3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Litoměřic

dotazy na zastupitele a radní

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Litoměřic

Příspěvekod Milan » 23 led 2011 12:06

V programu na 3. veřejné zasedání Zastupitelstva je bod - Schválení uzavření smlouvy o dotaci pro HC Stadion Litoměřice. Trochu by mě zajímalo, zda byly splněny podmínky stanovené na 4. mimořádném jednání Zastupitelstva města Litoměřic konaného dne 6.5.2010, kdy byla schválena dotace na tuto sezonu. Jsou to tyto:

1. Podání přihlášky do soutěže 1. národní hokejové ligy.
2. Prokazatelné pokrytí komplexního rozpočtu na celou sezónu.
3. Prokazatelná tržba za prodej vstupenek za 500 tis.Kč.

Splnění podmínek měl ověřit FV při ZM a poté předložit RM a ZM. Stalo se tak a bylo by možné toto ověření někde vidět? (samozřejmě kromě podmínky podání přihlášky, která zjevně proběhla, když se hokej hraje).
Také by mě zajímalo, zda stejné podmínky budou i nyní a v jaké výši bude dotace poskytnuta.

Děkuji
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: 3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Litoměřic

Příspěvekod Vladislav Liška » 23 led 2011 12:19

Tak to by mne zajimalo take. Ja jsem myslel, ze puvodni dotace se poskytla na celou sezonu a pokud to dobre chapu, tak to bylo jen na pulku a na druhou pulku bude dalsi dotace? Navic si dovolim pripomenout, ze na 4. mimoradnem jednani zastupitelstva, kde se prvni dotace schvalovala, po jejim schvaleni nynejsi mistostarosta Karel Krejza rekl, ze mestu do roka ty tri miliony sezene na necem jinem. Tak jak to s tim vypada, zda uz neco sehnal, nebo jen tvrdikoval.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: 3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Litoměřic

Příspěvekod Petr Panaš » 23 led 2011 22:27

V návrhu rozpočtu na r. 2011 jsou na hokej dislokovány 3 miliony Kč. Tudíž předpokládám, že tato částka bude i předmětem smlouvy, která ovšem bude specifikovat, za jakých podmínek bude tato dotace poskytnuta. Návrh rozpočtu : http://radnice.litomerice.cz/archiv/854 ... k_2011.pdf
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron