Václav Červín a porušení zákona

neděkujeme...

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Bc.Martina Skoková » 01 říj 2010 13:31

Výklad k § 166 zákona č. 561/2004 Sb. - Školský zákon počítá s tím, že konkursní řízení by zásadně mělo být vždy předpokladem pro jmenování ředitele školy nebo školského zařízení do funkce. Vzhledem k tomu, že konkursní řízení je organizačně i časově náročnou záležitostí, je v některých případech tato podmínka poněkud komplikující. Konkrétně se jedná o situace, kdy právnická osoba vykonávající činnost školy nebo školského zařízení zůstane nenadále bez osoby ředitele (bez ohledu na to, z jakého důvodu - tedy zda se stávající ředitel vzdal své funkce, zemřel nebo byl z funkce odvolán). Standardně by v takovém případě měl až do jmenování nového ředitele na základě konkursního řízení zastupovat ředitele jím jmenovaný zástupce, který je oprávněn jej trvale zastupovat v plném rozsahu jeho řídící činnosti. V některých případech však taková funkce zástupce ředitele není zřízena. S ohledem na skutečnost, že není možné ponechat danou právnickou osobu vykonávající činnost školy nebo školského zařízení zcela bez vedení, pro tyto situace i právní stanoviska Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy připouštějí, aby zřizovatel provedl jmenování do funkce ředitele školy nebo školského zařízení i bez konkursního řízení, ovšem pouze na dobu určitou, tedy pouze na dobu do jmenování nového ředitele školy nebo školského zařízení na základě řádného konkursního řízení.
Bc.Martina Skoková
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 zář 2010 11:48

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod BABAJAGGA » 01 říj 2010 18:11

"Standardně by v takovém případě měl až do jmenování nového ředitele na základě konkursního řízení zastupovat ředitele jím jmenovaný zástupce, který je oprávněn jej trvale zastupovat v plném rozsahu jeho řídící činnosti ". - toliko citace Bc. Skokové, která dává za pravdu tomu, že byl porušen zákon nebo alespoň, že bylo postupováno "nestandardně". CŠJ totiž měla řádně jmenovanou zástupkyni pí. Kovářovou, tu paní Kovářovou kterou pan Červín uprosil, aby se přihlásila do výběrového řízení, které nakonec skutečně vyhrála a byla jmenována.... Ke jmenování p. Paclíka nebyl jediný důvod, nehrozil kolaps organizace, nehrozilo nebezpečí z prodlení ani nehrozilo vůbec nic jiného, ale stejně kdyby hrozilo pan Paclík by to nespasil, jelikož nevěděl která bije..... Bylo by to jako kdyby byl ředitelem školy jmenován např. profesionální řidič nebo bagrista ( nic proti této profesi )!!! Jenže Paclík byl kamarád a zrovna bez práce ..... a za svou devastaci centrálky byl ještě odměněn .... viz usnesení rady......
pan Červín by měl nést osobní odpovědnost a okamžitě odstoupit z funkce ředitele školy a měla by ho následovat i další osoba ....
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Tomas.Marny » 01 říj 2010 19:17

Je mi s podivem, že ještě tací vykukové jako je pan Červín ( který toho má mimochodem na svědomí více), slovutný prezident čehokoliv Tvrdík a další jim ne nepodobní stále zastávají tak důležitá místa na radnici, Ale ono se jim to na štěstí blíží, jen doufám, že si to občané, toto všechno budou pamatovat až se budou rozhodovat..
Je zajímavé že na besedě politický ferda mravenec a prezident čehokoliv Tvrdík raději ani nevyleze před občany, on ví velice dobře proč a prostě s občany nekomunikuje a mistr juda a komunální politiky Červín taktéž.
Kam že myslíte že to dotáhnete tímto přístupem vážené politické kreatury městského formátu?
Vysmíváte se tak občanům? Opravdu? Jen se smějte a nekomunikujte, váš čas je sečten a doufám že potáhnete někam hodně daleko. :idea:
Naposledy upravil Tomas.Marny dne 01 říj 2010 20:11, celkově upraveno 1
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Tomas.Marny » 01 říj 2010 19:22

BABAJAGGA píše:"Standardně by v takovém případě měl až do jmenování nového ředitele na základě konkursního řízení zastupovat ředitele jím jmenovaný zástupce, který je oprávněn jej trvale zastupovat v plném rozsahu jeho řídící činnosti ". - toliko citace Bc. Skokové, která dává za pravdu tomu, že byl porušen zákon nebo alespoň, že bylo postupováno "nestandardně". CŠJ totiž měla řádně jmenovanou zástupkyni pí. Kovářovou, tu paní Kovářovou kterou pan Červín uprosil, aby se přihlásila do výběrového řízení, které nakonec skutečně vyhrála a byla jmenována.... Ke jmenování p. Paclíka nebyl jediný důvod, nehrozil kolaps organizace, nehrozilo nebezpečí z prodlení ani nehrozilo vůbec nic jiného, ale stejně kdyby hrozilo pan Paclík by to nespasil, jelikož nevěděl která bije..... Bylo by to jako kdyby byl ředitelem školy jmenován např. profesionální řidič nebo bagrista ( nic proti této profesi )!!! Jenže Paclík byl kamarád a zrovna bez práce ..... a za svou devastaci centrálky byl ještě odměněn .... viz usnesení rady......
pan Červín by měl nést osobní odpovědnost a okamžitě odstoupit z funkce ředitele školy a měla by ho následovat i další osoba ....


Zvažte prosím Jaggo podat trestní oznámení na tohoto člověka, ať už se tím konečně někdo zabývá, všichni tito "ctihodní" si myslí že mohou všechno a co pan starosta, no je a byl slepý, hluchý, nebo snad o ničem takovém neví? pokud neví, jako starosta nemá hodnotu zlámané grešle, pokud o všem ví a nekonal, jasně se podílel na nepravostech pokud se takto odehráli a zaslouží ještě vyšší trest než pan řídící.
Není možné aby tací lidé seděli na radnici!
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Stanislav Hylán » 01 říj 2010 21:40

Tak nevím. P.Novák má v puse neustále trestní oznámení na kohokoli, píše o všem možném trestněprávním jednání radnice atd.,výkladní skříně NPB stále "informují" o trestním jednání zelených, ale skutek jaksi utek. Ve vlákně "Václav Červín a porušení zákona" se to rovněž hemží podáním trestních oznámení. Nedochází zde už tak trochu k devalvací termínu "trestní oznámení"? Podal ho vůbec už někdo z "vyhrožujících" vč. p. Nováka? A co Jan Tleskač... :D
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod BABAJAGGA » 02 říj 2010 12:37

"Spíše by stálo za to, jak jsem psal v jiném vlákně, zamyslet se nad tím, zda má centrálka zůstat jako příspěvková organizace města. Nepracovala a neprosperovala by lépe spíše jako jiná právní forma? Co třeba z ní udělat s.r.o. či a.s. - samozřejmě s tím, že by tato nová společnost byla vlastněna městem. Myslím, že by mohla lépe a efektivněji pracovat, aniž by byla ohrožena jak kvalita tak rozsah poskytované služby. Naopak by mohla lépe reagovat na trh a nebýt vázána složitými rozpočtovými omezeními, které má jako p.o. města - jak napsal Milan ... myslím, že neví o čem píše, CŠJ je zřízena podle školského zákona, někde registrována a pro cosi zřízena ... Dělat ze všeho bussines prostě nelze, tak že ani s.r.o ani a.s. či jiný nesmysl.... Město se o to v nedávné minulosti pokoušelo a velmi tvrdě narazilo .... Chtělo nechat pronajmout jednu ze svých provozoven, naštěstí vše zůstalo tak jak má...
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod BABAJAGGA » 02 říj 2010 14:18

A ještě jedna maličkost, podání trestního oznámení je jednoduchá maličkost a zřejmě by tak mělo být učiněno ..... Ale uvidíme jak zareaguje zaměstnavatel pana Červína t. j. Město Litoměřice... důkazy jsou zde uvedeny a nicnečinění by mohlo být bráno také jako trestný čin ... Mgr. Václav Červín zneužil pravomoc veřejného činitele, když navrhl a nechal schválit Ing. Paclíka do funkce ředitele CŠJ...... Jen pro zajímavost, Když odešla pí. Simonová, byla řízením pověřena na cca 7 měsíců její statutární zástupkyně, když odešel Trnka, nebyla jmenována statutární zástupkyně nýbrž Paclík.... A proč ???
B. J.
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Petr Panaš » 02 říj 2010 15:23

Pro BABUJAGU : Právě proto, že pokud je podání trestního oznámení tak jednoduchá maličkost, PODEJTE HO ! Já váš názor o spáchání trestného činu nesdílím a proto ho ani za město nebudu iniciovat. To říkám takto naprosto veřejně. Je možné, že trestní oznámení podá některý z politiků, ale osobně jsem k tomu velmi skeptický. Pokud píšete, že i nicnečinení by mohlo býti bráno jako trestný čin, týká se to i vaší osoby. Jsou dvě možnosti. Buď vám jde opravdu o dobrou věc a z vašich příspěvků vidím, že jste s problematikou CŠJ dobře obeznámena, pak skutečně není problém učinit oznámeni na policii jako fyzická osoba. Nebo se tu jenom operuje trestním oznámením v rámci předvolebního boje a někdo anonymně úkoluje někoho jiného, aby oznámení učinil, sám to neudělá a ve svých příspěvcích pak z toho vyvozuje nejrůznější dohady někoho poškozující. Já chci věřit, že vašim motivem je varianta první. O problematice CŠJ vím spíše zprostředkovaně, nikdy jsem jí neřídil a úplné podrobnosti neznám. S panem Trnkou jsem vycházel snad velmi dobře, nicméně je pravda, že za doby jeho vedení se organizace začala dostávat do ekonomických problémů. Nejsem ekonom, nevím proč. Určitě to od něho nebyl nějaký špatný úmysl, možná mu nevycházel něco jako podnikatelský záměr v prostředí příspěvkové organizace, nebo něco jiného. Určitě to byl velmi pracovitý člověk, ovšem bohužel situace byla jaká byla a nevím proč. Následně jsem byl pracovně v kontaktu i s panem Paclíkem a stejně jako s panem Trnkou jsem s ním neměl sebemenší problém. Asi měl jiný pohled na CŠJ, což je u člověka, který přijde z venčí normální. Pan Paclík myslím odvedl spoustu dobré práce a vím, že našel mnoho úspor, které byly realizovány (osobně jsem s ním řešil několik nevýhodných smluvních vztahů pro CŠJ). Tím ovšem nechci pana Trnku v očích veřejnosti poškodit, ten byl třeba lepší v oblasti stravování, výběru surovin nebo já nevím čeho. Navíc se pan Paclík ani do následného výběrového řízení nepřihlásil, jeho angažmá bylo skutečně na přísně ohraničenou dobu. Skutečně bych na všechny apeloval, že pokud se domnívají, že byl někde spáchán tr. čin, ať oznámení podají. Stejně tak jsem učinil já a také se mě do toho moc nechtělo. Ale udělal jsem to. Dosavadní postoje některých přispěvatelů fóra jsou takové, jako kdyby někdo u dopravní nehody křičel na kolemjdoucí, ať rychle poskytnou první pomoc, sám stál nejblíže, ale nepomohl. Nic, asi zbytečně dlouhý příspěvek, omlouvám se, číst ho ale nemusíte.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod jimi brown herrer » 02 říj 2010 17:04

Panaš>> souhlas ;)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Achab » 02 říj 2010 17:31

Ja uz se tesim az si prectu ty palcove titulky v novinach : mistostarosta Cervin trestne stihan na zaklade udani babyjaggy. Dotiku, po tom prece musi skocit kazdy novinar, takovy clanek musi mit paradni ctenost :D
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Milan » 02 říj 2010 17:36

BABAJAGGA píše:... jak napsal Milan ... myslím, že neví o čem píše, CŠJ je zřízena podle školského zákona, někde registrována a pro cosi zřízena ... Dělat ze všeho bussines prostě nelze, tak že ani s.r.o ani a.s. či jiný nesmysl.... Město se o to v nedávné minulosti pokoušelo a velmi tvrdě narazilo .... Chtělo nechat pronajmout jednu ze svých provozoven, naštěstí vše zůstalo tak jak má...

Já si naopak myslím, že vím o čem píšu. Stravování stravování dětí, žáků a studentů v době jejich pobytu ve škole se děje v zařízeních školního stravování. Tedy ten, kdo zabezpečuje školní stravování je provozovatelem stravovacích služeb. Nevím, kde se bere názor, že když je něco organizováno ne jako příspěvková organizace, nýbrž jako s.r.o. či jiná právní forma, je to vždy zlodějna. Vždyť obě jsou právnické osoby a naopak forma s.r.o. má určité výhody. Nejde tady o to dělat byznys (použiji české slovo ;) ) ale o to, aby byla služba poskytována v souladu se zákony, kvalitně a za co nejvýhodnějších podmínek pro město. To se obávám, že ve formě příspěvkové organizace není úplně možné. To je můj názor.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Vladislav Liška » 02 říj 2010 17:45

naprosty souhlas s Milanem. Je potreba si uvedomit zakladni vec: Stat (potazmo mesto) je nejhorsim hospodarem. To neni urazka, ale znama vec, proste to tak je. Stat nema na to aby si mohl dovolit zaplatit spickove manazery. Takze se da predpokladat, ze jidelnu by soukroma spolecnost, za jasne stanovenych mantinelu mohla vest lepe. Dulezite je dobre nastavit ty pravidla, tady si bohuzel nejsem uplne jist, ze by to dopadlo dobre napoprve, viz treba pronajmy v kulturaku ale i jinde.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Petr Panaš » 02 říj 2010 18:30

Tady je třeba si hlavně uvědomit, že CŠJ je naprosto atypickým školským zařízením, kterých v republice není mnoho. Proto na ní nelze mnohdy ani v praktických věcech aplikovat zmiňovaný školský zákon. Běžnou praxí je, že školní jídelna je součástí školy, kterou vede ředitel a pod něho spadá nějaký vedoucí kuchař/ka (nepedagogický pracovník). Ovšem u nás došlo k tomu, že se CŠJ právně osamostatnila od jednotlivých škol, je sice "školským zařízením", ale nepracuje v ní jediný pedagog, neprovádí se tam výuka a nevím, co by tam třeba kontrolovala školní inspekce. Proto se i funkce ředitele (ředitelky) vymyká požadavkům na kvalifikaci a praxi ředitele bežného školského zařízení. Určitě nepotřebuje mít vystudovanou pedagogickou fakultu a mít odučený potřebný počet roků. Nyní se musíme oprosit i od pohledu přispěvatelů fóra, někdy strávníků. Nechodí do klasického stravovacího zařízení, ale do školní jídelny, kde jídlo musí odpovídat speciálním požadavkům stravování pro školní děti. Tím je determinována i její možná konkurenceschopnost na trhu stravovacích služeb. A musíme si uvědomit základní filosofii obchodní společnosti. Je zakládána za účelem zisku. Příspěvková organizace je zakládána za nějakým prospěšným účelem u kterého se předpokládá možná nevýdělečnost, dotovaná ze strany zřizovatele. Vedlejší činností (v našem případě prodejem obědů veřejnosti) se kryje ztrátovost z hlavní činnosti - vaření jídel pro děti. Pokud se vykáže zisk, vrací se zpět do organizace (nejde společníkům, akcionářům atd.), ale slouží pro vylepšení hlavní činnosti. Proto já jsem zde zastánce spíše formy příspěvkové organizace, stejně jako u nemocnice.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod dotik » 02 říj 2010 18:52

Jak mi psal Patriot v smsce...Já píšu jen neobjektivní a zaplacené reportáže...pokud má BabbaJagga zájem o zveřejnění příběhu, ať si připraví dostatečné množství zlaťáků :) Jinak nehnu prstem...navíc - tento víkend pro mě končí předvolební kampaň...ať si pánové a jaggové dělají co chtěj...už na ně nemám ani malinko náladu...
dotik
 

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Milan » 02 říj 2010 19:54

Ano pane Panaši, s tím nemám problém, tak to je. Předpokladem je, že sro by byla založena městem a město by bylo jediný společník a ještě by ustanovilo dozorčí radu, což by také byla určitá jistota v tom, že by vše probíhalo bezproblémově. V České republice upravuje základy právního postavení příspěvkových organizací zákon o rozpočtových pravidlech státu a zákon o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů. A to je ten hlavní problém, takto zřízená p.o. je dost "svázaná" ve své činnosti. Chtělo by to podrobný rozbor.
Ale už jsme zde dost OT, takže možná, byl-li by zájem, v samostatném vláknu.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Tomas.Marny » 03 říj 2010 09:36

Myslíte dozorčí radu která by zajišťovala bezproblémový chod centrálky? :P :P :P
Tak já už dokonce znám osazenstvo této "rady" Červín, Tvrdík, Chovaneček, ale pouze za předpokladu, že Tvrdík by byl minimálně prezidentem této sranda party, Červín samosebou minimálně mistoprezidentem a Chovanečkovi by to všechno patřilo a ještě by to zásoboval svými výrobky. :twisted: :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod BABAJAGGA » 03 říj 2010 11:19

To jsem ráda, že se někdo z městského úřadu ozval ( pana Panaš ), alespoň nikdo nemůže tvrdit, že o této problematice nevěděl..... Máte pánové dostatek času na to nějak reagovat a zjednat třeba nápravu, nechceme hned bodat zákeřně nožík do zad, pevně budeme věřit že tak učiníte,...
jen pár poznámeček k panu Panašovi..... nejste ekonom (jak tvrdíte), ale víte, že centrálka měla ekonomické problémy (asi jste to slyšel od kolegy Červína )..... proč město nereagovalo, nečinilo a tak....
jak víte, že město nebude podávat trestní oznámení ( hovoříte za sebe či za vedení nebo přímo za pana starostu ? )
a jak jste poznal, že některé smlouvy byly pro centrálku nevýhodné ( když nejste ekonom !!! ) a proč jste vůbec panu Paclíkovi pomáhal řešit záležitosti centrálky, Když byl podle vás tak schopný a byl dosazen na teplé místečko bez výběrového řízení a proč jste tedy nepomohl bývalému vedení ???.... Těch ale je strašně moc a doufáme, že se veřejnost všechny nekalé praktiky radnice dozví ...
Paclík byl jmenován na základě návrhu pana Červína ( toto nepopíráte ... ) avšak proti školskému zákonu.....
Nejen pro Milana ..... Což takhle udělat z 5 ZŠ třeba s.r.o a z 8 ZŠ a.s .
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Vladislav Liška » 03 říj 2010 11:21

babojaggo, odkdy vyhodnost smluv posuzuje jen ekonom? co to je za demagogii proboha?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Tomas.Marny » 03 říj 2010 12:21

Znám několik lidiček z centrálky a po tom co se zde rozvířila tato diskuse, jsem s některými mluvil na dané téma a vyšlo z toho jednoznačně že:
za dob pana Trnky se dařilo mnohem více než v současnosti.
Údajně se neustále navyšoval objem obědů, opravovalo se, rekonstruovalo a budovalo kde co, investovalo se a stav se měnil k lepšímu.
Co se týká obyčejných zaměstnanců, byli spokojeni, protože si slušně vydělali a to ne tím, že by pan ředitel Trnka rozdával peníze pro nic za nic, ale peníze se museli vydělat a vydělávali se právě na různých akcí které zajišťovala právě centrálka pod vedením tehdejšího ředitele, naprostá většina zaměstnanců šla právě za Trnkou, protože věděli, že když se bude poctivě pracovat, tak budou i odměny a spokojenost a dnes? Zkuste se těch lidí optat jak to tam vypadá teď, pokud se nebudou bát, tak vám odpoví...
Ptejte se obyčejných lidí co tam pracují, co vědí jak co bylo, jak se dařilo nebo nedařilo, jaký kdo měl k podřízeným přístup, neptejte se lidí co měli eminentní zájem Trnku prostě odstřelit, jen by vám lhali.
Myslím, že by bylo zajímavé srovnat ekonomické výsledky tehdy a dnes, ale ty objektivní výsledky, neskreslené, nevylhané a neupravené.
Ptejte se lidí z centrálky proč tak urputně Červín proti němu šel i přes to, že starosta proti jeho výkonu funkce neměl výhrad, pokud se nebudou bát, oni vám řeknou co za tím bylo, ONI TO VĚDÍ...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Petr Panaš » 03 říj 2010 12:25

Ještě jednou pro BABUJAGGU : Já za město trestní oznámení podávat nebudu, neboť podle mého trestný čin spáchán nebyl. Jestli někdo z vedení města nevím. Jednak by musel číst toto fórum a na základě vašeho právního názoru toto oznámení podat. Pokud si však vzpomínám, nikdo z politiků neměl zásadní problém s řešením, které vy napadáte jako nezákonné. Z toho moje dedukce, že zřejmě ani někdo další toto oznámení nepodá, ale třeba nějaká osoba celou věc přehodnotí jinak. Spíš se zeptám teď já. Proč ho nepodáte vy ? Já jsem svůj argument uvedl, bude fér, pokud vy svůj sdělíte taky. Panu Paclíkovi jsem pomáhal, protože mne o to požádal. Stejně tak pomáhám jakémukoli jinému řediteli litoměřické příspěvkovky. Pokud bych byl osloven panem Trnkou, určitě bych mu byl taky nápomocen. Třeba mě neoslovil, jelikož měl uzavřenou smlouvu s advokátní kanceláří o poskytování právního poradenství, a platby byly paušální. To byla např. jedna z věcí pro CŠJ nevýhodná. Máte pravdu, že nejsem ekonom a také to uvádím, že ekonomice moc nerozumím. O problémech CŠJ jsem věděl z jednání rady města, kde jsou sdělovány výsledky hospodaření všech příspěvkových organizací. Moc ani nerozumím, proč je tato kauza vytahována teď, kdy už dávno funguje nová paní ředitelka na základě řádného výběrového řízení. S tím jste BABOJAGGO měla přijít mnohem dříve a vzhledem k hluboké znalosti problematiky nepředpokládám, že jste se vše dozvěděla teprve nyní na základě něčího upozornění.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

PředchozíDalší

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron