Cenzura na městském úřadě.

neděkujeme...

Cenzura na městském úřadě.

Příspěvekod rajnoha » 18 črc 2017 09:16

Přihlásil jsem se na FB a okomentoval tři věci na profilu města. Komentáře město smazalo, a nechalo zablokovat můj účet. Komentáře byly naprosto slušné a věcné.

1. Vjera Kmoníčková napsala, že naprosto souhlasí s tiskovou zprávou, kde místostarosta města Karel Krejza horuje za zákaz burkin na našem koupališti.
Můj kometář - Tato paní je ředitelkou městských kulturních zařízení.KULTURNÍCH!

2. K tomu jsem jen připsal, že na koupaliště běžně chodí potápěči a koupou se zahalení a do bazénu močí, což je prostě v neoprénu naprosto běžné. A zda zakážeme potápěče, kteří na rozdíl od Arabu na koupaliště chodí, nebo zda zakážeme Karla Krejzu

3. Pod oslavnou zprávou města o tom, že na radnici je nový znak jsem se dotázal, jestli město reklamovalo i rozteklou novou fasádu, která je vidět i na fotkách a nebo jestli kamarádům se nereklamuje a zda mohou sdělit, kdo realizaci fasády dělal a jaký má vztah k zadavateli.


Tak asi jen tak pro dokreslení toho jak to na radnici funguje.
Mimochodem, město nadávalo na to, že toto fórum je anonymní, ale nevadí jim anonymně spravovat profil na FB, za kterým se schovává kdopak asi? A ještě dělá takové prasárny. Až budu na PC tak sem mohu dát i fotky, že si to necucám z prstu.
Holt zdravé město.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Cenzura na městském úřadě.

Příspěvekod Jaroslav Tvrdik » 18 črc 2017 11:04

Cenzura městského FB běží od chvíle, kdy pan místostarosta Krejza zahájil svoji volební kampaň vylepením plakátů po celém městě.

Tohle varování od správce městského FB jsem dostal, když jsem si "dovolil" reagovat na situaci okolo Zahrady Čech. Mimochodem na můj dotaz, kdo je správcem městského FB jsem odpověď nedostal.
Manage
Město Litoměřice
Město Litoměřice Dobrý den, pane Tvrdíku, invektivy, osobní nevraživost, zcela zřejmé nepravdy a bez důkazů naznačování možného trestného činu na Fcb města nepatří. Jako prvního diskutujícího vás musíme upozornit, že nefér diskuse tohoto typu nebude tolerována. Zde je místo pouze pro věcnou diskusi a kritiku. Máte-li podezření na trestný čin, obraťte se, prosím, co nejdříve na Policii ČR.
Jaroslav Tvrdik
 
Příspěvky: 89
Registrován: 17 kvě 2017 19:41
Bydliště: Svatováclavská 2290, Litoměřice

Re: Cenzura na městském úřadě.

Příspěvekod LTM 1994 » 18 črc 2017 14:11

Karel má v moci celou radnici :-D Když položíte na městském fb nějakou nepříjemnou otázku na tělo,tak dostanete v lepším případě hodně vyhýbavou odpověď a v horším dostanete banán ,nebo smazání komentu .
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron