Podomní a pouliční prodejci

dotazy na zastupitele a radní

Podomní a pouliční prodejci

Příspěvekod winie » 24 kvě 2013 11:03

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli radnice neuvažuje o zákazu pouličního a podomního prodeje? Co jsem četl na internetu, tak město má možnost prostřednictvím vyhlášky toto zakázat. Během jedné cesty z náměstí na poštu, jsem měl uzavřít životní pojistku, změnit operátora u mobilního telefonu, změnit poskytovatele elektřiny a pak ještě podpořit dětské domovy pomocí koupě nějakého příšerného přívěsku. Z toho vyvozuji, že situace již začíná být neúnosná, já osobně si s těmito prodejci poradím, ale jsou tací kteří ne. Město má možnost tyto své občany ochránit, udělá to tedy?
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Podomní a pouliční prodejci

Příspěvekod Jaromír Mareš » 24 kvě 2013 11:22

Tohle je opravdu k zamyšlení, často bývají přístupové cesty na náměstí těmito prodejci zcela obsazené a musím uznat, že příjemné to určitě není.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Podomní a pouliční prodejci

Příspěvekod pepabourák » 27 kvě 2013 12:19

Plně souhlasím o tom jsem již psal 12.5.13. Vedení města se asi do toho nebude montovat. Těm to nevadí. Jsou zavřený na radnici, kde je hlída MP a vrátný, tak je nikdo neotravuje. Možná, až oberou je nebo někoho z jejich příbuzných, tak to začnou řešit. Ostatní ať si s tím poradí sami.
pepabourák
 
Příspěvky: 23
Registrován: 19 dub 2011 13:41


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků