 13 kvě 2011 19:11

neotevirat ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: podomní prodejci energií

Příspěvekod Tomas.Marny » 13 kvě 2011 19:14

Tak vzhledem k tomu, že náš dům navštívil taktéž a zazvonil u našeho bytu, tak měl ten den smůlu :D :D :D nejdříve mě mladík snažil ohlupovat že je z Čezu a že když mu ukážu vyučtování, tak mi ON (ten tralalák :P ) pomůže změnit tarif tak, že budu šetřit až extrémním způsobem, tak jsem onoho mladíka nejdříve poučil, že on coby zástupce největší, nebo jedné z největších zlodějských organizací se státní spoluúčastí by měl vědět kolik že jim musím solit, a že mu tak nějak nevěřím ani pozdravení a po mé otázce jaké že má tento energetický rarášek zrychlení z 0 na 100, neprodleně opustil prostor před mými dveřmi. :twisted: :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: podomní prodejci energií

Příspěvekod wiki » 14 kvě 2011 06:38

Celá jejich filozofie je šílená - i to jejich červené logo na první ránu působí jako ČEZ... a taky mne vytočilo, že oblbuje nejdřív tím, že jsou za ČEZ a pak má na papírech úplně jinou firmu. Vyrazit dveře s nima!
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: podomní prodejci energií

Příspěvekod Veronika L. » 06 čer 2011 15:09

Je to asi jako s každým podomním nabízečem - mezi všemi jsou solidní lidi stejně jako podvodníčci. Nejzásadnější věc je tedy rozpoznat je dřív, než jim do rukou vložíme naše data nebo peníze, a to je asi ten důvod, proč je nemáme rádi a neradi jim otevíráme dveře. No jen si přiznejte Vaši vnitřní reakci, když se Vás někdo třeba na ulici zeptá: "Máte minutku?" Brrrrr, to je povel pro mou Rychlou záchrannou službu výmluv a úhybek... :-) Ale, pojďme zpět k těm energiím - je několikanásobně více lidí, kteří o možnostech vybrat si svého dodavatele el. energie NEVĚDÍ, než těch, co této možnosti již spokojeně využívají. A nejsou to malé úspory, kterých díky změně můžete dosáhnout - stačí se podívat na internet. Takže, doporučuji si nechat vysvětlit o co jde, protože nějaký ten rarášek Vám možná dokáže sehnat levnějšího dodavatele, byť nevypadá zrovna jako špičkový obchoďák - dejte na svůj instinkt, ale zkuste postavit své předsudky o pár míst dál, amějte na paměti, že dodavatelů jsou skoro desítky... :-)
Veronika L.
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20 dub 2011 10:50


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron