Auditorky města

dotazy na zastupitele a radní

Auditorky města

Příspěvekod BABAJAGGA » 29 led 2011 22:48

Může mi někdo vysvětlit jak je možné, že auditorky města paní Bc. Moučková a Bc. Pěkná neumějí počítat ... jak jsem si všimla tak i malá násobilka jim dělá problém , jen se podívejte na plán interního auditu na rok 2011, kde jsme asi jen udělali chybičku .... viz názorná ukázka ( vysv. první číslo - počet dní, druhé počet člov.,třetí násobek prvního a druhého čísla)
PO Mateřská škola Litoměřice VSK roku 2010 .............. 18 2 60
PO Městská nemocnice Tématická VSK rok 2010 .............. 25 2 30
PO CŠJ Litoměřice VSK roku 2010 .............. 20 2 30
jó a jen tak mimochodem nepoužívají se "člověkodny" , ale osobodny ..... ale co bychom chtěli, vždyť obě milé dámy mají školu Václava Červína .... našeho pana místostarosty a ředitele ZŠ v jedné osobě...
B.J.
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: Auditorky města

Příspěvekod babča » 01 úno 2011 11:03

Už to přepočítaly na kalkulačce a opravily. Aspoň by mohly poděkovat za upozornění, že. Ale je vidět, že i když neodpovídají, tak určitě čtou :)
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Auditorky města

Příspěvekod BABAJAGGA » 01 úno 2011 21:04

Je dobře,že si to milé dámy opravily ale jen doufám, že tento šlendrián nezůstane nepotrestán alespoň snížením osobního ohodnocení... doufám, že si toho povšimli i jednotliví zastupitelé( tedy zástupci nás občanů ) a budou trvat na nějakém tom trestíku..... ale poděkování nečekám, a jen tak pro zajímavost, aby mně někdy někdo nemohl napadnout, že tomu tak nebylo, celý dokument byl po stažení ulžen do bezp. safu..... a doufám, že milé dámy budou mít minimálně pěknou ostudu....alespoň mezi úředníky na radnici....
B.J.
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: Auditorky města

Příspěvekod Tomas.Marny » 02 úno 2011 07:10

Takže se nelze ani divit, že ředitelka centrálky nezvládá svojí funkci, když ji nezvládají ani auditorky :D bravo páni konšelé, ty volby snad ani nemusí být, vše při starém, že...
Jen se povyměňují židle, místa, funkce, občas se přibere někdo nový, ale v podstatě se neděje nic zásadního, tedy k lepšímu, no ale je to vizitka papalášů z města.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Auditorky města

Příspěvekod Tomas.Marny » 02 úno 2011 20:49

Na původním fóru kdosi kdysi vyzýval občany aby psali své dotazy do sekce vedení města, lidé tak činili, ale odpovídali tak dva, možná tři konšelé, ostatní i když by odpovědět mohli z titulu svého postu tak nečinili.
Posléze páni konšelé usoudili že městský plebs je již moc vlezlý a drzý a tak fórum nechalo z moci úřední uzavřít.
Vzniklo nezávislé fórum díky panu Liškovi a opět exsistuje sekce s názvem Vedení města, nic méně, historie se opakuje, radnice i když po volbách s částečně novým obsazením se chová přesně tak, jako jejich zprofanovaní předchůdci, tedy když malér, nikdo ani muk a nikdo neslyší, nevidí, ale panečku když se chválí to natřásají pírka všichni.
proč se páni radní bez rozdílu chováte jako ta banda před vámi?
Proč když občan upozorní na dosti podstatnou chybu vašich podřízených na různých úrovních neděje se nic, neodpovídáte občanům, nekomunikujete, neděláte zhola nic!
A tak se ptám vás páni konšelé, vás, kteří by měli spravovat majetek a chod města, jak je možné že auditorky, které neumí a vlastně ani neví jak počítat, provádějí audity tak velkých celků jako je kupříkladu nemocnice, TSM, MP a konečně i naše slavná centrálka? Jak pak asi vypadají výsledky uditů? Je to záměr? Odpovím sám, je to možné, za loajalitu mohou požívati svých míst do penze a to v klidu a je dosti možné že dojdou k výsledkům, ketré jim třeba kdosi nadiktuje, proč tak smýšlím? Inu proto, že schopnost našich auditorek je více než výmluvná a je minimálně divné, že řadový občan musí na jejich chyby sám upozornit.
Kdy se konečně začne něco dít s neschopnými auditorkami, kdy konečně někdo udělá pořádek na Městské policii, co s naší taktéž velice schopnou ředitelkou centrálky?
Kdy Vy sami páni konšelé začnete komunikovat s občany, s občany, kteří vás volili, kteří vám věřili?
Jedna poslední kuriozita z útrob centrálky a opět plnotučné rozhodnutí slovutné paní ředitelky, nevím zda víte páni konšelé, že paní ředitelka rozhodla kdesi za cosi sehnat masérské lehátko, které bylo umístěno do dámské šatny s tím, že zaměstnankyně budou masírovány, jeden by řekl dobrý nápad, no snad, ale jen potud, pokud by masáže prováděl odborník a ne jedna z pomocných kuchařek a to prosím ve své pracovní době a jak že to celé paní manažerka vymyslela? no inu tak, že ona pomocná kuchařka nebude pracovat jak velí pracovní smlouva, ale bude masírovati a její práci si prostě ostatní rozdělí a v tuto chvíli už je toho nějak moc nemyslíte páni konšelé? V tuto chvíli to je na okamžité oznámení na inspektorát práce ať udělá on svůj audit...
Ale pokračujme, takže se budou masírovat kuchařky z centrálky v pracovní době, masáže bude poskytovat pomocná kuchařka, ostatní si musí její práci rozebrat ale ostatní kuchařky z dalších provozoven mají smůlu, protože se údajně tolik nenadřou, no panečku, dosti odvážné tvrzení paní ředitelky...
Ale pokračujme dál, co muži?
Inu muži mají smůlu taktéž, protože paní ředitelka nechala umístit masérské lahátko na dámskou šatnu.
A tak mi to celé nějak zavání snad i diskriminací.
Pokud by paní ředitelka nakoupila šeky kamsi do masérského salónu a to pro všechny, bylo by to v pořádku, ale takto si myslím a jsem o tom přesvědčen, že se tu fakt už někdo zbláznil.
Ředitelka by se měla snažit aby byli strávníci spokojeni, aby se jí neztrácel zisk z důvodu vlasní neschopnosti, ředitel MP to je kapitola sama pro sebe, tam je to evidentní již více let že by měl být vystřídán a co dámy auditorky co s nimi?
No myslím, že máte hodně práce páni konšelé, ale zkuste odpovědět občanům města, kdy a zda najdete odvahu zamíchat tím smradlavým gulášem na radnici.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Auditorky města

Příspěvekod babča » 02 úno 2011 21:15

To si děláte srandu, že? :D Nebo to máte opravdu z ověřených zdrojů. V tom případě bychom předčili i legendární Kocourkov.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Auditorky města

Příspěvekod Tomas.Marny » 02 úno 2011 21:20

To je přímo od zdroje, bohužel, takže opravdový kocourkov, made in LTM, ale samosebou očekávám, že pokud se někdo ozve, vše popřou, to je jasné, ale tak to skutečně je.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Auditorky města

Příspěvekod jimi brown herrer » 02 úno 2011 21:27

Ale ona se jako nabízí otázka - k čemu vůbec lehátko? Ať si masáž každý zařídí po pracovní době.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Auditorky města

Příspěvekod Liťanda » 02 úno 2011 21:36

Mno pořád lepší, než aby si ředitelka kupovala masérské lehátko domů ne? Tady to smrdí závistí. Řešíte tu věci v řádech stovek korun a na městě se jede v podstatně větších částkách, podle mého názoru ubohý. Je to u nás v ČR takový sport, lidé co rozkrádají státní majetek v milionech (VONDRA a spol.) to se jen ponadává u TV a je klid, ale jak se koupí jedno lehátko za pár stovek to se můžete urvat o příspěvky. Přemýšlejte nad sebou. A přemýšlejte, kdopak asi napsal o lehátku? Ten kdo nebyl namasírovanej? Ten kdo dělá na jiném provozu? :roll:
Liťanda
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 led 2011 13:21

Re: Auditorky města

Příspěvekod jimi brown herrer » 02 úno 2011 21:43

Stejně tak já můžu teď napsat, že reagoval někdo, kdo masírován byl. Ať si koupí ředitelka lehátek kolik chce, když to bude za svý. O závisti to neni. To je právě ten omyl - někdo ukradne stovku, tak nad tim přece mávnu rukou. Ale když někdo tu stovku ukradne tisíckrát, tak sme někde jinde. Jestli se chcete bavit o Vondrovi, tak založte téma v sekci ostatní. Myslím, že to lidi štve více, ale o tom není primárně toto fórum.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Auditorky města

Příspěvekod babča » 02 úno 2011 22:44

Tady přeci vůbec nejde o to, za kolik nakoupila to lehátko a čí peníze to byly. I když.. Liťando, vy chodíte do práce, kde je lehátko a jeden ze zaměstnanců tam poskytuje masérské služby?. Já tedy ne a to do té práce chodím hezky dlouho. Věřím, že práce kuchařek je náročná, a masáže třeba potřebují. Ale ty by měly probíhat po pracovní době a někde jinde. Co nějaká hygiena? A mluvit o závisti v tomto případě mi přijde trochu zcestné.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

lehatko do satny [Was: Auditorky města]

Příspěvekod astib » 04 úno 2011 12:02

Puvodne jsem na to nechtel odpovidat, jen si to precist, ale .... nedalo mi to.

Tomas.Marny:

Vite, je trochu zvlastni jak detailni informace mate. Take me zarazi, z jakou chuti tady vsechny ty informace "v dobre vire" sirite ... Ja o Vasi dobre vire znacne pochybuji.
O tomto me i utvrzuje i Vase ikona, presne vystihuje charakter Vasich prispevku.


Lehatko lze povazovat za vybaveni satny. To uz si bez dozoru mesta nikdo nemuze poridit do satny lehatko aniz by ho nejaky pseudo-anonym neudal?
Kde to skonci? U zidli a skrinek, kobercu a zaclon? Muzou se v kancelari pouzivat polstrovana kresla, nebo staci drevene zidne?
Co vsechno je pred a co za carou, muzete nam rict, pane populisto Tomasi.Chytry?
Mozna byste mohl napsat nejaky zakonik, co smi zamestnanci v pracovni dobe delat, zjevne by vas to bavilo.

Nebojte, mnoho z lidi se k vam urcite prida:
"ale ano, jiste, je prece spatne kupovat si do saten lehatka, a jeste ke vsemu za nase penize!"
nebo,
"ano, jiste, je prece spatne v pracovni dobe odpocivat, maji makat! V satne se smi maximalne sedet!"
nebo dokonce
"A co muzi? Ti nemuzou mit lehatko? Diskriminace! Sice to nepotrebujeme, ale diskriminaci nestrpime, taky jedno chceme!"

Doufam, ze ostatni, co nepodlehnou tem vasim zlovolnym, demagogickym prispevkum, ta cast inteligentni populace, vas posle do *****, kam patrite.

EDIT: smazane sproste slovo
Naposledy upravil astib dne 04 úno 2011 19:59, celkově upraveno 1
Aleš Stibal, Piráti
Uživatelský avatar
astib
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2011 11:28

Re: Auditorky města

Příspěvekod jimi brown herrer » 04 úno 2011 13:07

Já teda nevim, ale do šatny patří lehátko? Kuchařka má masírovat v pracovní době nebo mimo ni někoho v šatně? Já měl dojem, že v pracovní době se má pracovat. Todle je výkřik do tmy.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Auditorky města

Příspěvekod babča » 04 úno 2011 17:30

A vy se také řadíte k té části inteligentní populace, že používáte v jinak slušné diskuzi taková slova?
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Auditorky města

Příspěvekod astib » 04 úno 2011 19:57

Nezda se vam to absudni? Tak si poridili lehatko. Kdo chce psa bit, hul si najde, byt je to sebemensi blbost.

Lide vytvareji hodnoty. K tomu potrebuji zazemi. Zacina to kavovarem, nekdo si poridi lehatko.
Soudite jeho praci podle toho, jak a kolik ji udela, nebo podle toho, jestli pracuje plnou pracovni dobu?

Mimochodem, inteligence se nepozna podle toho, jestli nekdo mluvi sproste, nebo nikoliv.
Ale udelal jsem gesto slusneho a inteligentniho cloveka, a prdel jsem si smazal.
Aleš Stibal, Piráti
Uživatelský avatar
astib
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2011 11:28

Re: Auditorky města

Příspěvekod elixdragon » 04 úno 2011 20:11

:D :lol: :mrgreen: :P :D :lol: :P

Nic jiného nemůžu dodat, pane Marný máte to marný, pokud závidíte maserské lehátko, tak si dojděte do centrálky a poproste ředitelku o masáž, je to člověk sympatický, hodný a má to v hlavě v pořádku - určitě Vám tu masáž zajistí ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Auditorky města

Příspěvekod jimi brown herrer » 04 úno 2011 20:13

Já teda nemam zaručené info, ale myslim, že spíš je problém v tom, proč lehátko do šatny. K čemu je ta šatna? Kdy se tam provádí masáže? Kdyby se mí zaměstnanci místo práci věnovali masáži, tak bych asi zkrátil pracovní dobu. Mimochodem, chybí Vám tam ještě jedna hvězdička.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Auditorky města

Příspěvekod astib » 04 úno 2011 20:17

Co je komu do toho, kdo ma co v satne? Pokud se nemasiruji cely den a nestoji kvuli tomu kuchyne, je to podle me jedno a dlouze o tom diskutovat nema smysl.
Ad hvezdicka: :-D
Aleš Stibal, Piráti
Uživatelský avatar
astib
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2011 11:28

Re: Auditorky města

Příspěvekod Tomas.Marny » 04 úno 2011 20:52

V době, kdy je centrálka v úpadku co se tržeb a kvality týče, ředitelka pořizuje masérské lehátko a v době kdy by měli všichni pod jejím vedením pracovat byly plánovány masáže? To je v pořádku? Opravdu?
Nevím kde pracujete, ale nevěřím že by toto jakýkoli zaměstnavatel v době všeobecné krize vůbec byl schopen vymyslet, natož realizovat, je spousta možností jak pracovníkům přilepšit různými benefity, ale v příspěvkové organizaci toto není asi úplně nejšťastnější řešení a o porušování všeho možného ani nemluvím.
Mimochodem by to chtělo malinko poupravit slovník a přidati trošičku slušnějšího projevu…
A mimochodem, vyjádřil jsem zde svůj privátní názor a zveřejnil skutečnost, ne pomluvu a pokud mě paměť neklame, osobní názor ještě není zakázán, nebo je to jinak a já si toho jen nevšiml?
Jmenuji se Marný, ne Chytrý ;)
Hezký zbytek dne přeji.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Auditorky města

Příspěvekod Milan » 04 úno 2011 20:53

astib píše:Mimochodem, inteligence se nepozna podle toho, jestli nekdo mluvi sproste, nebo nikoliv.


Ano, už i Cimrman říkal: "Nevzdělance poznáš rázem, bezohledně plivá na zem. Vzdělanec se tomu vyhne, na stěnu či na strop plivne"

Omlouvám se za OT, ale nedalo mi to ;)
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Další

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků