Místní papaláši na pátečním koncertu

neděkujeme...

Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod salficka » 18 srp 2014 10:04

S velkým očekáváním jsem v pátek večer navštívila koncert na náměstí. Hudební zážitek to byl krásný, ostatně to již někdo tady ve foru psal. Co mi ale doslova vyrazilo dech byla organizace koncertu. Celý den bylo jasné, že se dešti asi nevyhneme. Proto dorazila vetsina lidi s destníkem. Ten ostatně použili už na cestě na koncert. Jakmile začalo pršet při koncertu tak se však deštník nemohl použít. Čekala bych, že radnice bude na takovouto eventualitu připravena, sama jsem zažila mnohokrát jiné koncerty kde se okamžitě objevily hostesky a buď rozdávaly nebo prodávaly jednorázové pláštěnky. To podle výše vstupného. Připomínám, že vstupné tady v ltm nebylo úplně nejnnižší. Bohužel tady nikdo pláštěnky nenabízel. Tedy ne běžným návštěvníkům. Při prvních kapkách totiž jakási děvčata okamžitě s pláštěnkami vyrazila, ale pouze do první řady, kde trůnili místní papaláši v čele se starostou Chlupáčem. Bylo to trapné a spousta lidí jen kroutila hlavou. Byla to jediná kaňka na jinak hezké akci.
salficka
 
Příspěvky: 6
Registrován: 09 říj 2013 17:35

Re: Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod ronyk » 18 srp 2014 10:22

Vy tou závistí jednou puknete. :lol:
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod hasič » 18 srp 2014 12:58

Na koncerte jsem nebyl, nejsem fanousek vazne hudby, tak nemohu vami popsane chovani potvrdit ani vyvratit. Mohu vas ale uklidnit. Jestli byl starosta Chlupac v patek suchej, tak v sobotu jsem ho potkal na pivnich slavnostech a byl poradne vykropenej. Uz se z toho u neho stava pomalu tradice. Vypada to ze ten alkohol prestava zvladat. To zas byl trapas. :D :lol:
hasič
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 pro 2013 01:38

Re: Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod simi » 18 srp 2014 13:58

čtu řádky, a divím se, když jdu na venkovní koncert, tak si prostě vezmu pláštěnku a nečekám z nataženou rukou, kdo mě co dá. Prostě deštník je hezkou věcí pro vás , ale ty za vámi je to na prd.
A hasič prostě jen a jen pálí do starosty, nechte toho pane Novák.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod hasič » 18 srp 2014 16:10

Pozdrav pro Simi. Karla samozřejmě znám, ostatně roky nás zásobuje zprávami. A já mu je vždycky vyškrtám a pošlu zpátky a tak stále dokola. Stěžoval si ? Jestli děláte taky v oboru tak mu s tím pomožte. Takhle to nemůžu pustit, musí tam udělat několik zásadních úprav. Do starosty nepálím, on se dikredituje sám, to bohužel úplně stačí.
hasič
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 pro 2013 01:38

Re: Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod Petr » 18 srp 2014 16:45

Proč se musíte pořád strefovat do starosty? Jako první muž našeho města tu funguje už 12 let. Tahle funkce semele silnější osobnosti, ale on to zvládá i přes přibývající léta stále dobře. Jinak by ho snad lidé opakovaně nevolili. Komu se ještě podaří stát tolik let v čele města? Vždy to byl a je člověk, který má rád lidi, společnost a zábavu. To je asi mnoha prudérním občanům proti srsti. Chtějí, aby se starosta choval přesně podle etikety, aby byl příkladem morálky, nepil na pivních slavnostech či na vinobraní, ale necháme ho zmoknout na koncertu, protože žádná privilegia pro papaláše nepřipustíme! Takže upnutý panák se sklenicí vody v ruce a chléb se solí, to je vaše představa reprezentace města? Jsem rád, že máme starostu takového jaký je - i s jeho chybami. Vůbec mu jeho roli nezávidím a před desítkou let jsem nevěřil, že vydrží na této pozici tak dlouho. Dovedete si vůbec představit sami sebe v této funkci a ten tlak? Zkuste to. To je prostě můj názor na normálního člověka Chlupáče.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod Saxana69 » 18 srp 2014 18:26

Pane Petře již dvakrát jsem vás žádala abyste to s tou loajalitou ke starostovi a vedení radnice nepřeháněl. Působí směšně když tu pějete chválu na nadřízeného vaší manželky. Někdo by to mohl nazvat řiťolezectvím. Starosta Chlupáč jistě na vaší ženu vzpomene při odměnách. Jde o to ne ?
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod Petr » 19 srp 2014 07:08

Saxana69 píše:Pane Petře již dvakrát jsem vás žádala abyste to s tou loajalitou ke starostovi a vedení radnice nepřeháněl. Působí směšně když tu pějete chválu na nadřízeného vaší manželky. Někdo by to mohl nazvat řiťolezectvím. Starosta Chlupáč jistě na vaší ženu vzpomene při odměnách. Jde o to ne ?

Kdo působí směšně? To nechte na čtenářích. Vy musíte být hodně zakomplexovaná. Pokud je chvála už jen to, že někoho považuji za normálního člověka, tak vy máte k takovému hodnocení hodně daleko... Přeji všem hezký den!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod hasič » 20 srp 2014 09:30

Simi ps SZ
hasič
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 pro 2013 01:38

Re: Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod Jana Malá » 20 srp 2014 13:03

Teda do dnešního dne jsem si o sobě myslela, že mám mírně nadprůměrné IQ. Po začtení se do tohoto tématu si ale připadám jako analfabetka. Pochopilá jsem úvodní dva příspěvky a pak náhle začali lidé jako Simi, Hasič, Petr a Saxana 69 psát nějakou kódovou řečí. O kom je prosím řeč. O starostovi, o nějakém Karlovi, o nějaké manželce, o nějakém Novákovi ? Co ty zkratky? Nebylo by lepší psát rovnou v morseovce ? Jak to probůh souvisí s koncertem na náměstí ? Bydlim tu relativně krátce a tak bych uvítala jakékoliv vysvětlení. Asi nebudu sama :-)
Jana Malá
 
Příspěvky: 10
Registrován: 12 lis 2013 19:04

Re: Místní papaláši na pátečním koncertu

Příspěvekod Missorka » 22 srp 2014 06:33

Jana Malá píše:Teda do dnešního dne jsem si o sobě myslela, že mám mírně nadprůměrné IQ. Po začtení se do tohoto tématu si ale připadám jako analfabetka. Pochopilá jsem úvodní dva příspěvky a pak náhle začali lidé jako Simi, Hasič, Petr a Saxana 69 psát nějakou kódovou řečí. O kom je prosím řeč. O starostovi, o nějakém Karlovi, o nějaké manželce, o nějakém Novákovi ? Co ty zkratky? Nebylo by lepší psát rovnou v morseovce ? Jak to probůh souvisí s koncertem na náměstí ? Bydlim tu relativně krátce a tak bych uvítala jakékoliv vysvětlení. Asi nebudu sama :-)


Díky, že jste to napsala. Cítím to podobně. Moc už mě nebaví tady ty přestřelky číst (ano, vím, nemusím), ale tohoto fóra je škoda, určitý potenciál tu byl. :-(
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron