Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

dotazy na zastupitele a radní

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Kulajda » 24 kvě 2012 13:23

Ropovod píše:Nováku, věnujte se tomu, proč jste na světě - tedy vexlu - a neotravujte tady. Už jste byl z fora vykopnut dveřmi, pak oknem a teď vlezete komínem. Deprivant se nezapře... :roll:


Ano, přesně tak! Litelot, Novák, Nováková a další poskoci kolem taškáře Nováka by si měli už dát klid. Co se týče Nováka ten by si měl nejdříve zaméct před vlastním skladištěm, jeho kauza "Rada" se už delší dobu řeší u soudu a podle všeho to budeme mít ještě zajímavé rozuzlení.
Kulajda
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24 kvě 2012 13:14

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod piff » 24 kvě 2012 15:32

Hmm, nejsem ani Litelot, ani Ropovod ani Novak ani Novakova. Nikoho z nich ani neznám a tak ani nechápu souvislosti. Dost ale pochybuji, že by někdo vládl takovou mocí, že by dokázal úkolovat protikorupční policii. Tenhle odkaz nevypadá na to, že se jedná o drby, tipnul bych si že pan Rath bude mít brzy několik spolubydlících.
http://www.centralniregistrdluzniku.cz/protikorupcni-linka-zverejnene-zaznamy/2486.htm

Jestli ono to nebude tím, že se někomu zda okolo zimního stadionu, gotickeho hradu, mraziren a nově také Zahrady Čech, těch náhod trochu moc. Včera prošla medii zpráva, že jeden z pracovniku agentury rozdělující dotace EU v našem regionu začal spolupracovat s Policií. Řekl bych, že tam jméno Červín + Chlupáč + Krejza asi padlo.. Jediným kdo by mohl protikorupční policii úkolovat bude asi pan Saša Vondra, ale něco mi říká, že to asi v tomto případě neudělal - hádej proč.
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Veselý » 25 kvě 2012 08:15

piff píše:Hmm, nejsem ani Litelot, ani Ropovod ani Novak ani Novakova. Nikoho z nich ani neznám a tak ani nechápu souvislosti. Dost ale pochybuji, že by někdo vládl takovou mocí, že by dokázal úkolovat protikorupční policii. Tenhle odkaz nevypadá na to, že se jedná o drby, tipnul bych si že pan Rath bude mít brzy několik spolubydlících.
http://www.centralniregistrdluzniku.cz/protikorupcni-linka-zverejnene-zaznamy/2486.htm

Jestli ono to nebude tím, že se někomu zda okolo zimního stadionu, gotickeho hradu, mraziren a nově také Zahrady Čech, těch náhod trochu moc. Včera prošla medii zpráva, že jeden z pracovniku agentury rozdělující dotace EU v našem regionu začal spolupracovat s Policií. Řekl bych, že tam jméno Červín + Chlupáč + Krejza asi padlo.. Jediným kdo by mohl protikorupční policii úkolovat bude asi pan Saša Vondra, ale něco mi říká, že to asi v tomto případě neudělal - hádej proč.


Vážený Piffe,
rozumím Vám v tom, že jste naštvaný na politiky a to i na regionální úrovni. Ale Vaše podezření jsou pouze Vaše domněky, nic konkrétního a nic s jakýmkoliv nepatrným důkazem. Připadá mi tedy, že Váš příspěvěk je pouze snahou někoho očernit a pošpinit. Až bude nějaký závěr protikorupční policie, rád se Vám omluvím. Teď mi to ale připadá jako hloupý hon na čarodejnice pod zástěrkou anonymity. To umí být hrdina každý.....
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod piff » 25 kvě 2012 12:20

Vážený pane Veselý, jsem rád že konečně napsal někdo pár rozumných slov. Máte plnou pravdu v tom, že jsem naštvaný na politiky, ale to rozhodně nejsem v čr sám. Nechci tu šířit nějaké fámy, proto jsem můj předchozí příspěvek rozdělil zřetelně na dvě poloviny. V té prvé jsem čerpal z toho co na mne stejně jako na vás vyskočí z googlu ( viz můj úvodní příspěvek v počátku tohoto tématu ). To je myslím neoddiskutovatelné. Máte ale pravdu v tom, že druhá polovina příspěvku, kde píši o některých zakázkách v Ltm jsou jen moje spekulace - to vám dávám plně za pravdu. Berte to ale prosím jako mou reakci na některé pisatele, kteří tu pomalu píší, že se Mgr.Červín stal obětí nějakých temných sil. To mi přijde zase vzhledem k tomu , co se píše na protikorupčním serveru dost uhozené. Jak zmiňujete nějaký hon na čarodejnice, tak to bych nemyslel - ostatně i v mém úvodním příspěvku jsem se ptal zda nezná někdo nějaké podrobnosti z toho vyšetřování, nebo nějaký závěr ( třeba odloženo nebo naopak předáno na statnimu zastupitelstvi atd.) Jsme malé město a tohle jistě někdo ví. Přesto děkuji za rozumna slova.
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod zajda » 25 kvě 2012 13:51

Tak jsem si po obědě udělala procházku abych shlédla ty uváděné pozemky a vida vida. Visí tam cedule jak tele POZEMKY NA PRODEJ. Jako kdyby se toho někdo chtěl rychle zbavit. Docela lituju toho kdo to koupí a pak to bude muset tahat se státem protože koupil něco co předmětem majetkové trestné činnosti. Jen na závěr bych dodala, že jestliže vyšetřování radního Červína povede k obvinění, tak dojde s vysokou pravděpodobností k zaplombování majetku v Katastru. Ostatně u pana Ratha to bylo stejné.
zajda
 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 kvě 2012 13:41

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Veselý » 25 kvě 2012 17:58

piff píše:Vážený pane Veselý, jsem rád že konečně napsal někdo pár rozumných slov. Máte plnou pravdu v tom, že jsem naštvaný na politiky, ale to rozhodně nejsem v čr sám. Nechci tu šířit nějaké fámy, proto jsem můj předchozí příspěvek rozdělil zřetelně na dvě poloviny. V té prvé jsem čerpal z toho co na mne stejně jako na vás vyskočí z googlu ( viz můj úvodní příspěvek v počátku tohoto tématu ). To je myslím neoddiskutovatelné. Máte ale pravdu v tom, že druhá polovina příspěvku, kde píši o některých zakázkách v Ltm jsou jen moje spekulace - to vám dávám plně za pravdu. Berte to ale prosím jako mou reakci na některé pisatele, kteří tu pomalu píší, že se Mgr.Červín stal obětí nějakých temných sil. To mi přijde zase vzhledem k tomu , co se píše na protikorupčním serveru dost uhozené. Jak zmiňujete nějaký hon na čarodejnice, tak to bych nemyslel - ostatně i v mém úvodním příspěvku jsem se ptal zda nezná někdo nějaké podrobnosti z toho vyšetřování, nebo nějaký závěr ( třeba odloženo nebo naopak předáno na statnimu zastupitelstvi atd.) Jsme malé město a tohle jistě někdo ví. Přesto děkuji za rozumna slova.


Pane Piffe,
musím uznale pokývat hlavou. Tak jako od jiných dopisovatelů do tohoto fóra jsem očekával okamžité napadnutí mého příspěku na hranici slušných až vulgárních slov slov. Překvapil jste mě, píšete rozumně. Ani já a nikdo v tomto městě nechceme zkorumpované politiky, úplatky a provize ani na republikové či regionální úrovni. O podezření některých místostarostů se tu ale píše již několik let a stále nic, žádné důkazy, žádné konkrétní věci. A to mi pak skutečně přijde jako hon na čarodejnice bez důkazů. Tak kdyby někdo měl někdo něco konkrétního, prosím, zveřejněte to.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod piff » 25 kvě 2012 20:01

Nevím proč bych vám měl nadávat, na to jsou tu jiní borci. Musím s vaším posledním příspěvkem drobně nesouhlasit - na tomto odkazu
http://www.centralniregistrdluzniku.cz/protikorupcni-linka-zverejnene-zaznamy/2486.htm
je preci již jasný důkaz o tom že je tu vyšetřována korupce. Mgr.Červín nemohl prokazatelně vydělat tolik kolik utratit a tím pádem tu máme precedentní případ expremiera Grosse a ten okamžitě letěl z vlády. To že měl navíc letět do tepláků a zatím se tak nestalo, to je už bohužel věc jiná a neméně tragická.
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Veselý » 25 kvě 2012 20:24

No nevím zda to je oficielní oznámení, spíše to vidím na udání. To ale neznamená, že korupce proběhla. Ví snad někdo z nás, že si na to pan místostarosta nevzal půjčku, hypotéku nebo že to původnímu majiteli nesplácí postupně ve splátkách? Vždyť jsou různé formy nákupu nemovitosti či pozemků. Ano, souhlasím, že na to vše musí mít důkazy, smlouvy atd. Ale to právě kdyby neměl, už by asi byl obžalován, nemyslíte?
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod piff » 25 kvě 2012 21:21

Já bych řekl, že to je oficialni stranka, která spadá asi pod Vnitro - rozhodně to není žádné diskuzní forum. Ohledně toho, že mu někdo výhodně asi půjčil, to čekám, že se brzy objeví. Je jen otázka jestli to bude taky strýc Vik jako u pana Grosse. Nebo to byly peníze jeho otce, který je vydělal v Kataru jako otec pana Ratha. A že se takovéhle zázračné příběhy objevují vždy tam, kde to smrdí, to bude jistě jen náhoda. Myslím, že by mělo u všech politiků platit, že jakmile je takovéto podezření, mají ihned letět z funkce a hned má být důkladně prověřován i ten hodný strýček, který v igelitce z Lidlu přinesl synovci 8 mega.
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Petr Panaš » 25 kvě 2012 22:14

Předmětný záznam je anonymní ohlášení na webových stránkách, které nespravuje ministerstvo vnitra, ale Centrální registr dlužníků (zřejmě jako nějakou přidruženou funkci svých stránek). Oznamovatel dle svého vyjádření čerpal ze svých osobních znalostí a dále z informací právě z tohoto diskuzního fóra. Oznámení je staré rok a čtvrt. Vše vyčteno z daného odkazu. Pouze nevím, zda se někdo z těch, kteří zde mají podezření, zeptal přímo "podezřelého" t.j. Václava Červína. Když jsem s ním naposledy o této věci asi před týdnem mluvil, znovu potvrdil, že je ochoten se s kýmkoli sejít a ukázat písemné podklady k nákupu pozemků. Tak proč toho nevyužít ? Pokud se s ním skutečně sejdete, a to co ukáže se bude zdát nevěrohodné, podezřelé (či cokoli jiného), můžete se obrátit na orgány činné v trestním řízení. Tím spíše, že oznámení na CRD se viditelně minulo účinkem.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod zajda » 25 kvě 2012 22:44

fotka jak se Mgr.Červín snaží rychle zbavit předmětných pozemků - značka spěchá to !!!!

obrázek.JPG
obrázek.JPG (32.75 KiB) Zobrazeno 18230 krát
zajda
 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 kvě 2012 13:41

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Jirka » 31 kvě 2012 10:23

Plivače na vše, špiniče dobrého jména lidí, spadlé z višně a pocházející z Mimoně by možná zajímala nejnovější rozhodnutí naší božské rady města. Ředitelkou základní školy se stane spolumajitelka soukromé základní školy. No budiž, snad zvládne obojí. Ale 100 % majitelka s.r.o. se zajímavými činnostmi (třeba reklamní činnost a marketing, výroba potravinářských výrobků atd.) se stává ředitelkou naší nemocnice. To už nemá chybu.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Jirka » 31 kvě 2012 12:19

Pro piffa
http://prvopodstata.blog.cz
to jsem si mimo jiných blábolů taky vygůgloval a přiblble nevěřím všemu, co je na tom internetovi.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod Jirka » 01 čer 2012 09:42

Šance pro mnou váženého pana Červína. Má zde možnost zatrhnout tipec svým nenávistným, přiblblým kritikům a veřejně nám zde sdělit jak hlasoval on a ostatní zastupitele za zelené ohledně zveřejňování celých materiálů z jednání. A je to.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Mgr. Václav Červín je vyšetřován protikorupční policií ?

Příspěvekod dejavu » 04 čer 2012 21:40

Osud píše:Možná je to jen náhoda, ale koncem minulého týdne kolem pátý odpoledne stálo u školy v Ladovce auto Český Televize a nějaký dva maníci tam natáčeli něco před školou. Obvykle se tam naparuje starosta nebo nějakej jinej kašpar ale ted tam byl jen kameraman a reporter. Tak uvidíme co z toho nakonec vyleze


že by relace Hledáme, pátráme? ;)
dejavu
 

Předchozí

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků