Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

dotazy na zastupitele a radní

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 19 kvě 2011 22:00

Tak jsem pobyl na dovolene mimo dosah pocitace a jak vidim tak to s tim plytvanim mestskych penez asi nebude jen tak.tada s ohledem na to kolik lidi z mesta tu vse vysvetlilo tak to spis vypada ze za tema novinama co vydava dotik- Dostal opravdu bude nejaka levarna.misto toho sem nekdo napsal ze se tady ve meste krade ve velkym,asi jako ze tech par milionu za zbytecne sluzby pana dotika-Dostala jsou jen drobny a tak to nikomu nevadi.a tak to teda nechame byt,nebudeme o tom mluvit,pan dotik-Dostal tu bude psat ze je cisty jak lilie a vubec nnikomu nevadi ze dluzi na koho se podiva a exekutori si u neho podavaj dvere.on to nakonec z toho co mu posilaj z radnice socansky kamosi vsechno splati a nikomu nebude vadit ze jsme to nakonec zaplatili my vsichni a misto takovehle pekne zlodejnicky tu treba mohlo byt nove hriste pro deti nebo opravene chodniky
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod jimi brown herrer » 19 kvě 2011 22:11

To jo, dotik tady saje miliony z městského rozpočtu, ale dluží, kde může. Hlavně se zejtra nezapomeňte stavit říct, co se Vám zdálo tentokrát. Dobrou.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 19 kvě 2011 22:20

Treba jste na takovyhle zlodejnicky uz zvykly a ja si jeste zvyknout nestihl
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod elixdragon » 19 kvě 2011 22:23

K těm Liběšicím - byla kontrolována funkčnost halogenů v pouličním osvětlení - dělá se to i zde v Litoměřicích - jinak to nejde. Liběšice trápí podle mě jiné téma a to je přemnožení potkanů :(
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 19 kvě 2011 22:30

Taky hezky.alespon nikde nectu jak radni z Libesic breci ze nemaji penize.oproti tomu ti litomericti breci dokonce duo - jednou v Radnicnim zpravodaji a pak v dotikovu-Dostalovu platku.breci a plati a breci a plati a breci a ......
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Axe » 22 kvě 2011 03:49

Pro vozi:

Vazeny pane, sleduji Vase prispevky jiz dlesi dobu a svadim boj abych nereagoval na Vase prispevky. Ale uz mi opravdu dosla trpelivost. Vase prispevky jsou typickym dukazem Vasi strategie, ze "100x nic umorilo vosla". Vase urazeni dotika je "do nebe volajici" a zadam Vas timto aby jste prestal pouzivat demagogickou strategii -> Dotika za kazdou cenu ocernit, i kdyz ho vubec neznate a veskere informace o nem cerpate jen z novin.

To, ze Vase "zarucene" informace pochazeji jen z "Googlovani" po internetu - a tyto pak zde podavate jako dogma, je nejen ubohe, ale dle meho pravniho nazoru i zalovatelne.

Do ted jsem byl vuci Vam v tomto prispevku korektni a tzv. "v rukavickach". Ted Vam to reknu uprimne: zde na tomto foru diskutuji slusni litomericane. Nepouzivaji ke svym argumentacim pomluvy, fikce, konstrukce, informace z bleskovych novin, ziji a znaji sve spoluobcany desitky let a proto vazi slova, zamysli se nad kazdym slovem - proste jsou slusni. Vy, VOZI, jste paranoidni pristehovalecky intrikar, ktery si z nejakych duvodu vybral Dotika jako svuj cil. Avsak Vase mira urazek dospela do faze pomluv a kriveho obvinovani. Bohuzel jsem se domnival, ze Vam bylo vysvetleno, ze takto chovat se je nemoralni, hanebne, neceste a trestne - a Vy jste to pochopil. Opak je vsak pravdou!!!

Proto Vas DURAZNE vyzyvam, nebot se otirate nejen o Dotika, ale i o mne, jako slusneho obcana Litomeric - aby jste okamzite zanechal lzi, pomluv a nepravdiveho obvinovani Dotika. Vase lzi mu skodi stejne, jako by skodily me, nebo Vam a nebo jinym spoluobcanum.

Zrovna tak Vas upozornuji, ze ac se Dotik za svou identitu (na rozdil od Vas i ode me) neskryva, neni VUBEC slusne, i kdyz ji znate, ji pouzivat, tak jak Vy ve svem osloveni Dotika pouzivate. Vam by se to jiste take nelibilo. I toto je pro mne dukazem, ze se mohu domnivat, ze Vasi konani na tomto foru je ucelove, zle, negativisticke, neslusne a pohrdani hodne!

Zanechte, prosim, okamzite Vaseho jednani, ktere naplnuje skutkovou podstatu nekolika trestnych cinu! Neucinite-li tak, budu vazne uvazovat o podani oznameni statnimu zastupci, tak, aby podle Vasi IP adresy byla zjistena Vase identita a Vase vyroky byly souzeny podle prava. To neni vyhruzka, to je DURAZNE upozorneni na Vase nezakone jednani a na jeho mozne pravni dusledky.

Na tento muj pripis prosim nereagujte jinak, nez jak vyse popsano. Nejste pro mne "partner" pro jednani a proto na Vasi nevyzadanou odpoved budu reagovat maximalne konstatovanim, ze s Vami nebudu nijak komunikovat z duvodu jine urovne Vasi a me. Take mi "lacine" neodpovideje: "klidne me zalujte", protoze to nebudete Vy, ale ja, kdo se jako slusny obcan, nejsa instruovan nejakym "nymandem", rozhodne, zda tak ucini.

DIKY VOZI
:!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Axe
 
Příspěvky: 37
Registrován: 19 čer 2010 10:34

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod worwan » 22 kvě 2011 10:01

moje řeč. podepisuju každé slovo
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 22 kvě 2011 19:20

a budete taky podavat trestni oznameni na ty pisatele kteri tu psali o litomerickych kauzach kde se udajne kradlo opravdu ve velkem a nebo si stanovime hranici do milionu korun aby se nam tam ten dotik-Dostal vesel ?nepripadate si trochu smesne?ale abych vas netrapil tak uz nebudu psat,budu mlcet jako hloupa ovecka ktera nic nevidi a neslysi a jen si necha obcas ostrihat vlnu a pravidelne bude prihlizet dojeni celeho stada :lol:
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Axe » 23 kvě 2011 22:17

Vazeny VOZI, nejste pro mne partner pro jednani a neodvadejte pozornost od sebe. Prectete se jeste jednou, co jsem Vam napsal. Vysi nad Vami Damokluv mec, tak se prosim uz jednou pro vzdycky krotte !!!
Uživatelský avatar
Axe
 
Příspěvky: 37
Registrován: 19 čer 2010 10:34

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 24 kvě 2011 09:58

Plýtvání penězi města je plat úřednice Lenky, která není schopna opsat správný název společnosti AQUA.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Tomas.Marny » 24 kvě 2011 10:02

Tak milý pane VOZI,
taktéž jako AXE čtu velice pozorně všechny Vaše příspěvky a tehdy jsem si myslel zcela upřímně, že se k nám do města nastěhoval někdo, koho opravdu zajímá co se skutečně, ale skuteně ve městě děje a že pokud tu chce žít, nebude mu správa města a dění vůbec lhostejná.
To BYLO, protože postupem času se Váš zájem vykrystalizoval a upřel jen na jednu jedinou osobu a její podnikání, tedy pana Dostála.
I když Vám několik přispěvatelů nastínilo co se tu kdy a zhruba za kolik odehrálo (myšleno domělých léváren) A to v řádech mnoha milionů, Vy jste si vybral, vybral jste si pana Dostála.
Neustále mě utvrzujete v tom, že Vy jste zplozen ( NICK) k tomu, aby jste cíleně špinil jméno pana Dostála, sice jste na to šel docela hezky od lesa, nicméně si myslím, že jste se do této role položil natolik, že Vás zcela pohltila.
Je mi zcela lhostejno kdo jste a máte plné právo zkrývat svojí identitu, na druhé straně mi není jedno, že a plně souhlasím s názorem AXE osočujete a to cíleně a vědomě pana Dostála a to se mi NELÍBÍ.
Pan Dostál podniká a v jeho podnikání samosebou někomu občas stoupne na pomyslné kuří očko a opět nabývám dojmu že se to očko ozývá a to dosti hlasitě, ale velice, velice špatně.
Proto Vás žádám pane VOZI, tak jak Vás žádal AXE, zanechte cílené kampaně proti Dostálovi a zkuste se podívat trochu ze široka na jiné, opravdové vrtule, které zde na radnici vymysleli a po sobě zanechali již bývalí kádři radnice a nebylo jich málo.
Pokud opravdu neustanete v tom, co zde předvádíte, jsem s největší pravděpodobností nucen se připojit k AXE.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 24 kvě 2011 10:41

Vazeni panove,mausim vam pripomenout ze toto tema jsem zalozil ja a to protoze mne upoutalo ze mi chodi do schranky dvoje vicemene identicke noviny.nasledne tu zacalo nekolik lidi psat o tom ze v ltm se staly v minulosti velke podvody.bohuzel se k tomu nemuzu nijak vyjadrovat protoze jsem tehdy v ltm nezil a asi jsou vsechny stopy dobre zameteny.takze ja si nevybral ze vsech kauz jen ty noviny ale ja se ptal jen na to co kazdy mesic na vlastni oci vidim.pak jste mi poradili kde hledat info tak jsem se tam podival a to bylo vse.pan dotik-Dostal je mi jako osoba ukradeny,moje dotazy smeruji k tomu ze to vypada ze radnice bud nesmyslne plytva a nebo je v tom zamer.z radnice ale odpoved nedorazila.pana dotika-Dostala nemusim ocernovat-to co jsem o nem slysel tu ve meste vi asi kdekdo.a prestante tu prosim vyhrozovat nejakym trestnim oznamenim,nechte si to na prosinec az budou po ulicich litat certi.kdyz jste ale takovi ochranci dotika-Dostala tak bych na vas mel jednu prosbu.Slysel jsem ze dotik--Dostal ma dokonce exekutorama obstaveny bydleni- bohuzel nevim jak bych zjistil kde tento dobrodinec bydli.myslim ze by se v katastru na internetu dalo overit zda to jsou nebo nejsou pomluvy - ja to slysel v hospode a bohuzel netusim jak tu adresu zjistit abych overil zda to byly kecy nebo pravda.takze jestli vite nekdo kde dotik-Dostal bydli tak sem s adresou at vime zda jsou ci nejsou to kecy.
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod jarin » 24 kvě 2011 11:30

Já bych neřekl že "vozi" je náplavka. Jeho neustálé zdůrazňování, že se přistěhoval, je až moc nápadné :lol:
jarin
 
Příspěvky: 33
Registrován: 15 lis 2010 09:52

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Tomas.Marny » 24 kvě 2011 12:56

vozi píše:Vazeni panove,mausim vam pripomenout ze toto tema jsem zalozil ja a to protoze mne upoutalo ze mi chodi do schranky dvoje vicemene identicke noviny.nasledne tu zacalo nekolik lidi psat o tom ze v ltm se staly v minulosti velke podvody.bohuzel se k tomu nemuzu nijak vyjadrovat protoze jsem tehdy v ltm nezil a asi jsou vsechny stopy dobre zameteny.takze ja si nevybral ze vsech kauz jen ty noviny ale ja se ptal jen na to co kazdy mesic na vlastni oci vidim.pak jste mi poradili kde hledat info tak jsem se tam podival a to bylo vse.pan dotik-Dostal je mi jako osoba ukradeny,moje dotazy smeruji k tomu ze to vypada ze radnice bud nesmyslne plytva a nebo je v tom zamer.z radnice ale odpoved nedorazila.pana dotika-Dostala nemusim ocernovat-to co jsem o nem slysel tu ve meste vi asi kdekdo.a prestante tu prosim vyhrozovat nejakym trestnim oznamenim,nechte si to na prosinec az budou po ulicich litat certi.kdyz jste ale takovi ochranci dotika-Dostala tak bych na vas mel jednu prosbu.Slysel jsem ze dotik--Dostal ma dokonce exekutorama obstaveny bydleni- bohuzel nevim jak bych zjistil kde tento dobrodinec bydli.myslim ze by se v katastru na internetu dalo overit zda to jsou nebo nejsou pomluvy - ja to slysel v hospode a bohuzel netusim jak tu adresu zjistit abych overil zda to byly kecy nebo pravda.takze jestli vite nekdo kde dotik-Dostal bydli tak sem s adresou at vime zda jsou ci nejsou to kecy.

A to, že Vám chodí do schránky dvoje téměř identické noviny, tak za to může Dostál, který tímto způsobem podle Vás plýtvá penězy města? Pokud vím a pokud to tak ještě platí, smluvní vztah je stvrzen dobrovolně a svobodně podpisy obou stran.
Takže pokud kdosi plýtvá, bude to asi zádrhel na straně města, nemyslíte? Pokud máte dojem že je v tom levá, podnikněte kroky k nápravě, třeba tr. oznámením a uvidíme.
Pokud má pan Dostál obstaven nebo neobstaven majetek nevím, ale myslím si, že i kdyby byly pravdivé informace z hospod a ty jsou "vždy neomylné"... věc jen a pouze jeho a do toho Vám nic není ani nikomu jinému.
Osobně neznám pana Dostála, ve spoutě věcí s ním nesouhlasím, ale opravdu se mi nelíbí jak Vy coby "nedávný přistěhovalec" po něm jdete a věřte že strašit nikoho nehodlám, to obvykle nedělám, ale obvykle konám, takže to berte jako fakt prosím a také uvidíme... :idea:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 24 kvě 2011 14:27

Jirka píše:Vážený vozi.
Přistěhoval jste se do Kocourkova. Pro seznámení s místní realitou doporučuji nejprve několik nocí studovat obě litoměřická fóra. Takto seznámen potom realizujte výše doporučenou návštěvu některé z litoměřických hospod a zapojte se do diskuse. Pro rozšíření obzorů nadhazuji některé místní aféry.
1. ČNIS - ale to je už jen pro pamětníky. Mnoho óbr celostátních zlodějů vzešlo z Litoměřic (Sisák, Brhlík, Nebeský).
2. Po revoluci převedení zadarmo obrovského areálu fotbalového stadionu na zločineckou organizaci Slavoj. Loni koupena zpět asi čtvrtina za 10 melounů. Zisk za benzinku a kaufland je v Brozanech.
3. Geniální investiční kšeft bývalé místostarostky přítelkyně, která koupila Pioneer když byl 1,7 a město ho chytře prodalo za 0,8. Dneska je skoro za 1,0 a roste.
4. Nekoupení městem pivovaru a starých mrazíren a poté odkup městem malé části za x násobek (lahvovna pro parkoviště).
5. Totéž je v běhu s pozemky v Radobýlských kasárnách.
6. Prosazování zájmů různých partiček ve městě (sportovci, informační centrum, živnostníci s tradicí, šachisté, příspěvkové organizace města, zahrada Čech a hlavně zaměstnanci radnice se servisní organizací zvanou Králíkova garda).
7. Skvělé předražené investiční akce organizované ODS za podpory evropských milionů.(nový most, Kalich aréna, Hrad).
A to je houby proti tomu co se chystá. Jde o tzv.geotermální elektrárnu v Jiříkových kasárnách. To bude teprve vejvar, který zabezpečují pánové Szanto a Krejza pro obě opostrany.
To jen na stručné seznámení z místními reáliemi. Ale nestěhujte se jinam, jinak je tu hezky.


a jak jste pane Marny konal v kauzach ktere tu popsal pan Jirka ?
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 25 kvě 2011 07:55

Plýtvání penězi města je plat úřednice Lenky G., která není schopna opsat a zveřejnit správný název společnosti AQUA. Chudák Ďurčo.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 25 kvě 2011 08:14

Znovu pro váženého voziho.
Je vidět, že jste se buď přistěhoval z daleké ciziny nebo spadl z višně. Případně jste zakuklený agent některého z živnostenských ukřivděnců, kterému dotik šlápl na kuří očko. Jak víte, že mnou nastíněná část litoměřických afér je pravdivá a doporučujete někomu podávat trestní oznámení ? Taky by to asi soudil místní soud a tak výsledek je předem jasný. K doplnění Vámi kopírovaných aférek pro znalého: Igorek je samozřejmě Brdlík, brhlík je ptáček s červeným ocáskem. Taky se "U Petříků" vzpomínaly dvě slavné postavy z pravěku ODS. Nějakej Mandelík (kampeličky) a Pařízek (auta z Itálie). Litoměřičtí zastupitelé jsou také dávnými průkopníky v současnosti aktuálních témat v televizi kde je společným jmenovatelem změna územního plánu. Co jim to dalo práce než se mohl stavět Kaufland. Tolik na doplnění.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod vozi » 25 kvě 2011 10:16

Pane Jirko prijdete mi oproti nekterym az fanatickym obhajcum dotika-Dostala docela rozumny.teda jestli si vsechno nepise ten dotik sam :D jeste jednou: celej Dostal-dotik mi je ukranej resp byl nez mi tu zacal veset na nos bludy o tom ze od mesta nebere vlastne nic.tojsem trochu zbystril.ale prejme mu to at vydava ten svuj platek-at tedy radnice zrusi ten svuj a necha vse na dostalovi-dotikovi ktery to dela zadarmo.takhle by vypadalo setreni penez nemyslite ?to ze dotik-Dostal dluzi spouste lidi asi dost penez asi taky neni zadne litomericke novum- s kym jsem o tom mluvil tak to uz vedel.-ale nerekl bych ze verejnosti do toho nic neni protoze novinar kterej ma na krku dluhy a exekutory muze za prachy napsat cokoliv -da se snadno koupit.a s tim komu dotik-Dostal slapl na kuri oko nevim, mne urcite ne - bohuzel mam doma jen asi tri cisla jeho novin a tam jen kopiruje chvalozpevy na ltm radnici. To ze jak sam napsal kritizuje ty radnice ktere svobodne usoudili ze jeho predrazene a zbytecne sluzby nechteji to je spis takove male vydirani - bud mi budete platit a nebo o vas budu psat osklive.Ltm radnice plati a tak o ni pise jen hezky resp kopiruje to co napise radnice sama.ale jak uz dotik-Dostal odhalil a ja se posleze priznal ja jsem starosta Rce a mistostarosta Steti v jedne osobe .to smesny
vozi
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 kvě 2011 16:21

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod Jirka » 25 kvě 2011 12:13

Tak ta višeň byla asi opravdu, ale opravdu vysoká.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Nesmyslné plýtvání městskými penězi?

Příspěvekod dejavu » 25 kvě 2011 17:37

Souhlasím s Jirkou....vozi, o co se už třetí týden přesně snažíte :?: :!: :?:
dejavu
 

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků