Auditorky města

dotazy na zastupitele a radní

Re: Auditorky města

Příspěvekod astib » 04 úno 2011 22:11

Mimochodem by to chtělo malinko poupravit slovník a přidati trošičku slušnějšího projevu…
Mimochodem, mam take pravo vyjadrit svuj nazor tak jak chci ja. Slusnejsi? To si delate legraci. Prectete si svuj prispevek jeste jednou a zjistite, ze neni slusny v zadnem smeru, krome toho formalniho.
Napadate lidi bez jakehokoliv overeni informaci, puvodne je predkladate jako fakta, ktera zde pote prezentujete zcela alibisticky jako "pouze vlastni nazor".

V době, kdy je centrálka v úpadku co se tržeb a kvality týče, ředitelka pořizuje masérské lehátko a v době kdy by měli všichni pod jejím vedením pracovat byly plánovány masáže? To je v pořádku? Opravdu?
Jak toto konkretne muzete dolozit? Jste vubec schopen to podlozit nejakym dukazem, co by "vas nazor" posunulo z kvality pomluvy nekam jinam? Vite kolika lidem zde potencialne krivdite?
Konkretne:
Jak víte, že lehátko je financováno z prostředků centrálky?
Jak víte, že masáže se konají v pracovní době?
Jak víte, že za tu masérku někdo pracuje?
Jak, jak, jak?

a o porušování všeho možného ani nemluvím
...ale mluvte! Jiste o tom vite hodne.
Tato manipulativni veta, ktera ostatnim podsouva dojem, ze se v situaci orientujete, vas celkem dobre usvedcuje. Jste manipulator s fakty a s dojmy lidi, kteri si tak mysli, ze ctou prispevek od nekoho zasveceneho. Vy ale zasveceny nejste, jen chcete, aby to tak vypadalo.

A mimochodem, vyjádřil jsem zde svůj privátní názor a zveřejnil skutečnost, ne pomluvu
Tohle je zcestne. Nevidim jedinou dolozenou "skutecnost", jen same pomluvy a charakterove vady.

osobní názor ještě není zakázán, nebo je to jinak a já si toho jen nevšiml
Svoboda slova je neoddiskutovatelne pravo kazdeho z nas. Dotkl jste se mnoha lidi, kteri nemaji sanci se zde branit, protoze o teto vasi smesne pomluve mozna ani nevedi. Nevsiml jste si, ze toto je krajne nevychovane.
Aleš Stibal, Piráti
Uživatelský avatar
astib
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2011 11:28

Re: Auditorky města

Příspěvekod winie » 04 úno 2011 22:20

ja bych u maserskeho lehatka nezminoval rozhodne spojeni par stovek. prumerne maserske lehatko stoji kolem 5000kc ;) . Jinak co se tyka managerskeho pristupu tak to neni uplne spatny napad, ovsem zamestnanci by meli byt masirovani vsichni, ne pouze zeny, v dobe volna(napriklad pauzy na obed) a mela by po urcite dobe jako vystup nasledovat profesionalni studie jestli se zvysila vykonost pracovniku v zavislosti na zvysenem komfortu v zamestnani. Pokud by se zvyseni neprokazalo, pak by bylo na case dat maserskym pauzam sbohem.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Auditorky města

Příspěvekod jimi brown herrer » 04 úno 2011 22:59

Astibe, vzhledem k tomu, jak tady vehementně bráníte nákup lehátka a centrálku, nevíte teda náhodou Vy, jak to doopravdy je? Bylo to financováno z prostředků centrálky? Konají se masáže v pracovní době? Třeba by nás to posunulo dál. Předpokládám, že centrálka, jako příspěvková organizace, je financována z veřejných peněz, takže mi tato diskuse přijde legitimní.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Auditorky města

Příspěvekod Liťanda » 05 úno 2011 00:10

A co takhle kontaktovat ředitelku CŠJ a říct jí o této kauze?
A co takhle, když někdo podá trestní oznámení pro pomluvu?


Zákon číslo 40/2009 Sb. trestní zákoník Hlava II § 184

1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

Jedna paní povídala :roll: nechápu. Pane Marný máte asi hodně času :mrgreen:
Liťanda
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 led 2011 13:21

Re: Auditorky města

Příspěvekod winie » 05 úno 2011 00:54

tohle je verejny internetovy forum. tady tohle uplatnit nejde. na to zakon nemysli. jediny co se tak muze stat, tak to ze bude admin donucen tema zamknout a nasledne smazat. cimz by se jen neprimo potvrdila pravda tvrzenich zde uvadenych, takze to neni zadouci ani pro dotycneho. (pro rejpaly, s adminovanim mam uz jiste zkusenosti ;) )
nejlepsim resenim, by bylo kdyby nekdo z vas, kteri tu brani pani managerku, ji kontaktoval at se zde vyjadri a pripadne dolozi odkud byli pouzity finance na ten nakup. Pokud bude nasledovat sve nadrizene v ignoraci obyvatel pak nicemu nepomuze a bude to naopak pricinou zhorsujiciho se povedomi obyvatel o verejne sprave. Osobne se mi take doneslo neco ve spojitosti s uplacenim od dodavatelu apod. nicmene informaci nemam overenou a nebudu ji zde tedy publikovat ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Auditorky města

Příspěvekod Tomas.Marny » 05 úno 2011 08:41

astib píše:Mimochodem by to chtělo malinko poupravit slovník a přidati trošičku slušnějšího projevu…
Mimochodem, mam take pravo vyjadrit svuj nazor tak jak chci ja. Slusnejsi? To si delate legraci. Prectete si svuj prispevek jeste jednou a zjistite, ze neni slusny v zadnem smeru, krome toho formalniho.
Napadate lidi bez jakehokoliv overeni informaci, puvodne je predkladate jako fakta, ktera zde pote prezentujete zcela alibisticky jako "pouze vlastni nazor".

V době, kdy je centrálka v úpadku co se tržeb a kvality týče, ředitelka pořizuje masérské lehátko a v době kdy by měli všichni pod jejím vedením pracovat byly plánovány masáže? To je v pořádku? Opravdu?
Jak toto konkretne muzete dolozit? Jste vubec schopen to podlozit nejakym dukazem, co by "vas nazor" posunulo z kvality pomluvy nekam jinam? Vite kolika lidem zde potencialne krivdite?
Konkretne:
Jak víte, že lehátko je financováno z prostředků centrálky?
Jak víte, že masáže se konají v pracovní době?
Jak víte, že za tu masérku někdo pracuje?
Jak, jak, jak?

a o porušování všeho možného ani nemluvím
...ale mluvte! Jiste o tom vite hodne.
Tato manipulativni veta, ktera ostatnim podsouva dojem, ze se v situaci orientujete, vas celkem dobre usvedcuje. Jste manipulator s fakty a s dojmy lidi, kteri si tak mysli, ze ctou prispevek od nekoho zasveceneho. Vy ale zasveceny nejste, jen chcete, aby to tak vypadalo.

A mimochodem, vyjádřil jsem zde svůj privátní názor a zveřejnil skutečnost, ne pomluvu
Tohle je zcestne. Nevidim jedinou dolozenou "skutecnost", jen same pomluvy a charakterove vady.

osobní názor ještě není zakázán, nebo je to jinak a já si toho jen nevšiml
Svoboda slova je neoddiskutovatelne pravo kazdeho z nas. Dotkl jste se mnoha lidi, kteri nemaji sanci se zde branit, protoze o teto vasi smesne pomluve mozna ani nevedi. Nevsiml jste si, ze toto je krajne nevychovane.

Milá/lý paní/pane Astibe
zkuste prosím ještě jednou a v klidu si pročíst můj příspěvek, on se skládá ze dvou částí, jedna je informace přímo ze středu centrálky, kterou jsem pouze zveřejnil, tedy žádné pomluvy jak zde tvrdíte, pracuji pouze s fakty, proč to nezveřejní sami zaměstnanci? Asi proto, že někteří nemají přístup k internetu, další to neumí a jiní se třeba i bojí o místo...
Druhá část už je vyslovéní mého názoru a na ten mám opravdu ještě nezadatelné právo, tedy doufám že i v Litoměřicích .
A proč veškeré mé tvrzení nevyvrátí sama paní ředitelka? Je to prosté, ono to popřít nejde, protože to je pravda.
Jen jednu věc na upřesněnou, já jsem nikde netvrdil že bylo lehátko zakoupeno, nýbrž že bylo kdesi za cosi sehnáno, tedy dost možná i pronajmuto, že?
Podstatou celé záležitosti je to, že centrálka si opravdu nestojí dobře a to vím, to mi můžete, ale i nemusíte věřit, počkejte na výsledek hospodaření za loňský rok, o úbytku firem odebírajích obědy nehovořím, jsou to opravdu velká čísla a vyjádřeno v korunách dosti citelný propad, dále neschopnost sehnat potencionální odběratele jen tento nedobrý stav prohlubuje.
Je spousta akcí ve městě a regionu kde pole centrálka vyklidila a připravila se tak o zisky, proč? Asi proto, že to někdo manažersky buď těžce podcenil, nebo to prostě neumí, co je správně?
Místo aby paní ředitelka hledala cesty jak se dostat z ne příliž lichotivých čísel nahoru a povýšila kvalitu a pestrost obědů, honí jakási lehátka.
Benefit v podobě masáží pro všechny zaměstnance lze zajistit jiným způsobem u profesionálů, ne amatérů, kteří mají pracovní smlouvu mimochodem na zcela jinou činost.
Jen chci závěrem říct, že po zvěřejnění mého příspěvku se vše na centrálce pohnulo a masírovat se tam v pracovní době nikdo nebude.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Auditorky města

Příspěvekod astib » 05 úno 2011 11:59

A proč veškeré mé tvrzení nevyvrátí sama paní ředitelka? Je to prosté, ono to popřít nejde, protože to je pravda.

Spekulace. Nemuzete vedet proc se vam k tomu nevyjadri. Treba se k sprostym anonymum nevyjadruje.
Mimochodem, poprit lze vsechno, i pravda. ;-)

Jen jednu věc na upřesněnou, já jsem nikde netvrdil že bylo lehátko zakoupeno, nýbrž že bylo kdesi za cosi sehnáno, tedy dost možná i pronajmuto, že?

Spekulace. Zanasite do toho dalsi pochybnosti. Pronajmuto! Fakt uz nevim co mam na tohle napsat.

Podstatou celé záležitosti je to, že centrálka si opravdu nestojí dobře a to vím, to mi můžete, ale i nemusíte věřit, počkejte na výsledek hospodaření za loňský rok, o úbytku firem odebírajích obědy nehovořím, jsou to opravdu velká čísla a vyjádřeno v korunách dosti citelný propad, dále neschopnost sehnat potencionální odběratele jen tento nedobrý stav prohlubuje.
Je spousta akcí ve městě a regionu kde pole centrálka vyklidila a připravila se tak o zisky, proč? Asi proto, že to někdo manažersky buď těžce podcenil, nebo to prostě neumí, co je správně?


Pockame si na cisla.

Benefit v podobě masáží pro všechny zaměstnance lze zajistit jiným způsobem u profesionálů, ne amatérů, kteří mají pracovní smlouvu mimochodem na zcela jinou činost.

Amateri maji vzdy pracovni smlouvu na neco jineho, jinak by byli profesionalove ;-)
Lze to jiste zajistit ruznym zpusobem, treba vzajemnou pomoci, ale to je fuk.

Jen chci závěrem říct, že po zvěřejnění mého příspěvku se vše na centrálce pohnulo a masírovat se tam v pracovní době nikdo nebude.

Aha, takze vlastne diky, pane Marny. Zase tady s nami manipulujete. Vy timto naznacujete, ze se nekdy v pracovni dobe v centralce masirovalo.
Na coz nemate dukazy a ani nemuzete, protoze v centralce nepracujete. Nebo ano?

Nemohu potvrdit ze mam pristup k nejakym blizsim informacim. I kdybych mohl, stejne mi nenalezi pravo se zde vyjadrovat za nekoho jineho.
Ja proste vidim snahu nekoho obvinit a ocernit a to nanejvys spinavym zpusobem.
Jsem osobně velmi citlivy na manipulaci a aroganci.Pan Marny (at uz se tak opravdu jmenuje, nebo pouziva jako svou prezdivku oblibenou presmycku zaku prvniho stupne ZS) je zdatny manipulator a arogantni populista.
Na konkretni otazky kde bere informace kterymi pomlouva ostatni nam stejne neodpovi. Takze je to jedno. "stred centralky" je prosim pekne CO?
A vubec, pokud Vam nekdo dal takove informace, urcite neslouzily k vynaseni jich ven. Dal vam vubec nekdo svoleni k "zverejneni" techto informaci?
Pane Chytraku, zde vam zly umysl dokaze kazdy. Pokud byste mel totiz touhu vedet vic, nebo veci zlepsit, tak byste tady o tom netlachal anonyme na internetovem foru.

Vic k tomu nemam a mit uz nadale nebudu. Zeptejte se osobne (ne anonymne) na cetralce tedy sam, nekoho kompetentniho.
Aleš Stibal, Piráti
Uživatelský avatar
astib
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2011 11:28

Re: Auditorky města

Příspěvekod jimi brown herrer » 05 úno 2011 12:19

Kdyby se na fóru musela dokazovat každá informace, která se tu napíše, tak se může fórum uzavřít. Od toho je to fórum. Jestli máte teda důkazy, že skutečnosti zveřejňované Tomášem jsou chybné, tak dokažte opak, nebo podejte trestní oznámení. Nebo řekněte paní ředitelce, co se tu děje za nepřístojnosti, jestli se tu nechce vyjádřit, a uvést vše na pravou míru. Proto todle fórum snad vzniklo, protože se těm nahoře nelíbilo, že se lidé starají. Vy ste přešel od - proč by si někdo nemohl koupit lehátko - k - a jak víte, že se vůbec nějaké lehátko koupilo. Takže ste buď Tomášovi nejdříve uvěřil (nebo to lehátko existuje?), nebo tady mlžíte. Jestli máte lepší info, tak ho sem napište.

PS: Přišlo mi, že Tomáš se na fóru choval korektně, a je přispěvatelem už delší dobu. Zatímco Vy ste se zaregistroval předevčírem, a Váš výstup ste zakončil - ''vas posle do *****, kam patrite.''. Potom se nedivte, komu lidé věří spíš.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Auditorky města

Příspěvekod astib » 05 úno 2011 18:14

Verte si cemu/komu chcete. Prispevky Tomase v tomto tematu jsou postaveny na spekulacich a drbech, ktere nema jak dokazat.
Obvykle byva, ze pokud nekdo nekoho obvini, ma dukaz, ze obvineni je opravnene. NE OBRACENE.
Pokud ho nema, mel by se omluvit, nebo jeste radeji takova obvineni vubec nevznaset.

Uvedomte si, v jakem preziravem a pohrdavem duchu Tomas sve prispevky pise. Pokud mu verite vice protoze nepouziva sprosta slova (ja pouzil jedno), je mi to lito, ale vase vec.
Aleš Stibal, Piráti
Uživatelský avatar
astib
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2011 11:28

Re: Auditorky města

Příspěvekod babča » 05 úno 2011 18:46

Proč se nemůžu zbavit dojmu, že je "astib" v tom všem nějak zainteresován. Masírujete, necháváte se masírovat nebo jste dokonce sehnal/a to zmíněné lehátko? :)
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Auditorky města

Příspěvekod jimi brown herrer » 05 úno 2011 19:18

Je pravda, že dokazovat by měl on. Ale s tou důvěrou sem to popsal už výše. Nevím, proč by měl účelově lhát, ale je to samozřejmě možné. Naopak z Vašeho prvního expresivního příspěvku je vidět, že evidentně nějak zainteresován ste. Zatím ste řekl, že sou to všechno drby a spekulace. Já se ale nemůžu zbavit dojmu, že toho víte víc, než píšete. Já kdybych věděl, jak to je, tak bych to s chutí uvedl na pravou míru a ztrapnil zdejšího ''lháře''. Ale asi to nemá cenu dál řešit. Buďto někdo přinese nové info, nebo se vyjádří někdo z vedení. Nebo se nevyjádří nikdo z vedení, jak to bývá většinou.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Auditorky města

Příspěvekod astib » 05 úno 2011 20:06

Nepochazim z centralky, nejsem v kauze lehatko nijak primo zainteresovan, jen znam nektere lidi odtud.
Vadi mi, ze je nekdo TAKOVYM ZPUSOBEM obvinuje.

Ta velka pismena jsou dulezita. Jak jsem psal, jsem citlivy na manipulaci, mam to od detstvi. Nevim proc, je to tak. Tomas je podprahovy hrac.
Verte mi nebo ne, jeho umysly jsou podle me neciste. Mohl bych rozebrat jeho prispevky na obraty a vysvetlit, proc si to myslim.
Bylo by to ale moc pracne, soustredil jsem se jen na to zpropadene lehatko. Je to banalita a ani me to uz nebavi, protoze se neustale opakuji.
Prispevkum jsem od vcera venoval uz skoro 2 hodiny celkem. Tohle je opravdu velmi drahe a vic tomu obetovat uz nemuzu.
Aleš Stibal, Piráti
Uživatelský avatar
astib
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2011 11:28

Re: Auditorky města

Příspěvekod babča » 05 úno 2011 20:13

Tak teď jste mě fakt uklidnil/a. Jsem ráda, že Vám pracovní podmínky zaměstnanců CŠJ tak leží na srdci, a ač nezainteresován se za ně bijete jako lev (lvice). Určitě je to potěší. :)
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Auditorky města

Příspěvekod Milan » 05 úno 2011 21:41

astib píše:Prispevkum jsem od vcera venoval uz skoro 2 hodiny celkem. Tohle je opravdu velmi drahe a vic tomu obetovat uz nemuzu.

Je dobré, že si vážíte svého času a že ho dokážete ocenit. Já osobně věnuji tomuto fóru denně cca 1 hodinu. Svého času si také vážím a dokážu ho i ocenit (fakturuji si cca 800-1000 Kč/hodinu) a přesto to nepovažuji za oběť, ale naopak, beru to jako investici.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Auditorky města

Příspěvekod astib » 06 úno 2011 11:12

Jsem rad ze jsem Vas uklidnil, pracovni podminky mych pratel a jejich povest mi opravdu lezi na srdci. Vam by nevadilo, kdyby o Vasich blizkych takhle nekdo psal na foru?
Skutecne hodlate zlehcovat to, ze je obhajuji? A pokud Vam to z nejakeho duvodu vadi, pak proc?

Psal jsem, ze nejsem primo zainteresovan. Jeste jsem to napsal umyslne takto, aby se nekdo nechytil, ze nemuzu byt nezainteresovany, kdyz se centralky zastavam.
Ach jo. Nema to s vami vazne zadnou cenu.
Takze jeste jednou:
Nejsem v pripadu LEHATKO nijak PRIMO zainteresovany. Vadi mi vsak zpusob obvineni i obvineni samotne. Hajim tu sve pratele, kteri si takove propirani na anonymnim foru nezaslouzi.
Jsou to fajn lide, kteri se snazi delat dobre svoji praci.


Zjevne je zde spatne se nekoho zastat a naopak dobre nekoho beztrestne obvinovat a ocernovat jeho povest.
Prestoze je to nanejvys alarmujici a z principu nehodne tolerance.
Aleš Stibal, Piráti
Uživatelský avatar
astib
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2011 11:28

Re: Auditorky města

Příspěvekod winie » 06 úno 2011 11:29

troufnu si tvrdit ze podle kvality stravy v jidelne ty praci zas tolik nedaj. muzete jim to vyridit ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Auditorky města

Příspěvekod jimi brown herrer » 06 úno 2011 11:54

A nemůžete se tedy svých přátel zeptat na to, jak to je? Z jakých peněz bylo lehátko nakoupeno? Kdy se masíruje? Kdo masíruje? A pak nám to tu napsat?
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Auditorky města

Příspěvekod Lunardi » 06 úno 2011 13:05

A už je to tady znovu. "Na anonymním fóru dochází k osočování všech poctivých kuchařek". Živnostníci s tradicí a jejich přátelé nám to neopoměli zdůraznit v každém svém příspěvku. V reakci na informace které jim nebyly zrovna příjemné. Na tom minulém fóru. Na tomto,mimochodem soukromém, jsme všichni akceptovali podmínky nastavené panem Liškou. Jsem přihlášený pod smyšleným jménem a nemíním vysvětlovat proč.
Krásný větrný den.
Lunardi
 
Příspěvky: 34
Registrován: 15 čer 2010 17:29

Re: Auditorky města

Příspěvekod Liťanda » 06 úno 2011 13:12

Je to až k smíchu, jak může být někdo pln nenávisti, zášti a závidění. Podle mého názoru vás v dětsví někdo kopal do hlavy, jinak si to vysvětlit neumím. Zeptejte se svých matek, jak to doopravdy je, třeba kápne božskou a poví pravdu, že když byla čas od času nalitá, že si kopla :lol:
Liťanda
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 led 2011 13:21

Re: Auditorky města

Příspěvekod winie » 06 úno 2011 15:54

upravte si ten prispevek, na kazdem foru by byl za tohle jasny BAN(zakaz vstupu) zatim se zde vsichni chovali slusne, jedini dva novi uzivatele tu tropi neplechu
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron