Odpovědi z radnice

dotazy na zastupitele a radní

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod subform » 15 zář 2010 15:34

také dle výše uvedených příspěvků od pana Tvrdíka a pana Panaše je evidentní, že jeden z nich lže......, nebo nemluví pravdu..... o tom kdo mlží si myslím své :-) Děkuji
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod Jaroslav Tvrdík » 16 zář 2010 13:07

subform píše:
Petr Panaš píše:Pokud se týká stavebních úprav prostor bývalého OSBH (dnes nové Informační centrum), tyto byly hrazeny z kapitoly správního odboru MěÚ, který také zajistil vyhotovení projektové dokumentace a kompletní stavební dozor. Projekt byl zadán arch. Jarkovskému, který udržuje a vlastní projektovou dokumentaci budov úřadu, starých matric, výkresů a zaměření. Vlastní realizace stavebních prací pak proběhla na základě vypsaného výběrového řízení, které bylo zveřejněno na úřední desce.
Co se týká interiéru, tam byla situace následující. Vše od výběru návrhu studie a vlastní realizace bylo v režii místostarosty Jaroslava Tvrdíka, žádný z úředníků do tohoho nemohl a ani nezasahoval. Objednávky a další související dokumenty k vybavení interiéru podepisoval přímo pan místostarosta Tvrdík. Protože místostarosta nedisponuje rozpočtovými prostředky, byly tyto výdaje hrazeny z rozpočtu správního odboru, kde tato položka byla schválena zastupitelstvem. Z tohoto plyne, že ani tajemník, ani vedoucí správního odboru nemohli nijak zasáhnout a ovlivnit výběr a dodání interiéru do nových prostor IC.
Pokud bych chtěl objednat elektrokola, která nebyla zakomponována v rozpočtu města pro rok 2010, jednalo by se z mé strany o rozpočtovou nekázeň. Mediální iniciativu a prezentaci nákupu kol ze strany pana Tvrdíka jsem ovlivnit nemohl.
K přestěhování odd. bytového hospodářství se vyjadřovat nemohu, neboť se jedná o rozhodnutí z doby, kdy jsem nebyl ve funkci tajemníka.

výborně a je to tady...... takže se zase ukazuje jak je pan Tvrdík skoro " neomezeným " vládcem radnice. Opét se ukazuje to co se říká již dlouho, že radnici vládne podnikatelská klika p.Tvrdík - p.Chovaneček. Jen tak mimochodem, k té slavné Tvrdíaréně, jsem rád že se zase může chodit na hokej v Litoměřicích, ale chtěl jsem se zeptat, zda se dá nějak dohledat, kam a za co se platilo, protože za ty peníze opravdu nevím nevím. Že by opět spřízněné firmy? ale to se asi už nedovíme.....


Dobrý den pane Liško,
dnes jsem předal panu starostovi žádost o vydání nařízení k provedení kontrolního auditu ve věci rekonstrukce informačního centra a prostor bytového hospodářství v budovách městského úřadu v Litoměřicích.

Jaroslav Tvrdík, místostarosta
Jaroslav Tvrdík
 
Příspěvky: 3
Registrován: 24 čer 2010 20:27

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod rajnoha » 16 zář 2010 13:42

Nechtěl jsem sem přispívat, ale toto mě skutečně donutilo se přihlásit.
To je nějaký vtip? Jak souvisí páně Tvrdíkův příspěvěk s citací v příspěvku? K čemu pomůže nějaký audit? Aby konstatoval, že nebyl porušen zákon a místostarosta může udělovat kamarádům zakázky za milión bez výběrového řízení, protože nějaká výmluva se vždy najde? Proč se pan Tvrdík nevyjádří i k ostatním porušením zákona? Teď před volbami se snaží jen udělat se hezčím. Co tak sleduji vedení radnice, tak je rozhodně největším škodičem a mluvkou.

1. Elektrokola, kecy
2. Loď do Terezína, kecy
3. Lanovka na Mostku, kecy
4. Zneužití znaku města, vědomé porušení zákona, s reakcí "no a co"
5. Jeho umístění v čele kandidátky VV v rozporu s výsledky hlasování, nekomentoval
6. Proč má u sebe schované dokumenty na lodní dopravu a nevydal je, nekomentoval
7. Proč se cyklobus a vláček podporuje a proč bez výběrového řízení, nekomentoval
8. Proč tvrdí, že všechny úspěchy jsou jen jeho, ale i přesto píše odměny řediteli íčka, nekomentoval
9. Proč dělá akci za milión bez výběrového řízení (nejen), nekomentoval
10. Co pro obyčejného občana znamená údajný větší příliv turistů do města (za což může samozřejmě on), nekomentoval

Mám takový pocit, že on na lidi prostě sere!!!


Nikdy jsem volit nechodil, je to jedna sebranka, ale letos půjdu, protože takového člověka na radnici skutečně nechci. Pokud někdo nadává na vedení radnice, všichni zmiňují jen tohoto škodiče. Proč po tomto neskočí místní novináři? Proboha, to jim přece musí zvednout náklad! Jsou líní a spokojí se s kopírováním článků od paní Břeňové, která je placená radnicí, a tak samozřejmě nic co by mohlo popudit voliče nenapíše, nebo je v tom ještě něco jiného? O tomhle pište, lidi zajímá, kdo se jak na radnici chová!!!
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod subform » 16 zář 2010 15:24

Myslí že rajnoha to vystihl zcela přesně, jak " body obžaloby " tak i to jak funguje kamarádíčkování na této radnici. Pomalu začínám věřit tomu, že by snad ani podnikatelé neměli na radnici být....... vždycky to svádí k "malé domu nebo sousedvi" i když samozřejmě záleží na charakteru člověka. Brát politiku jako záchrané lano pro podnikání ( vybudování vazeb na ostatní organizace, kamarádíčkování... atd..) to určiťe není dobře. Podnikatele na radnici? Ano, ale snad jen takové, kteří jsou "za vodou", mají morální kredit a neberou komunální politiku jako možnost se někde zaháčkovat. Pro mne by byl ideálním podnikatelem- politikem třeba p. Horáček ( skladatel, bývalý majitel Fortuny). Prostě člověk který něco dokázal......
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod Tomas.Marny » 16 zář 2010 15:51

Ano, přesně jak zde zaznělo,je to obžaloba, protože nic jiného asi na toho bezpáteřního člověka naplatí. A já sám za sebe se velice intenzívně zaobírám myšlenkou podat trestní oznámení a pak se uvidí zda cosi vyplave, protože tento člověk je schopen nám všem tady mlžit a neodpovídat pokud se to hodí zrovna do krámu a dělat z nás do voleb blbce, ale pouze do voleb pane Tvrdíku a pak potáhnete s ostudou a kam, to ukáže budoucnost.
Pevně věřím že tato politická kreatura zmízí ze scény a bude po zásluze následně "oceněna" vyšetřováním.
A na tu chvilku Vám milý pane seženu doprovod celostátní televize, aby jste byl viděn i při jiných příležitostech... :evil:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod subform » 16 zář 2010 16:18

Tomas.Marny píše:Ano, přesně jak zde zaznělo,je to obžaloba, protože nic jiného asi na toho bezpáteřního člověka naplatí. A já sám za sebe se velice intenzívně zaobírám myšlenkou podat trestní oznámení a pak se uvidí zda cosi vyplave, protože tento člověk je schopen nám všem tady mlžit a neodpovídat pokud se to hodí zrovna do krámu a dělat z nás do voleb blbce, ale pouze do voleb pane Tvrdíku a pak potáhnete s ostudou a kam, to ukáže budoucnost.
Pevně věřím že tato politická kreatura zmízí ze scény a bude po zásluze následně "oceněna" vyšetřováním.
A na tu chvilku Vám milý pane seženu doprovod celostátní televize, aby jste byl viděn i při jiných příležitostech... :evil:


Myslim si, tedy bohužel, že se mu nic nestane. To že odejde z politiky už nic nezmění na tom že kánálky má vybudovaný. I když v jeho případě spíše stoky. Přece víme jak to funguje s politikama v teto zemi, viz třeba gross. že by takový litoměřický "grossík"? jed doufám že ty co nastoupí po něm budou mít chuť něco poodkrýt........ ruka ruku meje, pánové podle mého na sebe vědí tolik, že se nic stejně dít nebude.........
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod Tomas.Marny » 16 zář 2010 16:28

subform píše:
Tomas.Marny píše:Ano, přesně jak zde zaznělo,je to obžaloba, protože nic jiného asi na toho bezpáteřního člověka naplatí. A já sám za sebe se velice intenzívně zaobírám myšlenkou podat trestní oznámení a pak se uvidí zda cosi vyplave, protože tento člověk je schopen nám všem tady mlžit a neodpovídat pokud se to hodí zrovna do krámu a dělat z nás do voleb blbce, ale pouze do voleb pane Tvrdíku a pak potáhnete s ostudou a kam, to ukáže budoucnost.
Pevně věřím že tato politická kreatura zmízí ze scény a bude po zásluze následně "oceněna" vyšetřováním.
A na tu chvilku Vám milý pane seženu doprovod celostátní televize, aby jste byl viděn i při jiných příležitostech... :evil:


Myslim si, tedy bohužel, že se mu nic nestane. To že odejde z politiky už nic nezmění na tom že kánálky má vybudovaný. I když v jeho případě spíše stoky. Přece víme jak to funguje s politikama v teto zemi, viz třeba gross. že by takový litoměřický "grossík"? jed doufám že ty co nastoupí po něm budou mít chuť něco poodkrýt........ ruka ruku meje, pánové podle mého na sebe vědí tolik, že se nic stejně dít nebude.........

Uvidíme, on zase není až tak neprůstřelný o to se nebojím, jen nerozumím Véčkařům, nechat se spojovat s takovým člověkem je jasná cesta ke dnu, ale bůh ví co je kde jak domluveno, každopádně ta partička od tzv živnostníků stradicí je opravdu ve hvězdném složení a doufám že všichni končí, i když už mají dávno zajištěno a ponastaveno, pokud se změní klima na radnici, třeba z toho uvolněného smradu co vyleze z toho čtyři roky nevětraného pelechu se mnohým zatočí hlava a spoustě lidem ráčiti se nevolno jaksi udělá.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod subform » 16 zář 2010 20:26

Tomas.Marny píše:
subform píše:
Tomas.Marny píše:Ano, přesně jak zde zaznělo,je to obžaloba, protože nic jiného asi na toho bezpáteřního člověka naplatí. A já sám za sebe se velice intenzívně zaobírám myšlenkou podat trestní oznámení a pak se uvidí zda cosi vyplave, protože tento člověk je schopen nám všem tady mlžit a neodpovídat pokud se to hodí zrovna do krámu a dělat z nás do voleb blbce, ale pouze do voleb pane Tvrdíku a pak potáhnete s ostudou a kam, to ukáže budoucnost.
Pevně věřím že tato politická kreatura zmízí ze scény a bude po zásluze následně "oceněna" vyšetřováním.
A na tu chvilku Vám milý pane seženu doprovod celostátní televize, aby jste byl viděn i při jiných příležitostech... :evil:


Myslim si, tedy bohužel, že se mu nic nestane. To že odejde z politiky už nic nezmění na tom že kánálky má vybudovaný. I když v jeho případě spíše stoky. Přece víme jak to funguje s politikama v teto zemi, viz třeba gross. že by takový litoměřický "grossík"? jed doufám že ty co nastoupí po něm budou mít chuť něco poodkrýt........ ruka ruku meje, pánové podle mého na sebe vědí tolik, že se nic stejně dít nebude.........

Uvidíme, on zase není až tak neprůstřelný o to se nebojím, jen nerozumím Véčkařům, nechat se spojovat s takovým člověkem je jasná cesta ke dnu, ale bůh ví co je kde jak domluveno, každopádně ta partička od tzv živnostníků stradicí je opravdu ve hvězdném složení a doufám že všichni končí, i když už mají dávno zajištěno a ponastaveno, pokud se změní klima na radnici, třeba z toho uvolněného smradu co vyleze z toho čtyři roky nevětraného pelechu se mnohým zatočí hlava a spoustě lidem ráčiti se nevolno jaksi udělá.


Jen doufat...... že to někdo provětrá......
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod david.matuska » 16 zář 2010 20:55

Dobrý večer, kandidáti KDU-ČSL mají jako jeden z pilířů volebního programu "Litoměřice - město pro zodpovědnost" (rozumné a transparentní hospodaření s obecním rozpočtem, efektivní správa města a městských organizací) a právě pro tyto i jim podobné případy bychom to rádi takto postupovali. Snad budeme mít tak silný mandát, abychom to prověřili a opravdu provětrali.

David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod patriot-ltm » 16 zář 2010 21:56

david.matuska píše:Dobrý večer, kandidáti KDU-ČSL mají jako jeden z pilířů volebního programu "Litoměřice - město pro zodpovědnost" (rozumné a transparentní hospodaření s obecním rozpočtem, efektivní správa města a městských organizací) a právě pro tyto i jim podobné případy bychom to rádi takto postupovali. Snad budeme mít tak silný mandát, abychom to prověřili a opravdu provětrali.

David Matuška


Pane Matuško, s tím co píšete naprosto souhlasím. Jenom mi ale vysvětlete jak je možné, že jste podobný program neprosadil u jiných politických stran, které jste v Litoměřicích obešel (ODS,TOP 09,VV,Zelení). Co se stalo, že Vás všichni odporoučeli a skončil jste až na poslední štaci u KDU-ČSL?
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod david.matuska » 16 zář 2010 22:11

Dobrý večer, patriote-ltm. Jen vsuvka, opravdu jsem jednal i s TOP09 a VV, s ostatními jmenovanými ne. Podle mého názoru jsou kandidáti KDU velmi slušní, pracovití a schopní lidé, možná jim chybí trochu silnější lokty, ale jsem přesvědčen o tom, že do komunální politiky v Litoměřicích určitě patří. K tomu prosazování programu - při různých jednáních mi bylo doporučeno, abych si nejprve vytvořil tzv. přátele nebo mi bylo vytčeno, že jsem příliš rychlý a přímý, ale já nevím, nemyslím si, že je to chyba.
Pěkný večer,
David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod patriot-ltm » 16 zář 2010 23:01

Že jste nejednal i s ostatními pravda není. Voliči by měli vědět, že je Vám úplně jedno do kterého kabátu nebo roucha se převléknete. Důležité je dosáhnout svého osobního zájmu. Starost o dívčí basket je určitě chválihodná. Je to ale pouze vábička pro voliče. Jste pragmatik a Vaše hlavní zájmy na radnici jsou jinde, basket není byznys. Je to o budoucím byznysu pro Vaší společnost (levný osobní marketing, programy do škol,tlumočení atd.). To ostatní strany pochopily velmi rychle až na p. Landu. Na začátku byl rád, že mu někdo vymyslí a zaplatí volební kampaň. Teď si ale drbe hlavu, když konečně pochopil, že to není o něm ale o Vás. Máte pravdu, že ostatní kandidáti jsou slušní lidé. Těch je mi právě proto líto.
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod dotik » 17 zář 2010 05:26

Já myslím, že je to celkem jasný. Pan Matuška je ambiciozní člověk, který se prostě chce dostat do zastupitelstva a udělá pro to maximum...to se hodně lidem nelíbí, protože své kandidátky měly strany již více méně dohodnuté a další silný konkurent se jim prostě nehodí do krámu..
...u VV je to jasné...jejich hlasování pro ně není důležité a p. Tvrdík se 6 procenty je lídr...tam by se jim prostě silný kandidát, který navíc nebude ochotný někomu přenechat židli, když by někoho přeskočil, rozhodně nehodil...
...u TOP09 netuším...lidi na kandidátce neznám...slova typu obral město o 200.000 nemám moc rád. Stát se to může každému, pokud nějak splácí a dodržuje kalendář, není pro mě dlužníkem...lídra neznám (mimo jednání o turnaji a to bylo v pohodě). Ale předpokládám, že i zde mají své vlastní zájmy a člověk, který se minimálně půl roku před volbama sám propaguje a maximálně prezentuje, navíc má za sebou nějakou tu stovku hlasů (basket rodiče apod.), se taky moc nehodí...
...u velkých stran je to naprosto jasné - tam se stále bojuje s tím, že se kandidátky staví "za zásluhy" a do první desítky se dostávají lidém, kteří tam nemají co dělat

Je škoda, že se někteří lidé stále snaží mezi lidi šířit myšlenky, že každý, kdo jde do politiky, tam jde krást. Hovoří proti tomu minimálně to, že na městě už není z čeho si vzít :D a kde nic není ani JMÉNO SI DOPLŇTE KAŽDÝ PODLE SVÉHO POLITICKÉHO PŘESVĚDČENÍ nebere ;)
dotik
 

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod david.matuska » 17 zář 2010 06:59

Dobré ráno patriote-ltm, s ODS ani SZ jsem nejednal, máte špatné informace. Své ambice netajím, chci pracovat pro město v zastupitelstvu a případně v radě. S tím, že bych šel na radnici prolobovat nějaký byznys pro naší společnost je nesmysl a podivná spekulace, která nemá ani rozumný základ. Copak město investuje ohromné sumy do služeb, které naše firma nabízí? Naše společnost má tržby na úrovni cca 100 mil korun ročně...
Připouštím, že dívčí basekt chci nadále zviditelňovat. Není to o byznysu, ale o srovnání podmínek pro všechny.
Pěkný den, David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod patriot-ltm » 17 zář 2010 13:57

Nejsme naivní pane Matuško. Dejte peníze do basketu rovnou. Bude to slušná suma za všechny Vaše osobní reklamy a pronájmy ploch po městě. Pokud vím,tak reklamy máte vyvěšeny min. od začátku roku. Zkuste raději přemýšlet a pracovat na tom, že by se dívčí basket zařadil pod Slavoj. Tam by patřil logicky. Snížíte náklady a získáte lepší zázemí pro hráčky.
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod david.matuska » 17 zář 2010 14:05

Slovan již nyní podporuji, to se nebojte. Zařazení dívčího basketu pod Slavoj nic nezlevní ani nevyřeší.
Pěkný den,
David Matuška

PS: patrite-ltm, pokud víte o možnostech jakým bychom provoz TJ Slovanu zefektivněli, tak určitě budu rád za nápady a podněty. Možná by mne zajímala i ta logická úvaha proč by dívčí basket "logicky" patřil do Slavoje?
Naposledy upravil david.matuska dne 17 zář 2010 21:49, celkově upraveno 1
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod patriot-ltm » 17 zář 2010 14:10

dotik píše:Já myslím, že je to celkem jasný. Pan Matuška je ambiciozní člověk, který se prostě chce dostat do zastupitelstva a udělá pro to maximum...to se hodně lidem nelíbí, protože své kandidátky měly strany již více méně dohodnuté a další silný konkurent se jim prostě nehodí do krámu..
...u VV je to jasné...jejich hlasování pro ně není důležité a p. Tvrdík se 6 procenty je lídr...tam by se jim prostě silný kandidát, který navíc nebude ochotný někomu přenechat židli, když by někoho přeskočil, rozhodně nehodil...
...u TOP09 netuším...lidi na kandidátce neznám...slova typu obral město o 200.000 nemám moc rád. Stát se to může každému, pokud nějak splácí a dodržuje kalendář, není pro mě dlužníkem...lídra neznám (mimo jednání o turnaji a to bylo v pohodě). Ale předpokládám, že i zde mají své vlastní zájmy a člověk, který se minimálně půl roku před volbama sám propaguje a maximálně prezentuje, navíc má za sebou nějakou tu stovku hlasů (basket rodiče apod.), se taky moc nehodí...
...u velkých stran je to naprosto jasné - tam se stále bojuje s tím, že se kandidátky staví "za zásluhy" a do první desítky se dostávají lidém, kteří tam nemají co dělat

Je škoda, že se někteří lidé stále snaží mezi lidi šířit myšlenky, že každý, kdo jde do politiky, tam jde krást. Hovoří proti tomu minimálně to, že na městě už není z čeho si vzít :D a kde nic není ani JMÉNO SI DOPLŇTE KAŽDÝ PODLE SVÉHO POLITICKÉHO PŘESVĚDČENÍ nebere ;)


Souhlasím s Dotikem, že spadnout do dluhů je dneska snadné. Důležité je jak říká dodržovat splátkový kalendář. To ale p. Filandr nedělá. Možná, že to má vymyšleno jako slavný pan Beneš. Taky neplatil městu za pronájem restaurací v DK a nakonec nezaplatil vůbec nic. Je potřeba ale říct, že p. Filandr nedluží městu milion jako Beneš.
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod dotik » 17 zář 2010 14:35

taky je potreba dodat, ze Benes splacel aspon nejak...a presto dostal vypoved...
dotik
 

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod patriot-ltm » 17 zář 2010 14:58

Tak toho opravdu šlechtí. Milion dluhů stejně zůstal. Výpověď měl dostat hned jak přestal splácet. V privátních prostorách by mu to nikdo netrpěl. V DK ale z cizího krev netekla. Bývalá ředitelka Rybová, která to nechala dojít tak daleko raději zmizela také. Možná by si měl Beneš nechat přemalovat dodávku na jinou barvu nebo alespoň sloupnout zbytek nápisů z minulých voleb. Už teď má litoměřická buňka ČSSD z ostudy kabát.
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Odpovědi z radnice

Příspěvekod jimi brown herrer » 18 zář 2010 10:57

Díky za info pane Liško. Btw nedávno jsem zrovna řešil problém ohledně hlasování o koupi fotbalového stadionu a dostalo se mi odpovědi, že hlasování jednotlivých zastupitelů o projednávaných bodech lze získat nahlédnutím do příloh o jednání zastupitelstva, které jsou uloženy na sekretariátu starosty MěÚ. Na internetu bohužel nic není.

Pane Tvrdíku, prosím Vás, vysvětlete proč jste na prvním místě kandidátky? Nebo budu muset napsat panu Šťovíčkovi. :)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron