Nemocnice v Litoměřicích

neděkujeme...

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod efka » 14 zář 2011 14:47

Mám taky otřesné zkušenosti...Jít zde v ltm na pohotovost je opravdu az trest...Přítel spadl ze žebříku a nemohl se nadechnout.Měl něco se žebry.Sestra vylezla , zeptala se mě co potřebujeme a když jsem řekla celou příhodu tak se mě zeptala zda ho něco bolí....Když jsem odpověděla, že žebra bylo mi sděleno, že ty má ona taky...No něco neuvěřitelného...Vypsala nám žádanku na rentgen ( kde teda musím celé oddělení pochválit!! Všichni milý a ruchlý :-) ) A když jsme se vraátili zpět, čekali jsme dvě hodiny, než nás někdo přijal.Okolo nás chodili do ordinace lidé na kontroly se zlomenou nohou atd., ale člověka, který se nemůže nadechnout, nemůže sedět, stát ani ležet a nikdo neví zda má jen pohmožděniny nebo nějaké krvácení tam nechají pár hodinek v klídku dřepět.Ve finále nám poradí ať si koupíme Fastumgel...Překvapení pro nás bylo, když jsme zjistili , že takový Fastum je pouze na předpis, který nám nikdo nenapsal...Není to první zkušenost s ochotou sester...Již několikrát se nám večer stalo, že jsme čekali delší dobu na příjem a mezitím do ordinace vcházeli a odcházeli jiní lékaři a další sestry s chlebíčkama a velice se bavili, což bylo i přez dveře slyšet...Jakmile bych měla možnost jít c čímkoliv závažnějším do jiné nemocnice, stoprocetně bych to udělala....
efka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2011 17:03

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Lukino » 14 zář 2011 15:38

Sestra asi nebyla dostatečně vzdělaná, ten Fastum na předpis není zrovna dlouho. Zdejší pohotovost stojí za prd no, znám to z vlastní zkušenosti, že se tam čeká půl dne. A o nějakém soukromí nemluvě. Když se sestra začne ptát před celou čekárnou co se stalo, atd... Ostatním je do toho houby a tenhle systém je zcela nevyhovující :?
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Stanislav Hylán » 14 zář 2011 21:48

Začátkem července jsem v půl noci přivezl manželku na pohotovost s akutní břišním problémem. Setkal jsem se s profesionálním personálem,který vše řešil okamžitě a - z mého pohledu - erudovaně. Dr.Mezencev zaslouží můj dík. Na druhou stranu mám otřesné zkušenosti z hospitalizace mé matky na oddělení dnes již odvolaného primáře Zilicha.Jeho přístup a jednání tehdejšího kolektivu sester na jeho oddělení = strašidelný zámek. Opět naproti tomu kolektiv na mezioborové JIP naprostá spokojenost a dík. Takže je to jen o lidech.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Předchozí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron