Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

dotazy na zastupitele a radní

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 09 kvě 2011 08:02

Tohle by snad nemela setrit MP ale VB. ;) vy znate mesto kdy by MP neco vysetrovala.u nas na jihu se jim rika mistri obuvnicti,nemusim snad vysvetlovat proc
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod jimi brown herrer » 09 kvě 2011 09:02

VB? :D
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 09 kvě 2011 10:46

A vzdyt jsem ti tam dal smajlika.pro mladiky VB=za komancu Verejna bezpecnost nyni PČR=dnes Policie Česke republiky.no proste chlupatý.to je tema do diskuze : jak jste jim drive a nyni rikali: doplnuji chlupatý,mlíkaři(dopravaci).....to je dneska mladez,co vas v te skole uci ...?
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod jimi brown herrer » 09 kvě 2011 12:33

Třeba nás učí diakritiku, interpunkci, že cizím lidem se vyká atp. A vlastně nám ještě vysvětlovali, co je to ironie. Můžu Vám domluvit nějaké doučování, jestli máte zájem ;) .
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 09 kvě 2011 13:26

FIKCE FIKCE FIKCE FIKCE


Vážení obyvatelé Litoměřic ,
Na základe diskuze v litoměřickém fóru se rada města v rámci hledáni úspor v mimořádně napjatém městském rozpočtu zabývala tzv. auditem mediálních výstupů radnice a přijala tato opatřeni :

1.) S přihlédnutím k masivnímu užíváni internetu bude od příštího měsíce hlavním komunikačním prostředkem města výhradně oficiální web radnice. Součástí této nové komunikační strategie bude také úprava pravidel  diskuzního  fora na stránkách města. Vedení radnice vnímá povinnou registraci jako chybné rozhodnutí minulého vedení radnice stavějící zbytečnou administrativní barieru mezi občany a radnici a proto počínaje 1.červnem 2011 vrací pravidla pro užívání fora na původní  stav před poslední úpravou spočívající v povinné registraci přispivatelů. Správu webu města si zajišťuje radnice sama pomocí vlastního IT oddělení, tedy víceméně bezplatně.
 
2.) Jedinou pravidelně vydávanou tiskovinou města bude nadále měsícni Radnicni zpravodaj. Dojde však k rasantnímu snížení nákladu a jeho distribuce s přihlédnutím k tomuto pravidlu:
 
- Radniční zpravodaj bude tištěn a distribuován jen pro cílovou skupinu obyvatel, kde vzhledem k věku nelze počítat s používáním internetu. Proto bude tištěn a distribuován jen v nákladu 5000 ks a bezplatná distribuce bude cílena na domovy důchodců, pečovatelské domy a čtvrti města s demograficky nejstarší populací.
 
3.) Obsahově bude Radniční zpravodaj vycházet z nejdůležitějších událostí zveřejněných na webu radnice. Z tohoto důvodu bude redakční rada tvořena tiskovou mluvčí města paní Evou Břeňovou a starostou města panem Chlupáčem.
 
4.) Na základě rozhodnutí rady města již nebude město financovat příspěvky na zpravodajství v kabelové televizi  ani na jiné například internetové služby spojené s informováním o dění v Litoměřicích, jelikož na základě průzkumu radnice je tv kanál na kabelové televizi minimálně obyvateli města využíván.
 
Celková roční úspora vyplývající z těchto opatření činí 1 250 000,- tedy 5 milonů na volební období. Tyto uspořené prostředky budou s okamžitou platností použity na vybudování bezplatného hlídaného parkoviště na největším litoměřickém sídlišti
 
Rada města Litoměřic
 
FIKCE FIKCE FIKCE

tak takhle by to melo myslim byt ve meste kde se opravdu chce setrit
Psal jsem to na velkem pc tak tam snad neni moc preklepu
Naposledy upravil vozi dne 09 kvě 2011 14:04, celkově upraveno 1
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 09 kvě 2011 13:50

Konečně něco normálního :)

ad 1) forum město nic nestojí, funguje perfektně, žádný úředník pověřený moderováním se nemusí bát, že dostane "za uši" od vedení...stačí rozumný provozovatel, který má zdravé a reálné názory na život
ad 2) město žádnou jinou nevydává, snížení nákladu na polovinu by byla úspora cca. 150.000Kč ročně. Tato úspora se dá docílit naopak spojením dvou tiskovin, které v Litoměřicích vychází a Litoměřicko24.cz by se tisklo společně s Radničním zpravodajem (s tím, že samozřejmě obsah má každý svůj, pouze by to společně projelo rotačkou v tiskárně...ze skladu si to může odvézt město samo :) ) - tuto nabídku má již úřad u sebe
ad 3) toto už takto funguje
ad 4) bylo by zajímavé takový průzkum udělat a tuším i několikrát proběhl v rámci různých anket. Výhodou je, že moje média pokrývají všechny kategorie příjemců informací - od internetu, přes tištěné noviny po televizi hlavně v panelácích. Při zrušení vysílání by byla úspora 240.000Kč ročně, tedy 960.000,- Kč za volební období. Takže zhruba 2 - 3 dětská hřiště +-. zde ovšem hraje roli fakt, že litoměřické vysílání je vidět v celém Ústeckém kraji a obsahuje nejen reportáže, ale také pozvánky na různé zajímavé akce v Litoměřicích a Lovosicích, takže k nám může přivést návštěvníky z jiných částí kraje...toto ale nejde nijak dokázat, prokázat, či spočítat a jedná se tedy o to, jakým směrem chce radnice jít...zda informovat pouze vybranou skupinu lidí, nebo se snažit oslovit širou veřejnost mimo hranice okresu.
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 09 kvě 2011 14:06

Ta cisla jsem vicemene cucal z toho co se tu probiralo.dulezity je jasny zamer setrit.napsal jsem to protoze mi dochazi ze toto forum nikdo z radnice necte-jinak by se zapojil :(
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Eva Trnková » 10 kvě 2011 05:36

Pokud máte takový dojem, tak není nic jednoduššího. Zaregistrujte se na oficiální městské fórum a třeba se odpovědi dočkáte.
http://www.litomerice.cz/forum/
Eva Trnková
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 kvě 2010 13:30

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Petr » 10 kvě 2011 07:48

Eva Trnková píše:Pokud máte takový dojem, tak není nic jednoduššího. Zaregistrujte se na oficiální městské fórum a třeba se odpovědi dočkáte.
http://www.litomerice.cz/forum/


Děkuji za doporučení, poslední příspěvek je tam z 22.dubna. To bych si určitě nepolepšil. Tady je to mnohem zábavnější. Po těch obecných frázích v odpovědích těch zasvěcených z úřadu (pokud vůbec nějaké byly) se mi vůbec nestýská ;) O tom, že je naše názory nezajímají, svědčí jejich "aktivita" na tomto živém fóru! Kdyby měli zájem něco vysvětlit, určitě by tak dávno učinili...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod rajnoha » 10 kvě 2011 10:08

Mám pár kamarádů mezi úředníky, a všichni to čtou, ale prý mají zákaz odpovídat. O jednom vím, že odpovídá anonymně. Takže minimálně vědí co se tu kde šustne.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 10 kvě 2011 10:28

Teda tady je to fakt vostrý.zakazat komunikovat s obcany vlastniho mesta.treba maji i zakazano premyslet
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Petr » 10 kvě 2011 12:34

Taky jsem slyšel, že odpovídat mohou jen na to jejich forum... Prostě není důležitý určitý problém, názor, potřeba, postřeh lidí anonymních. Hlavní je znát jejich identitu, potom si je můžeme z moci úřední podat! :twisted:
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod jimi brown herrer » 10 kvě 2011 17:23

Nevím, jestli to tu sleduje někdo z Liběšic. Mám pro Vás jeden tip, jak ušetřit - nesvítit přes den .)

Obrázek
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vojta » 10 kvě 2011 18:25

Nejsem sice z Liběšic,ale myslíte že veřejné osvětlení se dá opravit bez zapnutí?Ona totiž v noci je tma ;)
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod jimi brown herrer » 10 kvě 2011 19:10

Možná ;) .
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 10 kvě 2011 21:34

Petr : jsem si jistý, že Vláďa Liška by nikomu informace o uživatelích nedal, takže jestli se někdo z úředníků bojí, tak vůbec není čeho...pokdu nebude úplně blbej, tak na něj nikdo nepřijde...a zatím co jsem vypozoroval z fungování úřadu, tak nějaké odpovídání na fórum nemá moc vliv na to, kdo odešel / odejde...
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Vladislav Liška » 11 kvě 2011 09:27

Informace o uzivatelich (IP) mam jen z google analytics, kde si je ze statistik muze vyzobat kazdy. Uzivatel nemusi zadna sva data nikam zadavat, takze neni co davat. Od nekterych uredniku (nejen mestskych) mam nejake informace i bokem a nikdy jsem nezverejnil a nikdy nezverejnim zdroj, pokud ho vubec vim. Bohuzel je to ale tak, ze urednici se boji o sve misto, takze lepsi je mlcet. Nemluve o tom, ze provoz firewallu a proxy jejich zamestnavatelu je monitorovany, takze odpovidat si da opravdu anonyme jen z domova.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Petr Panaš » 11 kvě 2011 21:58

Možnost komunikovat s politiky přímo : http://zdravemesto.litomerice.cz/kalend ... tomic.html
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod klk » 13 kvě 2011 23:16

Vladislav Liška píše:Informace o uzivatelich (IP) mam jen z google analytics, kde si je ze statistik muze vyzobat kazdy. Uzivatel nemusi zadna sva data nikam zadavat, takze neni co davat. Od nekterych uredniku (nejen mestskych) mam nejake informace i bokem a nikdy jsem nezverejnil a nikdy nezverejnim zdroj, pokud ho vubec vim. Bohuzel je to ale tak, ze urednici se boji o sve misto, takze lepsi je mlcet. Nemluve o tom, ze provoz firewallu a proxy jejich zamestnavatelu je monitorovany, takze odpovidat si da opravdu anonyme jen z domova.

a k čemu nám je úředník , který se bojí rozhodnout aby nepřišel o to svoje korýtko? pak tu vzniká spoustu kauz kdy se obyčejný občan města ať se obrátí kam chce nikde se ničeho nedomůže jen proto , že tu je ten úředník co se bojí !!!!!!!!!!!!!Zrušit minimálně 50% úředníků města a jejich platy investovat na rozvoj města.Ta sestava co sedí momentálně na stavebním úřadě si za svojí práci určitě nezaslouží to co pobírá z našich daní,to jsou vyhozené peníze!!!!!!!!!!!Kdyby se tento úřad zrušil tak to 99% lidí ani nezaregistruje že se něco změnilo.V tomto já vidím daleko větší plítvání peněz a to se nebavím o tom jak se rozkrádají ty slavné " DOTACE Z EVROPSKÝCH FONDU!!!!!!!!!!!!!To jsou teprve vyhozené peníze,jen se rozhlédněte okolo sebe a všude kde uvidíte ty vlaječky s EU , tak tam všude se krade, je to smutný ale je to tak ale jestli někomu křivdím tak se omlouvám,jste vyjímka !!!!!!!!!!!!
klk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 úno 2011 23:32

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod worwan » 14 kvě 2011 09:21

klk píše:
Vladislav Liška píše:Informace o uzivatelich (IP) mam jen z google analytics, kde si je ze statistik muze vyzobat kazdy. Uzivatel nemusi zadna sva data nikam zadavat, takze neni co davat. Od nekterych uredniku (nejen mestskych) mam nejake informace i bokem a nikdy jsem nezverejnil a nikdy nezverejnim zdroj, pokud ho vubec vim. Bohuzel je to ale tak, ze urednici se boji o sve misto, takze lepsi je mlcet. Nemluve o tom, ze provoz firewallu a proxy jejich zamestnavatelu je monitorovany, takze odpovidat si da opravdu anonyme jen z domova.

a k čemu nám je úředník , který se bojí rozhodnout aby nepřišel o to svoje korýtko? pak tu vzniká spoustu kauz kdy se obyčejný občan města ať se obrátí kam chce nikde se ničeho nedomůže jen proto , že tu je ten úředník co se bojí !!!!!!!!!!!!!Zrušit minimálně 50% úředníků města a jejich platy investovat na rozvoj města.Ta sestava co sedí momentálně na stavebním úřadě si za svojí práci určitě nezaslouží to co pobírá z našich daní,to jsou vyhozené peníze!!!!!!!!!!!Kdyby se tento úřad zrušil tak to 99% lidí ani nezaregistruje že se něco změnilo.V tomto já vidím daleko větší plítvání peněz a to se nebavím o tom jak se rozkrádají ty slavné " DOTACE Z EVROPSKÝCH FONDU!!!!!!!!!!!!!To jsou teprve vyhozené peníze,jen se rozhlédněte okolo sebe a všude kde uvidíte ty vlaječky s EU , tak tam všude se krade, je to smutný ale je to tak ale jestli někomu křivdím tak se omlouvám,jste vyjímka !!!!!!!!!!!!

Každý je ze zákona povinen oznámit trestný čin je li mu znám. takže směle dotoho,důkazů jistě máte přehršel. :shock: Jinak plácáte nesmysly a jen kalíte vodu,mystiku.
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků