Úklid v Teplické

děkujeme...

Úklid v Teplické

Příspěvekod Lunardi » 02 bře 2011 16:57

Je to nové fórum k něčemu dobré. Děkuji, a určitě nejen za sebe za promptní úklid psích výkalů v Teplické ul. Ve 14.30 bylo hotovo. Ale neradujme se, cestou od vlaku jsem narazil na dva páníčky venčící své psíky na uklizeném pažitu. Jen z úcty k jejich šedinám ( ne ze strachu ) jsem si zanadával jen pro sebe. Tady opravdu asi pomůže jen mastná pokuta.
Lunardi
 
Příspěvky: 34
Registrován: 15 čer 2010 17:29

Re: Úklid v Teplické

Příspěvekod majer » 02 bře 2011 22:17

"Jen z úcty k jejich šedinám ( ne ze strachu ) jsem si zanadával jen pro sebe."

A to je přesně ono. "Předposranost." Namlouvejte si co chcete, ale buď vám to vadí, nebo ne.
Každej dobytek - malej, velkej, starej, mladej - se má za hovno na ulici zastydět. Čím hlasitěji, tím lépe.
A tato metoda věřte funguje. Hlasitá scéna mezi paneláky a distingovaní páni i dámy chodí s pytlíkem...
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: Úklid v Teplické

Příspěvekod Tomas.Marny » 02 bře 2011 23:03

Přesně tak, i já jsem takto onehdy spustil bandurskou na jednu echt madame co se nemohla pro kokíno svého miláčka ohnouti, že začla koktat a pak že nemá do čeho by jako ten poklad vzala, tak jsem jí věnoval jeden ze svých pytlíků a jak panečku pelášila s tím čuftem v igelitu od buřtů ke konťasům :lol: jinak to prostě asi s některými nejde. :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Úklid v Teplické

Příspěvekod winie » 03 bře 2011 10:00

tak kdyz to tak dobre funguje, tak by jeste mohli hovnocucove uklidit okoli parkoviste u spodniho parkoviste na valech. obzvlast ta cast u dominikanske ulice opravdu stoji za to...
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Úklid v Teplické

Příspěvekod Pátková » 03 bře 2011 23:27

Dnes jsem otevřela počítač proto, abych pochválila za úklid v okolí Horního nádraží. A on už to někdo přede mnou udělal. Ta uklízecí četa nebo (čety) jsou opravdu zapotřebí. Člověku se hned jaksi lépe dýchá. Doufám, že to dneškem neskončí.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37


Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků