Pivní slavnost 2016

neděkujeme...

Pivní slavnost 2016

Příspěvekod PETR28 » 08 srp 2016 09:11

K této akci mám následující kritiku : nedostatek laviček a stolků v jiné části náměstí než u té tribuny. V zadní části kde byli stánky s jídlem nebylo prakticky kde sedět...Mě osobně se nechtělo sedět u té tribuny, protože když se chtěl člověk bavit, tak musel neustále řvát, protože ta hudba je tak hlasitá, že to obtěžuje. Myslíte si, že na pivní slavnosti neustále musí hrát nějaké kapely ? Nebylo by vhodnější ( a levnější ) pustit jen na pozadí nějakou muziku...nebylo by lepší a záslužnější aby se spíše lidé bavili mezi sebou než poslouchali jednu kapelu za druhou ? Pokud chci poslouchat muziku můžu jít na hudební festival. A když už tedy ty kapely, nestačí jedna v 16 a druhá 20 hodin ? Možná kdyby tam nebyli ty kapely nemusí se vybírat ani vstupné, oplocovat náměstí atd...
PETR28
 
Příspěvky: 15
Registrován: 03 dub 2014 11:35

Re: Pivní slavnost 2016

Příspěvekod vojta » 09 srp 2016 07:38

Co člověk to názor...Podle mého vkusu byl zvuk výborný,ale výkon PA systemu naprosto nedostačující.Chápu že to asi bude nízkým rozpočtem na akci,ale každopádně bigbít na pivní slavnosti patří ;)
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pivní slavnost 2016

Příspěvekod LtmPavelka » 09 srp 2016 11:29

Přesně tak, pivo a bigbeat k sobě patří. Pokud mám něco proti, tak nejdu a jdu na koncert Pánů kluků. Sezení pro 4000 lidí? asi nereálné. Já osobně rád na "pivkách" korzuji, obcházím pivovary a potkávám spoustu známých. Mimochodem spousta z nich, stejně jako já jde třeba za konkrétní kapelou. Ale jak píše Vojta, co člověk to názor.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Pivní slavnost 2016

Příspěvekod jiri.rudolf » 10 srp 2016 07:01

Já vždy mizím z města do klidu na chalupě. Nějak to množství lidí, hluk do noci /bydlím na náměstí/ už nemusím. Ale jak se tu píše. Každý podle svého gusta a zase město trochu žije i když co člověk, to názor.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků