Pouliční prodejci

dotazy na zastupitele a radní

Pouliční prodejci

Příspěvekod pepabourák » 12 bře 2013 18:12

Zajímalo by mě, kdy město vydá vyhlášku, nebo jak chce zakročit, proti pouličním prodejcům různých služeb (plyn,elektřina atd),nebo žebrání peněz na útulky pro zvířata. Na parkovišti u Intersparu je to na denním pořádku, že otravují každý den.
To samé otravování lidí je po domech, kdy se zase nabízí el. a plyn 4-5x do měsíce pokaždé od jiné firmy.
Myslím si, že by se vedení města mělo tímto zabývat.
pepabourák
 
Příspěvky: 23
Registrován: 19 dub 2011 13:41

Re: Pouliční prodejci

Příspěvekod elixdragon » 12 bře 2013 22:01

Souhlasím, ale dobročinné akce v podobě dobrovolného příspěvku na zvířecí útulek, kterému říkáte žebrání bych ponechal. Spíše mě více znepokojuje prodej kradených autorádií, atrap navigací a tureckého zlata občany tmavé pleti (rumunsko, slovensko, bulharsko) před markety jako je Kauf, Spar apod. K podomnímu prodeji: přeci jen prodavači, který přijde a zazvoní můžete zabouchnout. Horší je to u důchodců, ti důvěřují a jsou rádi, že s nimi někdo pokecá, starší paní pochválí účes, tipnou tak o 20 let méně a smlouva je podepsána.

Stačí nalepit podobnou samačku (viz níže v odkazu) na dveře a je to, popř. doplnit o text: vlastním zbrojní průkaz a trpím schyzofrenií

http://www.living.cz/uploads/thumbs/647 ... /11890.jpg
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Pouliční prodejci

Příspěvekod dnn » 13 bře 2013 11:32

pravda ...teď v týdnu jsem byl svědkem prodeje voňavek od dvou cikánek před starou radnicí :!:
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí

Re: Pouliční prodejci

Příspěvekod Pátková » 13 bře 2013 15:54

Pozor! Ti prodejci plyšáčků a přívěsků pro kočičí útulek v jižních Čechách (či jinde) jsou podvodníci! Jednou jsem jim přispěla a pak mi to došlo. Příště jsem jim řekla, že zavolám policii a v tu ránu se po nich slehla zem.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Pouliční prodejci

Příspěvekod Oliwer » 13 bře 2013 16:28

Ano, těch prodejců je jako much.Já je posílám pčed parlament anebo at se živí řádně a potom ať přispívají ze svého
Oliwer
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2013 11:07


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron