Zloděj křičí - Chyťte zloděje !!!

dotazy na zastupitele a radní

Zloděj křičí - Chyťte zloděje !!!

Příspěvekod piff » 11 čer 2012 14:47

A takoví to bývali kamarádi - pak se jeden přestal dělit a takhle to dopadlo.
Alespoň je teď jasné kdo Mgr.Červína nahlásil naprotikorupční policii.
Slušní občané Litoměřic vám pane Panaši tleskají - měl jste je nahlásit všechny jako to udělal pan Leo Steiner.

http://m.denik.cz/litomericky_denik/c/turbulence-v-litomericke-koalici-kvuli-cervinovi-20120611.html
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Zloděj křičí - Chyťte zloděje !!!

Příspěvekod litelot » 11 čer 2012 15:33

Bohužel vyšší moc z radnice zasáhla a velmi zajímavý příspěvek v diskuzi od Petra Panaše byl rychle smazán. Nemá někdo kopii?
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

článek v ltm deníku

Příspěvekod Vladislav Liška » 11 čer 2012 16:52

Bohužel nemám, ale první dvě třetiny příspěvku mi na PP i poměry na radnici celkem seděly (bylo kritizováno chování vedení radnice při čerpání dotací stadionu a hradu a tuším ještě něco), poslední odstavec o tom, že chce mít moc při rozdělování dotací mi přišel poněkud divný a následný - taktéž už smazaný - komentář od Jana Hrkala vysvětloval, že PP příspěvek nepsal a někdo jen zneužil jeho jméno.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

článek v ltm deníku

Příspěvekod Vladislav Liška » 11 čer 2012 16:53

A koukám, deník už zařízl diskuzi pod článkem úplně a smazal i zbylé komentáře :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Zloděj křičí - Chyťte zloděje !!!

Příspěvekod vojta » 11 čer 2012 17:06

Dovolím si vložit kopii p.Panaše.Dá se to najít na deníku vpravo,jako nejdiskutovanější...
Cenzura ??
Petr Panaš dnes 16:58 90.178.36.* reagovat
Dobrý den, pravděpodobně zásahem redaktora nejsou v článku uvedeny všechny skurtečnosti, které měly zaznít. V minulých letech jsem působil na litoměřické radnici jako tajemník MÚ. Již v té době na mne byl opakovaně vyvíjen nátlak ze strany člena ODS Ladislava Chlupáče, abych si nevšímal některých podivností ohledně některých projektů realizovaných litoměřickou radnicí. Jednalo se zejména o zjevně předraženou rekonstrukci zimního stadionu nebo tzv. gotického hradu. Hlavní roli v tomto zakrývání předražených zakázek pak hrál radní za ODS pan Karel Krejza spolu s radním Janem Szantem, oba toho času působí jako místostarostové. Pro svůj odchod z místa tajemníka jsem se rozhodl po schůzce, kterou jsem měl se strarostou města Chlupáčem a senátorem za náš region panem Alexandrem Vondrou a kde mi bylo víceméně dáno na vybranou mezi mým působením na radnici a nevšímáním si zakázek financovaných z fondů EU. Toto variantu jsem zvolil také proto, že jsem důvěřoval svému stranickému kolegovi Václavu Červínovi, že z pozice místostarosti bude plnit stranický program SZ a dohlédne na transparentnost čerpání fondů EU. Bohužel nyní musím konstatovat, že u kolegy Červína převážily osobní hmotné zájmy a proto jsme se názorově rozešli. Osobně jsem se pak po této zkušenosti rozhodl kandidovat do krajského zastupitelstva za hnutí PRO KRAJ a snažit se tak získat do svých rukou nástroje umožňující řídit rozdělování dotací v našem regionu. Chápu,že můj krok je starostou Chlupáčem, místostarosty Krejzou, Szantem a Červínem vnímán negativně, činím ho však po zralé úvaze a ve snaze očistit naše měšto od vlivu výše jmenovaných osob. Svůj příspěvek vkládám znovu, jelikož byl pro svůj údajně nevhodný obsah vymazán. Nemyslel jsem, že se lze dnes dočkat cenzury. Váš Petr Panaš - kandidát hnutí PROKRAJ
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Zloděj křičí - Chyťte zloděje !!!

Příspěvekod litelot » 11 čer 2012 17:31

Výborně Vojto, věřím, že to tady Petr Panaš vyjasní, zda je autorem. Pokud ano, tak mu patří velký dík za jeho odvahu.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron