Diskuzní fórum

dotazy na zastupitele a radní

Diskuzní fórum

Příspěvekod ronyk » 13 dub 2015 06:06

Již delší dobu by mě zajímal názor veřejnosti na Diskuzní fóra pořádané vedením města. Já jsem se zúčastnil několika a jejich přínos nehodnotím kladně. Třeba ten, kdo je dění blíže může přiblížit jejich konkrétní přínos. Z mé poslední návštěvy fóra o sportu nemám pocit hmatatelného výsledku. Padlo tam několik návrhů a radnice si vybrala ty , které jí šly na ruku. Ty návrhy, které šly proti nápadům z radnice se neuplatnily. Třeba nemám dost informací, ale asi tak to dopadá u všech
Diskuzních fór. Na žádném fóru není diskuze k současným problémům města viděného z řad obyvatel. Takové fórum by měla radnice uspořádat.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Diskuzní fórum

Příspěvekod Jiří » 13 dub 2015 06:23

Dobrý den,
bohužel mám z těchto for obdobný pocit. Veřejnost na nich projeví svůj názor, ale často se pak stalo, že se udělal pravý opak. Rád bych se mýlil v tom, že je to pouhá výmluva pro politiky ve stylu, ale my děláme to co si lid přál.
Jiří
 
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2014 18:38

Re: Diskuzní fórum

Příspěvekod Vladislav Liška » 13 dub 2015 08:09

Mám úplně stejný pocit. Viz poslední desatero, kdy si lidé nepřáli automaty ve městě. Radní to nevzali v potaz s argumentem, že anketa není zavazující.
Takže přesně, když se nám to hodí do krámu, jdeme do toho a budeme tvrdit, že děláme co si lidi přejí. Když se nám to nehodí, tak na to kašleme a zameteme to pod koberec. Takže zbytečné vyhazování peněz za vytváření nějaké iluze :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Diskuzní fórum

Příspěvekod vodomerka » 13 dub 2015 10:08

na fóra je důležité chodit proto, aby právě neprošly jenom "politické" body podle přání úředníků/politiků. jako například už loni snaha vpašovat myšlenku směny bývalého hřiště v kasárnách pod Radobýlem s Gardenline argumentem, že město potřebuje další sportoviště.
ty body se aspoň zaznamenávají a později se jima dá argumentovat. ať si říkají, že anketa není závazná...
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron