Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

dotazy na zastupitele a radní

Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod bonny » 11 čer 2012 18:10

Od dnešního rána nestíhám koulet očima co se to u nás v LTM děje. Zelení se rozhodli konečně promluvit ke zlodějnám svého předsedy Červína viz DLTM :http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/turbulence-v-litomericke-koalici-kvuli-cervinovi-20120611.html
V článku není v zásadě nic nového, o všem zde zmiňovaném si cvrlikají vrabci na střechách. Zaujala mne ovšem diskuze pod článkem, kde se vyjádřil extajemník Panaš. Ve svém příspěvku popsal důvody svého konce na radnici a uvedl, že mu starosta Chlupáč a senátor Vondra (oba ODS) dali nůž na krk s tím, že buď se přestane zajímat o některé městské zakázky a jejich financování z EU nebo poletí. A letěl.
Není to náhodou ze strany starosty Chlupáče vydírání ? U pana PROMOPRO Vondry je to běžný styl práce.
Jak to souvisí s dnešním odvoláním dalšího Chlupáčova kámoše exhejtmana Šulce http://zpravy.idnes.cz/vybor-dotacniho-uradu-v-usti-odvolal-sveho-sefa-jiriho-sulce-p5i-/domaci.aspx?c=A120611_105825_usti-zpravy_oks ?
Vrcholem arogance moci místní radnice pak je cenzura, kdy na něčí pokyn byly všechny příspěvky pod zmíněným článkem smazány. Přikládám printscreen vyjádření pana Panaše a ptám se starosty Chlupáče. Nepatříte se Sašou na pokojíček k Davidovi ??
Co si o tom myslí ostatní diskutující ?
A to se všechno stalo během pár hodin, to nemůže být náhoda.

cenzura v LTM.jpg
bonny
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2012 17:46

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod dejavu » 11 čer 2012 18:14

Psal to opravdu Petr Panaš?
dejavu
 

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod vojta » 11 čer 2012 18:17

Pro Bonny:http://www.litomerickeforum.cz/viewtopic.php?f=1&t=725
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod bonny » 11 čer 2012 18:25

jestli to psal tak mu už teď kluci od Vondry jdou po krku a za pár hodin ho buď donutí se omluvit a nebo se třeba někde ztratí....Uvidíme co na to Policie. Chlupáč je zralý minimálně výslech, tohle je už přespříliž.
bonny
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2012 17:46

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod Llukas007 » 11 čer 2012 19:05

Ještě než byla diskuze pod zmíněným článkem z litoměřického deníku stažena stačil jsem zaznamenat příspěvek tuším pana Hrkala ze strany zelených, že příspěvek pana Panaše je falešný, neboli, že ho nepsal sám pan Panaš, ale pouze někdo jeho jménem. Teď jde o to zda tento příspěvek psal skutečný pan Hrkal. :P Ale jestliže došlo ke stažení celé diskuze pod článkem, předpokládám, že to opravdu nepsal pan Panaš.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod Tomas.Marny » 11 čer 2012 19:14

Já to říkám už dost dlouho, že až to jednou v našem městě bouchne, bude na našem kopci přecpáno že i mudr bude spát v přecpaném "hotelu" bez možnosti apartmanu a tuším že se dívadlo pomalu rozjíždí... ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod Petr Panaš » 11 čer 2012 19:46

Zmíněnou reakci jsem skutečně nepsal já. Celý den jsem byl v Praze a dozvěděl jsem se o tom telefonicky. Následně jsem požádal redakci o zásah. Bohužel, není to první případ, kdy někdo psal pod mým jménem do diskuze Deníku a vždy obdobným stylem. Je to skutečně hodně velká "podpásovka" proti které se prakticky nedá bránit. Kdokoli může vystupovat pod jménem, jaké si vybere. Petr Panaš
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod dejavu » 11 čer 2012 20:27

Je před volbama, už to několikrát zkoušeli i na jiných diskusích. Běžte na Policii, tohle není normální. Hned mě napadlo, že jste to nepsal vy, tohle je jejich styl. :?
dejavu
 

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod kaka333 » 11 čer 2012 20:38

Pane Panaši nemám v tom moc jasno. Vaše jméno jsem poslední dobou x krát zaregistroval v různých debatách o korupci při rozdělování dotací. To chcete teď tvrdit, že to je jen shoda jmen nebo něco podobného. Nedávno jsem v tv viděl rozhovor s tím pánem co nahlásil korupci na fondu eu v ula ( Leo xxx) a tam jste taky psal ve stejném duchu. Pak v článku v dnešním DLtm jste x krát citován a mluvíte o pochybnostech při zakázkách na ltm radnici. To si to všechno Dltm vymyslel ? Proboha kde to tedy žijeme ? Spíše to ne mne dělá dojem, že vám nyní někdo vysvětlil, abyste se raději držel dále. Chápu, že to těžko potvrdíte nebo vyvrátíte.
kaka333
 
Příspěvky: 11
Registrován: 02 čer 2012 22:40

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod dejavu » 11 čer 2012 20:50

kaka-Občas komentuje na litomericko24, ale tohle je na objednávku, to nepsal. Stačí si vyjet jména, která jsou uvedena v textu a hned vám je jasné čí je to práce. Kdo nesnáší Chlupáče, Vondru, Szanto, atp.? Kdo se bojí o místo na kandidátce? Projeďte si kandidátky našeho kraje, jmenovat nebudu. Chobotnice má chapadla. :(
Naposledy upravil dejavu dne 11 čer 2012 20:53, celkově upraveno 1
dejavu
 

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod Petr Panaš » 11 čer 2012 20:51

Pro dejavu : Oznámení na policii jsem už v minulosti absolvoval a k ničemu. Spousta ztraceného času a potom odloženo. Nemá to cenu. Já věřím, že lidé nejsou hloupí a udělají si úsudek. Ale zamrzí to. Nemám problém s nikým diskutovat (ani s tím, kdo vystupuje pod nějakou přezdívkou). Naopak se domnívám, že i argumentace s někým, kdo má naprosto odlišný názor může být obohacující - jak pro diskutéry, tak pro čtenáře. Vše v rámci alespoň přiměřené slušnosti. No co, jsou horší věci a policie by měla vyšetřovat opravdové zločiny a ne mrhat časem s někým, kdo chce jenom někoho pošpinit (a nevím proč).
Pro kaka 333 : V článku Deníku byl citován "skutečný" Petr Panaš a většina je skutečně moje přímá citace. Něco málo bylo řečeno v jiném kontextu, ale asi to nemá cenu teď diskutovat. Ten člověk, který potom vystupoval v diskuzi pod článkem - to jsem nebyl já. A věřte, že já nejsem ten typ, který by si nechal vysvětlovat, aby se držel dále. Pokud něco chci říci nebo napsat, tak to udělám a pod svým jménem. Je smutné, že toho někdo zneužívá. Ale pohnutky toho člověka skutečně neznám (a možná ani nechci znát). Příjemný zbytek večera.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod kaka333 » 11 čer 2012 21:45

Dejavu : nerozumim koho myslite, kdo se boji o místo na kandidátce ?
Panaš : co by tím kdo sledoval ? Vždyť to co říkáte, že jste nepsal je psáno ve váš prospěch. Vlastně je to samé co je uvedeno v článku na Dltm, ale ještě konkrétněji. Ty vaše příspěvky v tv u toho Leo Steinera byly psány vámi nebo ne ? Co tím vy nebo vaše strana sledujete ?
kaka333
 
Příspěvky: 11
Registrován: 02 čer 2012 22:40

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod Petr Panaš » 11 čer 2012 22:02

Pro kaka333 : Ne, ten příspěvek není psán v můj prospěch. Už z toho důvodu, že se blíží krajské volby a já kandiduji. Pokud by někdo vytáhl takovéto obvinění v relativně blízké před volbami a ne hned, bral bych to jako naprosto účelové obvinění s úmyslem někoho poškodit. A to není můj styl a na takového člověka už bych se díval jako na vypočítavce. Proto to neberu jako něco, co je v můj prospěch, ale úplně naopak. Pokud se ptáte na můj dotaz v Hyda parku Leo Steinera, ten jsem psal já a to z toho důvodu, že mě zajímala odpověď. A byl jsem jeden z mála, který se tam podepsal a nekladl dotaz nebo nepsal komentář pod přezdívkou. Já ani žádná strana tím skutečně nic nesledujeme.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod Petr Panaš » 12 čer 2012 06:55

Jenom ještě krátce k internetovým diskuzím v Deníku. Situace se má tak, že někdo asi záměrně poškozuje členy Strany zelených, neboť v komentáři u článku o soudním líčení k vykradačům hrobů byl příspěvěk sympatizující s jedním z obviněných a podepsán jménem a příjmením člena SZ (tentokrát někdo jiný než já). Tomu člověku jsem volal a nepsal to. Jediné doporučení - pokud bude někdo v Deníku diskutovat a podepsán jménem a příjmením - buďte obezřetní, pisatel nemusí být totožný s člověkem toho jména.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod ilic » 13 čer 2012 17:52

Příspěvek smazán pro překročení hranic slušnosti a pro pokročilou schizofrenii. Autora příspěvku, nikoliv admina. Admin.
ilic
 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2012 17:47

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod ilic » 15 čer 2012 17:38

Vzkaz adminovi:
Mily pane, nemyslite ze je tak nejak mimo toto tisicileti mazat prispevky proto, ze se vam nelibi jejich obsah. Pak jste mel toto forum udelat jako uzavrenou diskuzni skupinu a bylo by to. Jsem proste zhnusen tim kam jsou nekteri radoby korytari schopni zajit a proto jsem pouzil velice tvrdou kritiku. Jestli se mnou budou ostatni ctenari souhlasit nebo ne bych prosim nechal na nich. Filtrace nazoru jsme si jiz v teto zemi uzili dost a dost. Proto vkladam znovu s tim, ze si za kazdym slovem stojim a rad je obhajim. Nemyslim si ze tvrda slova jsou horsi nez obelhavano volicu nekterymi politiky a radobypolitiky. Dekuji za pochopeni.

Edit adminem: Smazano adminem z jineho duvodu nez tvrde kritiky. Prispevatel vi urcite proc. Diskutovat sam se sebou neni normalni. Pokud si za svymi nazory stojite a chcete si je obhajit, cinte tak pod jednim nickem a ne pod tim mnozstvim. Na jinych forech byva restrikce na jedno jmeno, tady je to volnejsi, ale co je moc je moc.
ilic
 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2012 17:47

Re: Chlupáč a Vondra mi vyhrožovali tvrdí Panaš

Příspěvekod Stanislav Hylán » 15 čer 2012 20:39

"Diskutovat sam se sebou neni normalni. Pokud si za svymi nazory stojite a chcete si je obhajit, cinte tak pod jednim nickem a ne pod tim mnozstvim. Na jinych forech byva restrikce na jedno jmeno, tady je to volnejsi, ale co je moc je moc."
:D :D :D
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků