Bezva úřednice

dotazy na zastupitele a radní

Bezva úřednice

Příspěvekod Saxana69 » 21 říj 2011 14:36

Ráda bych se podělila o zkušenost s jednou úřednicí z místního Stavebního úřadu.Před pár dny jsem musela vyřizovat nějaké papíry na místním Stavebním úřadě a narazila jsem tam na paní,která sedí přímo proti schodům a jmenuje se Jaroslava Dudská.Alespoň tedy na dveřích to má napsáno.Takhle neochotnou a nafrněnou úřednici jsem ale nepotkala snad od roku 89. Evidentně jsem jí obtěžovala v nějaké důležité práci a tak mi na moje dotazy odpovídala jen NE  NE NE. A nakonec mne víceméně vyhodila s tím,že to je snad vše.Asi bych to sem nepsala,protože podobné zkušenosti má občas každý.Dech mi ale vyrazil můj synovec,kterému jsem to vyprávěla a on se začal smát a řekl mi,že dotyčná dáma je takhle "milá" na každého.Jedinou vyjímku tvoří ti,kteří k ní přicházejí z projekty od pana Polereckého - tam se naopak úplně rozplývá.Je to tak prý proto,že spolu s tímto projektantem udržují jisté styky (synovec řekl slovo,které se neříká :-)) Tak mi to trochu přijde jako střet zájmů - nemyslíte ?Snad by si vedení radnice mohlo pohlídat aby někteří úředníci neprotěžovali zákazníky svých partnerů.Dokonce bych řekla,že by stálo za to zjistit,zda si tam pan projektant zmiňovanou paní na úřad neprotlačil ?
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: Bezva úřednice

Příspěvekod elixdragon » 21 říj 2011 16:53

Bohužel saxano, tady si to z města přečtou, ale adekvátně k Vaší stížnosti, Vám neodpoví nikdo. Jo když ještě byl na svém místě ten správný člověk pan Panaš, tak ten se aspoň snažil odpovídat, nebo zjišťovat skutečnosti pro lidi tohoto města, bral svojí práci, tak jako by měl každy a proto byl pro zastupitele nepohodlný a tudíž postradatelný :evil: no jo no, jsme pro ně svoloč :!:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Bezva úřednice

Příspěvekod Desty » 21 říj 2011 17:56

Saxano, asi jste hodně trpělivá - ale na stejném patře najdete i vedoucího stavebního úřadu - měla jste se hned ozvat. I kdybyste měla projekt od pana Nováka z Horní Dolní, tak každopádně jednání by mělo být jiné. Jedině, že jste si dovolila "otravovat" v pátek a po O :D
Desty
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01 říj 2010 10:46

Re: Bezva úřednice

Příspěvekod dotik » 21 říj 2011 17:59

http://radnice.litomerice.cz/kontakt.html Je tam telefon na pana Chovance, tajemníka úřadu. Zavolejte mu, dohodněte si schůzku a pak nám dejte vědět výsledek. Rádi uslyšíme, co jste vyřešila...třeba svou osobní statečností půjdete příkladem a další lidé půjdou rovnou na úřad se stížnostma a nebudou je vykládat jen v hospodě. Pomohou tím dalším lidem, kteří musí s dotyčnou dámou jednat ;)
dotik
 

Re: Bezva úřednice

Příspěvekod worwan » 21 říj 2011 19:01

je mi fuk kdo s kým fuck! :mrgreen:
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Bezva úřednice

Příspěvekod taura » 21 říj 2011 21:07

dotik píše:http://radnice.litomerice.cz/kontakt.html Je tam telefon na pana Chovance, tajemníka úřadu. Zavolejte mu, dohodněte si schůzku a pak nám dejte vědět výsledek. Rádi uslyšíme, co jste vyřešila...třeba svou osobní statečností půjdete příkladem a další lidé půjdou rovnou na úřad se stížnostma a nebudou je vykládat jen v hospodě. Pomohou tím dalším lidem, kteří musí s dotyčnou dámou jednat ;)

My jsme na st. úř. pochodili dobře, opak byla radnice, celé vedení, jo, našli si čas, prý se tím budou zaobírat, dodnes nic, každý ma jiné štěstí ...
taura
 
Příspěvky: 46
Registrován: 15 úno 2011 07:53

Re: Bezva úřednice

Příspěvekod Pátková » 21 říj 2011 22:09

Ale vždyť přece na Městském úřadě je přebytek zaměstnanců - tak vyměnit!
Jestli nemá ráda lidi - ať je to kdokoliv, i poslední bezdomovec - nemá tam co dělat. Ať sedí doma ve sklepě.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Bezva úřednice

Příspěvekod Kaktus » 22 říj 2011 13:23

Neměnit, ale vychovat, jinak bude dosazen další vojenský kámo :evil:
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron