Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

dotazy na zastupitele a radní

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 25 kvě 2011 17:58

Snazim se pochopit proc v ltm vychazeji dvoje noviny kdy jedny jsou kopii druhych a doctu se v nich ze radnice nema penize.tot vse.tato mistni anomalie mne proste upoutala.
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dejavu » 25 kvě 2011 18:16

A vy nechápete, co Vám tady ostatní píšou? Když umíte psát, tak snad dokážete i číst a pochopit daný text. Příjde mi divné, že se jakoby neorientujete, ale že Dotik=Honza Dostal/Litoměřicko24, to jste se na můj vkus zorientoval ( nebo spíš zorientovali) dost rychle. A netvrďte mi, že jako cizí člověk zavítáte do místních restauračních zařízení a všichni Vás vítají a ihned informují, co ten a onen. Odkud jste k nám zavítal? Z východu? Jako ze Štětí? Nebo ještě z větší dálky? Stračí?....tak to myslím už stačí.
http://mapy.cz/#x=14.368881&y=50.490938 ... fast%22%7D
Děkujeme za zájem.
dejavu
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 kvě 2011 18:51

Prosim diskutujici aby se nenechali vyprokovavat vozim, jde mu jen o cilenou provokoci.

Vozi, vas poprve a naposled varuji pred banem, zanechte svych lzi, polopravd a cileneho utoku. V opacnem pripade vas ceka ban. Nejednam na zaklade nejakeho sveho dojmu, ale podlozene jistoty. V nutnem pripade jsem schopen poskytnout podklady organum cinnym v trestnim rizeni.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 25 kvě 2011 20:45

Pane admine mohl bych vam tu napsat o demokracii ale to by bylo zbytecne.udelal jsem v teto otazce jen jednu chybu a tou bylo to ze jsem si myslel ze je toto forum provozovano mestem.proto jsem si takky myslel a doufal ze trebanodpovi nekdo z radnice.misto toho jsm zjistil ze je to nejaky uzavreny klub kde se tak obecne nadava jak se na meste krade ale beda jak by se nekdo zeptal na neco konkretniho.neveďl jsem co je ten ban kterym mi tu vyhrozujete ale pan google mi to vysvetlil.mozna bychnpak mohl rikat ze jsem neco jako vyloucenej z ksc.nemam zajem a protoze s takovouto podivnou hrou na demokracii nechvi mit nic spolecneho tak vas usetrim dramatickeho rOzhodovani zda mne z tohoto elitniho klubu vyloucit a ucinim tak sam.klidne mate me svoleni odtajnit mou totoznost neb mne tu ve meste osobne zna asi 5 lidi a dalsi z panelaku od videni.takze sbohem a nezapomente kazdy mesic bedlive prostudovat dvoje identicke noviny a zahrat si hru najdi deset rozdilu.
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dejavu » 25 kvě 2011 21:03

Vozi, jaký uzavřený klub? Co to zase povídáte? Snažím se Vám porozumět, ale nějak Vás pořád nechápu. Nepatřím do žádného klubu, natož uzavřeného! Nechci Vám křivdit, ale přijdete mi tak trochu pod vlivem, což je samozřejmě Vaše věc. Jděte to zaspat, nebo si zbytečně naděláte ostudu. Pan administrátor to myslel vážně. Snad si v tomto rozumíme.
A ještě mini dodatek. Litoměřicko24 nevychází jen v Litoměřicích, ale i v okolí, kam do schránek nechodí výtisky z Ltm radnice. Vím o hodně lidech, kteří jsou za Ltm24 rádi. Takže tolik asi odemne.
Naposledy upravil dejavu dne 25 kvě 2011 21:07, celkově upraveno 1
dejavu
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 kvě 2011 21:05

Nejedna se o identitu, neznam ji - neni a nebylo by na mne abych ji zjistoval. Jedna se o jine veci a myslim, ze velmi dobre vite o jake. O demokracii klidne kazat muzete, ale napred si sahnete do svedomi. Omlouvam se, ale dalsi diskuze s vami je bezpredmetna a nebudu reagovat.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Milan » 25 kvě 2011 21:07

Pane Vozi, s tou demokracií je to dosti složité. Každý se s ní ohání a prakticky nikdo neví, co to vlastně znamená (včetně mě). Tento pojem je hojně používán, vysvětlován - např. že opakem demokracie je diktatura, nebo že v demokracii se menšina podřídí většině, ... Vy jste se "demokraticky" rozhodl, že budete diskutovat, souhlasil jste s určitými pravidly, nyní Vás admin velmi decentně upozornil, že Vaše diskuze není zcela v souladu s pravidly, většina zde diskutujících Vás také upozornila na poněkud nevhodné chování a Vy znovu operujete pojmem "demokracie". Musím se přiznat, že Vám moc nerozumím. Možná by Vás však mohl zajímat tento citát od Gustava Le Bona z roku 1895:
Masy nikdy neprahly po pravdě. Od skutečností, které se jim nelíbí se odvrací a dávají přednost tomu, uctívat omyl jako svého Boha. Ten, který je umí klamat, se stává jejich pánem. Ten, který se je pokouší probudit, je vždy jejich obětí…
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 26 kvě 2011 06:22

Plýtvání penězi města je plat úřednice Lenky G. a jejího nadřízeného, který dopustí, že není schopna opsat a zveřejnit správný název společnosti AQUA. Je jim jedno zda se píší malá, či velká písmena. A co na to soudruh podplukovník tajemník. Chudák Ďurčo.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Petr » 26 kvě 2011 07:15

Jirka píše:Plýtvání penězi města je plat úřednice Lenky G. a jejího nadřízeného, který dopustí, že není schopna opsat a zveřejnit správný název společnosti AQUA. Je jim jedno zda se píší malá, či velká písmena. A co na to soudruh podplukovník tajemník. Chudák Ďurčo.


Jirko, nechápu to neustálé opakování jedné věty o Lence G. Můžete vysvětlit? Kdybychom tu měli řešit oprávněnost pobírání platu z hlediska pravopisu na tomto fóru, tak by teď většina diskutujících stála ve frontě na úřadu práce... ;) Nebo si stojím na vedení. :oops:
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 26 kvě 2011 10:11

Petře,
úřednice co nerozezná v názvu firmy velká a malá písmena a tajemník co to taky nevidí jsou zbytečně placení. Viz úřední deska.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 26 kvě 2011 19:00

To to trvalo. Ale na kontrolu je nadřízený na zradnici a ne Litoměřické fórum.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 27 kvě 2011 06:40

Oprava byla provedena jen na jednom místě. Nadále má Ďurčova firma malá písmena místo velkých. Úžasná vizitka práce úřednictva a jeho vedoucích. Napravují své minely podle hesel: Co se vleče neuteče a Na Nový rok o slepičí krok.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Vladislav Liška » 27 kvě 2011 07:33

No nevim, ale tohle mi prijde jako pitomost resit (a to jsem svoji netoleranci pravopisnych chyb docela znam). Myslim, ze spolecenska nebezpecnost napsani spatneho nazvu firmy, je preci jen nulova :) Naopak se ted muzeme dohadovat o vasem nyni opet modernim, ale nesmyslnem slove minela :) ja bych to pani urednici opustil, uz jen proto, ze na oficialnich dokumentech od uradu jsou daleko horsi pravopisne chyby :) o vecnych chybach ani nemluve :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 27 kvě 2011 09:19

Tak v tomto nemohu s panem Liškou souhlasit. Záměna velkých a malých písmen, či pravopisné chyby mohou mít v úředních dokumentech nedozírné následky. Zmíněná firma na úřední desce královského města Litoměřice napsaná s malými písmeny vlastně neexistuje. Ale při dnešní devastaci českého školství se vlastně není ani čemu divit. Negramotnost gramatická ještě ujde, zato úžasná negramotnost matematická (finanční) mě děsí více. Jsem asi ze staré školy, ale není mi to jedno.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 27 kvě 2011 09:23

Mimochodem špatný název firmy AQUA je na úřední desce na www stránkách královského města dosud. Počítačový administrátor to opravil jen v odkazu. A úřednice spí dále.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 27 kvě 2011 14:39

Po obědě procitli a na třetí pokus opravili.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Tomas.Marny » 27 kvě 2011 20:06

Tímto je vše doloženo, ouřada placen z daní všech čte fórum a ne že ne.......
Děkujeme milá zradnice ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dotik » 28 kvě 2011 03:14

Mila Lenko, myslite, ze by bylo mozne opravit nazev AQUA, ktery mate v techto (odkaz) materialech spatne napsany?

Jiste Jiri, opravime okamzite. Dekuji za upozorneni a firme AQUA se omlouvam...
------------
Kdyz uz konecne ta neschopna Lenka opravi ten nazev firmy AQUA...a hlavne ji nebudu rikat, kde presne to je spatne, aby si, kdyz je tak hloupa, trochu lamala hlavu a hledala...

Ten Jirka je ale idiot, taky mohl rovnou napsat, kde sem to blbe napsala, opravila bych to a byl by klid. Skoda, ze nevim, kdo to je, bych mu to priste dala sezrat...
------------
vysledek? Aqua je spravne napsane a Lenka si o Jirkovi mysli zhruba to same, jako on o ni...coz by platilo u obou variant jednani...

Ale je to jen pro zamysleni - chceme fungujici urad zaridit tim, ze budeme delat z uredniku blbce nebo jim treba v necem pomuzeme a sem tam upozornime na tyto drobne preklepy a chyby, ktere se mohou stat kazdemu?
dotik
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dejavu » 28 kvě 2011 03:51

dotik píše:Mila Lenko, myslite, ze by bylo mozne opravit nazev AQUA, ktery mate v techto (odkaz) materialech spatne napsany?

Jiste Jiri, opravime okamzite. Dekuji za upozorneni a firme AQUA se omlouvam...
------------
Kdyz uz konecne ta neschopna Lenka opravi ten nazev firmy AQUA...a hlavne ji nebudu rikat, kde presne to je spatne, aby si, kdyz je tak hloupa, trochu lamala hlavu a hledala...

Ten Jirka je ale idiot, taky mohl rovnou napsat, kde sem to blbe napsala, opravila bych to a byl by klid. Skoda, ze nevim, kdo to je, bych mu to priste dala sezrat...
------------
vysledek? Aqua je spravne napsane a Lenka si o Jirkovi mysli zhruba to same, jako on o ni...coz by platilo u obou variant jednani...

Ale je to jen pro zamysleni - chceme fungujici urad zaridit tim, ze budeme delat z uredniku blbce nebo jim treba v necem pomuzeme a sem tam upozornime na tyto drobne preklepy a chyby, ktere se mohou stat kazdemu?


souhlas
dejavu
 

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Vladislav Liška » 28 kvě 2011 08:41

perfektne receno.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 5 návštevníků