Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

dotazy na zastupitele a radní

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 06 kvě 2011 07:00

Lunardi a Winie - jako správný exsocan to myslím upřímně :D a prosím vás : jaká by byla vaše představa okresních novin dávaných do 33.000 schránek? Myslím to vážně - nikdy jsem se nebránil kritice a novým nápadům. Akorát nejsem z těch, kteří by svůj podnikatelský záměr měnili každý měsíc, když si někdo stěžuje. Ale zase si uvědomuju, že ne všechno, co dělám, je ideální...ale všechny zásadní kroky jsou pečlivě promyšlené v horizontu minimálně 6 až 12 měsíců fungování firmy.
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Petr » 06 kvě 2011 08:16

Problém je v tom, že dělat zajímavé noviny nemůže jeden člověk! Deník Ltm má sice několik redaktorů se skromným platem, kteří prakticky nemají o čem psát, protože jde právě o deník. Většina informací se získává od stolu (telefon, e-mail..). Mnohem lepší si najdete právě přes internet. Snad i proto paní Břeňová přijala nabídku senátora Vondry, coby jeho asistentka a litoměřické radnice. Je proto jasné, že Radniční zpravodaj je pouze o tom, co se tam děje a jak dobře jsme volili...! Tyto "oficiální" informace přebírají i jiná periodika, jako Litoměřicko 24. Jsou to však jediné noviny, které nejsou "tlačeny" k nějaké linii shora. Prostě pan Dostál si určuje sám jejich obsah a věřím mu, že se alespoň on snaží o objektivitu. Jenže čtenáři, namlsaní MFDnes, Právem, LN a dalšími deníky s desítkami redaktorů, chtějí něco podobného i v našem městě. To prostě nejde. Proto jsem rád i za ty noviny, které máme a zdarma! Od nich nelze prostě víc očekávat. Jak tu někdo napsal, není problém nalepit na schránku vzkaz, že je nechci. A peníze z městské pokladny stojí jen ty radniční...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 06 kvě 2011 08:35

Tak bud jsem hloupej nebo nevim.Co jenzac ten Novak?Ten taky vydava noviny nebo co?Prijde mi divny ze se clovek na neco zepta a z odpovedi neni moudrej.Nejprve se pise o kruhaku a pak zas nejakej Dostal a Brenova nakonec Novak.Psal jsem ze v Ltm jsem kratce a neznam souvislosti.Kdyz jsem psal svoji otazku tak jsem ji psal do sekce pro vedeni radnice a cekal jsem odpoved od napr nejakeho ekonoma mesta typu :Noviny xy vydava ten a ten a mesto plati teto firme za ty a ty sluzby tolik a tolik. Noviny xx vydava ten a ten a mesto plati teto firme za ty a ty sluzby tolik a tolik.Z obsahem toho a tohomplatku jsme nako mesto spokojeni nebo nespokojeni.Misto toho se tu jen uvadeji nejake hadanky,kterym asi ozumi jen ten kdo tu zije od narozeni.Tak se omlouvam ze jsem si dovolil vstoupit mezi vyvolene :D
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod klk » 06 kvě 2011 09:52

to chce klid my si tu takto žijem , zajděte do nějaké místní hospůdky a tam Vám při pivku nějací místní štamgasti vše vysvětlí, v hospodě totiž všichni vědí vše.
klk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 úno 2011 23:32

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 06 kvě 2011 11:31

Vážený vozi.
Přistěhoval jste se do Kocourkova. Pro seznámení s místní realitou doporučuji nejprve několik nocí studovat obě litoměřická fóra. Takto seznámen potom realizujte výše doporučenou návštěvu některé z litoměřických hospod a zapojte se do diskuse. Pro rozšíření obzorů nadhazuji některé místní aféry.
1. ČNIS - ale to je už jen pro pamětníky. Mnoho óbr celostátních zlodějů vzešlo z Litoměřic (Sisák, Brhlík, Nebeský).
2. Po revoluci převedení zadarmo obrovského areálu fotbalového stadionu na zločineckou organizaci Slavoj. Loni koupena zpět asi čtvrtina za 10 melounů. Zisk za benzinku a kaufland je v Brozanech.
3. Geniální investiční kšeft bývalé místostarostky přítelkyně, která koupila Pioneer když byl 1,7 a město ho chytře prodalo za 0,8. Dneska je skoro za 1,0 a roste.
4. Nekoupení městem pivovaru a starých mrazíren a poté odkup městem malé části za x násobek (lahvovna pro parkoviště).
5. Totéž je v běhu s pozemky v Radobýlských kasárnách.
6. Prosazování zájmů různých partiček ve městě (sportovci, informační centrum, živnostníci s tradicí, šachisté, příspěvkové organizace města, zahrada Čech a hlavně zaměstnanci radnice se servisní organizací zvanou Králíkova garda).
7. Skvělé předražené investiční akce organizované ODS za podpory evropských milionů.(nový most, Kalich aréna, Hrad).
A to je houby proti tomu co se chystá. Jde o tzv.geotermální elektrárnu v Jiříkových kasárnách. To bude teprve vejvar, který zabezpečují pánové Szanto a Krejza pro obě opostrany.
To jen na stručné seznámení z místními reáliemi. Ale nestěhujte se jinam, jinak je tu hezky.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod jimi brown herrer » 06 kvě 2011 11:33

Jestli chcete reakci města, tak ste na špatném fóru. Toto fórum bylo založeno panem Liškou právě proto, že na oficiálním fóru už se papalášům nelíbilo, co si lidi ''dovolí''. Tak zavedli povinné registrace, kde ste musel uvést své jméno. S jistotou však lze říci, že ti nahoře to tu čtou velmi bedlivě :). Výjimka potvrzuje pravidlo = občas někdo odpoví. Když už sme u toho plýtvání, neví někdo, proč už je asi 2 týdny rozkopaná silnice ke stadionu?

PS: Jestli chcete znát souvislosti, nezbývá nic jiného, než si pročíst oficiální fórum + toto neoficiální.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod jimi brown herrer » 06 kvě 2011 11:35

Možná malá chybka - není to Brdlík?
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 06 kvě 2011 11:42

Myslím, že Vozi může přijít sem : http://zdravemesto.litomerice.cz/kalend ... tomic.html a zeptat se na co chce...
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 06 kvě 2011 12:59

Uff vy mi teda davate kapky.Palermo koukam je proti Ltm poklidna viska.Uplne nechapu to s ti forem.Myslem jsem si ze se ptam na mestskem foru a dockam se odpovedi radnice.Osobne bych se asi na nejakem soukromem foru neptal protoze bych se bal ze je to zrizeno nejakou zajmovou skupinkou a tudiz to neni objektivni.a vy mi tu pisete ze je to tady v tom meste jakoby naruby...
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod jimi brown herrer » 06 kvě 2011 13:41

Ne, na městském fóru se prostě báli názorů lidí, tak zavedli povinné registrace, kde chtělo město vidět jména uživatelů fóra. To se nikomu moc nelíbilo a oficiální fórum šlo k ledu (existuje, ale v podstatě se nevyužívá). A potom jeden hodný člověk zřídil toto nové fórum na svoje náklady. A dál můžeme diskutovat, kritizovat, chválit .)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Tomas.Marny » 06 kvě 2011 13:54

Milý diskutující Vozi,
Nastěhoval jste se do historického, královského města, kde se na tak celkem malé město odehrávají vskutku královské tunely, podvody, šmeliny a úplatky od půdy až po sklep, hlavně jednoho domu se to týká....
Ale nebojte, když už to teče přes hrnec, někdo z pomazaných vyleze a sprostému lidu litoměřickému to náležitě osvětlí, ale obvykle vůbec ne, taktéž zde máme raritu, z ne moc vysokého platu dokáže jeden "občan" našetřit na několik stavebních parcel, postavit dům a nakoupit auto, jó občané jsou zde velice přičinliví, hlavně někteří.
A nelekněte se kdyby jste náhodou potkal na námku samotného Sášu Promopro jak srká kafe na předzahrádce jednoho místního hotelu, ten druhý je stoprocentně jeho podržtaška sám veliký starosta. (nezapomeňte se jim hluboce uklonit, oni to rádi) :twisted:
Jo a ještě něco, kdyby jste potřeboval třeba přestěhovat věci z jednoho pokuje do druhého, nebo jen k sousedovi přes chodbu, tak se s důvěrou obraťe na radnici, ONI TO UMÍ za 7 milionů. Občas to tu zasmrdí jako ze senkrovny, ale na to si zvyknete.
Jo a kdyby jste měl lepší auto, stavte se na odboru dopravy, tam vám vyberou NEMAFIÁNSKOU značku, zrovna jak to na vás výjde a zrovinka grátis........ ;)
Vítejte u královského dvora :P
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 06 kvě 2011 14:43

Tak jsem si na radu nekolika lidi prosel internet a fora o ltm a zase jsem se nakonec dostal k tem novinam.Samozrejme ze je vsude spousta infa o tom ze ten vi kdo co ukradl ale dukazy chybi.Narazil jsem ale na info ze nejakej Scanto tu byl snad nakamerovanej jak prodava drogy ci co a pak najdu zpravy jak ho ten pan Dostal obhajuje jako hodneho.Pomalu to vypada ze na tom ze ty jedny noviny perou penizesocanum z drog neco bude Doufam ze mi to nekdo vysvvetli protoze i na vesnici plati ze s drogovejma dealerama slusny lidi nekamosejNebo ten Dostal jede v tech drogach jako uzivatel nebo co
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 06 kvě 2011 15:16

A nebo je vsechno co pisou o pruserech v Ltm treba na aktualnecz kec a pak je musi preci ten Scanto s tim Dostalem zazalovat.a jestli to jsou opravdu takovi andelicci tak at mesto zrusi ty svoje noviny a staci ze budou jen ty od tech nepravem obvinenejch drogovejch dealeru - delaji je za darmo a pro krasny oci tak proc mesto vylejva penize z okna
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod jimi brown herrer » 06 kvě 2011 16:03

Já myslím, že lidi z ČSSD by byli už blázni, kdyby tahali lidi do strany za pár gramů (když se to dá v parku koupit za pár šupů). Nic se nevyšetřilo.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy ... ?id=682094
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 06 kvě 2011 17:43

Drogám věřil snad jen blázen nebo ultra odpůrce ČSSD. Něco jiného to bylo z nábory lidí do ČSSD. Zde se ale nabízí otázka, zda je lepší mít málo lidí a nebýt schopen udělat kandidátku - jako se to stalo socanům ve Štětí v minulém období nebo mít lidí velké množství a mít problém je "uhlídat". Myslím, že i ti největší odpůrci hromadných náborů dnes vědí, že jsou pro a proti a v kontextu se současným děním na gymnáziu, kde již všichni pochopili, že za situací stojí náměstek za ČSSD Kouda, který si svou loutku koordinuje, možná někteří své kategorické názory upravili a třeba se jim to nezdá až tak špatné...resp. dokáží snést menší "zlo" v podobně Szánta a dalších proti mega zlu v osobě Koudy a jeho pochopů...je důležité, že toto pochopili i litoměřičtí zastupitelé (až na jednoho všichni).

Ostatně samotná litoměřická ČSSD si problém vyřešila přijetím usnesení, že se nesmí nabírat více než pět nových členů a při plánovaném větším náboru se o tom musí informovat nadřízené kontrolní orgány. Bohužel se k tomu neodhodlaly další organizace - například Koudova...proč asi? ;)
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 06 kvě 2011 18:50

Tak nevim vsichni radite procti si forum a internet.udelam to a dle rady uzivatele Lisky jsem se podival na aktualne kde se dozvim ze v ltm natocili nejakeho Scanta proi prodeji drog - kamosem t oho Scanta je Dostal coz je asi uzivatel dotik a u neho jsem zacal s tim ze nechapu proc vydava nejake noviny ktere jsou kopii jinych novin.Dostal tvrddi ze od mesta zadne penize nebere ale po ltm se rika ze s tim Scantem jedou v distribuci drog a neni to jen tak nejaka pani povidala ale napise to prestizni zpravodajsky server.kdyz si mam vybrat tak je pro mne ten dotik krajne neduveryhodny a evidentne dost namoceny do poradnejch lumparen.znovu opakiuji ze na drogove prekupniky nemam zaludek.Proc kdyz vsichni tyhle infa evidentne vite neudelate to,ze se s takovejma grazlama vubec nebavite a nezablokujrte jim pristup do verejnych info kanalu?preci by bylo normalni kdyby ten Scanto s tim Dostalem sedeli v kriminale a ne jeste kradli navradnici a vydavali to za bohulibou cinnost jako je vydavani nejakych zbytecnych novin? To mi rozum nebere.ja za sebe se jmenum dostal a scanto vyhnu obloukem.
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Vladislav Liška » 06 kvě 2011 19:56

Vozi, asi nebudu mluvit jen za sebe, kdyz reknu, ze si myslim, ze vase prispevky jsou nejspise jen cilenou provokaci. Pokud nejste schopen napsat spravne neci jmeno, evidentne jste asi necetl vse ani trosku pozorne. Vubec neobhajuji pana Szanto, mam k nemu spousty vyhrad (svymi antipatiemi k CSSD jsem myslim pomerne znamy), ale muzete mi ukazat kde natocili vaseho "Scanta" pri prodeji drog? Rad bych se na to skutecne podival. Pripadne totez i s panem Dostalem. Nejedna se takhle nahodou z vasi strany tak trosku o pomstu? Neprozradite odkud fouka vitr? Diky.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 06 kvě 2011 21:28

Provokace koho?vzdyt na server aktualne cz jste mne poslal vy sam ve svem predchozim prispevku.Tusim ze jste psal ze jsou duveryhodni nebo neco podobneho.A protoze o aferach v ltm toho opravdu moc resp nic nevim tak jsem vas poslechl a zadal na aktualne cz do vyhledavani : Litomerice afera a vyskocilo na mne hafo clanku o drogach a mezi nimi zaznam kde se mluvi o nejakem plesatem Scantovi (nevedel jsem ze se pise se Z).Nejvetsi obhajce Szanta je na tomto foru ten dotik tak proboha jaka provokace.jestli provokace tak jedine od vas. O co jde?Napsal jsem neco o cem se nesmi mluvit ci co.
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod babča » 06 kvě 2011 22:03

Jak jsem stará, tak jsem hloupá. Včera jsem si také myslela, že "vozimu" jde o peníze daňových poplatníků. Ale tady jde evidentně o něco úplně jiného. Že by vítr foukal z Roudnice a přivál nám sem dalšího Nováka? :) Už vidím, jak zase tomu "vozi" nebude rozumět. Ale to nevadí, on totiž tomu rozumí velmi dobře a jen si potřebuje s někým něco vyřídit.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Vladislav Liška » 06 kvě 2011 22:17

nebudu podporovat vasi snahu o flame, takze jen posledni komentar:

Ano, jmenoval jsem server aktualne.cz jako nezaujaty zdroj. Evidentne jste se nedostal dal nez k titulkum. Podle vaseho hledani na aktualne.cz vyjedou na prvni strance tri odkazy, tykajici cele kauzy. Jestli to je hafo nevim. Ve vsech trech clancich je vsude jmeno Jan Szanto napsano spravne. Ani v jednom clanku neni napsano, ze Szanto nebo Dostal prodavaji drogy. Natoz aby tam bylo nejake video, kde jak tvrdite prodavaji drogy. Nadavate tu na zavisle noviny a pritom sam zamerne placate umyslne nesmysly.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků