Kdo zaplatí pokuty za chyby radnice ?

dotazy na zastupitele a radní

Kdo zaplatí pokuty za chyby radnice ?

Příspěvekod Ladislav Chlupáč » 13 lis 2013 10:54

Pane Chlupáči chtěl bych se Vás zeptat, kdo konkrétně zaplatí 4 000 000,- Kč pokuty, kterou město dostalo za chyby (podvody) při financování zastřešení zimáku. http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 30429.html
Také bych rád věděl kdo zaplatil cca 1 400 000,- Kč pokutu, kterou město dostalo za stejné průšvihu při rekonstrukci tzv Gotického hradu. http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 30429.html
A na závěr by mne zajímalo kdo zaplatí pokutu za Geotermální vrt, což bude pokuta cca o řád vyšší. Občan Litoměřic.



Milý občane, v prvé řadě mi není jasné zda mne oslovujete jako občana Chlupáče nebo jako starostu Chlupáče nebo jako šéfa místní ODSky Chlupáče. Začnu tedy odzadu. Věřte mi, že jako šéf místní ODSky jsem byl připraven celou škodu začít splácet. Za tím účelem jsem kandidoval v letošních mimořádných volbách do Parlamentu. Je vám jistě známo, že plat poslance je mnohem vyšší než plat starosty a splácel bych proto o mnoho rychleji. Ke smůle občanů našeho města se ale proti ODS spikly temné síly a já ve volbách absolutně propadl. To že bude město za vámi uváděné projekty platit pokuty jsem už věděl při minulých parlamentních volbách a i tehdy jsem kandidoval jen a jen proto abych způsobenou škodu co nejrychleji splatil. Ani tehdy to nevyšlo. Rád bych splácel i ze svého starostovského platu, ale věřte nebo ne, když odečtu náklady na stavbu mého domu tak mi zbyde měsíčně necelých šedesát tisíc a to mi stačí jen tak tak na jídlo a solárko. Ale na závěr vás potěším. Jako občan Litoměřic slibuji že splatím svou cca 25 tisícinu. Stejně jako vy nebo vaše malé děti nebo vaši staří rodiče. To je totiž drahý pane demokracie.Platit budete všichni.
Všichni máme stejná práva ale i stejnou odpovědnost. Uvědomte si prosím, že jste mne a mou Odsku volil dobrovolně a tak máte také svůj díl viny na vzniklých škodách. Na závěr bych vám rád připomněl, že ke všem těmto kauzám jsem se již jednou podrobně vyjádřil zde viewtopic.php?f=5&t=687&start=20#p9432.

Pro ty z Vás, kteří snad nevědí za co budou platit jsem z vlastní kapsy zaplatil krásné video, které bude i po letech připomínat úspěchy mého starostování.
http://www.youtube.com/watch?v=EJykYovtbfA
S úctou Váš Ladislav Chlupáč.
Ladislav Chlupáč
 
Příspěvky: 13
Registrován: 19 dub 2013 22:43

Re: Kdo zaplatí pokuty za chyby radnice ?

Příspěvekod litelot » 13 lis 2013 16:42

Je neuvěřitelné proč májí občané města platit miliony za hrubé chyby úředníků, kterým se nic nestane a naopak je starosta omlouvá.
Každý velký projekt byl v Litoměřicích zpackán. Pokuta za Gotický hrad, zimní stadion, dosud nedořešená reklamace stavby domova
důchodců. O slavném geotermálu ani nemluvě. Ta rána teprve přijde. Stačí, že vykoupání starosty v bazénku jsme zaplatili dohromady
několik desítek milionů. Hlavní odpovědnost nese převším madam Brunclíková, která je ovšem pod ochranou Krejzy a Červína. Proč asi?
Nedělám si ale iluze o jejím odvolání nebo alespoň potrestání.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Kdo zaplatí pokuty za chyby radnice ?

Příspěvekod Achab » 23 čer 2014 09:35

Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron