Fórum

děkujeme...

Fórum

Příspěvekod elixdragon » 23 čer 2010 17:46

Nevím, jak dlouho funguje toto nezávislé fórum, ale pokud za něj může pan Liška tak mu tímto děkuji a jsem rád, že jsem zase mezi Vámi. :D
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Fórum

Příspěvekod Vladislav Liška » 23 čer 2010 18:01

diky, zaclo fungovat necele dva dny po konci toho oficialniho, tedy asi pred mesicem :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Fórum

Příspěvekod elixdragon » 23 čer 2010 18:08

Já co jsem si přečetl toto:
Rada města rozhodla o změně podmínek provozování internetového městského fóra, a to z důvodu, že se v nedávné minulosti výrazně zvýšil počet diskutujících a tím i celkový počet nových příspěvků, které nějakým způsobem porušovaly pravidla fóra. Zároveň se opakovaně objevují podezření, že někteří z diskutujících si pomocí technických prostředků zakládají více identit, čímž narušují objektivnost fóra.

Z těchto důvodů bylo dnešním dnem toto fórum dočasně uzavřeno a jeho další provoz bude umožněn až po stanovení nového způsobu registrace, který bude vyžadovat autorizaci konkrétní diskutující osobou. Jinými slovy, toto fórum přestane být anonymní, ovšem pouze směrem k provozovateli fóra a jeho zaměstnancům. Identita mezi samotnými diskutujícími bude chráněna tak jako dosud.

Všem slušným diskutujícím se omlouvám za tento vynucený nekomfort a přeji příjemný den.

Pavel Dokoupil.
vedoucí oddělení informatiky


Tak mi bylo ihned jasné, že se rejpalo tam kam se nemělo Červín, cigoši v Revoluční, rada a zastupitelé, městská policie atd.
No tak sláva, povím o tom dále ať fórum jen skvétá. :D
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Fórum

Příspěvekod Equilibrium » 24 čer 2010 21:50

Dobrý den.

Taky bych chtěl panu Liškovi poděkovat za jeho počin a založením tohoto nového fóra a souhlasím s elixem, že se asi rýpalo někam, kam se to asi někomu moc nelíbilo.
Jako např. situace ohledně Rev.7 to je fakt síla. Nezávidím slušným lidem co tam bydlí a musí se tam pohybovat. Kamarád mě tam vzal na exkurzi a můžu Vám říct, že jsem měl co dělat, abych se ve výtahu nepozvracel z toho smradu a z toho co se tam válí po zemi. A když mě ukázal jak vypdá schodiště, kde je nablito a pomočené lino a zdi v x patrech a poházené vajgly, odpadky, stará dětská plena atd, tak Vám tedy řeknu, že tam asi bydlí pěkná prasata a hygiena na schodišti = chytit tam nějaký pekelný svinstvo. Divím se MP strážníkům, že vůbec do toho domu vlezou a musí toto schodiště několikrát denně procházet. Mě by to nikdo nedonutil dělat ani za nic, protože kdo to neviděl, tak neuvěří. Opravdu chudáci slušní lidé.
:shock: :shock: :shock:
Equilibrium
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 čer 2010 20:50

Re: Fórum

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 čer 2010 06:59

Z posledniho zapisu RM jsem pochopil, ze u ty ex kocarkarny dole se ma udelat okno do chodby aby tam bylo videt, tak treba to necemu pomuze?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Fórum

Příspěvekod wiki » 27 čer 2010 15:30

Vladislav Liška píše:Z posledniho zapisu RM jsem pochopil, ze u ty ex kocarkarny dole se ma udelat okno do chodby aby tam bylo videt, tak treba to necemu pomuze?


Jenom okno do chodby to nespraví (když se toto veledílo začalo budovat, velmi mne udivilo, že taková blbost, jako okno ze služebny, nebylo navržené. Ze strachu, že by bylo vidět, že uvnitř nikdo není nebo že by "obsluha" viděla, co se děje v domě?), to chce také přítomnost příslušníků v rizikovém domu. A rozhodně né přes den, největší problémy jsou po setmění.... bydlel jste někdy někdo s romským etnikem? Já ano a vím o tom své. Jedna rodina - pohoda. Dvě rodiny v domě - občas problém. Více rodin: velký problém.
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa


Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron