NPB v novém...

neděkujeme...

NPB v novém...

Příspěvekod Tomas.Marny » 15 říj 2010 12:36

Dnes jsem se nestačil divit jak prokoukl dům pana Nováka, všechny vyzývací plakáty pryč, všechna ta obvinění taktéž a ehjle z každé výlohy na mě koukají živnostníci s modrou krví véčkařů, nebo jak si ten klon vůbec říká.
A tak mě napadlo, pane Nováku to divadýlko co jste zde měsíce předváděl byla jen hezky a dobře připravená kampaň proti ekoteroristům že?
Ale na druhou stranu hodně ptáčků v povětří po náměstí cvrliká, že jste měl setkání s jistými pány a ti Vás milý pane Nováku přesvědčili o tom, že by bylo na čase zase uklidit a navěsit si do výloh třeba tu grupu co Vám tam teď dělá opravdovou čest.
Mimochodem, zajímalo by mě jak velké štokrdle mám pan Tvrdík pod nohama že je stejně velký jako ti ostatní dva, nebo ti dva snad klečí? :twisted: Ale to jsem odbočil.
Takže jste se pane Nováku ukázal v pravém světle a za to Vám děkuji...
Naposledy upravil Tomas.Marny dne 15 říj 2010 16:57, celkově upraveno 1
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: NPB V novém...

Příspěvekod subform » 15 říj 2010 15:37

Všechno to byl jen předvolební boj VV. je zřejmé že šlo o zakázku pana Tvrdíka, Chovanečka atd...., prostě "bývalých" živnostníků. Pan Novák, jakožto zakládající člen této partaje by o tom asi mohl lecos povědět..... Teď je mi jasné, kdo byl asi ten "anonym" který mu z města zasílal dokumenty. Ano, na městě se krade a doufám že po tomto víkendu se přestane.... že nastane konec "podnikatelů" na radnici. Už se na ní napodnikali dost a dost.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: NPB v novém...

Příspěvekod BABAJAGGA » 15 říj 2010 18:27

Bohužel jsme byli opět svědky omylu, mám tím na mysli tvorbu koalice po předchozích komunálkách v našem městě, a mám na mysli i tu stávající vládní .... Kdy už nám všem konečně dojde, že je potřeba volit a nechat řídit naši zemi lidi slušné, ochotné, spolehlivé, pracovité a odborně zdatné prostě profesionály každým coulem.... Omyl byl jmenování Paclíka ředitelem centrálky, omyl bylo jmenování stávající ředitelky CŠJ, omyl byl na postech místostarostů - vyjma pana Landy...Omyl bylo jmenování některých ministrů- jen za cenu utvoření vládní koalice- nikam to stejně nepovede( koalice skončí tak do roka a do dne ) Těch omylů bylo už hrozně moc..... Nedopusťme dalších omylů a zkusme změnu - změnu pro lepší život nás všech...
B.J.
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: NPB v novém...

Příspěvekod Tomas.Marny » 17 říj 2010 06:35

Toto psal pan Novák na jiném fóru, obrázek si uděláte jistě sami...
Re: Prase pan Novák
od Petr Novák » 23 zář 2010, 10:59 IP: 83.69.32.206

Dobrý den,
ta písmena mohla být již dávno dole, ihned při jejich vyvěšení jsme s manželkou deklarovali, že je sundáme v den, kdy Václav Červín odejde z veřejného života a z pozice ředitele školy.
Možná se Vám to bude zdát divné, ale i já si o tom nápisu na mých oknech myslím , že je to hnus, který na náměstí nepatří.
Tedy spíše nepatřil by, kdyby si na naší radnici nenalezl Václav Červín, který zakrýváním šikany na 8.ZŠ dovedl situaci až tak daleko, že byly přepadeny moje děti. A jako dáreček zaměstnal toho grázla, který je přepadl , přímo ve škole u svých obětí.
A teď si položte otázku : Co je hroznější ? Ten nápis nebo to co udělal Červín ? Kdybychom žili ve vyspělé demokracii, tak by se tenhle pokrytec ostudou zahrabal pod zem, ale u nás ??
Nenapadlo Vás, že je divné, že Červín nepodal na mne a mojí manželku trestní oznámení ???
Místo toho si myslí, že mu i tohle projde jako spousta předchozích levárnen, které udělal na kdekoho. Jen namátkou co třeba pan Žák ?? Ale ten se nemohl efektivně bránit, co ??
V mém případě má Červín ovšem smůlu, že narazil na někoho, kdo má dost možností jak mu to, co udělal mým dětem vrátit i s úroky.
Jinak pakliže je váě zájem opravdový a vaše otázka je pomyšlena upřímně, mohu z našeho archivu poskytnout dost fotek z dřívější doby.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: NPB v novém...

Příspěvekod m.gut » 17 říj 2010 09:15

Myslím, že voliči ukázali Novákovi, že jeho lži , stejně jako hlouposti babyjaggy, byly zbytečné a Červína na radnici podrželi
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: NPB v novém...

Příspěvekod Petr » 17 říj 2010 11:57

No, Červína moc voliči nepodrželi a do zastupitelstva se dostal jako lídr až z 2.místa. Myslím, že jeho kandidaturou přišla SZ o hodně hlasů (i já bych jim jinak asi hlas dal...). Jeho odstoupení by pomohlo rozšířit počet zastupitelů SZ o jednoho až dva. Ale to je kdyby...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: NPB v novém...

Příspěvekod BABAJAGGA » 17 říj 2010 14:47

pro m. guta.... myslíte si, že porušení zákona jsou hlouposti ??? podle vás asi ano podle mne rozhodně ne! Řádně si pročtěte usnesení rady ( jmenování p. Paclíka ředitelem centrálky ) a školský zákon , to je jasné porušení zákona nikoliv hloupost či nějaká demagogie. Načasování téhle kauzy absolutně nesouvisí s bojem o korýtka na radnici, prostě a čistě náhoda- no ale uvidíme jak se celá věc vyvine dále. Ale když už jste na to narazil tak se podívejte koho voliči opravdu podrželi a porovnejte si počty hlasů např. Chlupáč-Mezian-Landa-Červín-Tvrdík ( lídři stran ) a kolik lidí dostalo daleko více hlasů než poslední dva jmenovaní a do zastupka se nedostali...
B.J.
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: NPB v novém...

Příspěvekod m.gut » 17 říj 2010 18:23

až na to, že o porušení zákona zatím víte pouze vy, to opravdu není směrodatné, až někoho pravomocně odsoudí, tak to bude porušení zákona. A ten počet hlasů pro jednotlivé kandidáty je dost zavádějící, když se volí především strany. Takže srovnávat počty hlasů u kandidátů stran, které získali 20-30 procent, a u kandidátů stran, které získali okolo šesti procent, prostě nejde
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: NPB v novém...

Příspěvekod BABAJAGGA » 17 říj 2010 20:10

Já, pan Červín, pan Paclík a možná tak polovina Litoměřic nebo alespoň ti kteří čtou toto fórum ..... Nicméně každý máme svou pravdu - rozumím tomu, že se některých zastáváte a některé chráníte ... Jen nechápu, že nedokážete pochopit, že ředitelem něčeho nemůže být jmenován kdokoliv...nastudujte si patřičné zákony, vyhlášky a usnesení .... Když to tedy není porušení zákona co to tedy je ??? Na to se vás ptám se vší odpovědností a vážností ....
Jinak máte pravdu srovnávat pana Červína např. s panem Landou skutečně nelze....
B. J.
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: NPB v novém...

Příspěvekod m.gut » 17 říj 2010 20:39

To je divný, že to pořád slyšíme jen od vás :D . Že ta půlka Litoměřic, co to ví taky, vás tady nepodpoří........Už se proberte, 99,99 procentům litoměřičáků je nějakej Paclík úplně ukradenej, stejně tak jako to, že byl pár měsíců ředitelem něčeho......Ale hlavně, se těšim, až uvidím výsledek trestního oznámení, které jste určitě podal(a).......Jen tak mimochodem, pány Červína ani Paclíka neznám, ale ty vaše bláboly mě fakt nebavěj
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků