Taxi Dallas

neděkujeme...

Taxi Dallas

Příspěvekod Tomas.Marny » 13 pro 2010 17:25

Tak se musím svěřit se zážitkem o tomto víkendu, potřeboval jsem se s přáteli přepravit taxikem z bodu A do bodu B a bohužel, vytočil jsem bezplatnou linku Taxi Dallas, vůz sice přijel rychle, to ano, ale jízda samotná byl neskutečný horor.
To, do čeho jsme se nasedli nebyl vůz taxi, ale totální šrot! Interier neskutečně zanedbaný, umolousaný a zašlý, že to v něm nevábně "vonělo" asi nemusím ani psát.
To bylo ale to nejmenší.
když jsem se chtěl připnout bezp. pasem, nějak to nešlo, řidič mi odvětil že to mají nějak rozbitý, že to prostě nejde a jízda smotná byl zážitek za všechny prachy, ohromné skřípání v celém voze, hlavně ale na zadních sedačkách, dveře nešly pořádně dovřít, musíte s nimi několikrát pořádně prásknout, tlumiče při menším výmolu šly nadoraz, auto prapodivně plavalo, prostě totální vrak, řidič na mé otázky jen krčil rameny.
Nejsem sice znalec kdy má projít taxametr kalibrační zkouškou na metrologickém ústavu, ale u tohoto byla špinavá a zašlá známka s označením 2008.
Prostě zkušenost za všechny peníze, ale opět jsme bohatší o zkušenost čí služby jednoduše ignorovat...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Taxi Dallas

Příspěvekod efka » 14 zář 2011 14:52

Já mám třeba zkušenost, když jsem s nimi chtěla jet a řidič mi odvětil , že mě odveze za 5 minut v případě, že cesta bude stát 50,- ... když jsem odpověděla , že cesta tolik korun nestojí, jelikož nejedu poprvé a že chci, aby měl při jízdě zapnutý taxametr, řidič se do telefonu posumál a oznámil mi, že tímpádem nemá čas a že je schopen mě odvézt až tak za 25 minut....No byla to má poslední zkušenost s touto firmou..Od té doby jezdím jen s Taxi Ema nebo Iva a jsem maximálně spokojená.
efka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2011 17:03

Re: Taxi

Příspěvekod Richard » 27 zář 2011 11:30

Taxametry se ráno mění,během dne by mohla být kontrola. Je třeba si všimnout také jména na průkazu řidiče taxi a jména řidiče na stvrzence ,vetšinou neexistuje shoda. Na stvrzenkách je v 80% uveden majitel zároveň jako řidič. Toto je porušení vyhl.č.281/2007 MD a za druhé se jedná o nelegální práci.
Richard
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 zář 2011 10:47


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků