Nechápu...

neděkujeme...

Nechápu...

Příspěvekod Missorka » 01 zář 2014 13:10

Nechápu, že když začíná školní rok, tak stojí před 5. ZŠ 3 obří náklaďáky a další těžká technika z rekonstrukce parku.

Už tak je tam dopravní situace složitá a tohle je fakt hodně mimo mísu... Zjevně vůbec nikdo nepřemýšlí.
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Nechápu...

Příspěvekod Birner Pavel » 01 zář 2014 13:48

Možná by bylo správné tuto oprávněnou připomínku směřovat na paní Brožovou z Městského úřadu a zeptat se jí, jak mají s firmou Gabriel tuto otázku vyřešenou s ohledem na již probíhající školní rok.
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: Nechápu...

Příspěvekod Missorka » 01 zář 2014 14:16

Birner Pavel píše:Možná by bylo správné tuto oprávněnou připomínku směřovat na paní Brožovou z Městského úřadu a zeptat se jí, jak mají s firmou Gabriel tuto otázku vyřešenou s ohledem na již probíhající školní rok.


Díky za nakopnutí, napsala jsem.
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Nechápu...

Příspěvekod Llukas007 » 01 zář 2014 19:11

Taky jsem si dnes všimnul. Akorát bych téma nenazval "Nechápu" ale spíše "Demence" Hned ráno jsem si říkal, kterej kretén může poslat nákladní stroje na asfalt 1.září před 2 školy! Prostě demence!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Nechápu...

Příspěvekod ronyk » 01 zář 2014 20:34

No já bych přerušil práci až do příštích prázdnin. Osobaky vám nevadí? Jo ty vás do dovezli až na místo
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Nechápu...

Příspěvekod Missorka » 01 zář 2014 20:49

ronyk píše:No já bych přerušil práci až do příštích prázdnin. Osobaky vám nevadí? Jo ty vás do dovezli až na místo


To myslíte vážně?
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Nechápu...

Příspěvekod simi » 01 zář 2014 21:14

No a jen ať jsem v obraze, kde jste parkovala a kolik kroků jste musela udělat hned první den školy. Kde je to vaše právo někomu přikazovat kdy má dělat, kdo má kde parkovat, a proč není všechno po vašem, dupla jste hlasitě, nebo zjednáváte pořádek a vaše právo jen na těchto stránkách? Prostě je potřeba vstávat již kolem páté a před školu najíždět už před šestou. No a asi budete stát hned před bránou a my se ani nedozvíme kdo kde stál a komu jste to dneska vytmavila.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Nechápu...

Příspěvekod Missorka » 01 zář 2014 21:19

simi píše:No a jen ať jsem v obraze, kde jste parkovala a kolik kroků jste musela udělat hned první den školy. Kde je to vaše právo někomu přikazovat kdy má dělat, kdo má kde parkovat, a proč není všechno po vašem, dupla jste hlasitě, nebo zjednáváte pořádek a vaše právo jen na těchto stránkách? Prostě je potřeba vstávat již kolem páté a před školu najíždět už před šestou. No a asi budete stát hned před bránou a my se ani nedozvíme kdo kde stál a komu jste to dneska vytmavila.


Já jsem neparkovala, ale byl problém i přibrzdit a děti vysadit. A nejsme z Litoměřic a děti měly dost věcí, takže jsem je vezla. Nikomu jsem nic nevytmavovala a vaše poznámky jsou dost mimo mísu, fakt že jo.
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Nechápu...

Příspěvekod Stanislav Hylán » 01 zář 2014 21:30

No, nevím, jestli za "těžkou" techniku vyskytující se před 5.ZŠ může paní Brožová a jestli to vůbec je v její moci to ovlivnit :D ,ale budiž. Je před komunálkama...Nicméně projet se před osmou hodinou kolem 5.ZŠ či 6.ZŠ bývá často pro silné nervy. S autem se běžně zastavuje v provozu,děti vystupují úplně skoro před vchodem a to kolikrát do silnice (aby byly ušetřeny kousek chůze po chodníku)atd. atd. U Rozmarýna v Plešivecké totéž. Tam jsou maminky vozící své robátko na kroužek schopné zastavit i u vjezdu do sídliště,zamknout a auto jít robátko předat. Nic proti tomu. Vozme děti do školy a na kroužky,ale uvědomme si, že můžeme s nimi udělat i pár kroků pěšky. Když zrovna není kde pořádně zaparkovat. Taky jsem vozil děti do školy ;) .
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Nechápu...

Příspěvekod Missorka » 01 zář 2014 21:35

Stanislav Hylán píše:No, nevím, jestli za "těžkou" techniku vyskytující se před 5.ZŠ může paní Brožová a jestli to vůbec je v její moci to ovlivnit :D ,ale budiž. Je před komunálkama...Nicméně projet se před osmou hodinou kolem 5.ZŠ či 6.ZŠ bývá často pro silné nervy. S autem se běžně zastavuje v provozu,děti vystupují úplně skoro před vchodem a to kolikrát do silnice (aby byly ušetřeny kousek chůze po chodníku)atd. atd. U Rozmarýna v Plešivecké totéž. Tam jsou maminky vozící své robátko na kroužek schopné zastavit i u vjezdu do sídliště,zamknout a auto jít robátko předat. Nic proti tomu. Vozme děti do školy a na kroužky,ale uvědomme si, že můžeme s nimi udělat i pár kroků pěšky. Když zrovna není kde pořádně zaparkovat. Taky jsem vozil děti do školy ;) .


Stanislave, moje děti jsou přespolní a jezdí autobusem, často dělají mnoho kroků pěšky. Myslím, že se točíme nějakým špatným směrem. Ano, doba je taková, že rodiče své děti vozí, a ano mohla jsem zaparkovat zhruba někde u stanoviště technické kontroly naproti bazénu. Ale nešlo o parkování, šlo o to, že se nedalo téměř projet, protože auta z obou směrů, zastavující, popojíždějící a okolo traktory. Takže ze mě fakt nedělejte línou matku, která není schopna jít pár kroků pěšky. Pořád si myslím, že park jde "rekonstruovat" tak, aby technika neomezovala okolí... Ono stačí, že je ten park půl roku zavřený, i to situaci dětí a rodičů kolem jídelny komplikuje, netřeba tomu dodávat ještě parkováním techniky.
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Nechápu...

Příspěvekod Stanislav Hylán » 01 zář 2014 21:44

Já z vás rozhodně nedělám línou matku...,ale to, že kolem 5.ZŠ nemůžete ráno téměř projet, tak to je přesně to, o čem jsem psal. To je každodenní ranní problém,kteří vytvářejí rodiče, kteří svoje děti musí odvést až přímo před školu či odpoledne před Rozmarýn. Za to opravdu nemohou ani traktory ani paní Brožová :) . Je úsměvné,že dítě odvezou přímo před vchod školy a pak ho nebezpečně vypustí do silnice... Poznatek z vlastní zkušenosti. A to zase já "nechápu".
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Nechápu...

Příspěvekod Missorka » 01 zář 2014 21:47

Stanislav Hylán píše:Já z vás rozhodně nedělám línou matku...,ale to, že kolem 5.ZŠ nemůžete ráno téměř projet, tak to je přesně to, o čem jsem psal. To je každodenní ranní problém,kteří vytvářejí rodiče, kteří svoje děti musí odvést až přímo před školu či odpoledne před Rozmarýn. Za to opravdu nemohou ani traktory ani paní Brožová :) . Je úsměvné,že dítě odvezou přímo před vchod školy a pak ho nebezpečně vypustí do silnice... Poznatek z vlastní zkušenosti. A to zase já "nechápu".


Pokud jedou do práce (není můj případ), tak mi to přijde celkem logické. Nicméně bez techniky se dá normálně zajet ke kraji a zaprkovat (a využívám celou ulici, rozhodně netrvám na místě před vchodem ;-))) (A tiše vzpomínám na Drop off v USA :-))
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Nechápu...

Příspěvekod Stanislav Hylán » 01 zář 2014 22:02

Když jedu do práce a vezu děti,nemusím nutně stavět před vchodem školy... V tom logiku až tak nevidím. Také jsem cestou do práce vozil děti ;) Á propos, ti kteří před časem po obnovení zeleně u parkoviště před CŠJ tam jezdívali na oběd "museli" rovněž parkovat co nejblíž, zeleň nezeleň, tráva netráva. Jak to vypadalo se zelení u parkoviště je možno dohledat i zde. Možná, že jim to taky přišlo logické. A to jsem taky "nechápal". Ale nechci tady rozvíjet dál toto téma, protože to je diskuse odnikud nikam. Přeji hezký večer.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Nechápu...

Příspěvekod Llukas007 » 02 zář 2014 08:53

Debata se trochu zvrtla a odklonila od hlavního tématu. Kterej kretén pustil těžkou techniku na asfaltování 1.9. do Svojsíkovy ulice??? Když celé prázdniny byla ulice volná a bez těžké techniky i bez jakýchkoliv vozidel?
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Nechápu...

Příspěvekod Missorka » 02 zář 2014 14:46

Llukas007 píše:Debata se trochu zvrtla a odklonila od hlavního tématu. Kterej kretén pustil těžkou techniku na asfaltování 1.9. do Svojsíkovy ulice??? Když celé prázdniny byla ulice volná a bez těžké techniky i bez jakýchkoliv vozidel?


Treba mi z MÚ odpoví ;-)
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Nechápu...

Příspěvekod elixdragon » 02 zář 2014 21:28

Missorko tak zkuste navrhnout a prosadit na zasedání, třeba Vám to odhlasují :lol:

Obrázek

nevím v jakém státě v usa jste toto absolvovala, ale vím jen to, že se to tam striktně také nedodržuje ;) zastavení na dobu 2 minut stejně každý prodlužuje a Litoměřice nemají takové parkovací plochy k tomu, aby se v době před začátkem výuky vměstnalo tolik aut na úzkých silnicích před ZŠ, nebo v jejich blízkém okolí. Panuje chaos a řidiči jsou nervózní, děti vystupují do silnice a ne do chodníku. Třeba prosadit, aby školník nekontroloval přezůvky, nýbrž hodil na sebe reflexní vestu a popoháněl řidiče, kteří parkují zbytečně dlouho, nebo parkují pro jiný účel, než-li odvézt v pořádku děti do školy. Dobré by možná také bylo, aby byl školník "přejímacím technikem" těch dětí, kteří vylezou z auta na druhé straně vozovky a v pořádku je doprovodil na chodník vedoucí do prostor školy. Proč nevyužít lidi, kteří musí vykonat veřejně prospěšné práce, právě pro tento účel? Tento jev se bude postupem času stejně jen zhoršovat, protože aut je na jednu rodinu čím dál více.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nechápu...

Příspěvekod Missorka » 03 zář 2014 07:31

elixdragon píše:Missorko tak zkuste navrhnout a prosadit na zasedání, třeba Vám to odhlasují :lol:

Obrázek

nevím v jakém státě v usa jste toto absolvovala, ale vím jen to, že se to tam striktně také nedodržuje ;) zastavení na dobu 2 minut stejně každý prodlužuje a Litoměřice nemají takové parkovací plochy k tomu, aby se v době před začátkem výuky vměstnalo tolik aut na úzkých silnicích před ZŠ, nebo v jejich blízkém okolí. Panuje chaos a řidiči jsou nervózní, děti vystupují do silnice a ne do chodníku. Třeba prosadit, aby školník nekontroloval přezůvky, nýbrž hodil na sebe reflexní vestu a popoháněl řidiče, kteří parkují zbytečně dlouho, nebo parkují pro jiný účel, než-li odvézt v pořádku děti do školy. Dobré by možná také bylo, aby byl školník "přejímacím technikem" těch dětí, kteří vylezou z auta na druhé straně vozovky a v pořádku je doprovodil na chodník vedoucí do prostor školy. Proč nevyužít lidi, kteří musí vykonat veřejně prospěšné práce, právě pro tento účel? Tento jev se bude postupem času stejně jen zhoršovat, protože aut je na jednu rodinu čím dál více.


Takhle to ale fungovalo, prostě tam stáli lidi z té školy a děti si převzali... Ale po tom úplně nevolám, jen mě zvedla ze židle ta technika (včera již jen jeden náklaďák).
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron