Budvarka

neděkujeme...

Budvarka

Příspěvekod dipous » 30 říj 2010 10:40

S přáteli jsme se po nějaké době sešli a chtěli si zajít na pivko. Zvolili jsme Budvarku kam občas skočíme. Už jsme tam byli ale asi naposledy. Problémy s placením přes ty jejich počítače jsou již dlouhodobě známé, je to záhada, ale vždy je v počítači více věcí než-li jsme doopravdy měli (jednou dokonce pánáky, které jsme vůbec neměli). To co ovšem předváděla obsluha byl vrchol. Jedna slečna byla v práci asi za trest, nebo to alespoň tak vypadalo. S každou objednávkou jsme jí doslova obtěžovali a vždy vše donesla za neuvěřitelně dlouhou dobu, přesto, že v restauraci byli obsazené tři stoly. Rekord byl 32 minut čekání na pivo, minimum bylo 14 minut. Po objednávce vedlejšího stolu dokonce po otočení udělala ošklivou grimasu s vypláznutým jazykem. Dokonce jsem musel reklamovat pivo, do teď jsem přesvědčený, že nám přimíchávali levnější nealko do výčepního světlého. Jedno pivo jsem dostal čistě nealko a po protestu přišla provozní a řekla, že dá ruku do ohně za to že je to desítka. Měli jsme na stole desítku a tu mou speciální, tak jsme porovnávali a každý uznal, že to pivo je naprosto jiné. Problémů tam bylo ještě více, ale ty už jsou bezvýznamné...Jediné co je zde stále dobré je jídlo.
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Budvarka

Příspěvekod Vlasta » 05 lis 2010 22:13

tak tak,Budvarka šla s kvalitou těžce dolu...bohužel
Vlasta
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 čer 2010 16:07

Re: Budvarka

Příspěvekod oldddek » 08 lis 2010 10:29

V budvarce jsem byl naposledy asi před měsícem. Poslední dvě návštěvy mě přesvědčily, že nemá cenu tam chodit. Dlouho sme čekali než si nás někdo všimne, potom nám zapoměli donést jednu polévku a známému dokonce zapoměli udělat hlavní chod, takže když my sme už dojídali tak jemu teprve jídlo donesli. Nehledě na to že chuť jídla a obsluhy byla nic moc, dřív jsem tam chodil rád, ale teď mě tam dlouho neuvidí.
oldddek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 05 lis 2010 10:22

Re: Budvarka

Příspěvekod dipous » 19 lis 2010 17:36

Přesně tak, dříve jsem tam rád zašel, ale teď už jsme si našli jiné varianty. Jinak jsem to již slyšel od mnoha lidí, takže by možná bylo načase, aby s tím začalo vedení Budvarky něco dělat. :?
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Budvarka

Příspěvekod elixdragon » 19 lis 2010 19:05

Jídlo hodnotit nemůžu, ale měli jsme tam firemní večírek a myslel jsem, že uschnu zaživa :roll: špatná donáška značně zákazníkovi znechutí večer a tak jsem byl rád, že jsem vylezl ven. Moje sestra tam byla na jídle a chutnalo jí, ale za mě už rozhodně NE!
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron