Pekárna Kodys a Hamele, Novobranská ulice

děkujeme...

Re: Pekárna Kodys a Hamele, Novobranská ulice

Příspěvekod slunicko » 12 dub 2012 19:49

nevim co vám na tom příjde nedůvěryhodné... já vyjádřila svůj názor potom co jsem si zde přečetla. pokud vím tak když se někdo zaregistruje a napíše nějaký článek tak to může být buĎ pochvala nebo kritika a někde první příspěvek být musí takže vás opravdu nechápu. A myslím že za pekárnu mluví fronty které jsou tam až ke dveřím a spokojení zákazníci (kterým já opravdu jsem). A myslím že lidé kteří jsou spokojení to dokazují tím že se tam vrací a ne tím že budou z přebytku času psát něco na veřejná fóra kde se schovávají za svůj nick.
slunicko

Příspěvekod I.T. » 12 dub 2012 20:04

Sluníčko na to si tady musíte zvyknout. Tady se bohužel musí pouze jenom kritizovat, protože jakmile se něco chválí, tak to není důvěryhodné. :cry:
I.T.

Příspěvekod kočka » 12 dub 2012 20:42

" A myslím že lidé kteří jsou spokojení to dokazují tím že se tam vrací a ne tím že budou z přebytku času psát něco na veřejná fóra kde se schovávají za svůj nick."
Milé Sluníčko, projděte si znovu tuto diskuzi. Většinou chvála výrobků, a kritika - pravděpodobně - jedné prodavačky. Jestli Vám nevadí neurvalé chování, tak mnohým ano. Mimochodem, to Sluníčko je jméno, nebo přijmení?
kočka

Příspěvekod Veselý » 13 dub 2012 07:38

Souhlasím s I.T.. Jenom se divím, když někdo projevil svůj souhlasný pohled na pekárnu a vyjádřil svůj pozitivní názor, že nebyl nařčen okamžitě z toho že to píše sám pan Kodys nebo Hamele.
Zvykněme si na to, že na tomto fóru musím být každý odvážný a pozitivní názor po zásluze "potrestán" :lol:
Veselý

Příspěvekod slunicko » 14 dub 2012 19:09

->kočka: opravdu nechápu smysl vaší otázky zda je sluníčko jméno či příjmení. TAk se vás zeptám co tím chtěl autor říct ?
slunicko

Příspěvekod kočka » 15 dub 2012 06:09

slunicko píše:->kočka: opravdu nechápu smysl vaší otázky zda je sluníčko jméno či příjmení. TAk se vás zeptám co tím chtěl autor říct ?

"A myslím, že lidé kteří jsou spokojení to dokazují tím, že se tam vrací, a ne tím, že budou z přebytku času psát něco na veřejná fóra kde se schovávají za svůj nick."
To jsou Vaše slova. Já tomu rozumím tak, že ten kdo kritizuje a má spoustu volného času, se schovává za svůj nick. Tedy, chutná vám? Tak žerte a nenavážejte se do prodavaček. Ten který chválí, se neschovává, je přece Sluníčko Sluníčko. A smím-li, zadejte do vyhledávače slovo forum a internetové forum. Možná Vám to ledacos osvětlí.
kočka

Předchozí

Zpět na Chválíme