Volební akce radních

dotazy na zastupitele a radní

Volební akce radních

Příspěvekod Kaktus » 13 bře 2014 13:56

Tak jsem slyšel, že páni radní pro své zviditelnění a fotky v novinách jsou už schopni všeho viz akce 21.3.2014 úklid Horního nádraží úředníky v pracovní době!? To už je vrchol výsměchu všeho dění v našem Kocourkově. Co dělá majitel nádraží? Co dělají naši chránění občané na pracáku pobírající "skromné" příspěvky ? Je tady ještě možnost, kterou jsem nepostřehl, že si na to zaměstnanci úřadu berou dovolenou nebo neplacené volno, ale to nevím :-)
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Volební akce radních

Příspěvekod vodomerka » 13 bře 2014 14:04

on uz je nekde casovej plan?
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Volební akce radních

Příspěvekod Patriot70 » 15 bře 2014 21:30

Pro čerta černého, pane Chlupáč, nepřeskočilo Vám? To si chcete udržet pozici za každou cenu? ODS skončila a Vám již nic nepomůže. Přestaňte blbnout, nebo si Vás přestaneme vážit. To, že zastupitelé půjdou uklízet je pěkná hovadina. Strýček Sam.
Patriot70
 
Příspěvky: 23
Registrován: 07 úno 2014 20:28

Re: Volební akce radních

Příspěvekod Petr Panaš » 24 zář 2014 20:26

Nechť se mě vedení města nezlobí, ale udělat 10 dnů před volbami besedu s podnikateli a živnostníky o tom, jak se jim v Litoměřicích podniká, je pouhá předvolební akce. Což samo o sobě nevadí. Vadí to, že pronájem Gotického hradu, tisk plakátu a umístění na výlepových plochách si určitě neplatí ODS, ČSSD a Sport a Zdraví. Bylo by tedy dobré zůstat u Radničního zpravodaje, to snad stačí.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků