Výstava Zahrada Čech by se měla přejmenovat

neděkujeme...

Výstava Zahrada Čech by se měla přejmenovat

Příspěvekod mvss » 27 zář 2010 07:31

Zdravím,
minulý týden jsem se byl podívat na výstavě Zahrada Čech. Zjistil jsem, že je to rok od roku horší. Již to nemá nic společného s výpěstky našich ovocnářů a zelinářů. Nevím, zda jsem dobře počítal, na celém výstavišti se dali ve třech stáncích koupit jablka, bohužel jen jeden druh a za stejnou cenu 25 Kč za kilo. Jen u brány byl Ovocnářství Ploskovice, kde se dali koupit i jiné druhy jablek a hrušky. Jinak po celé ploše jsem nenašel stánek se zeleninou.
Všude samé jídlo, oblečení, jediné za co mohu pochválit zatím jsem zde neviděl vietnamské obchodníky. MS
mvss
 
Příspěvky: 5
Registrován: 27 zář 2010 07:14

Re: Výstava Zahrada Čech by se měla přejmenovat

Příspěvekod Milan » 28 zář 2010 18:20

Myslím, že výstava byla úspěšná, nejen kvůli počasí ale i kvůli bohatému programu. Výstava není o tom, že si tam mohu koupit jablka a hrušky, ale o prezentaci ovocnářů, zelinářů a dalších odvětví zemědělců a všech souvisejících oborů. Velice dobře to vystihuje článek http://www.litomericko24.cz/new/c-17766-uspesny_veletrh_s_destivou_teckou_i_s_pugetem_plnym_saudku.html. Doplňkový prodej všeho ostatního je koloritem, který k takovéto výstavě patří. Klobouk dolů před organizátory výstavy, kteří dokáží přilákat 90 000 návštěvníků a zaplnit celé výstaviště.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Výstava Zahrada Čech by se měla přejmenovat

Příspěvekod mvss » 29 zář 2010 10:00

Právě že dnes už to o prezentaci ovocnářů, zelinářů a dalších odvětví zemědělců a všech souvisejících oborů není. Uznávám, že počet návštěvníků je krásný a několikanásobně to převyšuje počet obyvatel Litoměřic. Doufám, že alespoň jedna třetina neskončila jen na výstavišti a šla se kouknout na krásy města Litoměřic a potažmo z toho měli něco i restaurace a obchodníci.
mvss
 
Příspěvky: 5
Registrován: 27 zář 2010 07:14


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron