Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

dotazy na zastupitele a radní

Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod piff » 11 kvě 2012 15:24

Při procházení internetu (stačí v googlu zadat litomerickeforum) mne zaujal asi pátý odkaz, týkající se litoměřického radního Mgr. Václava Červína. Vzhledem k tomu že se v Ltm povídá lecos, zajímalo by mne zda někdo neví jak toto vyšetřování pokročilo. Zpráva je z 23.3.2011 a tak už by mělo být něco vyšetřeno ?

http://www.centralniregistrdluzniku.cz/ ... y/2486.htm
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod litelot » 11 kvě 2012 16:30

Zajímavá informace. Jenom doufám, že se skutečně vyšetřuje. Inu, jak se říká, boží mlýny melou.......... a proto připojuji odkaz, aby se nezapomělo:

http://www.litomerice.cz/forum/viewtopic.php?f=23&t=536
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod natasam » 11 kvě 2012 18:20

Kde to žijete ? Přece v Litoměřicích. Tady je možné všechno ... :oops:
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 12 kvě 2012 20:52

To jen pro osvěžení paměti...
Za povšimnutí stojí sekce "Názor"
http://www.zeleni-litomerice.cz/litomer ... lav-ervin/
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod piff » 14 kvě 2012 10:21

Tak jak vidím z příspěvku T.Marneho pan Mgr.Červín dřív dokonce dělal ředitele zš. Tak chválabohu, že si ho Policie vyzvedne z radnice a ne ze školy. To by mělo žactvo hezký příklad.
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Jirka » 14 kvě 2012 11:59

piff se zařadil do dlouhé fronty těch co spadli z višně nebo jsou z Mimoně. Nebo, že by opět Novák?
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod piff » 14 kvě 2012 12:42

Jirko nevim čím jsem si vysloužil zařazení mezi spadlé z višně. Mohl by si mi to trochu rozvést ?
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Ropovod » 14 kvě 2012 13:02

Nováku, věnujte se tomu, proč jste na světě - tedy vexlu - a neotravujte tady. Už jste byl z fora vykopnut dveřmi, pak oknem a teď vlezete komínem. Deprivant se nezapře... :roll:
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod piff » 14 kvě 2012 14:02

To komu odpovídáte ? Nebo jsou některé příspěvky skryté ?
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Veselý » 14 kvě 2012 15:23

No to je mi novinka. On už nedělá ředitele ZŠ? V médiích nic neproběhlo.........?
A dozvíme se někdo od těch co mají "správné informace", jestli je V.Červín vyšetřován nebo ne?
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod piff » 14 kvě 2012 16:18

No alespoň já jsem si myslel, že když někdo nastoupí na radnici jako místostarosta tak to dělá jako své zaměstnání na plný úvazek. V odkazu od T.Marného je napsáno, že Mgr.Červín pracoval jako ředitel školy. Tak jedno nebo druhé, ikdyž to asi na tu informaci o vyšetřování nemá žádný vliv. To se asi podle popisu týká jeho působení na radnici ikdyž je tam take záznam o zneužití dotací na škole.
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Petr Panaš » 14 kvě 2012 17:23

V. Červín je neuvolněný místostarosta. To znamená, že je nadále ředitelem ZŠ a k tomu vykonává funkci místostarosty. Oproti tomu uvolněný místostarosta (starosta) má v zaměstnání po dobu svého mandátu pracovní volno a bere od radnice odměnu, což je vlastně ekvivalent platu.
Když se v minulosti tyto kauzy zde na fóru řešily, tak Václav Červín deklaroval, že se na fóru vyjadřovat nebude, ale klidně se s kýmkoli sejde osobně a odpoví mu na položené otázky. Předpokládám, že tato nabídka stále platí. Stačí mu napsat na mail : vaclav.cervin@litomerice.cz a zjistit přímo "u pramene" jak se věci mají.
Pak dejte vědět, jestli jste se sešli a co jste se dozvěděli. Pokud to budete chtít zde zveřejnit.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod litelot » 14 kvě 2012 17:34

Červín dělá nejenom souběžně místostarostu města (před volbama prohlašoval za svojí zelenou stranu, že se post 3. místostarosty zruší) a ředitele základky Ladovka (mimochodem více než 6let, takže si zařídil, že město jako zřizovatel nevyhlásí výběrové řízení na ředitele, jak doporučuje zákon) ale také nově za město jednatele společnosti Zahrada Čech s.r.o. (známá tunelová kauza 50 na 50% a propojení Červína s ostatními spolumajiteli s.r.o.). Z jeho stop je vidět, jak je to "šikovnej chlapec".
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod piff » 14 kvě 2012 18:05

Děkuji pisateli Petr Panaš za vysvětlení jak je to s fcí na radnici a původním zaměstnáním. Netušil jsem, že je takovýto souběh možný. Škoda, že se nikdo neozval s tím jaký je průběh toho vyšetřování protikorupční policie, protože ta obvinění jsou hodně vážná a píše se tam o korupci v řádech milionů což mi na okresní přijde docela dost
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Martin Zahalka » 14 kvě 2012 22:03

A to si určitě nakoupí nějaké ty cenné papírky, dluhopisy či akcie, aby, jak je v našem státě obvyklé "odklonil" své těžce vydřené korunky....
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Veselý » 15 kvě 2012 07:51

litelot píše:Červín dělá nejenom souběžně místostarostu města (před volbama prohlašoval za svojí zelenou stranu, že se post 3. místostarosty zruší) a ředitele základky Ladovka (mimochodem více než 6let, takže si zařídil, že město jako zřizovatel nevyhlásí výběrové řízení na ředitele, jak doporučuje zákon) ale také nově za město jednatele společnosti Zahrada Čech s.r.o. (známá tunelová kauza 50 na 50% a propojení Červína s ostatními spolumajiteli s.r.o.). Z jeho stop je vidět, jak je to "šikovnej chlapec".


Litelote, ještě jste zapoměl na vinotéku a pozemky. No musím uznat, že toho má hodně a asi má honičku. Líbí se mi názor p.Panaše - kdo chce vyjádření p.Červína a chce s ním na některá z témat diskutovat, napište mu či ho požádejte o schůzku..........
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod litelot » 15 kvě 2012 15:53

Veselý píše:
litelot píše:Červín dělá nejenom souběžně místostarostu města (před volbama prohlašoval za svojí zelenou stranu, že se post 3. místostarosty zruší) a ředitele základky Ladovka (mimochodem více než 6let, takže si zařídil, že město jako zřizovatel nevyhlásí výběrové řízení na ředitele, jak doporučuje zákon) ale také nově za město jednatele společnosti Zahrada Čech s.r.o. (známá tunelová kauza 50 na 50% a propojení Červína s ostatními spolumajiteli s.r.o.). Z jeho stop je vidět, jak je to "šikovnej chlapec".


Litelote, ještě jste zapoměl na vinotéku a pozemky. No musím uznat, že toho má hodně a asi má honičku. Líbí se mi názor p.Panaše - kdo chce vyjádření p.Červína a chce s ním na některá z témat diskutovat, napište mu či ho požádejte o schůzku..........


Na vinotéku jsem nezapoměl. Restaurace u Rehuše a vinotéka, v tom je to propojení mezi Červínem a majitelem nemovitosti Skřivánkem a zároveň podílníkem v s.r.o. Zahrada Čech. Pozemky jsou jasné, stačí se podívat na katastr. Zatím leží ladem, dá to ale práci vše si ošetřit na územním rozvoji města. Za pozemky
pro Červína zase údajně stojí Gardeline, dnes největší podílník s.r.o Zahrada Čech. Není to sice úplně ověřená informace ale nějak to do sebe zapadá. Dnes spadla klec v nejvyšších patrech politiky. Rath dostal konečně pohlavek ze kterého se už asi nevzpamatuje, tak doufám, že policie koná i v Litoměřicích v případě Červína. Ptát se Červína e-mailem je naivní představa, že by odpověděl. Navrhuji se ho zeptat osobně na zastupitelstvu, před veřejností a ostatními zastupiteli a zároveň požádat o vyjádření pana starostu, protože informace okolo Červína jsou stále závažnější. Bez třetího místostarosty se město určitě obejde a ještě ušetří rozpočet. Nakonec to Červín sám prohlašoval, tak ať se k tomu ostatní zastupitelé postaví čelem!
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Osud » 15 kvě 2012 16:48

Možná je to jen náhoda, ale koncem minulého týdne kolem pátý odpoledne stálo u školy v Ladovce auto Český Televize a nějaký dva maníci tam natáčeli něco před školou. Obvykle se tam naparuje starosta nebo nějakej jinej kašpar ale ted tam byl jen kameraman a reporter. Tak uvidíme co z toho nakonec vyleze
Osud
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 kvě 2012 16:38

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod litelot » 15 kvě 2012 17:50

Osud píše:Možná je to jen náhoda, ale koncem minulého týdne kolem pátý odpoledne stálo u školy v Ladovce auto Český Televize a nějaký dva maníci tam natáčeli něco před školou. Obvykle se tam naparuje starosta nebo nějakej jinej kašpar ale ted tam byl jen kameraman a reporter. Tak uvidíme co z toho nakonec vyleze


Že by z pořadu Reportéři ČT? No časem určitě uvídíme, jak čistý je pan místostarosta, který se naparuje u každého nového přechodu nebo chodníku a dělá vlny,
jak je to jenom pro dobro nás občanů města. Kéž by si ta firma, která staví ty přechody bez výběrového řízení zlikvidovala ten ostudný stavební dvůr v centru města na Tyršáku. Fakt úžasný vstup do hradu. Chudák Vondra musel nechat postavit Potěmkinovu vesnici, aby jeho kolegové z jiných armád neviděli tu hrůzu.
Mimochodem do centra města je zákaz vjezdu nákladních aut, tuším nad 8tun. Tady u hradu vesele jezdí a parkuje těžká stavební technika každý den. Co nato městská policie? Zavírá oči již několik let a velitel pan starosta dál věří slibům, že firma vše rychle dobuduje. Pokud vím, tak termín byl do otevření hradu. To už jsou 2 roky!

Omlouvám se, že jsem poněkud utekl z tématu, ale bohužel lobbing v Litoměřicích má fakt velkou sílu a vše nějak souvisí.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod litelot » 18 kvě 2012 16:50

Tomas.Marny píše:To jen pro osvěžení paměti...
Za povšimnutí stojí sekce "Názor"
http://www.zeleni-litomerice.cz/litomer ... lav-ervin/


Podobně jako Ráth, plnou hu.. boje proti korupci. Všichni ostatní jsou korupčníci ale já ne, já jsem čestný politik.
Dokonce mají něco společného. Jsou chytří, umějí manipulovat se svým okolím, umějí mluvit na veřejnosti, mají dvě tváře, v politice jsou již dlouho, dokázali se ze všeho vysmeknout. Jejich osudem se stala velká touha po moci a pěnězích. Oba zaslepeni mocí politiky, že se jim nemůže nic stát. Rozdíl bude v počtu miliónů, Červín není tak velký hulvát a umí se prát, za pohlavek by asi Macka poslal k zemi.
Třeba se jednoho dne potkají. Mazák Ráth dole a nováček Červín na bidle :lol:

ttp://litomericky.denik.cz/zpravy_regio ... 20517.html
http://www.novinky.cz/domaci/267938-byv ... rasny.html

Fakt není co závidět, co si za ty ukradený prachy užili a co je za to čeká.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Další

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron