Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

dotazy na zastupitele a radní

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 06 kvě 2011 22:57

Tak nakonec tu prodavam drogy a vydavam prapodivne noviny ja sam :D je mi opravdu lito ale ani babče nerowzumim v tom co bych mel mit spolecneho s Roudnicí.Klidne se priznam ze jsem se pristehoval z Jihoč kraje, to snad neni ostuda.Roudnici jsem bohuzel zatim nestihl navstivit tak nevim ani jak je to velke mesto ale vim ze je to smer na Prahu,tak zase uplny blb nejsem :roll: Vazne by mne ale zajimalo proc jste vsichni takovi naspickovani? Konec koncu jak jsem psal na zacatku tak jsem cekal ze mi odpovi nekdo z MU a povazoval jsem toto forum za jakousi cast svobodneho pristupu k informacim.Zkuste se nad sebou trochu zamyslet,treba jste uz temi x aferami ktere tu nekteri z vas popsali v dosti dlouhem vyctu tak otupeli,ze nevidite nenormalnosti ktere cizaka prasti hned do oci (viz ty dvoje stejne noviny) Ale co,treba uz za par mesicu budu podobne zpracovanej.Hlavne ze hokej byl bozskej ne :D
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 06 kvě 2011 23:21

Jen pro pisatele Lisku : aktualne cz vyhodi pri hledani litomerice afera na dvou stranach celkem 8 odkazu na drogy ve spojeni se socanama a Szantem (uz to pisu ok) a v kazdem odkazu mate dalsich x vnorenych vcetne zaznamu prace tech prodavacu drog jak v textove forme tak i zvukove.tim taky vyvolavam provokace?preci si to muze kazdy overit a vy sam jste mne na to aktualne upozornil.do vcerejska jsem na aktualne byl snad dvakrat za zivot takze jestli nekdo na neco upozornuje tak jste to byl vy pisateli Lisko. Nebyt vas tak jsem hledal na lidovky cz a tam kdyz zadate litomerice afera tak nenajdete nic ( krom nejakeho sportu a armady).Divný ne?Tak prosim Lisko nekalte vodu,vy jste chtel abych si to na tom aktualne precetl ze jo ?a nebo uz zacinam byt podobne paranoidni jako vy :mrgreen: To teda brzo
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 07 kvě 2011 00:47

Babča : Roudnice určitě ne...spíš hospoda Palermo ve Štětí :) s místostarostou Roudnice panem Cihlou jsem mluvil, shodli jsme se na prostém faktu, že je seru, že se do nich navážím, ale že to je moje právo a plně to chápe. Dostal férovou (stejně předraženou jako mělo Štětí - tzn. 3.000Kč měsíčně) nabídku, že si může zaplatit prostor na webu, novinách (2.000Kč za krátký článek) a je jen na něm, jestli tento prostor bude chtít využít. Když to shrnu, tak Litoměřice, Lovosice, Roudnice jsou profesionálové, kteří si uvědomují klady a zápory větší spolupráce s médii (je jedno, komu patří). Je celkem jedno odkud vítr fouká...důležité je, že fouká a to mě opět naplňuje přesvědčením, že alespoň někde v nějakém městě se dělají noviny tak, jak to třeba Winie očekává - tzn. kritika vedení a kontrola rozhodování města. Myslím, a znovu to opakuji, že jsem naprosto transparentní, nemusím mít vždy stejný názor na věc se všemi diskutujícími, ale vždy si rád přečtu jejich názory a rozhodně jsem se i poučil a občas i poupravil svůj názor na věc. Tedy mimo socanů :D kde si troufám říct, že po cca. 9 letech ve straně a sledování jejího fungování jsem zřejmě jeden z nejinformovanějších, ne-li nejinformovanější ze čtenářů tohoto fóra...samozřejmě mimo Petra Hoška :) a když řeknu, že hromadné nábory !!!měly!!! (a snad třeba zbaví) Litoměřicko vředů typu Ryšánková, Bulasová, Andrt a podobně, tak jsem rozhodně pro je zopakovat :twisted: i když se to některým diskutujícím nebude líbit...
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 07 kvě 2011 08:44

dotik píše:Je celkem jedno odkud vítr fouká...důležité je, že fouká a to mě opět naplňuje přesvědčením, že alespoň někde v nějakém městě se dělají noviny tak, jak to třeba Winie očekává - tzn. kritika vedení a kontrola rozhodování města.

Tak konecne kvalifikovana odpoved k tematu.konecne jste mi dotiku-Dostale odpovedel na moji otazku proc v LTM vychazeji dvoje uplne stejne noviny.vetou kterou jsem z vaseho prispevku citoval jste vse objasnil :D.Vy si tim ze opisujete ten jak vsichni tady pisou samochvaly plnej Radnicni zpravodaj myslite ze kritizujete vedeni a kontrolujete rozhodovani mesta?to je teda gol !co si pamatuju tak v poslednich cislech jste kritizoval jen ta mesta kde vas prokoukli a odmitli s vami mit cokoliv spolecneho.to pak ale neni kritika ale zhrzela pomsta.Fakt je mi fuk jaky jste expert na socany ale tim co jste napsal jste mi dokazal ze nejste uplne v poradku.ted jen sdelte pravdu o tom kolik vam za vasi obranu demokratickeho vyvoje v ltm vas kamos Szanto posila z mestske kasy a mam odpoved kompletni.jak jsem si vsiml ve vasem podpisu perete do nesvaru radnice taky na internetu a v kabelovce,tak nam prozradte kolik si ltm radnice za kompletni sluzby tohoto KRITIKA plati.a prosim vazne mne nespojujte z zadnejma scanskejma kamaradickama,to mne urazi
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 07 kvě 2011 09:44

vis vozi mel bys trochu vic hledat informace sam. Kompletni ekonomicke spojeni firmy Provizi a mest Litomerice a Lovosice je zde na foru jiz zverejnene. Co se tyce Steti, tak smlouvu jsem ukoncil s okamzitou platnosti sam pote, co radnici ovladli komuniste (a je jedno jestli si cast z nich rika socialni demokrate). Smlouvu na 3000 mesicne ukoncila jeste stara rada. Duvod byl jednoduchy - za 3000 mesicne nenecham komunisty psat neomezeny pocet clanku do mych medii. Ale napr. Roudnice tu nabidku stale ma, i kdyz se navzajem nijak zvlast nemusime, protoze tamni politici maji sice svoje zajmy, ale take uroven. To se o vidlacich ze Steti rict neda.
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Martin Zahalka » 07 kvě 2011 15:45

Ty vo..., Dotiku, hraješ si tu na inteligenta a sám jsi křupan první kategorie...... ani si nedokázal patřičným způsobem zjistit co skutečně stálo za odvoláním ředitele pětky a dosazení Paclíka a následně paní ředitelky do centrálky .... jsi amatér první kategorie ......
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 07 kvě 2011 21:37

Ja se musim ted dotika-Dostala zastat.Myslim si ze to neni hlupak jak pises.ale kdyz vam radnice plati kazdy mesic drzhubne tak proste drzi dle definice tohoto poplatku hubu a pro jistotu i zavre oci.a misto toho kazdy mesic opise Radnicni zpravodaj aby se nejaka cinnost vykazala.A nakonec tu klidne napise ze je jediny kdo kritizuje deni na radnici-to je pane hrdina az valim oci :geek:
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod elixdragon » 07 kvě 2011 23:25

Řekl bych že pan Dostál někomu šlápnul na kuří oko :lol: ještě že píši pod anonymním nickem, hodit sem na web svoje jméno, to bych si v LTM už ani nekoupil rohlík :mrgreen: pane Liška může od Vás někdo požadovat informace ohledně IP adres atd? Já jen, že bych smazal všechny příspěvky co se otírají o jiné lidi, ikdyž jsou třebas pravdivé :)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 08 kvě 2011 08:24

:) elixi s tvojí schopností předvídat a odhadovat hokej (já hádal, že to slovákům necháme 2:3 :) ) bys měl být schopný udělat velmi kvalifikovanou analýzu posledních novin (vyšly ve čtvrtek, odkaz jsem už vkládat Winiemu a čekám na tu analýzu, co by se v nich mělo zlepšit), datumu registrace Voziho, obsahu diskuze a budeš vědět, komu se na ty kuří očka šlape. A ani nepotřebuješ znát nějaké další politické pozadí, telefonáty rozčilených krajských radních apod. :). Ostatně, když už tady bylo napsáno, co všechno je špatně v Ltm, tak myslím, že 1.4mil. bez usnesení rady, zastupitelstva a s nulovou kolonkou v rozpočtu by si asi v Litoměřicích nikdo netroufl odeslat z městského účtu a pak ještě přiznat, že to bylo pochybení, ale malé :) To může udělat jen člověk, který má minimálně dvě vysoké školy a sám o sobě řekne, že to ještě není záruka kvality, na jednání s generálním ředitelem firmy, která sponzoruje město přijde ve vytahané košili a zmuchlaných pláťakách, ožralý dělá bordel na plese kraje až to za něj musí řešit kamarádi policisté :).

A to držhubné dostáváme 20.000Kč měsíčně na tvorbu TV zpravodajství pro cca. 110.000 domácností v Ústeckém kraji, ve kterém mám zakázáno vysílat reklamy, takže není šance tuto částku snížit, ani kdybych chtěl - mimochodem, dokud jsme měli povolené reklamy, tak město platilo 10.000,- a rozdíl sponzorovaly firmy. V ceně 20.000Kč je zároveň neomezený prostor na www.litomericko24.cz a rozumné množství článků v tištěné verzi Litoměřicka24.cz. Plus jsem městu nabídl prostor do vysílání TV Prima - vysílač Ústí a Chomutov - cca. 1.9mil. lidí - s tím, že z mého pohledu je lepší dát Dotikovi 100.000 za 50 reportáží na Primě nebo za 100.000 udělat noviny o českém středohoří, které rozdáte lidem v Českém středohodoří, aby věděli, že za barákem mají kopec, na kterém už 100x byli...a jestli nebyli, tak v důchodu už to nedoženou...PS: prostor na Primě si také musím kupovat...

Myslím, že kolegové diskutující mě už v Litoměřicích znají...znají mé názory (které se jim často nelíbí), ale tak nějak už se asi vzájemně respektujeme, diskuse probíhá věcně a právě s vědomím, že nikdo moc své názory neskrývá a zároveň se nemusí bát nějaké odplaty (ať už to zajišťuje anonymita zaručená provozovatelem soukromého fóra) nebo toho, že je jim to jedno (- samozřejmě jsem si spočítal ztráty, které budou ve městech, kde kritizuji vedení města a mám tam třítisícové aktivity...a vyhodnotil jsem to tak, že tyto částky rád obětuji :) ).
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 08 kvě 2011 09:13

Pane dotiku-Dostale musim vas zklamat ale nejsem spojen s zadnou radnici ktere jste slapl na kuri oko,teda jestli jste to kdy vubec udelal-ja to ve vasich novinach nikdy nevidel.jedine co jsem v poslednich cislech ktera mi pristala do schranky videl byla dve vydani novin s vicemene identickym obsahem.nevedel jsem proc nekdo takto plytva a tak jsem se zeptal.zeptal jsem se ve foru,o ktrem jsem si myslel ze je mestske a zeptal jsem se v sekci kde jsem ocekaval vysvetleni ze strany lidi kteri jsou zastupci mesta.misto toho jste se ozval vy a ostatni pisatele a zacali jste mne zasvecovat do ruznych ltm afer.pisatel Liska uvedl jako rozumny zdroj informaci aktualne tak jsem se tam podival a nasel jsem info o tom ze nedavno novinari natocili lidi od socanu jak jedou v distribuci drog a v tom zaznamu je ten pan Szanto.dale jste mi radili abych si detailne procetl forum, tam jsem zjistil ze jste s tim Szantem jedna ruka a ze je to vas evidentni kamos.pak jste wmi rekli at jdu nekam do hospody a pokecem o tom a ze se dozvim vice. sel jsem a v hospode u kaplicky ( snad jsem to napsal ok) jsem se zeptal co si o tom vsem mam myslet.O vasi osobe jsem tam vyslech jen same levarny o tom jak pomoci socanu cucate penize z mesta tim ze jim dodavate neco co stejne nikoho nezajima a nikdo to necte.taky jsem tam slysel ze vam tuhle fintu v jinych mestech uz prokoukli a odmitli vam za to nic platit.a vy se jim ted snazite skodit.taky jsem vyslech jednoho manika ktery vas evidentne zna osobne a ten tvrdil ze mu dluzite dost penez a ze neni jediny.Dokonce tvrdil ze po vas jsou exekutori.takze to vase tvrzeni o tom ze penize z radnice vlastne nepotrebujete je trochu pritazene za vlasy.Ale znate hospodske reci- nekteri kdo mi to rikali uz meli neco v sobe a tak treba krafali hovadiny.Ovsem ten co vypravel ze mu dluzite prachy pri otazce na vas rychle vystrizlivel a mluvil hodne zasvedcene.Ale poslech jsem vas a do te hospody jsem sel.tak mi prosim nepiste ze vam nejak ublizuju nebo si s vami neco vyrizuju-netusim jak vypadate a kkdybyste mi o sobe v te hospode vypravel vy tak bych klidne poslouchal.
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 08 kvě 2011 10:29

:D takovyho jsme tu taky uz meli, ktery chtel zverejnovat nejake informace :) pochopil, ze to moc nema vyznam a lidi, kteri o tom chteli neco vedet, tak informace maji a dostali a abych pravdu rekl. Tak se radsi necham nahanet exekutorama, nez abych dal prostor v mych mediich komunistum ze steti. Ps: nikdo me nenahani ;) naopak...resim rodinne zalezitosti, ktere vznikly ne moji vinou a pripadne exekutory sam vyhledavam aby se vse konecne doresilo...ale to bude asi jeste chvili trvat...pokud kdokoliv jiny bude mit zajem o tyto informace, tak mu je rad zaslu...tusim, ze provozovatel fora Vlada Liska je ma uz delsi dobu, stejne jako rada dalsich lidi z ruznych polit.uskupeni nejen na Litomericku...
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 08 kvě 2011 11:02

Tak vidíte dotiku-Dostale ze nakonec v hospode se říkají informace které mají reálný zaklad.Vy sám víte nejlíp komu dlužíte peníze,mne jen upoutalo ze tu píšete ze jste vlastně finančně nezávislý a nakonec to jak přiznáváte tak není - ostatne kdo z nás je ze ji.já odevzdavam výplatu do rodineho rozpočtu a vy exekutorum.potíž je ze těžko můžete kritizovat třeba finanční nepořádek na radnici když mAte sám v teto věci dost máslo na hlave.ale vy nic nekritizujete tak je to ok.Takže opravdu jedine co mi vadi je ze město vám platí jak jste napsal 240000 ročně za úplne zbytečnou cinnost.když to budete dělat všechno za své tak není problém ale takhle a v teto době a v tomto meste které dle svých vyjádření nemá ani na opravu chodníku mi to přijde jako plytvani a to je víceméně fuk jestli úmyslne nebo jen proto ze jsou radní hlupaci .nebo naopak chytraci? A nebo ať teda zruší radnice ten svůj plátek.a nebo at se zruší oba jsou tu stránky města a tam jsou ty samé
Informace a jak jsem včera zjisti tak navíc vychází denikltm a tam jsou zase stejně informace.dokonce je tam nejaka brenova což bude asi stejna paní která píse ten radniční zpravodaj.Ale nejvíc mne fascinuje ze nikdo z města se ani neozve - snad po neděli si to úředníci přečtou a zacnou třeba vázne šetřit.
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 08 kvě 2011 11:52

Milý Vozi, ač se ti to možná zdá nemyslitelné a v hospodě ti řekli něco jiného, tak já osobně nikomu nic nedlužím...ale mám radost, že už se pomalu dostávám mezi tak významná jména, že se o mně mluví v hospodách...a Litoměřice jsou trochu něco jiného než Štětí...tady je zájem, aby se o Litoměřicích mluvilo i mimo okres...naopak ve Štětí jdou cestou pokud možno nikde nebýt a hlavně aby po nich někdo nechtěl nějakou práci...240.000Kč ročně se ti může zdát jako zbytečné (ostatně jsem to již několikrát vysvětloval i zde na fóru jiným lidem) a já ti to vyvracet nebudu. Na to máš v Litoměřicích právo - mít vlastní názor...u komunistů ve Štětí to neznaj ;)
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 08 kvě 2011 12:46

Asi vás dotiku-Dostale zklamu ale to info z hospody o tvom ze dluzis na koho se podíváš jsem musel z těch lidi trochu pacit,takže asi stále nepatris mezi celebrity.absolutne nechápu ale proč stále píšeš o nejakem Štětí- nevím neznám nemohu posoudit a myslím ze to na LTM fóru nikoho ani moc neinteresuje.co se platí z peněz ve Štětí musí pálit obyvatele Štětí. Mne přijde v r 2011 tvoje služba městu za 240000 naprosto zbytečná a nebo je to tunel jak prase,ale to se již probíralo.proste mrhani nebo kradení peněz z městské kasy-vlastně je to jedno proste prachy pak Městu chybi na dulezite věci
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod prinz.vonsavoja » 08 kvě 2011 23:43

Nechtěl jsem, ale nemohu jinak...

Takhle propagandisticky založené a zpracované vlákno, tu od doby mistra elektrárenského z náměstí fakt nebylo. Rysy jsou téměř totožné: Úmyslné překlepy, komolená jména aby to vyvolalo pseudodojem neznalosti, směšná vstupní historka o přistěhovalectví, vylepšená ještě báchorkou o návštěvě restauračního zařízení, kde se všichni na počkání po troše tlaku sesypou a vychrlí svatou pravdu o největším zločineckém novináři světa Dotíkovi, evidentní snaha poškodit určité osoby a nasměrovat čtenáře k přesně specifikovanému cíli.

To by ovšem, milý vozi, musel být čtenář tohoto fóra inteligence pramalé ba zcela zanedbatelné, inteligence postiženého zfetovaného chrousta, aby na něco takového skočil. A to si dovoluji říct, že drtivá většina (čest výjimkám) rozhodně není. Takže prosím, zamkněte byt, vezměte rodinu, rozlučte se se svými novými přáteli z hospůdky U Kapličky a tradá směr zpátky Jižní Čechy. Všem, kteří tuší, kdo skutečně jste, se zajisté nesmírně uleví.
Uživatelský avatar
prinz.vonsavoja
 
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2010 23:19

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Tomas.Marny » 09 kvě 2011 06:20

Ano, plně souhlasím s názorem prinze.
Pane vozi, víte mě je jedno kdo jste, máte plné právo vystupovat pod jakýmkoli nickem, ale vše co zde píšete je tak tendenční na člověka který se přistěhoval z jihu, až se tomu musím opravdu smát.
Původně jsem nechtěl vůbec reagovat a jen jsem sledoval jak rozjíždíte cílenou diskusi na téma socani, drogy, Szanto, noviny. Ale lidé Vám zde poskytli více témat k zamyšlení, nebo lépe nepravostí, které se ve městě odehráli a bylo jich ještě podstatně více, Vás však zajímá jediné, proč asi že?
Jen mi je s podivem co všechno jste za tu krátkou dobu co zde pobýváte po přestěhování stihnul, včetně vypáčení údajné zadluženosti Dostála v hospodě z místních štamgastů :twisted: :ugeek: :ugeek: Víte, my ale taktéž nejsme hloupí, rád bych našel v hospodě v Pokraticích? člověka který zná Dotíka a dokonce věděl něco o jeho údajné zadluženosti a ta báchorka o páčení takovýchto informací mě dostala zcela.
Tak už toho nechte a bavte se normálně, pokud chcete nějaké informace a nepoužívejte tuto hloupoučkou taktiku.
Mimochodem, věříte báchorce o drogách? Opravdu? V tom případě mi je s podivem, že největší dealer drog Szanto, mimochodem místostarosta města není odsouzen a uvězněn dle práva a místní ČSSD není rozprášena, čím to člověče? Ty maj ale panečky styky co??? :twisted: :twisted: :twisted:
Ale jinak vítejete v našem městě ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 09 kvě 2011 07:31

Tak ja se teda priznavam jak odhalil dotik-Dostal jsem minimalne starosta Steti a muj bratr je starosta Roudnice a navic oba doma svitime elektrikou tak jsme mistri elektrarensti.proboha proc tu tak zbesile za vsim hledate nejake komploty?A k memu stihnuti toho mi prijde zadat do vyhledavace aktualne cz jeden odkaz a je hotovo. No a na to pivo mne posilala vetsina z vas ale asi mate kratkou pamet.taky nekdy zajdete.a ze jsem si vybral jen jednu kauzu je asi proto ze mi tahle kauza chodi mesicne do schranky.ale abych nebyl bran jako osobni nepritel dotika-Dostala tak potvrzuji ze mi vubec nebude vadit kdyz tu budou jen ty jeho noviny,ktere dela ostatne zadarmo :D a radnice ty svoje prestane vydavat.tot vse nic vic mne zatim nepali jelikoz jsem o kauzach ktere jste vy v drivejsim souhrnu sepsali osobne nic nezistil a ani nezistoval.doma si vyhrabu ze starych novin 2 max 3 dotikovi noviny a zkusim si najit nejake detaily o tom co tu nekdo minule sepsal v souhrnu mistnich afer.dneska mi nejakej vrt jak tu nekdo psal nic nerika ikdyz marne premyslim co by v ltm mohli vrtat - ropu nebo plyn?
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Vladislav Liška » 09 kvě 2011 07:37

Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 09 kvě 2011 07:41

Tomasi to s tou policii je fakt divny a taky to nedokazu pochopit.ono je taky jak jsem psal minule dost divny ze na aktualne cz to o tech drogach je na mych oblibenych lidovky cz nic nenajdu.ale na Seznamu to je ( ted jsem to overil) tak to mi rozum nebere
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Tomas.Marny » 09 kvě 2011 07:48

Pokud máte na mysli MP, tak na té je divné spousta věcí, až zjistíte jak v mnoha ohledech pracuje, funguje a jak je to fuk vedení radnice, jaký je její ředitel alibista, který pro jistotu s občany nekomunikuje, pak se divit přestanete. ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků