Červín podal trestní oznámení

dotazy na zastupitele a radní

Červín podal trestní oznámení

Příspěvekod litelot » 07 srp 2014 07:51

Místostarosta Václav Červín podal trestí oznámení na časopis hnutí ANO pro údajnou pomluvu, píše se v novém radničním zpravodaji. Inu potrefená husa se ozvala. Pokud je to pravda měla by policie prověřit majetkové poměry Červína a s tím související propojení na společnost Gardeline ovládající Zahradu Čech.
Je to dobře, že se Červín sám chytil do pasti a díky své předvolební nervozitě, kdy mu jde o všechno si sám na sebe upletl bič. Je to možná lepší než kdyby ho podal někdo jiný. Vadí mi ale zneužívání radničního zpravodaje, kde si Červín před volbami hraje na chudáka, kterého všichni pomlouvají a on je naopak ten pan vzorný ředitel školy. Možná taky dělá bubáka, protože má strach ze svého transparentu na náměstí. Důvodů pro nové vyvěšení transparentu je dnes daleko více, už to není jenom o šikaně na Červínově škole. Mimochodem rodiče žáků a učitelský sbor Ladovky mají být ti, kteří mu dají své hlasy a on se udrží na radnici. Dál bude škodit městu a hrabat si pod sebe. Podobný transparent jako minule by byla pro Červína smrtící rána. Bude to ještě hodně zajímavé :lol:
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Červín podal trestní oznámení

Příspěvekod Birner Pavel » 07 srp 2014 10:13

Zajímavý komentář k této události vydal Petr Urbánek na Facebooku Ano Litoměřice. Jak jsem již psal v našem časopie v červnovém vydání a nyní to i Petr také potvrdil, vedení radnice již po několikáté zneužilo Radniční zpravodaj ke své vlastní politické reprezentaci. Radniční zpravodaj je hrazen z veřejných prostředků tedy z peněz nás všech. Pan starosta začíná ztrácet morální kredit, kdy tím, že umožňuje a vlastně i sám přispívá politickými komentáři, popírá své vyjádření, že Radniční zpravodaj bude apolitický a bude informovat o dění v našem městě. Možná by bylo morálně správné, když nebyla dodržena podstata tohoto komunikačního média, aby odpovědní lidé zaplatili celkové náklady na tato dvě čísla do měststké kasy.

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: Červín podal trestní oznámení

Příspěvekod Petr Urbánek » 07 srp 2014 11:04

Níže naleznete odkazy na můj článek s vyjádřením k trestnímu oznámení podanému místostarostou Václavem Červínem a také příslušný článek otištěný v Radničním zpravodaji.

Vedení města zneužívá Radniční zpravodaj financovaný z veřejných prostředků k vlastní předvolební kampani a odmítá publikovat příspěvky některých jiných běžných občanů. Snaží se tak neférovým způsobem ovlivňovat veřejné mínění ve svůj prospěch. Nejefektivnějším způsobem jak tomuto zneužívání veřejných prostředků čelit je zajistit nezávislou distribuci necenzurovaných informací k co největšímu počtu spoluobčanů, aby vyvážily tuto jednostrannou propagandu.

Pokud s tímto zneužíváním veřejných prostředků vedením města nesouhlasíte, pošlete odkaz na můj článek všem svým kolegům, známým a dalším lidem, kteří by o tyto informace mohli mít zájem. Neváhejte také připojit svůj vlastní komentář a mobilizovat ostatní, aby přišli k podzimním komunálním volbám a svými hlasy se tak jasně vyjádřili zda chtějí pokračování těchto praktik v našem městě na další 4 roky či nikoli.

Petr Urbánek


http://www.parlamentnilisty.cz/profily/ ... oste-34311

http://www.facebook.com/anolitomerice/p ... 0161765151

Obrázek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25


Re: Červín podal trestní oznámení

Příspěvekod winie » 07 srp 2014 22:47

když mi zadnice z radnice dorazili do schránky, tak mě tato, byť krátká zmínka opravdu vytočila, ale to že se v ČR obecní a krajské plátky zneužívají k politické propagaci stávajícího osazenstva radnice je bohužel běžné. Úplně stejně jako radniční zpravodaj mne vytočí ty kravské rozhledy z kraje ze kterých se už pravidelně z první strany zubí ten holohlavý komunista
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Červín podal trestní oznámení

Příspěvekod Birner Pavel » 08 srp 2014 01:58

Slušnost a morální kredit zde naprosto zmizel. Jestli někdo prohlásí, že Radniční zpravodaj nebude politiký a následně toleruje či přímo přispívá k opaku svého slibu, tak to není slušný člověk a můžeme si myslet o jeho morálce své. Do dnes pan starosta nepředložil jediný důkaz o zastrašování, jak popisoval v červnovém Radnicnim zpravodaji. Buď mám důkaz, který předložím, nebo se omluvím, že jsem vyjádřil mylné stanovisko či jsem lhal. Pan starosta toto udělal, ale již nepřišel s důkazem, či omluvou, tím kleknul morálně na úroveň celorepublikové ODS, kde vše ovládali kmotři a politici byli jen loutky!
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron