Odstoupení tajemníka

dotazy na zastupitele a radní

Odstoupení tajemníka

Příspěvekod Llukas007 » 04 říj 2010 14:38

Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod Vladislav Liška » 04 říj 2010 14:50

Skoda preskoda.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod Lukino » 04 říj 2010 16:41

Obrovská škoda
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod anonymys » 04 říj 2010 17:03

Tak teď už na MÚ zůstane pouze samá zkorumpovaná lůza a póvl. Klidně to tam můžete zavřít. Poslední ať zhasne :-D
Jo, a na MP to samé...
anonymys
 
Příspěvky: 92
Registrován: 09 čer 2010 21:27

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod Stanislav Hylán » 04 říj 2010 20:21

Tak to bude jistě zítra u Nováků nová vkusná výloha.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod Milan » 04 říj 2010 20:50

Tak to mě opravdu překvapilo. Je to skutečně škoda, ukazuje se, že negativní kampaň je pro někoho velmi lákavá a to z mnoha důvodů. Utvrzuje vlastní jádro příznivců, znervózňuje soupeře, atakuje na city nestranných a pokouší se znehodnotit dlouhodobou taktiku konkurence. Navíc - negativní sdělení se příjemci lépe pamatuje. Tento styl kampaně bohužel vedl k odstoupení tajemníka. Škoda, je to jeho rozhodnutí, ale možná mohl projevit více rozvážnosti a psychické odolnosti. Ten, kdo tuto negativní kampaň vede by si ale měl uvědomit, že přemrštěná negativní kampaň, jež neuznává žádná pozitivní poselství či je překrývá, dokáže způsobit více ztrát než užitku. Věčné pranýřování okolí se mu vrátí jako bumerang.
Přeji panu Panašovi hodně úspěchů v nové práci.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod babča » 04 říj 2010 20:58

Jeden ze slušných z úřadu odchází. Bohužel. Hodně štěstí a více klidu v nové práci. :)
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod rka » 04 říj 2010 21:57

Také mě velmi mrzí, že pan Panaš odchází ze svého postu. Je to slušný člověk, který svou práci vykonával dobře. Hájil dobré zájmy města a bohužel na to doplatil. Přeju panu Panašovi hodně štěstí a síly.
rka
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 kvě 2010 13:52

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod Petr » 05 říj 2010 07:03

Přeji panu Panašovi hodně štěstí a doufám, že se k našemu fóru neotočí zády! Jako nezávislý pozorovatel může do fóra přispívat se znalostí prostředi na radnici. Jeho angažovanost v politice za Stranu Zelených mu určitě, jako tajemníkovi úřadu města, ublížila. Nejsem zaměstnancem úřadu, proto mi nepřísluší hodnotit jeho práci a vztahy k podřízeným. Názory jeho podřízených ale začnou určitě vyplouvat na povrch, až opustí velitelský můstek, jak je u nás dobrou tradicí ;) ... Hezký den všem!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod elixdragon » 05 říj 2010 21:56

Pane Panaš dovolil bych si Vám poděkovat za ojedinělé a všem užitečné přicházení mezi nás obyčejné občany. Vaše vysvětlování a informování pro mě bylo jediným pojítkem mezi mnou jako občanem Litoměřic a radnicí. Ještě bych měl otázku, kdo Vás k tomu donutil? Vím naprosto přesně, že mi toho člověka, který proti Vám zbrojil neřeknete a veřejně ho neudáte, ale každý minimálně na tomto fóru ví, že někdo zatím bude.
Teď bych Vás rád pozval na sklenku dobrého vína.
Přeji Vám, aby Vaše odstoupení z funkce tajemníka nebylo překážkou pro Váš další vývoj a pokud budete kandidovat na starostu našeho města máte můj hlas, protože Vám pevně věřím.
S pozdravem a přáním krásných, spokojených dnů pro Vás a Vaše nejbližší.
Elixdragon
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod Istari » 05 říj 2010 22:26

Přeji Vám p. Panaši hodně úspěchů v dalším profesním životě (a nejen v tom profesním) - děkuji Vám za ochotu přispívat zde na fórum - je vidět, že jste jeden z mála, kdo dokáže debatovat bez citového zabarvení, ať je materiál k diskutování "sebešťavnatější".....

Mějte se hezky a hodně pevných nervů i nadále
Istari
 
Příspěvky: 13
Registrován: 23 čer 2010 19:56

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod Petr Panaš » 06 říj 2010 20:44

Děkuji všem za příspěvky, byl jsem moc potěšen, spíše jsem očekával ohlasy negativní, resp. oslavu z mého odchodu. Jenom v krátkosti několik reakcí na vaše připomínky. Pro Elixdragona - žádná jedna konkrétní osoba mě k odchodu nedonutila, jestli by vás zajímalo ještě více, než je uvedeno v novinách, nebo chcete jen tak pokecat u vína, klidně dejte vědět na : petr.panas@email.cz Pro Petra - jestli mě uškodilo členství ve Straně zelených, nevím. Jejím členem jsem byl v době, kdy jsem ještě tajemník nebyl. Tato strana mě byla a doposud je názorově nejblíže. Je pravdou, že jsem byl několikrát upozorněn (ne ze strany starosty, nebo někoho jiného z vedení města), že by pro mne bylo lepší v době výkonu funkce tajemníka členství pozastavit nebo úplně vystoupit. Já jsem to bral tak, že by to bylo dost pokrytecké, názory člověk na počkání nezmění a jako gesto mě to proto přišlo nadbytečné. Navíc jsem byl pouze vždy řadový člen. Pro ostatní - na fórum budu dál přispívat. Všem účastníkům i pouhým čtenářům přeji, abyste se zde vždy dozvěděli něco zajímavého nebo odpověď na konkrétní dotaz či problém. A čím více bude toto fórum slušné a věcné, tím více zajímavých příspěvků se zde bude vyskytovat. "Bulvár" možná zaujme na chvilku, ale z dlouhodobého hlediska asi význam nemá. Vím, že spousta z vás má na tomto fóru na úředníky pifku, ale já jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že většina z nich jsou slušní a pracovití lidé. Proto se přimlouvám za alespoň přiměřenou slušnost v příspěvcích (slušnost a důrazná kritika se rozhodně nevylučují). Třeba potom někteří nebudou mít blok zde odpovídat. Tak ještě jednou díky za povzbuzující příspěvky, někdy se člověk dočká podpory, kde by to vůbec nečekal. Petr Panaš
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Odstoupení tajemníka

Příspěvekod Milan » 08 pro 2010 15:10

Dnes jsem se dočetl, že od 1. 1. 2011 budeme mít nového tajemníka http://radnice.litomerice.cz/clanek-304.html. Snad naváže na dobrou práci pana Panaše a hlavně se nenechá strhnout jakoukoliv politickou stranou. Píše se, že pracoval na ministerstvu obrany (jako já :) ), takže by měl být dostatečně odolný ;) . Chci mu tedy popřát hodně štěstí a úspěchů v nové funkci.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron