Ostuda litoměřické radnice

dotazy na zastupitele a radní

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod dotik » 16 led 2011 08:04

Litelote, fakt si myslíš, že když se ti článek líbí, myslíš si, že je pravdivý a hází špínu (neříkám, že si to nezaslouží :) ) na Bendu, tak Fišera je čistej? :D Nebuď blázen...a kauzy? Všechny kauzy ve všech novinách vznikají jen a pouze tím, že bojují dvě frakce uvnitř stran...jedna hází špínu na druhou tím, že si zaplatí novináře, který dostane veškeré podklady, napíše to a má velikou kauzu...

až budou všechny strany jednotné, všichni se budou mít rádi a nebude žádných sporů, jako jsou teď v Ústeckém kraji, tak novináři nebudou mít co psát...a brát se bude stále :) akorát se o tom nikdo nic nedozví...nebo si myslíte, že Hašek je čistej, protože se o něm nepíše na úvodní straně?

PS: kdyby Szántó chtěl, tak by byl předsedou dál...jediné co udělal je, že ukázal dobrou vůli...ostatně pan starosta ze Štětí mi ještě měsíc před komunálníma volbama říkal (když přijel prosit o to, abych o nich v novinách nepsal), že se Znojemským a Hoškem si spolupráci dokáže představit...když byl Znojemský zvolen a Szántó odstoupil a udělal tak vstřícný krok také vůči Štětí, tak tamní komunističtí sociální demokraté otočili a Ryšánkům už vadí i Znojemský :D :D
dotik
 

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod litelot » 16 led 2011 09:50

dotik píše:Litelote, fakt si myslíš, že když se ti článek líbí, myslíš si, že je pravdivý a hází špínu (neříkám, že si to nezaslouží :) ) na Bendu, tak Fišera je čistej? :D Nebuď blázen...a kauzy? Všechny kauzy ve všech novinách vznikají jen a pouze tím, že bojují dvě frakce uvnitř stran...jedna hází špínu na druhou tím, že si zaplatí novináře, který dostane veškeré podklady, napíše to a má velikou kauzu...

až budou všechny strany jednotné, všichni se budou mít rádi a nebude žádných sporů, jako jsou teď v Ústeckém kraji, tak novináři nebudou mít co psát...a brát se bude stále :) akorát se o tom nikdo nic nedozví...nebo si myslíte, že Hašek je čistej, protože se o něm nepíše na úvodní straně?

PS: kdyby Szántó chtěl, tak by byl předsedou dál...jediné co udělal je, že ukázal dobrou vůli...ostatně pan starosta ze Štětí mi ještě měsíc před komunálníma volbama říkal (když přijel prosit o to, abych o nich v novinách nepsal), že se Znojemským a Hoškem si spolupráci dokáže představit...když byl Znojemský zvolen a Szántó odstoupil a udělal tak vstřícný krok také vůči Štětí, tak tamní komunističtí sociální demokraté otočili a Ryšánkům už vadí i Znojemský :D :D


Dotiku, podle tebe jsou všichni straníci špatní, ať je to ten nebo ten, každý má špínu za nechty. To je bohužel realita dnešní politiky. Která frakce tedy platí tebe? V předešlém příspěvku jsem psal o tom, že místní novináři zatím nepíšou o žádných kauzách. Nikdo nedělá investigativní novinařinu. Proč? Čeho se bojí? Co jim v tom brání? Jsem si jist, že náklad Litoměřického deníku by prudce vzrostl. Benda a jeho kauzy, to je kapitola sama pro sebe. Ale naštěstí není z Litoměřic (i když jeho prsty došáhli všude). Tady je potřeba řešit chování a minulost Szánta, Červína a Krejzy. Neutíkej od tématu do Štětí, řešme Litoměřice a obsazení naší radnice (pozemky na Miřejovické stráni, předražený zimní stadion, protěžování investora Třešňáka atd.)
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod Petr » 16 led 2011 15:59

Co vím, tak Gandalovič prověrku dostal. Takže hurá do USA a náš Laďa do sněmovny ;) . Dotiku, co je to komunistický sociální demokrat? To je nějaká nová frakce uvnitř vaší strany? Jak se to projevuje?
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod dotik » 16 led 2011 22:14

Petr : to je komouš převlečený za sociálního demokrata ;) takže ta nejhorší spodina společnosti...lidé, kteří chápou sociální politiku jen a pouze tak, že se musí něco dávat zadarmo...

Litelot : jasně, deníku by na dva dny stoupl náklad a pak by neměli o čem psát :) ostatně variantu nezávislých novin jsem už nabízel VVčkům, živnostníkům nebo jak se vlastně jmenují :)
Mě si platí cca. 30 - 40 různých subjektů. Na tento počet adres odchází každý měsíc faktury...díky nim má cca. 33.000 domácností každý měsíc noviny s cca. 50 články zadarmo ve schránkách, lidé v Lovosicích a Litoměřicích sledují informace na kabelovce, více než 1.000 lidí denně čte Litoměřicko24.cz a mohou sledovat vysílání z Litoměřicka v regionálních vstupech na TV PRIMA.

Kvůli soukromému boji pár exživnostníků nebo exvéčkařů nebo co to je, nehodlám připravit vyjmenovaný počet lidí o běžné a celkem zajímavé informace ze sportu, kultury a společenského života v okrese. Pokud máte podezření na spáchání trestného činu, můžete pověřit třeba tajemníka nebo pana starostu, aby za vás dal trestní oznámení ;) :D

A já na obsazení radnice nevidím nic špatného...

Co je lepší?
1. Mít hodného, uctivého, poctivého (misto)starostu, který ovšem nic nezařídí a nikdo se s ním nebude bavit, protože nemá vlastní názor, případně ho bude mít půlka města za blba
2. Tvrdého, nekompromisního manažera, který dokáže přinést do města peníze, ovšem za cenu, že se někde něco zachytí a získá provizi pro sebe?

Varianta 1. 0 peněz pro město, 0 peněz pro politika...poctivý politik, chudé město
Varianta 2. 70 - 80% z celkových nákladů na stavbu je opravdových, 20 - 30% pro politiky ... nepoctivý politik, vzkvétající město...
varianta 3. Můžeme napsat Jankovi Kroupovi, ať je všechny odposlouchává, jak nám to radí ministr vnitra z VVček :) a ještě můžeme dělat objektivní časopis pro zdravotní pojišťovnu...třeba...

Já jsem pro variantu č. 2. Ať si vydělaj, když to posune město dál...ale je to samozřejmě pouze můj názor...
dotik
 

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod Achab » 16 led 2011 23:16

Co nazvat veci pravym jmenem a hned to bude znit trosku jinak. Dotik : At si vydelaj kdyz to posune mesto dal. Lze i napsat a je to uplne to same : At si nakradou kdyz to posune mesto dal. Jen se chci zeptat jestli maj takto posouvat mesto dal jen politici nebo i urednici. Pokud budem takto postupovat tak bude nas stat stale v prdeli jak na komunalni tak celostatni urovni. Ale to je zase pouze muj nazor :cry:
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod Vladislav Liška » 16 led 2011 23:30

Je to i muj nazor, krast je nemravne a jde to i jinak. Pokud se bude lidem ukazovat, ze nekomu v ramci "obecneho blaha" prasarny projdou, tak se toho svinstva nikdy nezbavime. Nemyslim, ze opak ke vsemu schopnemu manazerovi je starosta-maskot, to ze to tak nekde je, neznamena, ze to je pravidlo. Neni. Stejne tak si nemyslim, ze investigativni novinarina bude tahnout dva dny a pak smytec. Naopak. Ja osobne bych si takovy mistni platek klidne i predplatil - coz ted fakt nema vyznam, protote tiskove zpravy z radnice si muzu cist i na radnicnim webu a ne v novinach.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod Petr » 17 led 2011 08:05

Dotiku, to je pěkná zvrácenost! :twisted: S takovým názorem bych se tedy nechlubil a jsem rád, že tu nejsem sám! Přesně s takovými vedoucími "manažery" se dostaneme do pekla. S jídlem roste chuť a když takový postup budeme ještě blahořečit, můžeme celou jakoustakous demokracii zabalit. Kdo určí hranici provize, policie? Poctivost, morálka, slušnost - to k úspěchu nepatří? Existují i lidé, kteří jsou dobrými manažery, dokáží pro město sehnat peníze a stačí jim k tomu jen plat starosty. Pokud si vážíte lidí na vedoucích postech s takovými praktikami, už se nedivím Vaší náklonnosti takovým pánům v ČSSD jakými jsou Benda, Szántó a s nimi spojeným aférám...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod dotik » 17 led 2011 09:19

Pánové já s vámi ale souhlasím...se všemi :) ale nežijeme v ideálním světě...žijeme v České republice...ve státě, kde 21 let po pádu komunismu nemůže majitel baráku stanovit cenu za pronájem bytu. V jediné postkomunistické zemi, kde je komunistická strana v parlamentu. V okrese, kde ve 3 ze 4 velkých měst jsou (nebo v Roudnici možná budou, podle toho, jestli se chce tamní ODS totálně zničit...za 12 let to dotáhli z 28% na 9% ve volbách) komunisté ve vedení a nikomu to nevadí.

Svět není ideální a pokud se z té bídy dá něco vytřískat pro město, tak ať se to prostě udělá.

Co se týče investigativního plátku - stále dokola a stejná písnička...chtěl to udělat Kellner s projektem Naše adresa. Nevidím ani pramalou mizivou nejmizivější šanci, jak by mohl takový REGIONÁLNÍ plátek existovat, když to nedokázal ani 89. nejbohatší člověk na světě...ale držím palce Deníku, ať do toho jde...

A moje nabídka stále platí... smlouva minimálně na dva roky, 27 lidí, kteří si každý měsíc zaplatí 6.000Kč. To je cena za objektivnost...můžete vyrazit do ulic, projet své telefony, kamarády, obchodní partnery. Osobně si myslím, že se nikomu z vás nepodaří najít ani jednoho, kdo by chtěl platit tuto cenu za to, že se zveřejní dvě až tři "kauzy" a pak nebude o čem psát :). Mnohem snažší máte jít na policii a dát trestní oznámení.

Petr: a v jakém městě od 10.000 lidí nahoru prosím tito lidé jsou? A upřesnění - já neříkám, že ty peníze zůstávají v kapsách lidí na úřadech...oni je dávají dál, aby se dotace do měst vůbec dostaly...a jestli jim něco malinko zůstane? :) to netuším ;)

Ale věřte mi, že já bych takový svět také chtěl...kde rozhoduje cena a kvalita nabídnutých služeb a ne, že se jmenuju Jan Dostal a s ním se přeci nespolupracuje...příkladů mám hodně...pokud máte zájem, můžeme pohovořit...krásná ukázka je Štětí, kde jsem nabídl dělání vysílání cca. za 200.000 ročně (ve výběrovém řízení...a tamní ČSSD chtěla někoho jiného)...oni si platí 660.000 ročně. Ve stejném rozsahu...ale někomu s jiným jménem...Nabídl jsem jim tisk radničních novin...včetně roznosu cca. 200.000Kč ročně. Plnobarevné noviny, 6.000ks. Radši si platí 450.000 ročně...někomu, kdo se nejmenuje Dostal. A tak to je na mnoha mnoha místech....to je cena za objektivní zprávy...já nemám smlouvy a oni nedokáží sehnat nikoho stejně drahého se stejnými službami. Tak radši zaplatí dvoj až trojnásobek... a podotýkám - nabízel jsem pouze a jen tisk jejich připravených PDF...bez zasahování do obsahu...dokonce si to mohou sami poslat do tiskárny...takže výsledek uvidím až v době, kdy mi to tiskárna předá na expedici ;) ALE ... S DOSTALEM SE NESPOLUPRACUJE :). Na druhou stranu - takové jednání mi umožňuje psát "investigativní" články :). Ale je vyzkoušeno, že je to lidem naprosto fuk...

Vás, kteří mají zájem kritizovat, diskutovat apod. je na Litoměřicku minimum. Pište si o Szántovi a dalších...Já vám budu dokola psát, že to není až tak jednoduché. Mně osobně to nevadí, rád píšu, rád diskutuju...a s vámi se diskutovat dá...narozdíl od některých komunistických sociálních demokratů...
dotik
 

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod litelot » 12 úno 2011 20:38

Konečně se začíná zrno oddělovat od plev. A vypadá to , že si ruce ušpinil i vzorný pan učitel Hošek. Že by se rýsovala první změna ve vedení radnice? No uvidíme :?:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/polit ... ?id=690956
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod winie » 12 úno 2011 23:37

za takovy, s prominutim, pruser by meli vsichni tri panove odstoupit ze vsech funkci a stahnout se z politiky. pokud tedy bude vse prokazano a maji svou cest. V tu chvili bych si jich zacal jako lidi velmi vazit
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod Vladislav Liška » 13 úno 2011 08:09

Objevily se uz nekde i vysledky setreni policie?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod Petr » 13 úno 2011 08:47

Já ty pány osobně neznám, ale vůbec mě to nepřekvapuje. Stejně už slyším, že jde o cílenou diskreditační kampaň té druhé skupiny socdem a autoři takových štvavých článků jsou placenými žoldáky Arno Fišery... nebo těch druhých ;) :?:
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod litelot » 14 úno 2011 22:18

Petr píše:Já ty pány osobně neznám, ale vůbec mě to nepřekvapuje. Stejně už slyším, že jde o cílenou diskreditační kampaň té druhé skupiny socdem a autoři takových štvavých článků jsou placenými žoldáky Arno Fišery... nebo těch druhých ;) :?:


Je zvláštní, že tentokrát Dotik mlčí. Asi té "lepší" půlce socdemáků po započatých změnách na kraji docházejí argumenty.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod dotik » 14 úno 2011 22:56

:) nějak jsem si nevšim, že už jste to sem hodili...no v každém případě - už jsem o tom psal dříve ve vláknu ke gymnáziu...a zopakuju to:

Jsou dvě části ČSSD :

1. která podporuje a instaluje lidi, jako je Bulasová do vedení svých podniků (gymnázium apod.)
2. které se takové jednání nelíbí a snažili se tomu zabránit i za cenu zvyšování počtu lidí v místní organizaci...aby měli alespoň nějakou šanci tomu zabránit...

Kdo to chce pochopit, pochopí, kdo to nechce pochopit, nepochopí. Pro mě je důležité, že se nám podařilo přesvědčit dostatečné množství lidí, že je tato práce důležitá. A samozřejmě chápu, že nemůžu přesvědčit každého...ostatně proto také dokola trpělivě vysvětluji, jak to asi v ČSSD funguje...

Policie pokud vím případ odložila...šetří se dál vylepování letáků v antikampani těsně před volbama...pokud vím, tak nějaký pachatel je snad už určen a světe div se, měl by nést rodinné jméno jednoho z té druhé party...ale toto jsou jen spekulace a opravdu nemám žádné konkrétní info od policie...hned jak budou, tak se to samozřejmě zveřejní...

A ještě doplnění...přečtěte si prosím toto: http://www.cssd.cz/soubory/ke-stazeni/d ... tanovy.pdf Jedná se o stanovy ČSSD. Důležité čtení je hned na začátku strana 2. Tato fakta porovnejte s článkem na Aktuálně a pak mi sem prosím napište, co ti pánové porušili...
dotik
 

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod Petr » 15 úno 2011 09:12

Dotiku, v tomhle máte můj obdiv! Bojujete (nejen) tady o čest místní ČSSD a ačkoli nejste jejím funkcionářem (alespoň si myslím), tak jako jediný tu podáváte vysvětlení. To se cení! Obzvlášť, když ti potrefení zarytě mlčí, i když je jasné, že toto fórum sledují. Prostě vás nikdo z nich nepodpoří. Asi vás považují za naivku a nás za zabedněnce, kteří tomu stejně nebudou (nechtějí) rozumět (věřit). Nebo neumějí psát... ;) Stanovy nabíráním členů opravdu nikdo neporušil, ale podobně jako po volbách v Krupce se soud jasně vyjádřil, že kupčení s hlasy je neetické a nemorální a slušný člověk na to nepřistoupí, tak podobný styl náboru členů slušná strana neposvětí. A můžete se zaštiťovat desítkami případů Bulasová. Pokud není jiné cesty znemožnit papalášské praktiky krajského vedení, opusťte je, oni se znemožní časem sami! To co děláte, je voda na jejich mlýn... Nejsem straník, jen pozorovatel ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod dotik » 15 úno 2011 10:05

Co se týče komunikace uvnitř litoměřické organizace, tak diskusi samozřejmě sledují a mám jejich plnou důvěru ve vedení diskuse :D zatím...

Když vezmu nemorálnost a neetičnost, tak velmi extrémně (prosím nechytejte mě za slovo) bych to přirovnal k Mašínům - v jejich době taky byli zločinci, i dnes je stále dost lidí, kteří si myslí, že to nebylo správné...ale oni si byli jisti svojí pravdou a řada lidí dnes je v tom podpořila... - tím v žádném případě nechci náš boj srovnávat významem a zásluhama. Jen chci říct, že jsou věci, které prostě člověk dělá z přesvědčění, že jsou správné a já o tom jsem skálopevně přesvědčen...už proto, že vím, jak se snaží poškozovat mě a moje podnikání - pravda je prostě drahá sranda a slyším ze všech stran, jak Ryšánková a její příznivci říkají, aby se u mě neinzerovalo... ostatně to mají ve Štětí i v usnesení, že škodím ČSSD a nemělo by se se mnou spolupracovat :lol: (i za cenu statisícových úspor pro městský rozpočet - je to doložitelné výsledkem výběrového řízení, takže žádná nepodložená pomluva)

Moje úloha v tomto celém skončí s konečným řešením, které zřejmě proběhne velice brzo. Pak skončí moje podpora ČSSD v Litoměřicích a budu podporovat už jen osoby, které dřív byly v ČSSD v Litoměřicích...protože v ně a jejich kvality věřím ;)

A budu dělat všechno pro to, aby ČSSD získala v kraji co nejnižší počet hlasů, aby konečně z vedení kraje vypadli a dostal se tam někdo, kdo nemá podobné nápady, jako je rušit poplatky za svoz odpadů, vracet plošně 30korunové poplatky a další podobné komunistické přežitky...

A když už píšeš o Krupce, tak můj osobní názor je ten, že se svým hlasem si může každý dělat co chce...jestli ho chce prodat za tužku s logem, buřta za 5Kč, guláš, výlet triskáčem nebo jízdu na jachtě v Toskánsku nebo za 300Kč - je to jeho věc...vždyť v podstatě každý z nás svůj hlas prodal - někdo za rovnou daň a podporu živnostníků, někdo za 30Kč slib, když jde k doktorovi...ale to už jsem psal také dříve...když se něco udělá pro dvacet lidí, je to špatně a je to korupce....když to samé uděláte pro 30.000 lidí, jste king a vaše strana stojí za to, aby vedla stát a měla premiéra...
dotik
 

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod dotik » 15 úno 2011 12:08

Ostatně tady jsou další zajímavosti a důvody, proč se věci na které nadáváte vůbec dělají:

Půl miliarda pro Terezín: http://www.h-rekultivace.cz/kontakt.html - firma z Chomutova

Štětí : Rada města Štětí schvaluje zplnomocnění společnosti SCREEN ING s.r.o., IČO: 254
65 503 k provedení veškerých úkonů vedoucích k výběru dodavatelů a k poskytování
poradenských služeb v oblasti veřejných zakázek v rámci projektu „Modernizace
městského koupaliště Štětí – I. část“. - majitel Chomutov

Co to znamená v praxi? Krutá pravda: sehnali si půl miliardy na opravy baráků v Terezíně - ostře sledované, jakoby chvályhodné...ale má to pár háčků:
1. staví to firma z Chomutova, takže si přiveze lidi a zase si je odveze...utratí peníze v Chomutově
2. a to je ještě horší - nechají v Terezíně projekt, který se bude muset pět let udržovat, aby byl životaschopný, aby se nemusela vracet dotace...to už ale nikdo z politiků na kraji řešit nebude...ať se Terezín třeba pos....e.

Stále si myslíte, že pár černých duší toto vyváží? ;)
dotik
 

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod Petr » 15 úno 2011 13:29

V zásadě máte moje sympatie a do jisté míry vám rozumím. Člověk musí mít žaludek, aby si zašpinil ruce a choval se podle a neeticky a dosáhl tak svého, byť ušlechtilého cíle. S Mašíny to nelze srovnávat. Tam šlo o lidskou svobodu a kdyby mohli legálně emigrovat... My svobodní jsme a ty komunistické nesmysly snad konečně nenávratně zmizí, proto budu věřit, že svého lze dosáhnout i slušnou formou a ne kupčením. Proto jsem celý život nestraník a snažím se podporovat jen slušné lidi ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod dotik » 15 úno 2011 13:42

Já se těším na rok 2014 - 15. Fondy budou rozkradené, opravena polovina budov, než kolik se dalo udělat, polovina silnic...ale my tady dole budeme moct dělat svojí práci v klidu, bez věčného boje...

ostatně já ti taky rozumím, že ti to vadí...a proto využiješ svého práva u voleb a nezvolíš ČSSD...jde o to, jestli zvolíš někoho lepšího :) nebo jsou všichni stejný...
dotik
 

Re: Ostuda litoměřické radnice

Příspěvekod Petr » 15 úno 2011 18:25

[quote="dotik"]Já se těším na rok 2014 - 15. Fondy budou rozkradené, opravena polovina budov, než kolik se dalo udělat, polovina silnic...ale my tady dole budeme moct dělat svojí práci v klidu, bez věčného boje...

Fondy se rozkradly v devadesátých letech a přesto se budovy a obce vylepšily k nepoznání k totalitní době. Já se o naši budoucnost nebojím a pokud budu vidět, že třeba i ČSSD bude slušnou stranou s rozumným programem a ne spolkem populistů, hrajících si s důvěrou "obyčejných" lidí, tak dám klidně hlas i jim.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron