Pozemky místostarosty Červína

dotazy na zastupitele a radní

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod winie » 27 bře 2011 14:14

ale v tomhle pripade si troufam tvrdit ze je reakce pana Cervina na miste, jelikoz jeho domovska strana ve sve litomericke organizaci povazuje toto forum za oficialni. Tudiz by se s nami pan Cervin mel bavit a ne nas prehlizet jak sire rodne lany
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod elixdragon » 27 bře 2011 22:08

No abych pravdu řekl, být na jeho místě, tak také neodpovím :D
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod Lunardi » 28 bře 2011 06:35

Lunardi
 
Příspěvky: 34
Registrován: 15 čer 2010 17:29

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod klk » 28 bře 2011 21:14

to je naprosto jasné že nemůže reagovat, když neví co má skutečně přiznat aby náhodou nepřiznal něco navíc, to musí být hrozný pocit, nezávidím !!!!!!!! už aby k nám dorazila ta zásahovka co zasahovala v Ústí nad Labem a pečetila kanceláře , kterých je u nás také dost,možná prověřit i majetky bývalých místostarostů,to byste se divili nebo možná ne :lol: :lol:
klk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 úno 2011 23:32

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod klk » 31 bře 2011 22:10

tak tu máme další plk nebo jak to správně nazvat aby se to spolu straníkům líbilo , vrabci si po městě štěbetají , že si náš místostarosta pořizuje restauraci i s hernou cca za 4 miliony, tedy jen 50% abych upřesnil.Jedná se o restauraci u Rehuše kde počítám že se herna zruší aby čistě náhodou žáci nepřispívali svému řediteli, protože tak je to správné a tak to má být řečeno slovem klasika pana Švandrlíka,kterého jsem si vážil na rozdíl od dnešního póvlu se se nám snaží vládnout :lol: :lol:
klk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 úno 2011 23:32

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod Tomas.Marny » 04 dub 2011 20:10

A pan učitel, ředitel a místostarosta Červín stále mlčí a mlčí i jeho strana, no dobře, jak všichni myslí...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod Vassago » 04 dub 2011 20:31

[quote="klk"Jedná se o restauraci u Rehuše kde počítám že se herna zruší aby čistě náhodou žáci nepřispívali svému řediteli, protože tak je to správné a tak to má být řečeno slovem klasika pana Švandrlíka,kterého jsem si vážil na rozdíl od dnešního póvlu se se nám snaží vládnout :lol: :lol:[/quote]
Tak jestli je to pravda, tak doufám, že se postará jakožto místostarosta města o to, aby jeho zákazníci nedělali bordel v okolí, nechovali se jak prasata a nebude nalévat(z pozice ředitele školy) svým žákům ;)
Uživatelský avatar
Vassago
 
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2010 09:19

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod kaka333 » 11 čer 2012 19:28

Tak tím jak dnes začal jeden Zelený plivat na druhého, bylo konečně odtajněno něco na téma Kde vzal Mgr. Červín peníze na nákup pozemků. A že mne to vůbec nepřekvapilo. Je to půjčka od soukromé osoby. Kdy už někdo vymyslí něco jiného ? Ten Standa Gross kdyby bral na toho strejdu Vika tantiemy, tak je v balíku úplně legálně. A my blbci si chodíme půjčovat do banky, to jsme ale pitomečci

Podrobnosti na odkazu Strany zelených až dole.

http://www.zeleni-litomerice.cz/zapisy-schuze/52012/

Všechno je čistý, to jsem rád, to se mi dnes bude konečně hezky spát. Jedna ovečka, druhá ovečka, třetí milion, čtvrtý milion, pátá ovečka, šestá...... 
kaka333
 
Příspěvky: 11
Registrován: 02 čer 2012 22:40

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod litelot » 12 čer 2012 15:48

A není SZ divé z čeho může Červín splácet půjčku na pozemky (několik mil.), když k tomu platí hypotéku na nový barák. Z paltu ředitele školy asi těžko. Něco platu dostává i na radnici. Na tolik mil. splátek to ale nestačí ani náhodou. Podobně špatně kalkuloval, jak známo, Standa Gross s jeho bytem. Takže blá, blá, blá pane místostarosto!
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod Petr Panaš » 12 čer 2012 18:50

Podle mého výhodně nakoupil, zasíťoval, nyní prodává za cenu vyšší oproti kupní. Pokud to klapne, splatí půjčku a ještě něco vydělá. Nebo neklapne, nebude o pozemky zájem, klesne cena nemovitostí, tak prodělá. Asi podnikatelské riziko. Ale proto jsou pozemky nyní na prodej. Já jenom mohu potvrdit, že jsem smlouvy viděl a nebylo na nich nic nestandardního. Co se týká samotného nákupu a prodeje, o to se už nestarám.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod kaka333 » 12 čer 2012 20:00

Tedy já žasnu pane Panaši, vy nakonec jste rozený podnikatel. Navrhuji vás do dalšího dílu Den D do poroty. Proboha vždyť vy víte něco o podnikání jen z nějakého přitroublého kurzu, jinak byste nemohl takové naivní cinty psát. Abyste jak vy říkáte levně koupil, k tomu musíte mít informace co koupit. Ty získáte na Územním rozvoji, rozdávají je tam za 10 kč kolek :D Pak musíte třeba zajistit nějakou změnu jako třeba vyjmutí nějaké parcely ze zem fondu. To vám rádi udělají milí uředníci za další 10 Kč kolek. Pak musíte sehnat peníze, to jdete na Horní nádraží a na druhé lavičce od hospody sedává výstřední miliardář, který vám na to rád půjčí. Do 24 hodin a vůbec ho nezajímá vaše bonita. Pak podáte žádost na Stavební úřad a za další 10kč kolek vám to do týdne zasíťují. Prostě to jede jak po drátku. Že jsem to já hlupák neudělal, škoda, že jste mi poradil tak pozdě. Zkusím to tedy zítra o pár metrů výše. Děkuji za podnikatelskou pohádku jak si jí představují lidé kteří se nikdy neživili sami.
kaka333
 
Příspěvky: 11
Registrován: 02 čer 2012 22:40

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod Petr Panaš » 12 čer 2012 20:34

Já skutečně nevím o podnikání nic, ani ten kurz jsem neabsolvoval. Napsal jsem, co si myslím a co vím. Od toho je toto fórum, svůj názor nikomu nevnucuji. Pokud chcete znát nějaké podrobnosti, musíte se zeptat pana Červína, kontakt na webu radnice nebo školy. Reagoval jsem pouze z důvodu, že jsem viděl podklady k nákupu předmětných pozemků. Nic víc a nic míň. Nikoho se nezastávám, nikoho neočerňuji. Chtěl jsem napsat, že musím ještě do práce něco napsat na PC, ale s úlevou jsem si uvědomil, že jsem vlastně živen, tak nemusím ! :P
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod kaka333 » 12 čer 2012 20:51

Nebuďte tak vztahovačný, nemyslel jsem to zle. Jen tak, že z vašeho příspěvku byla cítit naivita. Mgr.Červín vám mohl ukázat klidně cokoliv, je to stejné jako kdyby vám ukázal svůj rentgenový snímek a tvrdil vám, že má dva žaludky. Moc dobře věděl, komu co ukázat. Standartnost té jak vy říkáte podle vás čisté obchodní transakce by mohl posoudit jen ten kdo například někdy vyřizoval hypotéku, nebo vyjmutí nějakého pozemku ze zem fondu nebo ono zasíťování. Jinak je to jak s tím rentgenovým snímkem. Když je to tak čisté a jsou kolem toho stále takové debaty tak šup sem s tím a všichni zklapnou ústa. Pakliže kupující nezneužil při získání tohoto majetku informace, které měl např z titulu své fce na radnici, jestliže bylo vše financováno standartním úvěrem od banky , atd atd atd , pak se přeci není čeho bát. A propo, kolikrát jste vy osobně vyřizoval nebo zkoušel vyřídit např hypotéku ??
kaka333
 
Příspěvky: 11
Registrován: 02 čer 2012 22:40

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod Petr Panaš » 12 čer 2012 21:11

Nejsem vztahovačný, tyto diskuze beru s nadhledem a tak je psán i můj příspěvek. Kvůli příspěvkům na fóru se neurážím. Hypotéku jsem nikdy nevyřizoval, pouze úvěr pro neziskovku na předfinancování projektu a musím říci, že to nebylo vůbec jednoduché. Pozemky byly levné, protože na nich byla exekuce. Přiznám se, že já osobně bych do rizika jejich koupě nešel, protože to znamená v jeden den uhradit dluhy za prodávajího, zaplatit kupní cenu a modlit se, aby se do převodu nestalo nic dalšího. Nebyl v tom nějaký podfuk, kdy se z půdy zemědělské po koupi obratem stane stavební parcela. A pokud se někdo (v tomto případě p. Červín) nabídne, že každému vše ukáže, tak bych v tom neviděl černotu. A pokud ano, šel bych se podívat a vše ověřit. Potom bych to klidně zvěřejnil i zde na fóru - žádný problém.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod kaka333 » 12 čer 2012 21:21

Znám jiný příběh. Byl jeden podnikatel a ten chtěl koupit tyto pozemky a měl na ně prokazatelně peníze. Na Mu to stale někdo brzdil a házel mu klacky pod nohy. Pak ho navštívil jeden radní a dal mu na vybranou buď to koupím s vámi nebo nebude nic. Neříká se tomu zneužití pravomoci veřejného činitele ? Ten podnikatel souhlasil a najednou to jelo jak po máslíčku. Kde vzal Mgr.Červín peníze to mohu jen spekulovat ale to co jsem napsal je přesný popis situace. Víte kdo byl tím podnikatelem ?
kaka333
 
Příspěvky: 11
Registrován: 02 čer 2012 22:40

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod elixdragon » 12 čer 2012 21:48

Tedy to budu raději jezdit ve 12 let starým autě, než být takhle lidem pro smích :mrgreen:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Pozemky místostarosty Červína

Příspěvekod Petr Panaš » 12 čer 2012 22:00

Reakce na kaka333 - O tom skutečně nic nevím. Ani si nedokáži představit, že by mohl někdo z MU brzdit nabytí nemovitosti mezi dvěma subjekty, snad na katastru, ale stavební úřad, odbor územního rozvoje a nikdo další z MěÚ do toho nemá a nemůže co mluvit. Bližší podrobnosti nákupu pozemků neznám, nikdy jsem se o to extra nezajímal, tak nemohu žádné další informace zde psané vyvracet ani potvrzovat. Proto asi nemohu už více napsat (neodcházím účelově od tématu), ale nejedná se o mou osobu a nejde psát za jiné (zejména, když o celé věci vážně víc nevím, než co jsem už sdělil). Dobrou noc.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Předchozí

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron