Zákaz hazardu ve městě

dotazy na zastupitele a radní

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod Petr Panaš » 18 dub 2014 06:51

Kolik stojí společnost hazard ? Odpověď naleznete také zde : http://nehazarduj.wordpress.com/2014/04 ... -hazard-3/
(samotný text jde ze stránky otevřít, ale dávám pro přehlednost jako samostatnou přílohu)
Přílohy
Kolik stojí hazard.doc
(51 KiB) 570 krát
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod Petr Panaš » 15 kvě 2014 15:41

Protože považujeme přijaté vyhlášky ohledně regulace hazardu za nedostačující, rozhodli jsme se uspořádat místní referendum k této otázce. Konec konců není nic demokratičtějšího, než když se svobodně rozhodnou všichni občané, kteří chtějí. Referendum chceme konat společně s komunálními volbami, ať se nemusí chodit rozhodovat dvakrát :) Podpisovou listinu o tom, že vůbec referendum chcete (musí se podepsat 10% litoměřických voličů) můžete podepsat na těchto místech : Vitálka, Velká Dominikánská - prodejna Cotton, ul. Dlouhá - knihkupectví Jonáš, Mírové náměstí - RM ROTTER MODEL, ul. Svatojiřská. Jinak zítra zhruba od 11. do 15. hod. budeme s podpisovým stánkem na náměstí (v podloubí u MěÚ). Tak kdo chcete, zastavte se a můžete přidat svůj podpis.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod winie » 16 kvě 2014 09:12

Pane Panaši, já vám to trošku upravím. Je to lehce nepřehledné ;)

Prodejna Vitálka - Velká Dominikánská
Prodejna Cotton - Dlouhá ulice
Knihkupectví Jonáš - Mírové náměstí
RM Rotter model - Svatojiřská ulice
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod Petr Panaš » 16 kvě 2014 09:50

winie - Díííky moc ;) Jinak přikládám i podpisovou listinu. Pokud budou mít zájemci nějaké podpisy, může odevzdat na některém se sběrných míst a je jasné, že nemusí být listina zdaleka zaplněna.
Přílohy
LTM+podpisová+listina.doc
(55.5 KiB) 585 krát
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod Petr Panaš » 22 kvě 2014 09:45

Další sběrné místo, kde lze podepsat arch k vyhlášení místního referenda je v
Čajovně Hóra
Osvobození 839/19
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod simi » 22 kvě 2014 10:15

máš to ale výdrž, s volovinou otravovat takovou dobu. Co někdy také pracovat. Je vidět kdo dělá na sebe a kdo je zaměstnán.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod Missorka » 22 kvě 2014 10:36

simi píše:máš to ale výdrž, s volovinou otravovat takovou dobu. Co někdy také pracovat. Je vidět kdo dělá na sebe a kdo je zaměstnán.


To myslíte jako vážně?
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod Adson z Melku » 22 kvě 2014 11:02

simi píše:máš to ale výdrž, s volovinou otravovat takovou dobu. Co někdy také pracovat. Je vidět kdo dělá na sebe a kdo je zaměstnán.


Vážený pane Šímo z ODS, považuji za drzost, tato slova (- Je vidět kdo dělá na sebe a kdo je zaměstnán -.) vidět napsaná od člověka pobírajícího dotace na tak zbytnou věc jako je jakýsi obskurní vláček. Troufám si tvrdit, že pan Panaš udělal pro Litoměřice mnohokrát více než konkrétně Vy a Vaše ODS.

Jako "pravicový" politik byste měl vědět, že pokud naházím svých 200 tis. do beden, je to jen moje věc, ale brát i z mých peněz 200 tis. na provoz výše uvedené zbytečnosti, je neslýchané od pravicového politika, ale jeden, jak druhý, jak poslední od Vás, byste se bez podojení eráru SAMI nikdy neuživili.

Krásný den ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod LtmPavelka » 22 kvě 2014 11:32

Dnes se mi dostal do schránky předvolební blábol pana Panaše. Pro všechny SVOBODNÉ lidi v LTM. Nenechme za sebe rozhodovat!!!!!! Je zde psáno že firmy provozující automaty nejsou vůbec z LTM, to je možné, ale ty hospody a herny ANO!!!! Takže se nejen část daní vrátí do rozpočtu,/ plus ty miliony za povolení provozu/ ale dále díky tomu je zaměstnáno spousta lidí, kteří berou mzdu díky automatům, z těch mezd se odvádí spousta peněz, ty lidi zde nakupují, utrácejí atd atd co takhle ukázat in druhou stranu mince a ne jen předvolební propagandu? Nejsem gambler ani ortodoxní zastánce automatů, jen nesnáším demagogii a mám rád SVOBODU!
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod vodomerka » 22 kvě 2014 11:45

LtmPavelka píše:Dnes se mi dostal do schránky předvolební blábol pana Panaše. Pro všechny SVOBODNÉ lidi v LTM. Nenechme za sebe rozhodovat!!!!!! Je zde psáno že firmy provozující automaty nejsou vůbec z LTM, to je možné, ale ty hospody a herny ANO!!!! Takže se nejen část daní vrátí do rozpočtu,/ plus ty miliony za povolení provozu/ ale dále díky tomu je zaměstnáno spousta lidí, kteří berou mzdu díky automatům, z těch mezd se odvádí spousta peněz, ty lidi zde nakupují, utrácejí atd atd co takhle ukázat in druhou stranu mince a ne jen předvolební propagandu? Nejsem gambler ani ortodoxní zastánce automatů, jen nesnáším demagogii a mám rád SVOBODU!


ano, nechme zvolit obcany mesta! referendum je ferove - muzete si vybrat ANO/NE, jestli tady automaty chcete nebo ne. naucte se tu vasi SVOBODU vyuzivat, nebudte stado ;). a s tou demagogii na tom asi tak spatne nebudete, pac ji tu sam prezentujete :).
mimochodem, nejedna se o predvolebni propagandu, ale o celorepublikovy trend, ktery trva uz cca rok (nevsiml jste si?).
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod vodomerka » 22 kvě 2014 11:46

ale jestli jste Svobodny ve smyslu Strana svobodnych obcanu, vas nazor chapu :)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod LtmPavelka » 22 kvě 2014 11:49

Všiml jsem si že mi chce někdo něco zakázat.Takže co bude dál, 12 pivo moc silná? necháme jen 10, protože alkoholismus je taky nemoc? Proč si nemůžu jako svobodný občan sám vybrat? To je dle Vás demagogie? ;)
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod Vladislav Liška » 22 kvě 2014 12:36

Je zajímavé, že simimu to přijde jako blbost, ale lidem v okolních městech ne, protože jinak nevím jak si vysvětlit, že kolem nás všude automaty zakazují. A kupodivu to prostě jde, sportovní a jiné kluby nekrachují (nebo se o tom nic nepíše) nezaměstnanost dramaticky asi také nestoupá - ono totiž když se tam nějaká provozovna zruší, tak zase jiná s něčím jiným vznikne a a tam někdo dělat taky musí, takže bych předpokládal, že zaměstnanost se bude držet plus mínus stejně.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod vodomerka » 23 kvě 2014 07:59

LtmPavelka píše:Všiml jsem si že mi chce někdo něco zakázat.Takže co bude dál, 12 pivo moc silná? necháme jen 10, protože alkoholismus je taky nemoc? Proč si nemůžu jako svobodný občan sám vybrat? To je dle Vás demagogie? ;)


takze vy si stale myslite, ze referendum neni demokraticky nastroj? vzdyt vas nikdo k nicemu nenuti. jenom se zvednout na podzim z gauce (stejne pujdete pohrbit soucasny vladce Litomeric) a vybrat si - ANO/NE. http://cs.wikipedia.org/wiki/Referendum
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod vodomerka » 23 kvě 2014 08:00

mimochodem, pozivani alkoholu i koureni je ve meste na spouste mist zakazano uz davno ;). vadi vam to?
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod LtmPavelka » 23 kvě 2014 11:44

kouření a požívání je na veřejném prostranství na spoustě míst zakázáno, není ovšem absolutní zákaz,jaký navrhujete pro automaty tak to nedávejme na roveň. O referendu nikdo neřekl že je to nedemokratický nástroj,ptáte se na to pouze vy mě. přeji hezký víkend.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod simi » 23 kvě 2014 12:31

jsem rád kluci,že žijete a reagujete. Je to pro mě signál, že se o mě/nás pořád ví a to znamená že žiji/žijeme.
Pro ty co si myslí, že referendum je jen zvednout pozadí z gauče, vzkazuji, moje jedny dotace jsou kapkou v moři, proti nákladům spojené s referendem. A to i v případě, že je to s volbama. Když někdo napíše A , musí i pravdivě říci B, a prosím toho , kdo referendum navrhl, ať vyčíslí náklady, na tisk , komise, ( a nejsou to ty samé co sedí již v volební místnosti? ) , sčítání a práci okolo toho všeho.
Pro ty co nevědí o dotacích, tak jsem dostal 100 tis na vláček a 100 na cyklobus To vše v roce 2010? Jednou.To vše včetně DPH (19%). Vláček i bus s vlekem jsem koupil za své, zaplatil sil. daň , zákoné pojištění, havarijní poj. s pojíštěním sedadel v max částce, provozní náklady a pohoné hmoty a to co zbylo jsem naházel do bedny, ať se mají dobře i ostatní.
A u té bedny jsem stál, nikdo mě k ní netahal, nikdo mě nekrotil ruku ať házím peníze, nikdo mě nezakázal odejít a tak se, asi najivně domnívám, že toto může v našem státě dělat každý, prostě k bedně jít nebo nejít, nikdo nemusí utrácet peníze za referendum a něco někomu zakazovat. A kdo prahne po moci, dumat nad volovinama, jak na sebe upozornit.
:roll: P.S. někdy hraji i bagr na plyšáky, je to také špatně, budou se zakazovat i tyto hazardní stroje? O automatu na kávu ani nemluvě.
Přeji všem co sedí na prd..... hezký den, zvedněte ho, jestli nejste v práci, projděte se v nádherném počasí.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod Petr Panaš » 24 kvě 2014 09:11

Pro Simiho. Jasně, že něco referendum stát bude. Ale nebude to nic, co by Litoměřice položilo ;) Politický systém obecně něco stojí - odměny starosty, místostarostů, zastupitelů, repre fondy :roll: atd. A samozřejmě volby nejsou zdarma. A financování sněmovny, senátu, provoz kanceláří senátorů a poslanců, platy jejich asistentů, náhrady ..... Ovšem je to naprosto logické, nic není zadarmo. Tak proč pro změnu neinvestovat trochu peněz do referenda. Nebyla to snad ODS, která začala pomiňovat přijetí eura referendem ? To by asi taky stálo peníze.
Jinak pro ty, co referendum chtějí, můžete podepsat dále zde :
Zverimex BONIFÁC, ul. Malá Dominikánská 6
Slané dorty a bagety, ul. České armády 11
hospoda U letního kina
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod simi » 24 kvě 2014 19:32

máte pravdu, ODS měla petici, která by měla vést k referendu k přijetí eura. Můj podpis tam ale nenajdete, prostě jsem nepodepsal. A to jsem na náměstí u petice stál, ale za mě to byla podpora ODS.
Rozdíl je, že vy jako zelení nemáte téma pro volby, tak omíláte pořád hazard.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Zákaz hazardu ve městě

Příspěvekod vodomerka » 24 kvě 2014 22:41

simi píše:máte pravdu, ODS měla petici, která by měla vést k referendu k přijetí eura. Můj podpis tam ale nenajdete, prostě jsem nepodepsal. A to jsem na náměstí u petice stál, ale za mě to byla podpora ODS.
Rozdíl je, že vy jako zelení nemáte téma pro volby, tak omíláte pořád hazard.


My, Zeleni, neresime hazard jako predvolebni tema, ale jako tema pro mesto a jeho obyvatele. i v tom je rozdil. neoblbovat volice planyma slibama...
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron